2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar temmuz annelerinden birkaç kişi kalmış dogurcak çogu bebegini kucagına aldı erken davrandı bebekler onların bizimkilerin maşşallahı var valla sadece 4 bebegimiz var şimdilik bakalım sırada kim var benim tahminim helin olur ama esrada süpriz yapabilir tahminim

Fasulyekonun sancıları başlamış, 2 güne kadar doğurur. alkisalkisalkis

bebişler sabırsızlanıyor galiba aidda dedigin gibi belkide fasülyekonun haberini alırız önce ay banada sanki önümüzdeki hafta bende dogurucam gibi geliyor nedense içime acaba dr ne diyecek bakalım

sela kızlar,
Kandiliniz mübarek olsun Allah dualarınızı kabul etsin
temizlik yaptım eşim evdeyken halladiyim die çok yoruldum mecalim kalmadı kendime geliyim banyoya giricem sonra dua edicem doğumumuz kolay geçsin Allah herkese zamanında kolay doğum nasip etsin diye
kaçak kedi doğum yapmış inşallah bebişiyle sağ salim yuvalarına dönerler bebişini bir an önce alır kucağına
gypsesra nice nice mutlu yıllar eşinle her senen inşallah bu ilk senen gibi haraketli heycanlı unutulmaz geçer

ben kaçtım kızlar azıcık uzanayım kasıklarımda yine agrı var ayol ne güzel unutmuştum 9 ay boyunca regle sancısını saki şimdi şiddetlisini hissediyorum allahtan akıntım yok sadece arada su kaçagı yapıyorum yoksa ciddi ciddi kotkmaya başlayacaktım

Yafrum.. hangı arada derede dokturdun.. ne kadar gusel olmus, el emegıne saglık.. çok çok beğendim.. sekerlerden bana ayırmayı unutma demam mı??
kuzum çoktan yaptım bunları hatırlarmısınız teee annemlerde kalmıştım ne zaman o zamanlarda bitirdim anca fotolayıp koydumm
seni unuturmuyum hiç canımsınnn yollucam sana kesinlikle
haftaya temizlik vs işim bitsin baktım hala doğurmuyorum bebek kurabiyesine başlıcam malzemeler hazırrrr :lepi: onlardanda yollucammmm opuyorumnanaktan
sağolasın başakcım bu arada geçmiş olsun sancın varmı hala iyisin inşallah tatlım doktora git bi an önce artık yolun sonuna geldik ihmale gelmez canım
göbişinide maşallah resmen aşağıya inmiş hiç bekleme bence doktora gittt
amin canım sağolasın
estağfurllah senin bendne kalır yanın yok senin el emeklerinde çok güzeldiii
ben fazla uyuymoyurum ondan vaktim oluyor sabahın 7 sinde kalkıyorum gezmelere öğleden sonra gidince vakit kalıyor tatlım kaydirigubbakcemile2
Canım yıldönümünüzü kutluyorum - daha nice nice senelere - büyük aile oluyorsunuz artık seneye dahada güzel geçer yıldönümü :)
sağolasın canancım cümlemiz için inşallahh
Park yatağının içinde güle güle büyüsün bebişin. Sağlıklı, iyi günlerde kullanın.
sağol tatlım amin inşallah

iyi pazarlar kızlar...
sabah sancı ile uyandım, kesik kesik yoğun sancılar 1 saat düzensiz devam etti, sonra 2 saat boyunca 10 dakikada 1 geldi sonra 1 saat 5 dakikada 1, bazıları dayanılamayacak kadar acı verdi bazıları daha yavaştı. kalktım duş aldım hastaneye hazırlanmaya başladım resmen cok korktum, duştan sonra geçti yaklaşık 1 saattir yok sancı. yalancı sancılar da böyle düzenli mi gelir acaba bilen var mı??

bebişler sabırsızlanıyor galiba aidda dedigin gibi belkide fasülyekonun haberini alırız önce ay banada sanki önümüzdeki hafta bende dogurucam gibi geliyor nedense içime acaba dr ne diyecek bakalım

Canım sen neden bir doktora gitmiyorsun. Hem sancın var hem de su geliyor. NST ye girmen gerek. kaydirigubbakcemile Sıradaki sen de olabilirsin. Hem her zaman şiddetli sancı da olmuyormuş ki. Regl sancısının şiddetlisi diye yazınca heyecan yaptım. Doğum sancısı da öyleymiş diyorlar.

canım elini karnına koy sancı sırasında karnın sertleşiyomuş geçince yumuşuyomuş - bak bakalım öyle bişey oluyo mu?

gelior canım yalancı sancılar da düzenli gibi gözüküo sonra 2-3 saat hiçbişi olmuo. benimkiler öle.

Tansiyonumu ölçtüm yüksek çıktı - aşırı başım ağırıyo zaten - ilaç içsem mi ki

:1shok: delikafadulden Anaaam elin kulağında yani. Bu mübarek günde doğuran olacak mı diye düşünüyordum, hadi hayırlısı. Heyecanlandım gene. Bana noluyosa, pek telaş yapıyorum.

aynısını bende dusundum.. kasılmalar olunca bide aklıma hemen geldiki ozaman kızın adını mirac koyarım die :)))))))

kasılmalarım oluyo resmen vede oldugu sırada beni ates basıo vede ter sırtım su icinde kalıo.. bu haftayıda atlatsam insallah sonra daha huzurlu olcam

Yaaa sıradaki sen misin yoksa.. Çok sık gelmiş sancılar..Doktorunu aradın mı??

Gyps, evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Sepetlere, süslere de bayıldım...

jenny tansiyonun kaça kaç??

aa normalde tansiyonun çok düşükmüş. Büyük tansiyonun biraz yüksek..sarımsak ye ve dinlen canım biraz..geçmezse akşam bir hastaneye falan git..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…