2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay keops hosgeldin anacımda yazmıssın ya kacak geldi diye hemen alta baktım nası yani dedim kacakkedi forumamı gelydi dogurduda hastanedenmi girdi dedim )))))

kaydirigubbakcemile3 bende aynı şeyi düşündüm.sonra anladım ne demek istediğini aklımız kaçakkedide kaldı.

kiyamam yaa Tibosun gunahini almisim, gelirken carrefour'a ugramisti mama almak icin, Teoya da sapkali sortlu takim almis, kiskaniyo mu diyodum bide, canimm benimm cok cici:)))usenmemis bebek reyonunu gezmis, indirim varmis almis, dayanamsim dedi gorunce:))gozlerim doldu:))

masallah nesrin degerlerin cok guzel gidiyor...

afferin tiboşa.kıskanır mı hiç.onun da bir parçası teo

Mucıze.. anam gerıye bısı kalmamıs.. neredeyse ıslerın yarısı duruyor.. sen hala burada car car.. babacım kaldırsana totonu..

valla onu bunu bilmem ama 1 ay sonra izmir'e gitigimde kuaforume gidicem, abi full bakim dicem, 20.000 bakimi yap bana, sac, kas biyik,manikur pedikur, allah ne verdiyse...

kaydirigubbakcemile3 yerim senı yaa.. full bakım haa..

evrim yok dinleniyordur bence... şom ağızlılık etmeyelim sakın... oyar...

eywwwwaaalllahh.. muckk.

Yarın aktara da gitmeli.. annaşıldı.

:roflol: hakkaten de oyar aman

muck..

Ota.. çiçeğe :)) göslerin doluyoo.. hamıle mısın nesın be kadın kaydirigubbakcemile3

Sancılarım vardı.. gıttı geldı.. uzandıkca gecıyordu.. o yusden topıkte yoktum.. bılgınıze arz olunur..

Bir de Kacakkedi yi dünden beridir sürekli aramama ragmen telefonu kapalı arkadaslar..

cok sağolun kızlar prenbsesımıze ve banada süpriz oldu bu beşik eşim almkıs gelınce bende sasırdım

hoy evrim gelmiş.sancları geçmiş.geçmiş lsun.ben de yarın aktardayım.bakalım bulabilec miyim

Pınar ıyı gunlerde kullanın cicilerinizi.. çok guzelmıs yatagı.

teşekkür ederız teyzesi cok sağol sen nerelerdesın bakım umarım ıyı olmusundur bızım bu sıpalar daha cok sancılar verıcek bıze bı doğsunlar o zamanda baska seyler olucak

kesyinlikle nesrin balık seker için guzel bir besin gayet dusukçıkıyor
bu araadataze fasulyede sekeri dengeliyor dusuruyormus denemedim ama buyukler soyluyor

etli taze fasulyeyi suyuyla birlikte yiyince şekerimi biraz çıkarsı susuz yiyince normal çıktı, yemeğin suyu bile etkiliyor

Nesrin saol canım gördüm şimdi...o kadarını yapamam ben..birinin o işlerle ilgilenmesi lazım ama nerdeee..biz zuzularla ilgileniyo olcaz o sıra..

bence hiç gerek tok varsın misafirler kurdelasız bardakta içsin şerbeti umrumda değil ben oğluma bakarım gerisini bosverr :) annemler istediğini ikram etsinller

masallah nesrin degerlerin cok guzel gidiyor...
çok şükür çok keyifliyim mutluyum çok :dance:

Evriş benimde sancım vardı regl ağrısı gibi 3 saat kadar sürdü, yerleri viledayla sildim ondanmı oldu bilmiyorum uzanınca geçti

hoy evrim gelmiş.sancları geçmiş.geçmiş lsun.ben de yarın aktardayım.bakalım bulabilec miyim

Sen bulamazsın da kım bulur.. oralar cok ozenırler ole seylere.. haydı haydı bulursun..

aman aman sen ii olda canım ALLAH hepimizden razı olsun topiğin direğisin valla haberleri kimden alırısszemuszemusopuyorumnanaktan

Tişkür ediyorum.. Şeniz hakaten telgraf direği gibiyim şu aralar sıtede :)) ne kadar gec dogurursamm o kadar hayırlı olacak sanırım :))) kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun evrişim

Saol tatlımm..

KIZLAR YA BI ÖDEVıM VARDa bana komandit, limited, donatma iştiraki, kooperatif) ticaret ünvanlarına ait şirket ismi yanı iste bılmemne adi komandit şirketı bilmemne bilmemne ltd.şti.gıbı herhangı şirket isimleri lazım varsa yazarmısınız

Ota.. çiçeğe :)) göslerin doluyoo.. hamıle mısın nesın be kadın kaydirigubbakcemile3

..

hamileyim dimi, hakikaten ya ben cok sulu goz oldum:kedi:
Evriş benimde sancım vardı regl ağrısı gibi 3 saat kadar sürdü, yerleri viledayla sildim ondanmı oldu bilmiyorum uzanınca geçti

o regl agrilari bendede var, yatinca azaliyor, ayaktayken artiyor..

Bilin bakalım ben ne yaptııım? Hastane çantamızı hazırladım. alkisalkisalkis Battaniye (penye tabii ki) 1 tane aldım, 2 tane mi koysam, ne dersiniz? Bir de sutyenimi yıkamama gerek var mı sizce?

Çok iyi Nesrincim :) Teprikler :))

ay keops hosgeldin anacımda yazmıssın ya kacak geldi diye hemen alta baktım nası yani dedim kacakkedi forumamı gelydi dogurduda hastanedenmi girdi dedim )))))

Aynen ben de atladım :)

Oyyy karı koca sulugözler siziii :))

EVRİİM, iyi olmana sevindim kuzu. Aklım sendeydi valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…