2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

amın cnm cok sağol bakalım kızım nasıl bişey olucak benım gözler ela babasının yeşil :lepi:amcasının zümrüt yeşili:lepi: dedesinin parlement mavısı:lepi: valla bı teyzelerı ve ananane babane kalıyo onlar kahve rengı

kayseri büyük şehir en azından seneye biz de gideriz inşallah istediğimiz yere.

inşallah allah gönlünüze göre bir yer nasip etsin bizde doğuda bi yere gitcez seneye ama örtmne doğu olan heryer eşime doğu olmuyo yani allah hayırlısını nasip etsin

bye bye 3k1m

NORRA eğer ben 2. için yeleşik hayata geçmeyi beklersem 20 yıl geçer ve sanırım ben menopoza girmiş olurum delikafadulden:roflol:

COMELY çok güzel olmuş sağlıkla gelsin kızın

en bana hitap eden yanı da tarçın olmuştur.ohhh miss yapalım nurdan..sağlığına

CANAN ışıksızını, gene müzikli, 25 TL ye aldım buradan. ıstanbul'da da bir arkadaş bulmuş 28 TL ya.. Hem de baby2go nun DÖNENCESı.. ne gerek var o kadar paralar vermeye...

cok tesekkur ederiizzz, neva hakkinda dusunduklerimi zaten biliyosun, kizim olsa onu koyucaktim isim olarak, erkek cikti bizim sipa:))ama 2. kiz olursa kacmaz, kesin adas olucaklar..

biliyorum canım inşallah adaş olurlar

canım bunlar ne ben anlamadım sanırım :uhm:

aşkolsunnnnnnnnnnnnn bebek şekeri nıyetıne yaptım men onları sekeri eksik onunlada ugrasamadım çikolata dağıtıcam senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama burada bırınızden görmüştüm yastıgı onunkı değişikti ondan essenağlamaınlendım senağlama

selaaaaaaaaam,
kaçak geldi,inşallah devamsızlıktan kalmamışımdır
ben iyiyim,bana yardımcı olmak için ablacığım geldi sağolsun,7 yaşında bir yeğenim de olunca siteye giremez oldum.hem ev işlerinde hem de bebek hazırlıklarında çok yardımı oluyor,Allah yalnız olanların yardımcısı olsun.tek sorunum sıcaklar,bir de yerden bitme boyuna bakmadan 19 kg alan bendenizin kendine ettiği eziyet...
bebeklerimiz gelmeye başlamış,maaşallah.iyi haberleri kaçırmamak için daha sık girmeye çalışacağım.
herkese sevgiler,görüşmek üzere...

valla eklemeye calısıyorum ama NESRİN SAĞOLSUN oda olmasa çıldırıcaktım valla amaaaaaaaaaaaaaan ekleyemıyorum dıye :mymeka:
reca ederim

turkiyeye donmeden 2. yi yapmiycam karar verdim, bunda olmadi, onda bari hersey eksiksiz olur((

böyle ufak ayrıntıları boşver Nudan, sağlıkla kucağına alda Teo yu gerisi fasa fiso

boşver doğuma kadar on kere silip süpürülüyo zaten..halılar bari tozlanmasın..

isabet olmuşl bence, hamilelikte riskmiş gibi geldi bana manikür pedikür... çok temiz bildiğin bir yer de olsa güvenemiyorsun...

me too..

yapıcam ama almadım henüz malzemelerini yani lohusa şekerini..kurdela bağlama işi güzel gibi geldi bana..normalde sade düşünüyodum ben de..kurdelalı yapıcam..

biolog.blogcu.com/lohusa-serbet-seti_1637224.html buna benzer işte takım

göremiyom niyeki.(

turkiyeye donmeden 2. yi yapmiycam karar verdim, bunda olmadi, onda bari hersey eksiksiz olur((

boşver nurdan..memleketimdeyim ve anam 10 dk.ötemde de noluyo sanki..ben aramasam arayıp soran yok..bi eksiğin yardıma ihtiyacın var mı diyen yok..bi yanım buruk ama olduğu kadar artık..

Seçil o link i kopyala adres çubuguna yapıştır öyle görürsün

boşver nurdan..memleketimdeyim ve anam 10 dk.ötemde de noluyo sanki..ben aramasam arayıp soran yok..bi eksiğin yardıma ihtiyacın var mı diyen yok..bi yanım buruk ama olduğu kadar artık..

ben de memlekette olsam aynısı olurdu..boşver canım.biz hayatımızın en güzel günlerini yaşıyoruz..bizim mutluluğumuz önemli

benim gorumcem benden hevesli simdiden petsiseler hazır ediyormus hastenede gelenlere lohusa serbeti dagıtalım dedi iyi dedim ilgilendigin herseye ok benden simdiden benden birsey isteme ne yaparsan yapq dedim tamam dedi saglosun:)))
o yapacak pet siselere koyucak hasteney getirip millete ikram etcek bu isi organize etcek benim umrum degil valla gelenlere serbet ikram etmek etmemek :))

pınar besiginiz çok guzel prenses tahtı gibi valla

çok şükür şekerim düzene girdi bugünkü en yüksek tokluk şekerim 128 çok mutluyum
balık yedim 90 çıktı şekerim balık çok güzel şekeri düşürüyor,
1 top dondurmayı hak ettim kanımca :icecream:

ay keops hosgeldin anacımda yazmıssın ya kacak geldi diye hemen alta baktım nası yani dedim kacakkedi forumamı gelydi dogurduda hastanedenmi girdi dedim )))))

kesyinlikle nesrin balık seker için guzel bir besin gayet dusukçıkıyor
bu araadataze fasulyede sekeri dengeliyor dusuruyormus denemedim ama buyukler soyluyor

ben de memlekette olsam aynısı olurdu..boşver canım.biz hayatımızın en güzel günlerini yaşıyoruz..bizim mutluluğumuz önemli

doğru söylüyosun canım...içimdeki yavru beni hayata bağlayan..allah yokluğunu göstermesin..şükür yaradınıma herşeye rağmen..

Nesrin saol canım gördüm şimdi...o kadarını yapamam ben..birinin o işlerle ilgilenmesi lazım ama nerdeee..biz zuzularla ilgileniyo olcaz o sıra..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…