2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Gece 1 de yattım.. sabah 5 te kalktım.. hayır hayır.. resmen zortladım.. zombiler gibi kalktım.. nedır anlamıs degılım ben bu işi.. o saatten berıdır de ayaktayım.. sabahın beşinde balkonda camasır katlayan bı manyak hamıle gorduyse bırılerı, o bendim işte.. bır de karsı apartmanda oturan yaslı bı teyze vardı balkonda.. kım bılır kadın neler dusunmustur.. manyak mıdır nedır dıye??

Ruya goruyorum.. ne goruyorum onu da bılmıyorum, Esrako var ruyamda.. dıyorum bak kalkmayayım uykum kacar.. Esrako dıo kalk kalk bişi olmas.. senın yüzünden uyandım Esrako.. :kızgın:

haydaaaa hayırdır insallah benide ruyasında goren gorene:))x

selam kızlar herkesin kandili mübarek olsun buluşmamı var yine nerde ne zaman öğrenebilirmiyim

canım salı gunusaat 11 gibi camlıcadra is bankası lokalinde bulusacagızçokg uzel biryer serin yesillikiçinde gelmesansın olurmuu

maşallah ecemize
peki adaşım bu epidural sezeryandan sonra ağrın sızın olmumuki genel anestezi istemiyosun anlamaıdm benn??

valla esracım ilk saatlerçok agrılı olur deniyor ben hiç genel aneztezi ile sezaryanolmadım tabi ama olanları gorudum geneldeç ok sancılı geçiriyor insanlar ha daha iyi olanlarda var tabi ama ben isi riske atmak istemiyorum epiduraldan çok çok memnun kalmıstım dusun yillardır anlatıyordum harika bir yontem ben boyel yaptımyine olsa yine epidural yaparım falansimdi elin adamı yok olmaz diyor onun kararını uygulayacak olmak beni çok genrdi yani ben istemiyourmmm genel aneztezi uyuyup uyanmak sersem gibi bebegi gormek falan
of yani kesin kararlıyım adam yapmam derse ozaman baska sına gitcem diycem yani napimmm

bugün evlilik yıldönümüzün ilk senesiii
sizler yılları devirmiş oluyorsunuz ama bizim daha ilk senemizzz :))

herkesin miraç kandili mübarek olsun rabbim dualarımız kabul etsin
bugün bol bol dua edelim güzel anneler...

ayy nice mutlu yillaraolsun insallah yanlız ilk ve son yildonumunuzz

ÖNCELİKLE KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
DÜN EVİMİZE GELDİK YUSUFUM UYUYOR ARADA GİRİP HABER VERMEK İSTEDİM
tatlı evrişim güzel haberimizi çoktan ulaştırmıştır onun için tebrik eden herkese teşekkür ediyorum canlarım cidii cidi doğum sancısı çekmek zorunda kaldığım 5 saat içinde hepinize dua ettim allah hepinizin yardımcısı olsun
ben iyiyim sütüm hala tam olarak gelmedi arada mama vermek zorunda kaldık uğraşılarımız devam ediyor
oğluşumda iyi ama ablasına göre biraz azgın oğluşum ağlıyor hepinizi öpüyorum

deryacım gozun aydın diycem ama sen bumesajuı muhtemelen okuyamayacaksın neyse yinede yazayım oglusun çokkk tatlıı

iyi pazarlar kızlar...
sabah sancı ile uyandım, kesik kesik yoğun sancılar 1 saat düzensiz devam etti, sonra 2 saat boyunca 10 dakikada 1 geldi sonra 1 saat 5 dakikada 1, bazıları dayanılamayacak kadar acı verdi bazıları daha yavaştı. kalktım duş aldım hastaneye hazırlanmaya başladım resmen cok korktum, duştan sonra geçti yaklaşık 1 saattir yok sancı. yalancı sancılar da böyle düzenli mi gelir acaba bilen var mı??

amanınn dikkat et kendini iyi dinle gulizz hadı bakalım sıra sendemi ki

Tansiyonumu ölçtüm yüksek çıktı - aşırı başım ağırıyo zaten - ilaç içsem mi ki :KK43:

tansiyon ilacımı içeceksin parasetomal mu bas agrısı için oyle ise iç ama tansiyon ileci konusunu bilmem

kasılmalarım oluyo resmen vede oldugu sırada beni ates basıo vede ter sırtım su icinde kalıo.. bu haftayıda atlatsam insallah sonra daha huzurlu olcam

canımmiyad dtolmus senin 37+ lara geçmissin daha için rahat etcek bir durmyokmerak etme

ben hazrlanayım süsleneyim dışarı çıkıcaz
öpüldünüsss hepinisssss

iyi eglencelerrrr

bu arada esracım park yatagınız takı yastıınıgz vs hepsi çok cici gule gule kullanınn

yüksek tansiyonla hemen acil sezeryana alınıyormuş bazı hamileler bunu bana bana ebe söyledi ben 6 haftadan beri 15 10 ve 14 9 gibi yaşıyorum canım dr günde 4 tane ilaç almamaı söyledi öyle oldugu halde düşüremiyoruz düştügünü anlıyor insan ama yükseldigini anlamıyorum ben en son saglık ocagında kontrolde hastaneye sevk edildi diye evraklara not düşüldü

başakçmım çok geçmiş olsun

ben biraz uyumuşum - uyandım su içinde kalmışım - duşa girdim tansiyonumu ölçtüm 12 - 7 olmuş düşmüş biraz - takip edecem bu akşam başımda okadar şiddetli ağırmıyo

yüksek tansiyonla hemen acil sezeryana alınıyormuş bazı hamileler bunu bana bana ebe söyledi ben 6 haftadan beri 15 10 ve 14 9 gibi yaşıyorum canım dr günde 4 tane ilaç almamaı söyledi öyle oldugu halde düşüremiyoruz düştügünü anlıyor insan ama yükseldigini anlamıyorum ben en son saglık ocagında kontrolde hastaneye sevk edildi diye evraklara not düşüldü

aman canım ne diyosun,tansıyonun okadar yüksekmıydı hep.doktor senı nıye seeryana almıyo.tansıyon cok tehlıkelı helekı küçüğü 9 ve üstüyse.neyse cok gecmıs olsun,ama bence budurumu doktorunla oturup tekrar bı konusun.gunde 4 ilaç almanmı mantıklı yoksa sezeryanla bebgın erken alınmasımı?

burkocumm yok galıba,liste güncellenmemıs.barı benım uyduruk listeyi güncellıyımde doguranları dogrudu die not düşeyimm ayy cok heycanlı beaahhhh kaydirigubbakcemile2

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı :nazar:

1.aftabru......................................... ..1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1 agustos _____________________ YAHYA CELıL
4.Kayra42......................................... 2 agustos ____________________ ÖMÜR
4.emrem1997....................................2 agustos ___________________ ÇINAR
5.entelliye…………………………........2 ağustos
6.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
8.gizze.......................................... .3 agustos ____________________ KIZ
9.star_dust.....................................3 agustos ____________________ ARAS

10.morlavanta..................................... 4agustos ___________________ ERKEK
11.Badibade...................................... 4 gustos______________________ ERKEK

12.ecemi.......................................... ..4 agustos _____________________ ELA NAZ
13.defnedamla...................................5 agustos ____________________ DENıZ
14.sarmasık.....................................5 agustos ____________________ KIZ

15.beatrise......................................... 6 agustos __________________ ERKEK
16.evros..........................................6 agustos ___________________ HASAN BERAT

18.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
19.aidaa.......................................... .7 agustos _____________________ DıDAR

20.tülay74........................................ 8 agustos ____________________ ERKEK

21.elta.............................................8 agustos _____________________ KIZ
22.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ ŞEVVAL
23.baybmon.....................................8 agustos _____________________ FATMA ECE
23.ebruska......................................8 agustos _____________________ DEFNE
24.dide........................................... ..8 agustos _____________________ ECMEL NEVA

25.eeylem07....................................8 agustos _____________________ KEMAL ÇAGAN
26.eftalya66....................................8 agustos _____________________ MUSTAFA
27.zeynep080.................................. 8 agustos _____________________ BERAT ÇAĞAN
28.pollyanna.................................... 8 agustos
29.serapkarakoylu............................ 8 agustos ___________________ ADA LENA
30.angeleyes_3...............................10 agustos ____________________ YAĞIZ EREN
31.3karanlık1mucize.........................10 agustos ____________________ ERKEK

32.behiyeesen.................................10 agustos _____________________ RÜZGAR DENıZ
33.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ KUZEY

35.Sevinchim...................................13 agustos______________________ ERKEK
36.nazlı_03......................................1 3 agustos _____________________ ERKEK
37.mercimekim................................13 agustos ______________________ RÜZGAR
38.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK

39.başak35……………………......…..14 ağustos ____________________ BURÇıN
40.kurnazkedi..................................16 agustos____________________SUDE
41.esrako........................................1 6 ağustos ____________________ ECE

42.nicole78......................................1 6 agustos _______________________ ERKEK

43.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
44.comely 08..................................17 agustos _______________________ KIZ

46.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
47.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
48.tazefasulye................................18 agustos _____________________ DORUK ILGAZ
49.nora..........................................1 9 agustos _______________________ TEOMAN
50.ebrar06......................................23 agustos
51.petrik......................................... 24agustos ____________________ ÇAGAN KEMAL

52.jenny_sh.................................... 24 agustos____________________ ECE SU
53.candaşyaman.............................24 agustos_____________________ CANDAŞ
54.gzlfb...........................................25 agustos______________________ ALPEREN

55.dnzyildizi84.................................25 agustos _____________________ ÖZDE
55.seerni........................................2 5 agustos _____________________ KIZ
56.tuana3434..................................26 agustos _______________________ TUANA

57.irem34.......................................26 ağustos _______________________ CAN
58.darknessfire...............................26 agustos
59.telkırma.....................................26 agustos _______________________ RÜZGAR
60.Pınky_42...................................26 agustos _______________________ MEHMET AKıF
61.siney.........................................26 agustos _____________________ SEMıH EMRE

62.cambaz64.................................28 agustos ______________________ AYŞE DURU
63.lalece........................................2 7 agustos ______________________ ERKEK
64.maviş83.....................................29 agustos______________________ ERKEK
65.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK

66.burko........................................30 agustos _________________________ BUSE

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNELERıNıN DOGUM TARIHLERI VE BEBEKLERıı :nazar:

1.maibeyaz.................................???
2.milshake............................13 temmuz_____________ KIZ :ecrin_bebek:
3.sakaleyn.................................. 16 temmuzERKEK :emir_bebek:
4.kaçakkedi.................................17 temmuz ERKEK
:emir_bebek:

kızlar dogum yapanların tarıhlerı dogru oldumu?

Son düzenleme:
eline sağlık - yukarıdan aşağıya mı taşımaya başladın :KK70: - düşünsene 1 aya kalmaz yukarda kimseler kalmicak :KK70:

minik kelebek canım biz oğlumuzun adında değişiklik yaptık hasan berat değiştirebilirsen canım değiştiremezsen problem diil

eline sağlık - yukarıdan aşağıya mı taşımaya başladın :KK70: - düşünsene 1 aya kalmaz yukarda kimseler kalmicak :KK70:
delikafadulden delikafadulden delikafadulden EVET YAAA valla cok heycanlandım yazarkennn,yoktum bıkacgun,tm gun olarak dogum tarıhlerını bılmıyorum.biliyosanız söleyinde yanlarına not düşeyimmm
minik kelebek canım biz oğlumuzun adında değişiklik yaptık hasan berat değiştirebilirsen canım değiştiremezsen problem diil

degıstırdım canım yerimseniben

minik kelebek dikkat ettim de listeye sende daha karar verememişsin isime sanırım
bu isim konusu benimde içimi daralttı 9. aya girdim hala isim yok eşimle bir ortak karar veremedik. en son bana bırakmıştı ben anket yaptım forumda ve nehir ismine karar verdim herkes onu seçti. ama eşime söylediğimde beğenmedi içine sinmedi. oda eda diyo hep oda bana sıradn geliyo naapcağmı şaşırdım off

ay pardon şimdi tekrar baktım listeye yazmışsın o zaman bi ben kaldım karar veremeyen zaten ben hep böyle kararsızım terazi burcunun en gıcık özelliği

minik kelebek dikkat ettim de listeye sende daha karar verememişsin isime sanırım
bu isim konusu benimde içimi daralttı 9. aya girdim hala isim yok eşimle bir ortak karar veremedik. en son bana bırakmıştı ben anket yaptım forumda ve nehir ismine karar verdim herkes onu seçti. ama eşime söylediğimde beğenmedi içine sinmedi. oda eda diyo hep oda bana sıradn geliyo naapcağmı şaşırdım off

canım bız karar verelı cok oldu.farkedemedın sanırım Şevval olcak kızımızın ismi inşalah.hemen adımın karsısında yazıyor a.s
ya kararsızlık cok kötü dimi,bence sende bıan önce katrar versen iyi olur.sonanda aklınıza ilk gelen ismi koymak zorunda kalırsınız yoksa,yada herkafadan bı ses cıkar,annler kayınvalıder falan şu olsuyn bu olsun der,kafanız iyice karısır
valla eşinle ikinizin ortak kararı olması daha iyi olur.sen tekrra bı isim listesi yapıp eşinle oturup karar ver barı,kolay gelsın size yerimseniben

[

ayy çok zor bir durum bizimde aynısı oldu benim içime sineni o beğenmedi onun beğendiğini ben şimdi karar verdik buda kardeşim sayesinde dün oldu ama umarım bir son dk değişikliği yapmam:umursamaz:

doğru söylüyosun kelbekçim ben bi isim listesi yapıyım tekrardan saol canım evros senin adına sevindim inşallah son dakka değişikliği yapmassınız berat çok hoş çok beğendim

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru......................................... ..1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1 agustos _____________________ YAHYA CELİL
4.Kayra42......................................... 2 agustos ____________________ ÖMÜR
4.emrem1997....................................2 agustos ___________________ ÇINAR
6.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
8.gizze.......................................... .3 agustos ____________________ KIZ
9.star_dust.....................................3 agustos ____________________ ARAS

10.morlavanta..................................... 4agustos ___________________ ERKEK
11.Badibade...................................... 4 gustos______________________ ERKEK

12.ecemi.......................................... ..4 agustos _____________________ ELA NAZ
13.defnedamla...................................5 agustos ____________________ DENİZ
14.sarmasık.....................................5 agustos ____________________ KIZ

15.beatrise......................................... 6 agustos __________________ ERKEK
16.evros..........................................6 agustos ___________________ HASAN BERAT

18.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
19.aidaa.......................................... .7 agustos _____________________ DİDAR

20.tülay74........................................ 8 agustos ____________________ ERKEK

21.elta.............................................8 agustos _____________________ KIZ
22.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ ŞEVVAL
23.baybmon.....................................8 agustos _____________________ FATMA ECE
23.ebruska......................................8 agustos _____________________ DEFNE
24.dide........................................... ..8 agustos _____________________ ECMEL NEVA

25.eeylem07....................................8 agustos _____________________ KEMAL ÇAGAN
26.eftalya66....................................8 agustos _____________________ MUSTAFA
27.zeynep080.................................. 8 agustos _____________________ BERAT ÇAĞAN
29.serapkarakoylu............................ 8 agustos ___________________ ADA LENA
30.angeleyes_3...............................10 agustos ____________________ YAĞIZ EREN
31.3karanlık1mucize.........................10 agustos ____________________ ERKEK

32.behiyeesen.................................10 agustos _____________________ RÜZGAR DENİZ
33.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ KUZEY

35.Sevinchim...................................13 agustos______________________ ERKEK
36.nazlı_03......................................1 3 agustos _____________________ ERKEK
37.mercimekim................................13 agustos ______________________ RÜZGAR

39.başak35……………………......…..14 ağustos ____________________ BURÇİN
40.kurnazkedi..................................16 agustos____________________SUDE
41.esrako........................................1 6 ağustos ____________________ ECE

42.nicole78......................................1 6 agustos _______________________ ERKEK

43.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
44.comely 08..................................17 agustos _______________________ KIZ

46.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
48.tazefasulye................................18 agustos _____________________ DORUK ILGAZ
49.nora..........................................1 9 agustos _______________________ TEOMAN
51.petrik......................................... 24agustos ____________________ ÇAGAN KEMAL

52.jenny_sh.................................... 24 agustos____________________ ECE SU
53.candaşyaman.............................24 agustos_____________________ CANDAŞ
54.gzlfb...........................................25 agustos______________________ ALPEREN

55.dnzyildizi84.................................25 agustos _____________________ ÖZDE
55.seerni........................................2 5 agustos _____________________ KIZ
56.tuana3434..................................26 agustos _______________________ TUANA

57.irem34.......................................26 ağustos _______________________ CAN
59.telkırma.....................................26 agustos _______________________ RÜZGAR
60.Pınky_42...................................26 agustos _______________________ MEHMET AKİF
61.siney.........................................26 agustos _____________________ SEMİH EMRE

62.cambaz64.................................28 agustos ______________________ AYŞE DURU
63.lalece........................................2 7 agustos ______________________ ERKEK
64.maviş83.....................................29 agustos______________________ ERKEK
65.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK

66.burko........................................30 agustos _________________________ BUSE

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNELERİNİN DOGUM TARIHLERI VE BEBEKLERİİ :nazar:

bu çok güzel bir liste olmuş burda yer almayı bende isterim

TİGERBOXER 16 AĞUSTOS 2009 ERKEK

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

3.gyspyesra.....................................1 agustos _____________________ YAHYA CELİL

13.defnedamla...................................5 agustos ____________________ DENİZ

19.aidaa.......................................... .7 agustos _____________________ DİDAR

32.behiyeesen.................................10 agustos _____________________ RÜZGAR DENİZ

39.başak35……………………......…..14 ağustos ____________________ BURÇİN

42.tigerboxer...................................16 agustos ______________________ ERKEK

60.Pınky_42...................................26 agustos _______________________ MEHMET AKİF
61.siney.........................................26 agustos _____________________ SEMİH EMRE

:nazar:2009'UN EN GÜZEL ANNELERİNİN DOGUM TARIHLERI VE BEBEKLERİİ :nazar:

X