2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Esraaaaaaaaaaa kızıyorum ama - hayatım stresle olacak şey değil bu - sen yarını bekle sakin bi kafayla tart bakalım hangisi daha mantıklı - doktoru değiştirip spinal mi yoksa aynı doktorla genel mi iyice düşün hangisi içine siniyosa karar ver
ama böyle gece gece üzme kendini ya - şuan ne düşünsen yanlış olur - gözünü sevem yarına bırak şu işi - şimdi farklı bişiler düşün nolur

ben asıl ona çok şaşırıyorum - yattı herhalde burda olmadığına göre :)

canlarım aslında hergun size gore 10 olan 12de yatıodum bugun biraz daha geçe kaldım. artık geceleri bisekilde yerimden kalkmadan uyuyodum ama bugun 8den sonra uyumasaydım 12de kalkmaycaktım vede erken uyuma ihtimalim daha cok olacaktı vede karpuz yemiycektim . neysee bugun boyle olsun yarın erken kalkarsam uyumam. yorulunca rahat sızıyorum.

esrako oda süper tam bir kraliçe odası güle güle büyüsün inş

hayırlı uğurlu olsun taze anne sibel

Allah sağlık sıhhat versin Şebnem'e ve Buse'ye

ay canım kaçakkedi şebnem buse için dua ediyorum

sakaleyn derya maşallah oğluna

bulantılardan bahsetmissiniz benim sabahları oluyo bazenuyanınca yataktan kalkmadan yani.. ama arada cok belirginlesmedi henuz

ya kızlar ben cuma doktordaydım
doktor kasılmaların başlamış dedi nst ye göre
su ve nişan gelirse şaşırma dedi bugün hastane çantamı hazırlamaya başladım yarın biter

gypsy sabah net koptu bi ara süleymaniye deki kurucuları sormuşsun hepsi açık canım
cuma serin olunca kuru pilav yedim muhteşemdi

kızım çok sık tekme atıyor korkutuyor bazen canımı acıtıyor onlar kasılma sanırım

ayyy fasulyeko heycanlanmadınmı.. ben suan bile gozum camasırımda geziom :)

yok canım perşembe gittim kurucuya
perşembe son iş günümdü b ıraktım çok şükür sok dk ya kadar da çalıştırdılar yani

ayyyyyy canım birşeylr çekiyor ama ne olduğunu bilmiyorum.zaten bu saatte de ne yenir ki?

yok canım perşembe gittim kurucuya
perşembe son iş günümdü b ıraktım çok şükür sok dk ya kadar da çalıştırdılar yani

valla helal sana hakkaten son ana kadar çalıştın - hoş ben hala gidiyorum kafeye bizim ama zorunlu olmayınca insanı okadar yormuyo iş - ben canım sıkıldıkça gidiyorum
sen bu saatten sonra çok mu çok dikkat et - herşey bebişlerimiz için değil mi

gelgit aklın varsa bisey yeme yat uyu su ic . yoksa benim gibi dikilirsin saat kaca kadarr

benim eşimde evde durmuyor mümkün olduğunca benden kaçıyor sanki sinir oluyorum.aklı bende sözde ama kendini zorlamıyor beni yalnız bırakmamak için.işler o kadar yoğun ki şükür bu zamanda iş var ancak yanımda olmadıktan sonra ne anlamı var ki?bu gecede malzeme götürdü şehir dısına 2 saate kadar gelir herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…