2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar dr larınız sancıların basladıagını nst den goruyor değilmi normal ultrason la bakarken gorulmuyorheralde

ben daha nst ye girmedim sancım yoktur heralde dr gerek yok suan girmene dedi

hmmmmm ben gönüllü olurdum ancak sanırım senden önce olacak doğumum ve samsundan bizimkiler geleceği için giremeyebilirim topiğe.burkodan umutluydum bu konuda ama o girmez diyorsun. gerçi bu gidişle herkesten önce doğurmazsın inşallah.artık kırmızı yazılarını okumadan öncce nefesimi tutuyorum.
Allah razı olsun senden büyük yükümlüük aldın ve kendi kardeşlerin gibi ilgileniyorsun.helal et hakkını.

Bu saatte de ınsanın gozlerı doldurtulmaz ki.. :)) varsa hakkım helal olsun.. sen de hakkını helal et kuzum.

ayyy fasulyeko heycanlanmadınmı.. ben suan bile gozum camasırımda geziom :)

Yerim senı yaa.. :))) anlatım tarzına bak :)) gözün hep çanakta yani.. neyse ki Allahtan organik :))

baby bakma sen benim böle rahat konuştuğuma çok korkuyorum her dk stres içindeyim

Allah yardımcın olsun..

kızlar dr larınız sancıların basladıagını nst den goruyor değilmi normal ultrason la bakarken gorulmuyorheralde

ben daha nst ye girmedim sancım yoktur heralde dr gerek yok suan girmene dedi

Esram.. aslında gırmen lazım be annem.. benım ıkıncı gırısım ıkı hafta once.. en azından bır baksaydı.. doktoruma genıs derdım.. senınkısı benden de genıs yaf..

Gece 1 de yattım.. sabah 5 te kalktım.. hayır hayır.. resmen zortladım.. zombiler gibi kalktım.. nedır anlamıs degılım ben bu işi.. o saatten berıdır de ayaktayım.. sabahın beşinde balkonda camasır katlayan bı manyak hamıle gorduyse bırılerı, o bendim işte.. bır de karsı apartmanda oturan yaslı bı teyze vardı balkonda.. kım bılır kadın neler dusunmustur.. manyak mıdır nedır dıye??

Ruya goruyorum.. ne goruyorum onu da bılmıyorum, Esrako var ruyamda.. dıyorum bak kalkmayayım uykum kacar.. Esrako dıo kalk kalk bişi olmas.. senın yüzünden uyandım Esrako.. :kızgın:

Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun..

Evlerınıze bereket ve huzur,sevdıklerınıze sağlık.. evladınızı saglıkla-sıhhatle kucagınıza almayı nasip etsın, bu gece tüm dilekleriniz kabul olsun inşallah..

Son düzenleme:
gunaydnn

gece 3bucukta yatıp sabah 7bucukta kalkan baska biri olabilirmi..manyak derecede ac kalkıorum ya hemen hurmamı ilacımı karanfilli suyumu iciorum biraz kesio beni..biraz egzersiz yaptım oda ii geldi saati 9 yaptım artık uyumam. gece uykusu istiorum ben ya

evrisim gunaydın hayatım zombim benim ..niye uyutulmadım ne gece ne gunduz anladın sen onu

mirac kandilimiz kutlu olsun arkadaslarr .cok sanslıyız 3 aylara denk geldik dogumumuzda oyle olcak nasipse...Allah gecemizi hayırlı gunumuzu berketli kılsın.. carsamba gunu bizde sohbet varken hoca hanım bi mirac gecesi namazından bahsetti ben elin cocukları nereleri kurcalıo die takipten detAYInı kacırmıstım sonra netten buldum. nacizene ekliorum ilgilenenlere ...

http://www.sufizmveinsan.com/ucaylar/muge/mirac_1.htm

bu gypsy nerde acep gece muhakkak girerdi.. uyudumu sızdımı ne oldu bakalım saat kacta ses cıkcak hanfenduden :))

hamile olsun olmasın bakan butun kadınlara kıl oluyorum onlar yuzunden dısarı cıksasım gelmio uyuslarrr
bide hamile olup kandi bakmayan yanındaki kocaları olacak adam müsfettelerinin giydiklerrinden tutta karnının büyüklüğü ve cinsiyet hakkındaki yorumları var :eek:klava:
offf uyku haram oldu banaaa
aklımdan atamıyorum ben aneztezi ile dogurmak istemyorum napsam bilmiyorum dra sayet epidural de israrcı olursam dogumumu yapmayacakmısınız diye direk sorsammı ne dersiniz ?? yapmassa yapmasın yapan dr una giderim alıstık artık yaa

deli olcam aksamdan beri yemek yemedgim halde çok asırı yani sekerim yuksekçikiyor stresten
tabi anlamayan ibo bey kızıyor ne var canımne bustres seklindee can benim canım tabi uyanıp agrı içinde olmaktan çokk korkuyorumm epidurali daha evel yasamıs çok memnunkalmıs biri olarak yine oyle olmasını istiyorum
diger topiklerde okudum epidural yapanların yorumların falan genel aneztezi ile olanlar yazmıs en çok agrıma giden o oldu gozumu actım farkında bile değlimi hiçbirseyin bebegi uzerime tutmus emzirmeye calısıyorlar diye yazmıs biri
binr baskası yazmıs u yandım garip geldi bubebek benimmi diye hani kanıksayayamadım falan diye yazan var yani gozunle gormeyince dogum anını falan
çok istiyorum gormek bilmiyorum ne yapacagım offfff

su cinsiyet konusunda becerikisiz olan eski dr umda epidural meraklısı idi eside aneztezi uzmanı idi aynı hastanede epidural diye israrcı oluyordu aksine sansa bak onag itmeye devammı etseymisim ki:) offff çok stresliyim yaa genel aneztezi istemiyorummmm napacagımıda bilemiyorummmm
hakkında hayırlısı olsun canım stres yapma şekerin daha önemli bence çünkü herşey olacağına varır
Ayakta beyaz corap, altında da topuklu ayakkabı var mı?? Ama onlarda cok var bunlardan.. halıyle umursamıyorlardır,gunesmıs, yok o daha bebekmıs...
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

herkesin kandilini kutluyorum arkadaşlar

bizde ismi kesinleştirdik hasan kayra düşünüyoduk kayranın söylenmesi zor olduğundan vede 3 aylara geldiğinden anlamı için hasan berat a karar verdik

Arkadaslar;

Az once Kacakkedı ıle konustum.. telefonu acmıs, once benı aramıs.. bır gun yogun bakımda kalmıs,su an cıkmıs servıste yatıyormus.. bebek dun dogmus.. 2450 gr, 51 cm.. yannıs su an kuvozde.. hepınıze cok cok selam soledı.. moralı bıras zayıf.. Buse mızı alıp gıtmeyı beklıyoruz hastanede dıyor..

Dualarımıza cok ıhtıyacı var.. baya moral vermeye calıstım.. yogun bakım onu cok yıpratmıs.. lutfen hepımız onun ve bebegı ıcın dua edelım.. arada bana mesaj atacak.. telefonu kapalı tutacakmıs.. ben de sızı bılgılendırırımm..

Saol Evriş, kaç gündür merak ediyorduk.. Bizimki de her akşam bana soruyo noldu 3. bebekten haber var mı diye..

Niye küvöze koymuşlar ki acaba.. Sağ salim çıksınlar hastaneden, dışarda hızla büyür. Maşallah uzun da bi bebek galiba..

gözünaydın didom maşallah nevamıza..

HEYYYY DİDOOOO

Ya kadın.. doktora gıttın geldın, bı nane yazmıosun.. ustune ustelık cevrımdısın.. bır de cep telefonun kapalı.. ya su telefon kullanamama alıskanlıgınız benı ne kadar yoruyor anlatamam.. Furuko ıle kavga ede ede buluyorum neyse artık kadını da.. Kacakkedı nın de 3 gundur kapalı bu arada.. madem kullanmayacaksınız ne dıye telefon edınırsınız bı anlasam!!!
evet kesinlikle haklısınnn gıcıkkkkk olorummm bende böyle durumlardaaa :eek:lmaz:
teşekkür ederim lalcim...
demedi henüz, haftaya ölçümlere göre bir karara varır sanırım, ama belki dr.'la prensipte anlaşamayabiliriz... o zaman da başka bir hastane arayışı başlayacak, biraz öyle sezdim bugün, ona canım sıkıldı... :çok üzgünüm:
mucizem seninde gözün aydın bebişin kocaman olmuş ne güzel doktorla prensipte anlaşamyız derken?ne konuda anlayamaıdm ben
birde hangi hastaneye gidiyorsun ne tarafta oturuyodun sen
son olarak salı öğleden önce buluşcaz tabii zahmet edip teşrif etmezsin biliyoruz ama biz yinede söylemiş olalım :sinifsinif:
kız gypsy bağa bak, demin link vermişin (terlik linki) gözüm takıldı diğer ürünlere bakarken
Bay Popo - Buldum Buldum

bu bay totoyu buldum :) yorumlara bakarken de 2. yorumda nick gyspy , evet aynen gyspy (2 harfin yeri değişik) ...
senden şüphelendim... ürün de tam senlik, dedim bu kız alıp arabasının arkasına koyar mı koyar... :))
yav paranoyak yaptın beni de iyi mi... belki de sen değilsin ama ürünle çok bağdaştırdım seni niyeyse :))
Niye acaba?
Allah seni ne etmeyeeee çatlak gadın ben diilim o tabek bu siteyide dün mamiye hediye araştırmak için googleda gezerken buldum puuuu sana bay popoya yorummu yapcem leynnn :eek:klava:
ehline müracaat etmeni salık veriyorum lalcim.o kendini bilir
:roflol:

toz almak bana ne kadar uzak bir cümle kuruluşu şu an evimi mok götürmüşken.buzdolabımdan bahsetmeyeyim bile.pazardan alınanlar salih tarafından tıkılmışken,dondurucuya koyulacak sebzeler mel mel bakarken offff
tembel gadın kaldır totonu yap işlerini
Beeeen geldimmm...
Gypsyesracım, sana cevap yazıcam derken msjını sildim cevap yazamadım özür dilerim... Bu arada sen neredesin???? Kamilobaya geldiniz mi?
...
ah gizze vah gizze nerdesin sen hatunnnn :eek:klava:
ben gitmedim yazlığa sendende haber çıkmayınca
doktora gittinnmi bu aralar?tarhi vs belli oldumu sezeryan normal ??özledim seni yaaaa
olacağımı tahmin etmiştim :) Kaçır olsun, biz neler neler kaçırdık belki de... esra çiş kaçırıyor o ayrı... naniknanik
esra kaçırmıyo resmen işiyo
ikinizide tüpürüyorummm :mymeka:
salifoya dedim bana kızıyollar telefonum kapalı diye o da demekki ben de bir anormallik yok dedi.
sonra senin teli veriyi mi dedim senin sekreterin yok burada dedi..bundan sonra evdesin benimde seni aramam lazım sık sık kan çıkar dedi yaaa püüüüü
ohhhh içimin yağları eridi adam haklı iii yapmış sana alkisalkisalkis
Yaa bu adam öldürecek beni.. Kocamı çok sevdiğimi söylemiş miydim? ]

tazem tmm onurun huyu böyle vs ama onurun en güzel yanlarından biride bence onu çok güzel yontabiliyosun bu senin elindee adama temizlk vs yaptırmyaı bile öğretmiştin oda kuzu kuzu yapmıştııı hatırladınmıııı zemuszemus
ayyyy tanışmalıyım onurla aynı ben ama aynııııııııı olamaz ya. salihe de okudum neyse sen gene idare ediyorsun onur bombaymış dedi.
ben mesela hala kıç kadar batmanda 10 bin kere gittiğim yeri bulamam ve ben yabancıyım da şurası nerede diye sorarım eskişehir de bile yaptım bunu.bu daha beter
ay didooo şaka gibi ben bi yere gitsem hayatta bidaha unutmam hayatımda gitmedğim yerelere giderim ben elimde adres olsun yeter
telleri adresleri isimleri tutarım aklımda geçmişi unutmam yapılan kötülükleri iyilikleri borçlarımı unutmam alacaklarımı unutmam delikafadulden
tabeee bu gebeş durumlarda beyin biraz error veriyo ama olsun
eh yani artik bi otur evinde doguma 1-2 hafta kala...buarada ozledim seni 2 gun yoktunopuyorumnanaktan..
bende özledimmm canımsın benümmmmm Şeniz
ya oyle deme adascım hiç belli olmazki bu isler daha 38 desin birazg unler geçsin baslayacak seninde dogumun salıgunu bir bulusalım sonra dogur emi))
tmm buluşmadan doğurmammm adaşımmmm :)))

selam kızlar herkesin kandili mübarek olsun buluşmamı var yine nerde ne zaman öğrenebilirmiyim

bugun benimde dr kontrolum varmıs minik ecem 3589 gr 52 cm cıktı dr +- 550 gr olabilir dedi en kotu ihtimalle 3 kilo oldgu kesin -550 olsa bile çok sukur allahıma
4 kiloya iri bebek 4,5 dan sonrasına çok iri anormal bebek diyoruz dedi yani 4 kiloya 4,5 af falan korkmaya gerek yokmus,
maşallah ecemize
peki adaşım bu epidural sezeryandan sonra ağrın sızın olmumuki genel anestezi istemiyosun anlamaıdm benn??
kaan kocatepe'nin sitesinde okudum ben canım...''36.haftadan sonra göbeğinizin aşağıya doğru indiğini göreceksiniz'' yazıyodu..36 ' yı devirdik, bekliyoz.
ben 39. haftama girdim benimki hala memelerin dibinde kafamçokkarıştı
ne zaman inicek bu arkidiş aşağıyaaa
bulantının bu kadar önemli olabileceini bilmiyordum ben :1no2:
evet yaa benimde bulantılarım oluyor zaman zaman bu ciddi bi sorunmukine CADIARZU

bugün evlilik yıldönümüzün ilk senesiii
sizler yılları devirmiş oluyorsunuz ama bizim daha ilk senemizzz :))

herkesin miraç kandili mübarek olsun rabbim dualarımız kabul etsin
bugün bol bol dua edelim güzel anneler...

bugün evlilik yıldönümüzün ilk senesiii
sizler yılları devirmiş oluyorsunuz ama bizim daha ilk senemizzz :))

herkesin miraç kandili mübarek olsun rabbim dualarımız kabul etsin
bugün bol bol dua edelim güzel anneler...

evlilik yıldönümün kutlu olsun canıma.s. daha nice senelere bebişinle birlikte tabi

kandiliniz mubarek olsun kızlar bu mubarek günde sag saglim bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip eder allah inşallah

işte size 36+2 aşşagıya inmiş bir göbiş zaten aşşagıdaydı ama dahada çok indi

memişleri görmeyin kızlar evde fora edip geziyorum ama sanki küçüldüler nedense anlamadım gitti

yağdı yağmur çaktı şimşek diyecem ayıp olur sana mucizem iyi geceler..ben de kaşıntımla uğraşayım sonra zıbarayım

göbeğim çatlayınca manken değil şair olmaya karar verdim efet.. delü gadın :mymeka:

E yafrum.. sen kendını bılıosun.. ne dıye şom agızlık yapıosun hala kendı kendıne..

Iyı geceler kuzu.. umarım sabaha kadar delıksız uyursun..
sağol evirşim fena değildi uyku, demek çok yorulmak ve uykusuz kalmak işie yarayabiliyormuş.. ama sen dikilmişin sabah sabah çamaşırlar falan, sen de bu akşam güzel uyursun inşallah...
Dido nun diline mi düşmek.. allahh allahhh kaydirigubbakcemile3
+1 kaydirigubbakcemile3
iyi geceler mucizemmmm tatlı ruyalarrr
sağol esrako ben de senle yazıştım işte rüyamda hep mevzu bebekler... evrim de senin yüzünden uyanmış zaten... ben de en net senle yazıştığımı hatırlıyorum ve hepsi detaylı detaylı.. Unuttum ama şimdi mevzu neydi :)
gözünaydın didom maşallah nevamıza..

evet kesinlikle haklısınnn gıcıkkkkk olorummm bende böyle durumlardaaa :eek:lmaz:

mucizem seninde gözün aydın bebişin kocaman olmuş ne güzel doktorla prensipte anlaşamyız derken?ne konuda anlayamaıdm ben
birde hangi hastaneye gidiyorsun ne tarafta oturuyodun sen
son olarak salı öğleden önce buluşcaz tabii zahmet edip teşrif etmezsin biliyoruz ama biz yinede söylemiş olalım :sinifsinif:

Allah seni ne etmeyeeee çatlak gadın ben diilim o tabek bu siteyide dün mamiye hediye araştırmak için googleda gezerken buldum puuuu sana bay popoya yorummu yapcem leynnn :eek:klava:

:roflol:
sez mi normal mi anlaşamayabiliriz, öyle bir his hasıl oldu içimde, o yüzden aslında ben alternatif bir hastane arayışına girsem iyi olacak.. ama haftaya netleşir herşey belki de devam ederiz dr.umuzla... bilemiyorum... esrakonun epidural mevzusu gibi kararsız ve stresteyim...

buluşmanızı biliyorum esram... bu hafta belki Şileye giedcektim ama bu dr. mevzusundan sonra onu da bilemiyorum.. Hatsane falan bakmakla ilgilenebilirim... Ya da 1-2 günlüğüne Şileye kaçabilirim... Çok kararsız bir vaziyetteyim.. Size iyi eğlenceler diliyorum yavrıcım. Allah razı olsun hatırlattığın için...

bilmem sen sandım bi an toto, gyspy ve linki de verdin, araba da kullanıyorsun, muzip de bir tipsin... her ok seni gösterdi o an beynimde :roflol:

maşallah ecemize
peki adaşım bu epidural sezeryandan sonra ağrın sızın olmumuki genel anestezi istemiyosun anlamaıdm benn??

ben 39. haftama girdim benimki hala memelerin dibinde kafamçokkarıştı
ne zaman inicek bu arkidiş aşağıyaaa

evet yaa benimde bulantılarım oluyor zaman zaman bu ciddi bi sorunmukine CADIARZU

evriş kızıyor, artık son zamanlarda olduğumuz için her şeyi drlarımızla paylaşmamızı istiyor.. çok da haklı... bu manada bulantı önemli bir işaret olabilir...

X