2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Merhaba bebişin hayırlı olsun
sezeryen olmayacak kim dersen daha kolay olur :)
genelde 10 gün erken alıyolar normal tarihinden ama bu tabiki durumlara göre değişiyo canım

Güliz ben de Kaan dan yanayım..kimse koymadı şimdiye kadar bizim topikte, bi ara baya modaydı..

şu son 5 dk.dır Taze'nin dediği şey oluyor bana..sanki sinek ısırıyo gibi ama ısırmıyo ve kaşınıyorum..CADIARZU..allalalalalaa
??? bilmiyorum ki mercimekim

Kaan ın anlamını bilmiyorum Kağan yazılınca da anlamı değişiyor mu ki? Güzel isim ikisi de...

bütün hamişlere meraba bende 37 haftalık hamişim allah hepimizi kurtarsın bir nefeste bu sıcaklardan dolayı cok zor geciyor acaba sezaryanla dogum yapıcak olan varmı ne zaman dogum tarihi veriyor dr sezaryan olunca :uhm:

merhaba..

Arkadaslar;

Az once Kacakkedı ıle konustum.. telefonu acmıs, once benı aramıs.. bır gun yogun bakımda kalmıs,su an cıkmıs servıste yatıyormus.. bebek dun dogmus.. 2450 gr, 51 cm.. yannıs su an kuvozde.. hepınıze cok cok selam soledı.. moralı bıras zayıf.. Buse mızı alıp gıtmeyı beklıyoruz hastanede dıyor..

Dualarımıza cok ıhtıyacı var.. baya moral vermeye calıstım.. yogun bakım onu cok yıpratmıs.. lutfen hepımız onun ve bebegı ıcın dua edelım.. arada bana mesaj atacak.. telefonu kapalı tutacakmıs.. ben de sızı bılgılendırırımm..

ben de yatıyorum kuzu kestaneleri, sabahtan beri uykusuzum ve inat ettim uyumadım arada... gece sağlam bir uyku çekme isteğim var... bakalım ne kadar mümkün olacak... öperim hepinizi koca göbeklerrrr...

kaçtı taze gördün mü evrim?

Kaçan senin gibi olsun nan !

Canımcım illa da bebek sepeti diye aranmana gerek yok ki, bir kaç parça tül kurdele, saten kurdele, tüyler, otrişler işini görür. Yoksa ben de girdiğim hiç bir yere "bebek sepeti için süs malzemesi arıyorum" demedim. Şekerler için evet! Zaten onları da netten istedik. Kapı süsü için malzemeyi sayayım : 1 adet denizde kullanılan makarna (sosis de deniyor), saten kalın kurdele, mavi organze kumaş, boncuklar, kurdeleler vs.

:)) vardır onun yıne bı kıng davası.. kadın kafayı sıyıracak.. merakla ebklıyorum bende..

Yok beaa 2 el oynadım bugün valla :) Dedeim ya, annem Doruk için takı yastığı yaptı, ben de onu süsledim.

kaydirigubbakcemile3

bulantı son birkaç gündür bende de oluyor ara ara. Hormonlardandır dedim geçtim... Anlam veremedim, çok da rahatsız etmedi ama !

şu son 5 dk.dır Taze'nin dediği şey oluyor bana..sanki sinek ısırıyo gibi ama ısırmıyo ve kaşınıyorum..CADIARZU..allalalalalaa

yanlız değilsiniz ! :enbuyukkk:

KAAN, kesinlikle Kaan ! İdil Bİret'e yapılan saldırıdan sonra, kesinlikle Kaan diyorum !

ayyyyyyyyyyyyy

canım kıyamam, Allah yardımcıları olsun, Buse'si de bir an önce kuvözden çıkar inşallah sağlıkla sıhhatle... 2500 gram fena değil aslında değil mi? Ben inanıyorum ki çok kısa bir sürede morali yerine gelecek ve sağlıklarına kavuşacaklar...

İnşallah en kısa sürede Buse'yi de alıp gider evine. Küvözde çok uzun kalacağını sanmam gerçi. Geçmiş olsun diyorum.

Ben de ole dedım.. kılosu cok ıyı dedım.. aklıma ne gelıyorsa soyledım... yenıdogan unıtesınde de demısler.. en once Buse cıkar buradan demısler.. kılosundan dolayı.. kıyamam ıkısıne de...

]hay Allah ya kalp sorunu yüzünden mi kendisi yoğun bakımda evrim? bebek niye küvezde kilosu yerinde maaşallah. dualarımız onunla, sağlıkla çıksın inşallah ikis de...[/COLOR][/B]

Evet dogrudur.. ama bebek neden kuvozde bılmıyorum.. acıkcası cok ırdelemedım, soru sormadım.. o anlattı dınledım.. moral verıcı konustuk karsılıklı, o kadar.

offff dakikalardır karın kaşntısıyla boğuşuyorum 5 kere yağladım sağ taraf kaşındıkça kaşınıyor ve kabardı çıldıricem he

Ben de ole dedım.. kılosu cok ıyı dedım.. aklıma ne gelıyorsa soyledım... yenıdogan unıtesınde de demısler.. en once Buse cıkar buradan demısler.. kılosundan dolayı.. kıyamam ıkısıne de...

o çok zor bir işi başardı Allah ın izniyle, bundan sonrası daha kolay olacak onun için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…