2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ruya goruyorum.. ne goruyorum onu da bılmıyorum, Esrako var ruyamda.. dıyorum bak kalkmayayım uykum kacar.. Esrako dıo kalk kalk bişi olmas.. senın yüzünden uyandım Esrako..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bugün evlilik yıldönümüzün ilk senesiii
sizler yılları devirmiş oluyorsunuz ama bizim daha ilk senemizzz :))

Evlilik yıldönümünü de sevişmeden geçirmek ne tatsız olur be Esram? :roflol: Gerek mübarek gün olması, gerek karnının burnunda olması...

Bu arada hepimizin kandili mübarek olsun. Ben bebek isteyen arkadaşlarım için dua edicem en çok. Bır kaç arkadaşım var, hiç bir sorunları olmadığı halde hamile kalamıyorlar. Yazık, rabbim hayırlısını versin tabii ama, oncağızlarım da kucağı boş kalmasın :gitme:

göbeğim çatlayınca manken değil şair olmaya karar verdim efet.. delü gadın :mymeka:

:roflol: delü gadın sensin... Çok güldüm mucizem yaa :)))

ıyi bakalım geçmiş olsun. Korktuk valla..

DERYA muhtemelen bir daha bir kaç gün sonra girersin, bunu da okumayabilirsin. Aslında ne çok şey var sana sormak istediğimiz...
Evinize hoş geldiniz, Yusuf en kısa zamanda corklaya corklaya emecektir annesi :)

Oyyy, geçmiş olsun canım.. pek fenaymış valla

14 - 8
ama ben normalde 8-5 tansiyonla yaşıyorum bu bana fazla geldi

Canan, benim doktor hiç bi şey sallamıyo ama tansiyonu çok önemsiyor. 13 ün üstünde olursa mutlaka haberim olsun diyor. Sen de bir arasana doktorunu?

14 - 8

digitalle mi ölçtün canan aynı şeyi bende yaşadım geçen hafta nöbetçi eczab
neye gidip ölçtür, digital yanlış ölçüyo demişti benim doktor haklı çıktı. benimde hep 7-5, o kadar yükselmişse hemen doktorunu ara

Yaaa sıradaki sen misin yoksa.. Çok sık gelmiş sancılar..Doktorunu aradın mı??

canım bende öyle sandım ama geçti epeydir yoklamadı tetikteyim...

esracım nice yıllara taze gelinsin sende ne güzel daha 1. yıl. Allah uzun uzun yıllar nasip etsin eşin ve oğlunla

GYPSY'M

Öncelikle evlilik yıldönümüzü kutlarım. İnşallah şimdi olduğunuzdan çooook daha mutlu olursunuz. Sıpalarınızla birlikte uzuuuun ve sağlıklı ve mutluuuuu ve huzurluuu günler - yıllar geçirirsiniz. a.s.

Ayrıca süslemelerin pek bi güzel olmuş haspam. Hakkaten ne ara yaptın onları? Maşallah sana

herkeze meraba kızlar.güya bugun gecmısı okuyarak baslıycaktım ama olmadı.annemdeydım tümgun yıne.kızımın batanıyelerını vs.diktik.yorucu ama güzel gündü.yalnız herkez sancılanıyo kasılıyo sanırsammm.benım kasılmalarda düzensız vuruyo.daha sancı ne anlayamadım.vakit bulursam gecmısı okuycam.bugunde doguran oldumu yoksammm

Canan, benim doktor hiç bi şey sallamıyo ama tansiyonu çok önemsiyor. 13 ün üstünde olursa mutlaka haberim olsun diyor. Sen de bir arasana doktorunu?[/FONT]

Canım benimki de öyle tansiyonu soruyo her gittiğimde - ama benim tansiyon ara sıra fırlıyo öyle - ilk aylarda da olmuştu ilaç verdi - hatta bir süre takibe almıştık hani sürekli yüksek tutarsa değerleri sürekli içecektim o ilaçı - hamileler için özelmiş o tansiyon ilacı - içtim şimdi 1 tane uzanıyorum umarım geçer

dijital evet ama ben onu defalarca manuelle karşılaştırdım doğru ölçüyo benimki - pilleri de yeni 4-5 gün önce aldım pillerini - zaten tansiyonum olduğu açık ortada başım öyle ağırıyo ki duvarlara vurmak istiyorum gözlerimin içi ağırıyo ense kısmım sipliyo
ama umarım geçer olmadı aricam doktoru tabiki

cok sevindim bu mubarek gunde tum dualarimiz hepimiz icin olsun...herkesin kandili mubarek, dualari kabul olsun..

nice nice mutlu huzurlu yillar esinle ve oglunla birlikte tatlim..

masallah kadriye, agrilar nasil oldu??
Evinize hosgeldiniz deryam, darisi bizlerin basina, masallah Yusuf cok guzel bi bebek, sutun en kisa zamanda gelir insallah..
park yatağımızzz
nerdeyse 1 ay olucak alalı ben anca ekliyorummmm
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Esrus hepsi birbirinden guzel, ytak, sepet seker, yastik, iyi gunlerde kullanin..

sen yinede tetikte ol tatlim, hatta bence bi hastaneye falan gitsen, acilma falan varmi diye baksalar..
14 - 8
yuksek cananim ya, 1-2 dis sarimsak yut, aara ara olc tekrar..

sevidnim önemli birşey olmamasına... geçmiş olsun...

hep sırıtarak uyanasın şu zor günlerde inşallah...
cümlemiz inşallah
derya keşke daha çok zamanın olsa.neyse sen ve yusuf iyisiniz ya o da yeter.öperim tontiş yanaklarından onu.
tüm yapımlar bana aittirrr
sadece bazı dikiş kısımlarında anneciğimin dikiş makinası devreye girmiştir opuyorumnanaktan
ellerinize kollarınıza sağlık..güzel olmuş
geçtiyse yalancı sancıdır.yaşayanlar oldu aramızda.hem daha senin vaktin var..zamanında gelsin balan.

canan sana da geçmiş olsun

gypsesra nice nice mutlu yıllar eşinle her senen inşallah bu ilk senen gibi haraketli heycanlı unutulmaz geçer
esra yatagın ve diger cicilerin cokkkkk guzellerr
Gyps, evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Sepetlere, süslere de bayıldım..
esracım nice yıllara taze gelinsin sende ne güzel daha 1. yıl. Allah uzun uzun yıllar nasip etsin eşin ve oğlunla
nice nice mutlu huzurlu yillar esinle ve oglunla birlikte tatlim..
Esrus hepsi birbirinden guzel, ytak, sepet seker, yastik, iyi gunlerde kullanin....
ellerinize kollarınıza sağlık..güzel olmuş
hepiniz çok sağolunn kuzularrrr öperim göbişlerinizdennn opuyorumnanaktan

Evlilik yıldönümünü de sevişmeden geçirmek ne tatsız olur be Esram? :roflol: Gerek mübarek gün olması, gerek karnının burnunda olması...
ah beee tazemmmm
beni en iyi sen anlarsınnn zatennnn
geçen sene ne diyorduk biliyomusun seneye bugün tekrar ben gelinliği giyeceğim mamide damatlığı fantazi yapcezzz gerdek fantazisi delikafadulden
ben 35 kilo aldım oda 25 kilo delikafadulden
yalan oldu bizim gerdek naniknanik

yarın sabah işlerim var halledeyim hemen arıyacagım canım dr artık benimde beklemeye sabrım kalmadı gitmemekte daha fazla inat edersem kötü sonuçlar dogura bilir hele bir yarın olsun halledecegim

Tansiyonumu ölçtüm yüksek çıktı - aşırı başım ağırıyo zaten - ilaç içsem mi ki

yüksek tansiyonla hemen acil sezeryana alınıyormuş bazı hamileler bunu bana bana ebe söyledi ben 6 haftadan beri 15 10 ve 14 9 gibi yaşıyorum canım dr günde 4 tane ilaç almamaı söyledi öyle oldugu halde düşüremiyoruz düştügünü anlıyor insan ama yükseldigini anlamıyorum ben en son saglık ocagında kontrolde hastaneye sevk edildi diye evraklara not düşüldü

arkadaşlar selam.hepimizin kandili mübarek olsun.allah hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah.çok az zamanımız kaldı ve hergeçen gün dahada heycanlanıyorum.dün gece saat 23:00 da regli olacakmışım gibi bir sancı girdi kasıklarıma ve belime 5 dakika sürdü ve geçti.uyumuşum 12 de kalktım ve aynı sancı tekrar başladı ve sabaha kadar her saat başı 5-10 dakika arası oldu bugün bütün gün yattım sancı falan yok ama dün geceki neydi yalancı sancımıydı sizce ?

Bu saatte de ınsanın gozlerı doldurtulmaz ki.. :)) varsa hakkım helal olsun.. sen de hakkını helal et kuzum.
.
benden yanada helal olsun evrişim..

helal olsun sana hem eşinle ilgilen hem evinin temizliği falan hemde kendinle ilgilen.senden bakımlı hamile varmıdır acabaCADIARZU

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...

herkesin kandili mübarek olsun..

evet emrem son günlerde oldıugumuz için bu tür sancılar normal eskiler yani annelerimizin dedigi ayak agrılarıymış bunlar 9 ay geçiyorda inan son günler geçmek bilmiyor nedense benimde bu tür agrılarım var ama ilk dogumumda oldugu gibi panik yapıp solugu hastanede almak istemiyorum valla gelen giden parmaklıyor sonra

Canım maşallah oğluna , hele o burnu var ya bitirdi beni Allahıom nazarlardan saklasın yavrularının hep iyi günlerini gör haberlerini al inşallah.

park yatağımızzz
nerdeyse 1 ay olucak alalı ben anca ekliyorummmm
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Pek bi güsel yatağınız, altın yastığın şeker sepetinde ellerine sağlık poponu kaşıda nazar değmesin.

derya tekrar tebrik ederim.çook tatlı oğlun var.şaka gibi.duaların için sağol.yusufunu kokla şöyle bizim için derin derin.

çok çok sıcak birde temizlik yaptım iyice çamaşırların bitmesini bekliyorum.nevresimlerimleri yıkadım miss gibi yatacağım bu gee tabi uyuyabilirsem.az sonrada duşa gireceğim. çıkana kadar eşim gelir dışarı çıkarız herhalde açık hava iyi gelecdektir.

ben o pozisyonda 5.aydan itibaren yatrıyorum.ama benım ssadece göbek yastıgım var kaydirigubbakcemile3 yanı adını koçişle öle koyduk.göbegımın altına koyuyorum ince yumusak bir yastık.adıda göbek yastıgı
canım gecmıs olsun,o göbek delıgı agrısı bılmem hatırlamısrınız ama bende 32.haftamda olmustu,bende bu acıdan cok korkup doktora gitmöiştim,gercı bizim kuzular benı panık atak yapmıstı ama doktorum bana şey dedı,bu acı tarzı sey genelde son ayda olur sende bıraz erken baslamıs dedı.4 gun kadar cektım sonra gectı.
ohh maşşalah bebişineee. kocaman olmus.
buarada doktor meselen için üzüldüm bıan önce bişeler düşünün.inşalah senın için en hayırlısı olur canım
bu agrı tarzı seyı bend e sordum gecen burda kımseye olmuyodu demekkkı bişe yzmadı kımse.banada oluyo,sankı mıdeme kramp girdi girecek gıbı.ama sancı orda olmaz dıe düşünüyorum bende.bı aklıma gelen sey,belkı rahım kasılıyor o mıdeyı etkılıyor.şuan rahimimiz midenın hemen altında ya,olabileeerrrr belkiiiii

buarada gecen tüğ yazmısım sende düzeltme yapmıssın tüğ degıl tüy die.cok güldümmm kaydirigubbakcemile3 valla acayip türkçe katili olduk,o an bi yazıyorum daha geri dönüp dogru mu yazdım okuyup düzeltmek hakgetireee:bbo: ama şu katletme meselesınden cok noktalama işaretlerıne takığım.noktayı virgülü koymadan hayatta yazamam.:umursamaz:
herseyın iyi olmasına cok sevındım.ayrıca çatı muayenende iyi gecmıs.bakalım bizim doktor bey yapıcakmı?
maşşlah neva hanımaaa.ohh kocaman olmus.
o acıları ben gecen ay dorukta yasamıstımm.cok fecıydı.sakın takılma,bende böle sankı lifler içerde atıyo gibinn omustu.oderece berbat bı acıydı.4 guh sürdü.burda herkezın basını agrıtmıstım ama herkez benı panık atak olmakmla suclamıstı.zaten doktor dedı sen bı ay kadar erken yasıyosun bu acı tarzı seyo demıstı.sizinki normal yaneeeeyerimseniben
aynen bende coğu kez karınca falan gezıyo sandım ama hıc bıse yoktu.ya teren oluyo desem hergun suyun altındayız.bilmiyom normal heralde
ayy canım benım dualarımız onunlaaa.sanırım tedbir amaclıu kuvöze kondu bebek.inşallah öledır ve hayırlısıyla kızıyla bırlıkte evlerıne giderlerr.
maşşala bencede baya inmiş senın göbişş aşaği.o memeler küçüğldü gibi gelıyo bize çünkü göbek büyüdü.bak bebeklerımız dogunca gögüslerımızın büyüklüğünü nasılda farketcez
canım hadı gözünaydın oglusun cook tatlı cook yakısıklı.maşşalahh size.dualrında unutmadıgın içinde cokt tesekkur ederizzz :1hug: sıkıntı yapma sütün gelır illakı.bol bool emzırmeye bak.cektıkce acılırmıs kanallar
altın yastığımızzzz
[buda bebek şekerimiz (dido der şimdiii lavantamı yiyeceğizzz badem şekerlerini ayrıca şekerlikte tutacağızzzz mucuk )]
canım maşşalah sanaaa,neguzel olmus hepsideee,ellerıne saglık valla

buarada evlıklık yıldönümüz kutlu olsun canım.bebeğinizle bırlıkte daha cook nice mutlu yıllara inşallah

park yatagıda cok güzel oğlusunun.mışıl mışıl uyusun içinde
canım öncelıkle gecmıs olsun.yalancı sancıyı doktorum tarıf ettı,okudugum makalelerdede hep aynı seyler yazıyo hemen hemen.şimdi öncelıkle düzensız olurmus.bunuda ancak dakıka tutarsak anlarmısız.ayrıca şideeti gittikce artmazmıs.mesela 10 dakıkada bır gelen sancı düzenlı olarak 7 dakkada bıre düşmezmıs ve şiddettı artmazmıs.bunun dıosındakı düzenlı gelen aradakı mesafesı kısalan ve şiddeti artan sancılar dogumun yaklastıgının habercısı olurmus.senınkı baya baya düzenlı gıbı gelmıs.ama sonradan durduguna göre demekkkı düzensızmıs

valla şiddeti artmıyosa ve aradakı zaamn kısalmıyosa dakık sancı degılse düzensız kabul edılıyomus.ama tabı bunlar sadece bızım bıldıgımız.en dogru sonucu nts verır sanırım

Son düzenleme:
bunncaa sayfayı anca devirdimm,tlaya atlaya bukadar oldu.inşallah kacırdıgım yoktur.

neyse Herkeziin kandılı mübarek olsunn,Rabbim hepimzie hayırlı dogum saglıklı bbeek nasip etsın inşalllah,hepimiz enaz acıyla sancıyla bı avazda doguralım Allah ın izniyleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…