2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Babymm gelmiş.. bis gidiyoruss..çok aradık senı be kadın, nerelerdeydın..

Iyı geceler cigerlerim.. Allaha emanet olun evlatlarınızla.. yarın gorusuruzz ınsallahh.. muck.

ben vichyi eczaneden aldım burdan.. ama ebayda gordum yarı fiyatına ya ordan al yada tr de eczanelerde vardır yoksada nette vardır canım.

esranında dedigi gibi alıstırsam belki rahat ederim ama bikere denedim ve tovbe ettim giyenlere hayranım

Babymm gelmiş.. bis gidiyoruss..çok aradık senı be kadın, nerelerdeydın..

Iyı geceler cigerlerim.. Allaha emanet olun evlatlarınızla.. yarın gorusuruzz ınsallahh.. muck.

canım 1 de yattım emrah okadar dibime yanastıki inanamazssın bitaraftanda kızı ikisi iki taraftan yatırmadı beni.. bidaha yatmadan karpuz yiyeyn ne olsun.. kalktım geldim salona actım klimayı serinlemeyi bekliom birazda tv karsısında uyukladım baktım olmuo geldim

ii geceler tatlım bende 3te yatıcam zaten

o karpuz olayı geçenlerde bitirdi beni..yatmadan önce yemiyorum artık...

kacakkedinin haberi gelmis. kontrol amaclımı tutuyolar yogunbakımda acaba. eminim oyledir yoksa kilosu boyu gayet ii bebisimizin.allah saglı sıhhat versin ikisinede

hmmmmm ben gönüllü olurdum ancak sanırım senden önce olacak doğumum ve samsundan bizimkiler geleceği için giremeyebilirim topiğe.burkodan umutluydum bu konuda ama o girmez diyorsun. gerçi bu gidişle herkesten önce doğurmazsın inşallah.artık kırmızı yazılarını okumadan öncce nefesimi tutuyorum.
Allah razı olsun senden büyük yükümlüük aldın ve kendi kardeşlerin gibi ilgileniyorsun.helal et hakkını.

canancım gordum alıntılarda allah saglı versin ikisinede insallah daha ii haberlerini alalaım

liste gonullusumu arıonus... ben olurum ama oyle afilli liste yapamamki. belkide yaparım :))

hamile olsun olmasın bakan butun kadınlara kıl oluyorum onlar yuzunden dısarı cıksasım gelmio uyuslarrr

liste gonullusumu arıonus... ben olurum ama oyle afilli liste yapamamki. belkide yaparım :))

yok yavru iletişim gönüllüsü - hani nete girememe durumlarında birine telefonla haber vericez o da topike yazacak - sen olamazsın çok tuzlu olur :)))

pervin de mi yattı?

00:00 a bayılırım:) tam o saatte yazmısın didom ya. bide 22.22 ye ..oyle takıntım var benim.. sozde melekler rakamlarla bu sekilde bize mesajlar iletiolarmıs. biara meleklerle iletisimi arastırıodumda :))

offf uyku haram oldu banaaa
aklımdan atamıyorum ben aneztezi ile dogurmak istemyorum napsam bilmiyorum dra sayet epidural de israrcı olursam dogumumu yapmayacakmısınız diye direk sorsammı ne dersiniz ?? yapmassa yapmasın yapan dr una giderim alıstık artık yaa

deli olcam aksamdan beri yemek yemedgim halde çok asırı yani sekerim yuksekçikiyor stresten
tabi anlamayan ibo bey kızıyor ne var canımne bustres seklindee can benim canım tabi uyanıp agrı içinde olmaktan çokk korkuyorumm epidurali daha evel yasamıs çok memnunkalmıs biri olarak yine oyle olmasını istiyorum
diger topiklerde okudum epidural yapanların yorumların falan genel aneztezi ile olanlar yazmıs en çok agrıma giden o oldu gozumu actım farkında bile değlimi hiçbirseyin bebegi uzerime tutmus emzirmeye calısıyorlar diye yazmıs biri
binr baskası yazmıs u yandım garip geldi bubebek benimmi diye hani kanıksayayamadım falan diye yazan var yani gozunle gormeyince dogum anını falan
çok istiyorum gormek bilmiyorum ne yapacagım offfff

su cinsiyet konusunda becerikisiz olan eski dr umda epidural meraklısı idi eside aneztezi uzmanı idi aynı hastanede epidural diye israrcı oluyordu aksine sansa bak onag itmeye devammı etseymisim ki:) offff çok stresliyim yaa genel aneztezi istemiyorummmm napacagımıda bilemiyorummmm

bence buadama acık acık soyle ikisisnide yasadım ben die ve epudrali tercih ediorum de eger yapmayacaksanız ben baska bi cozum bulayım die konus . bukadar sıkma kendini bak sekerine oluo olan

kaan olsun :) benim yigenimin adı yusufkaan ikisi biarada bile cok keyifli soylenio. kagan biraz kagnı gibi. zaten kimsede artık kagan koynuo herkes kaan koyuyo o sebeğten ilerde problem olcanı sanmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…