2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Taze'cim..2 tane koy battaniyeyi..nolur nolmaz..oldu oldu Doruk mıçıverdi, kusuverdi...yedek olsun..sütyenini de muhakkak yıka tabiki..iç çamaşır tenine değen şeyler..malum fabrikasyon çıkışı kimbilir kimler elledi...hijyenik olsun..

Sağol taze : )
ben hastane çantasına 2 takıp hastane çıkışı koydum 2 tanede penye battaniye,
emzirme sütyenirle atleyini yıkayıpta koyucam ben yıkamadan giymem hiçbirşeyi ama atleti küçük almışım değiştirmem lazım

Furcum.. tabıkı yıka yavrumm.. 50 kısının elı degıyor.. oradan da Doruk un agzına temas edecek yerde duracak.. kısaca foşur foşur yıkaman gerek annem.. kaçarı yok.

Taze'cim..2 tane koy battaniyeyi..nolur nolmaz..oldu oldu Doruk mıçıverdi, kusuverdi...yedek olsun..sütyenini de muhakkak yıka tabiki..iç çamaşır tenine değen şeyler..malum fabrikasyon çıkışı kimbilir kimler elledi...hijyenik olsun..

Sağol taze : )
ben hastane çantasına 2 takıp hastane çıkışı koydum 2 tanede penye battaniye,
emzirme sütyenirle atleyini yıkayıpta koyucam ben yıkamadan giymem hiçbirşeyi ama atleti küçük almışım değiştirmem lazım

Furcum.. tabıkı yıka yavrumm.. 50 kısının elı degıyor.. oradan da Doruk un agzına temas edecek yerde duracak.. kısaca foşur foşur yıkaman gerek annem.. kaçarı yok.

Sağ olun kızlar. Olmazsa bir tane ince battaniye koyayım, mermerşailerden? Çıkışta hastane çıkışının battaniyesini kullanırız... Ayyy çok heyecanlı :)

evrim ne oldu annem sancılandınmı? valla giremiyorum dogru dürüst benide yokluyor bu sancılar kasıklarım ve belim müthiş agrıyor birde sag tarafıma giren kasılmalar resmen çıglık attırıyor görende doguruyorum zanneder.
geçmiş olsun evrimcim dikkat et güzelim

evrim ne oldu annem sancılandınmı? valla giremiyorum dogru dürüst benide yokluyor bu sancılar kasıklarım ve belim müthiş agrıyor birde sag tarafıma giren kasılmalar resmen çıglık attırıyor görende doguruyorum zanneder.

Canım benım.. cemil cümlemize.. aman sen de dıkkat et.. uzandıgım surece sorun olmayan sancılar bunlar.. yıne de sancı ıste.. sevımsız bısı.. Burcınınle Allaha emanet olasın.. dınlenmeye bak.. yıne fıldır fıldır ayaktasındır sen emınım..

yok be kuzum inanki eski performansım yok yürürken bile artık zorlanıyorum kalp atışımız burçinle çok yüksek teyzesi korkumuzdan dr bile arayamadım dinlenmekle geçiriyorum günlerimi evi mok götürüyor valla çarşamba gidicem dr bakalım ne diyecek birazcık sıkıcam dişimiş kendine ve kuzeyimize dikkat et gülüm

kızlar hemen girip çıkıyorum geçmişi göz atamadım.....

size bir müjdem var kızımmm doğduuu.... pazartesi günü size yazmıştım pembemsi akıntım var demiştim o akşam dr. a gittik akıntım yoğunlaşmıştı 3 saat gözetim altında kaldım 3 cm açılmam oldu fakat kızım ters durduğu için pazartesi gece 23.00 de sezeryanla doğum yaptım.... kızım 35+6 haftalık 2840 gr 47 cm boyunda doğdu.... 2 gün hastanede kaldık dün çıktık ancak bugün nete girebilme fırsatı bulabildim.... ağustos annelerinin ilk bebeğini doğurmak bana nasip oldu:))))) hatta temmuz annelerinden bile önce doğurdum:))))) kızımın erken geleceğini tahmin ediyordum ama bu kadar erkenini düşünmüyordum.... şuan ikimizinde sağlığı yerinde sadece ememiyor onunla boğuşuyoruz 3 gündür mama verdik ancak bugün süt sağma makinesiyle birkaç kez verebildik onun haricinde herşey yolunda şükürler olsun..... ben çıkıyorum görüşmek üzere.....

Ayyy yine gerilerde kaldım çok sevindim ne güzel haberler bunlar opuyorumnanaktan
Allah uzun sağlıklı ömürler versin yavruna darısı başımıza zemuszemus

bunlarda son donem ayaklarımın hali ki eklemekistiyorum benim ayaklarım 40 numero dur ama inceciktir kemikkemik asla taraklı degildirsu an korknuç gorunuyorlar sokaklarda kadınların acıdgıı kadar var dimi:)))

Bende aynı durumdayım fazlası var eksiği yok koca ayaktım zaten şimdi tam oldu :kedi:

bu arada kızlar bebişimin kilosu 2860 gr olmuş çokmu acaba banada sezeryan yolları gözüküyor gibi allahım bi hayırlısıyla sağlıklı bir evlat doğurduğumu görsem offf

:nazar: Maşallah bebişine hepimizin temennisi o sağlıklı evlatlar doğurmak inş. hepimizin şirin sağlıklı bebişleri olacak :Saruboceq:

Arkadaslarım;

Halimi görseniz su an eminim topluca aglardık...

Sakaleyn (Deryam) Dün dogum yapmışşşş.. oğlunun fotografını gonderdı bana sımdı.. bıraz sakınlesınce oglunun fotografını ekleyecegım.. ezan sahid oluyor yemın ederım su an ki halimee.. nası guzelll bır evlat dogurmuss anlatamam... ne mutlu bana size ıletecegım bırazdan

Ya resmen şok oldum ne güzel haberler bunlar off ben hep geç duyacağım bu haberleri gelen giden hiç bitmiyor yaaa :bbo: bu güzel haberlerin devamını bekliyoruz evrim dört gözle :1shok: opuyorumnanaktan
Şimdi konustum Derya ıle..

3 250 kg, 51 cm boyu, dün saat 5 te dogmus.. cok cok emıyormuss,bebegın kalp atısları zayıflayınca, sancı cekmesıne ragmen apar topar alınmış.. hepımıze dua etmıs.. sesı cok mutluydu..

:nazar: Maşallah yavrusuna sağlıkla büyütür inş.
Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

getattachmentudj.jpg

Ne kadar güzel :nazar:

s6304912.th.jpg
[/URL][/IMG] beşiğimiz

Çok güzel güle güle kullansın bebişin zemuszemus

Artık dinlenme zamanı yormayın kendinizi evrim sende dikkat et zemuszemus (size diyorum ama yerimde durmuyorum çelişkiye bak )

Bu arada meltem esrako odalarınız çok güzel çok beğendim bebekleriniz gülücükleriyle çınlatsın odalarını inş. :Saruboceq:

Misafirlerden istifade bizde bol bol gezip denize giriyoruz birgün denizde doğuracağım teyzeler aman kızım girme artık diye korkulu gözlerle bakıyorlar suda doğum sağlıklıymış diyorum ayy herkes çok karışıyor ama ya :sinifsinif:

kaçakkedi ne yaptı acaba bu arada :uhm:

herkeze iyi aksamlarr kızlarrrr,dün öğlenden berıı pc bozuktu giremedım çıldırdımm sinirdenn.bide aksi gibi dün resmen kasılmam vardı bugunde devam ettı.rtıkkk dogum yaklasıyoo galıbaaaa:1shok: genelde 1 saat içinde 2-3 kez oldu ve 2.5 dakıkayı buldu bazennn.resmen karnım taşşş gibiydii.hem korktum hem rahim kendını doguma hazırlıyo die sevındımm.ama herseye ragmen dogumun yaklastıgını bilmek ürkütüyo bazen benııı

buarada inş.herkez iyidirr,suan gecmısı okumaya imkanım yok,duş aldım haızr uykum varken yatarım.yarın bı üstünn körü okurum inş.sadecer güzel haberler kacırmısımdırrr

anaaa noluyoruzzz,herkez doguyrmdumuuu yaaa,derya milkshake bıde kacakkedının bugun sezeryanı vardı galıbaa dimi..ayy bı bucuk gün giremedımmm bebişlerr gelmısss.bugece uyku yok bana.

milkshake canım gözünaydıınnnn maşşalah kızınaaaa,35 haftanda olmana ragmen kılosuda boyuda cok iyi.Allah ım zaten hep aklım sendeydı,bukız kesın dogurdu dedıkk.neyse hadı hayırlı olsunnn

deryamm oglusunaa maşşalah ne tatlı cıkmıs resimdeee.yerım ben onuyaaaaa,cok yakısıkkklı olcak senın oğlannn cookk

yahu banada yuh yani bu kadarda giremiyorum diye kaçırmışım milkshake dogurmuş aman yarabbim furko nerdesin listemize eklede bizde takip edelim kuzuları ay çok heycanlı sırda kim var acaba?

sadece şu 20 msjdan anlasılıyorkı herkez kasılıyor sancısı varr,bende üzülüyorum avcaba tek bendemı die.bide giremedim die dert ettım kendımee.evrısım basakcım sizede gecmıs olsun.bende kasılıyorum dünden berıı.neyse ben yarın devam edeyım barıı,üstümde havluyla,agzım bı metre acık kalarak ekrana bakıyorummm.tam bır şok yaşadımmm dogumlarr baslamısssss:teytey:

yok be kuzum inanki eski performansım yok yürürken bile artık zorlanıyorum kalp atışımız burçinle çok yüksek teyzesi korkumuzdan dr bile arayamadım dinlenmekle geçiriyorum günlerimi evi mok götürüyor valla çarşamba gidicem dr bakalım ne diyecek birazcık sıkıcam dişimiş kendine ve kuzeyimize dikkat et gülüm

Aman gotursun mok.. herkesınkı son raddede zaten.. sen kendıne ıyı bak ta.. gerısı boş, saol kuzumm guzel dıleklerın ıcın..

yahu banada yuh yani bu kadarda giremiyorum diye kaçırmışım milkshake dogurmuş aman yarabbim furko nerdesin listemize eklede bizde takip edelim kuzuları ay çok heycanlı sırda kim var acaba?

Furko, kayınvalıdesınde, pazar gunu gelecek.. gelınce halleder hatunum...

sadece şu 20 msjdan anlasılıyorkı herkez kasılıyor sancısı varr,bende üzülüyorum avcaba tek bendemı die.bide giremedim die dert ettım kendımee.evrısım basakcım sizede gecmıs olsun.bende kasılıyorum dünden berıı.neyse ben yarın devam edeyım barıı,üstümde havluyla,agzım bı metre acık kalarak ekrana bakıyorummm.tam bır şok yaşadımmm dogumlarr baslamısssss:teytey:

:))) yok yaf.. artık kasılmak dogal surec.. takma kafana.. olması gereken o zaten.

opuyorumnanaktan öpüldünüz kızlar ben kaçar azıcık uzanayım canımda çok tatlı istiyor ya kocişi göndersmmi acep pastaneye valla gözümün önünden gitmiyor kalburabastıya aş eriyorum tamda dogum yaklaşınca bende bir garip oldum neyse herkese iyi geceler

benim gorumcem benden hevesli simdiden petsiseler hazır ediyormus hastenede gelenlere lohusa serbeti dagıtalım dedi iyi dedim ilgilendigin herseye ok benden simdiden benden birsey isteme ne yaparsan yapq dedim tamam dedi saglosun:)))
o yapacak pet siselere koyucak hasteney getirip millete ikram etcek bu isi organize etcek benim umrum degil valla gelenlere serbet ikram etmek etmemek :))

zaten senin görümcene laf yok - şapka indiriyorum o kadına her eve lazım

çok şükür şekerim düzene girdi bugünkü en yüksek tokluk şekerim 128 çok mutluyum
balık yedim 90 çıktı şekerim balık çok güzel şekeri düşürüyor,
1 top dondurmayı hak ettim kanımca :icecream:

afferim canım benim sen şeker kız olmaktan çıktın - söktün sen bu işi :)
bu arada balık nerden buluyosun?? bizim burda tüm balıkçılar kepenkleri indirdi sezon kapandı diye - çok özledim balığı mafoldumben

uleynnnnnn hiç boş bırakmaya gelmiyosunuzzzz
iki gün girmedimmm insaafff iki günnn ve iki kişi doğurmuşşşş
tabiii iki kişimi görücezzzz geçmişi okuyuncaaaa
rabbim hayırlı uğurlu kılsın sağlıkla büyüsün bebişlerimizzzz

geçmişin derinliklerineee gidiyorummmm

fasulyecim hiçbir içzçamasırını yıkamadan giyme derim ben bırakbebek için emzirme sutyenini hiçbirini çunku tekstilde yerlere atılıyor dikim asamasında o giysiler her tur yere degmis olabilir yani hijyen acısındtan mutlaka yıkamalısın aman yani

X