2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esra aftabrudan heberin varmı geziyordur büyük olasılıkla ama merak ettim haber de vermedi sanırım.verdiysede ben görmedim.zaten çoğu zaman okuduklarımı tam olaarak anlamıyorum yani anlasamda cevep yazana kadar unutuyorum.beynim iyice uyuştu sıcaklardan.

hatta 1 aylık çocuğu alıp bu sıcakta dışarlarda sürten kokoşlar var ki ben onlara tik tik bakıyorum

iyi geceler herkese ben kaciyorum, bugun fazla yormusum kendimi, gozlerim kapaniyor, algilarimda kapandi..optum herkesi..

Demek ki sen baya baya yorgunsun.. yoksa bu saatttee ımkanı yok sen yatasın.. haydın ıyı geceler.. Allah a emanet olasın evladınla.

3k1m canım ya ismini unutum desemayıp olmaz dimii ismen hitap etmek isteydim aklıma getiremedim iyimiB))))

ya demek seninde arkandan konusuyorlar geçen gkim dedi bana niye baklmıyorlar diye dide demisti sanırım:B) yada baskası
olsun esram, hiç zikretmedim zaten burada, karışıklık olmasın mucize diyorlar, sen de öyle dersen süper olur :) seviyorum bu hitabı :) evet arkadan konuşan konuşana... neyse, az kaldı, sabrediyorum işte...
sizmistir yorgunluktan bence...
bence dee..
Tam 37 desın Dıdo... vayyyyyyyyy beee.. 38 den gun almaya basladın demek kii :))) bende yarın nail oalcagım bu serefe..
vay bee, hadi bakalım maşallah ikinize de..
hımmmmm evet göbeğime bakıyorlar ama ben hiççççççç rahatsız olmuyorum ve oğlumu okşuyorum ve göster oğlum oğlum pipiyi diyorumkaydirigubbakcemile3

yani ben de baktığımı hatırlamıyorum hatta bazen hamile biriyle karşı karşıya geliyorum baştan aşağı iyice süzüyor beni .ben baktığını hissediyorum ama bakmıyorum rahatsız olmasın diye benim yerime eşim bakıyor kız seni süzdü teyzeler sana baktı falan diye benim hiiçç umrum değil falla...

böyle rahat insan modelini de hep sevmişimdir hehe demek göster oğlum pipiyi haa :roflol:

nerde bu gypsy gene kayıp?

Bence sızmamıştır geziyodur :)

aaa gulizz nası yanii ciyan belindemi geziyordu ciyan oldgunuaeminsiniz dimit anıyorsunuz heralde bortu bocegii ay çok geçmis olsunnnn

ev 4. kat nasıl girmiş içeri anltamam yatmaya hazırlanıyoduk ne kadar süre sırtımda durdu hiç bilmiyorum enyse ki ısırmadı ama çok korktum evet canım çıyandı maalesef. belki sert vursam elimi sokardı benimde görmediğim için basit bişey sandım kaşındı sırtım bi baktım böcek elimle ittirdim ben yerde ararken belimdeymiş. ucuz atlattık çok şükür.

hala devam canim, ne bitmez banyoymus, derdi isi bitmedi bi turlu..simdide aldigimiz mobilya 1-2 cm icin sigmiyor heralde yarin belli olucak sinir oldum,mobilya bulmak da zor olcusune gore.. bugun tum alisverisi bitirmistik oysa, ugrasicak halim kalmadi artik, 1-2 gunluk daha isi var...

az kalmış ha gayret ustalarla uğraşmakta cok zordur hiç söylediği zamanda teslim edemez coğu uzar gider tadilat..

3Karanlik1Mucize, aslıcım, badibade, cilgin_kedi, dide+, esrako+, evriş+, evros, gelgit, glzfb, jenny_sh+, kardelen ankara, mercimekim+, norraa+, tazefasulye+

Konuyu Toplam 18 Kullanıcı okuyor. (15 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)

yok mu arttırannnnnnnnnnnnnn? delikafadulden

hatta 1 aylık çocuğu alıp bu sıcakta dışarlarda sürten kokoşlar var ki ben onlara tik tik bakıyorum

Ayakta beyaz corap, altında da topuklu ayakkabı var mı?? Ama onlarda cok var bunlardan.. halıyle umursamıyorlardır,gunesmıs, yok o daha bebekmıs...

en sevdiğim şeyde tickerdaki resmin her hafta değişmesi.40 da bitsin öyle kaldıracağım.merak ediyorum

şu son 5 dk.dır Taze'nin dediği şey oluyor bana..sanki sinek ısırıyo gibi ama ısırmıyo ve kaşınıyorum..CADIARZU..allalalalalaa

cumartesi akşamı hem de herkes burada neredeyse. bende eşimi gönderdim arkadaşlarıyla dışarı yazık dedim ben cıkamıyorum o gezsin bari bakalım ne zaman gelecek :)

bu arada herkse burdayken bi oylama yapsak çok kararsısız hala isim konusunda sizce;
alperen mi
kaan mı
çok arada kaldık biz.

Ayakta beyaz corap, altında da topuklu ayakkabı var mı?? Ama onlarda cok var bunlardan.. halıyle umursamıyorlardır,gunesmıs, yok o daha bebekmıs...

yok canım ya geçmişler o evreyi.bunlar parası pulu olan ama zevki olmayan moda zannettikleri şeyleri aynı anda üzerlerinde buunduran tipler..altlarında araba olan da bir haylidir.

çıyan demeyin çok tırstığım bir canlı türü bir de akrepten çok korkarım.ıyyyyyyy bi ürperdim yazarken bile.zaten bu yaz evi ilaçlamadım etkilenmemek için kokudan v.s o yuzden hep yatarken kolumda bözek gezdiğini falan hissediyorum heryerde görüyorum sanki o şeyleri.etkisinde kaldım herhal benim ev ilaçlanmadan olmuyor hersene ilaçlamak gerek ama şükür daha sadece hayalde o gördüklerim.

bütün hamişlere meraba bende 37 haftalık hamişim allah hepimizi kurtarsın bir nefeste bu sıcaklardan dolayı cok zor geciyor acaba sezaryanla dogum yapıcak olan varmı ne zaman dogum tarihi veriyor dr sezaryan olunca :uhm:

güliz bence kaan ama kağan diye mi yazılacak sen kaan yazmışsın hangisi?

cumartesi akşamı hem de herkes burada neredeyse. bende eşimi gönderdim arkadaşlarıyla dışarı yazık dedim ben cıkamıyorum o gezsin bari bakalım ne zaman gelecek :)

bu arada herkse burdayken bi oylama yapsak çok kararsısız hala isim konusunda sizce;
alperen mi
kaan mı
çok arada kaldık biz.

fikrimi söyleyimmi ben isimler ve ön yargılar konusunda bayağ bi kafa yormuşken.. ben kaan derim

X