2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yoğun bakımdamı kalmış canım ya ne stres sıkıntı tabiki yorulmuştur.Allahın izniyle bebeğide küvezden biranönce çıkacak ve sağlıkla eve dönecekler.

ülen kime ne desem bi mokluk oluyo .ağzımızı açmaya gelmiyo

kaşınma didom, düşünmemeye çalış...

soğuk su da sür yağın üstüne... kaşıntını alsın...

ben kaçar
çok uykum var
öptüm sizi kızlar
hani bize ikinci bahar
doğurana kadar işte bele göbeğiniz çatlar delikafadulden laelaelaelaelae

Ben inanıyorum en kısa sürede bebişini alıp evine dönecek bizde resimleri görecez :)
Dua edelim çok ihtiyacı vardır eminim
Buseyi neden kuvoze koydular acaba - benim doktorum şey demişti - ufak doğan bebeklerde sarılık ihtimali daha yüksek ve illa kuvoze alıyolar ama bu tehlike anlamına gelmiyo - yani prosedür buymuş Öyle bişey olabilir Kaçak kedinin yavrusu için de

yağdı yağmur çaktı şimşek diyecem ayıp olur sana mucizem iyi geceler..ben de kaşıntımla uğraşayım sonra zıbarayım

ülen kime ne desem bi mokluk oluyo .ağzımızı açmaya gelmiyo

E yafrum.. sen kendını bılıosun.. ne dıye şom agızlık yapıosun hala kendı kendıne..

Iyı geceler kuzu.. umarım sabaha kadar delıksız uyursun..

aynennn berkede iboda gozlemliyor ben hamile goresm bakmıyorum rahatsız etmiyim diye kadın skeni bastan asagı suzdu diyor ibo mesela .B)) alem insanlar ya empati yokki

vaalla canım annesi burda idi onunla mesguldur birde surekli birplan programları var geçen gun mesaj attım derydaa dogurdu diye gitti mesaj ama yanıt yazmadı aramadım benamka ani dogurdugunu falan sanmam oyleolsa kısacaıkta olsabize bir mesaj atardı kesin diyorum baskada ne olabilirolumsuz allah korusun iyidir iyidir bence yarın ararım olmazsa simdi çok geç oldu

alperen siyasi isim ama ben kaanıda pek sevmiyüorum yegenim kaan ablama koyma dedim ilerde okulda orda burda kayıt yapılırken hastanede vs g varmı yokmu arada muhabeti
birde seslenirken kagııann zor oluyor yaa boylerahat rahat kaaannn gel buraya denmiyor insanın boguazı acıyorben kolay telafusu olan isimleri tercih ediyüorum hele çocgunarkasından onlarca kere isminle seslenmek gerektigini dusunup bildigim içinB)) benolsam koymazdımyani

ayyyy evrim sonunda haber geldi yaa gozumuz aydınn eline saglık yazdıgın için sagol
dua edicem hemen unutmadan bir an evel bebekr kilo alırn çıkarlar insalah
kuvez girmesi bekleniyormuydu kilosu dusuk diyelm i giriyor 2 kilonun ustunde de kuveze giriyormus demekki belkide onlem olarak tutuyorlar kimbilir
demek yogun bakımda kalmısbuplanlımıydı acaba aksisey,lermi oldu kimbilir artık insalah çıkınca gelir detaylı yazar iyiler simdiilkk yabuyeter alaha sukur

bu arada evrim yaa sen aniden dogurursan falan diycem simid itirstirma beni diycende kim haber vercek dogumları nası haber alcazz soyle satı en gerilerde olan biri bu isi ikinci kisi olarak devralsa mesela burkooo nası olur acaba son dogurcaklardan birisi çunku

aay ay ay..maşallah maşallah Buse'ye...kilosu felan gayet iyi...bunu da atlatacaklar..inanıyorum ben..allah her ikisinin de yardımcısı olsun..

kızlar ben alıntı yapamıcam bu gece zaten geç açtım eşim yarın nöbetçi yatcaz o yüzden ama kaçak kediyi duyunca geçmiş olsun allah buseye uzuuuun sağlıklı ömür nasip etsin demeden geçemedim hepinize ii geceler diyor öpüyorum bu arada bugün şekerimizi tamamladık yarın resmini koyarım ama şerbetlliği h<ala yapamadım byeye :gitme:

evrişim sana cebimi yazim ben özelden - biz denizkızıyla aynı gün doğurma ihtimalimiz çok yüksek - sana haber veririz topluca

Vallaha da bıllaha da ben de aynı seyı dusunuyordum.. ammavelakın.. Furuko cok sık kayınvalıdesıne gıdıyor ve orada da ınternet yok.. yanı haberlerı alsa da zamanında anında ıletmesı zor olacak gıbı.. du bakalım dusunuyorum.. gonullu varsa da harıka olur.. duzenlı gırecek ve gec doguracak bı arkadas..

evrim ben doğumdan da sonra yaparım diyecem ama inanmazsın bana..cep telefonuyla ilişkim yüzünden ama telepatik kanallarm her daim hizmetinizdedir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…