2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

biolog.blogcu.com/lohusa-serbet-seti_1637224.html buna benzer işte takım

etek düşün bence ama beli sıkmasın dikkat et... kaçta dr randevun benim sabah 10 da...
ben de öperim gözlerinden...

evrim yok dinleniyordur bence... şom ağızlılık etmeyelim sakın... oyar...

yok canım ne şomu ne ağzı..ozysi de geldi rahatsız etmeyeyim bari.

[/URL][/IMG] budaaaa tavanımızzz

Çok tatlı, prenses yatağı gibi olmuş, Allah içinize sindirsin. Bebiş içinde rahaaat rahaat uyusun, sağlıkla büyüsün inşallah

Evet böyle hazırları da var, eskiden evde yapılıyormuş. Karanfil,tarçın,gıda boyası,şeker ve sudan oluşan ve soğuk ikram edilen birşey. Doğumdan sonra eve gelen misafirlere ikram edilirmiş, içen misafirlerde annenin bol sütü olsun diye dua ederlermiş. Şekerli olduğu için anne sütünü arttırıcı etkisi olduğunuda söylemişti babannem.

Bu sabah yazdığım ' yeni doğan bebeğin günlüğü' nde bebeğin bahsettiği kırmızı renkli içecek lohusa şerbeti işte :

"anneme kırmızı renkli birşeyler içırıyorlar, o zaman süt daha bi randımanlı
oluyor sanki, böyle tadı da hoşuma gidiyor, şu memelere bir rating aleti
taksalar da hangisini sevip hangisini sevmediğimi söyleyebilsem "

:roflol:

evroş neredesin sen şehir olarak? ben e benzer durumdayım biliyorsun.şeker yapsam kime vereceğim.şerbeti yapsak kendimiz içsek

kayserideyim bu senelik seneye allah kerim
şekeri bende yapcam malzemeleri aldım şeker eksik yarın o nuda alıp tamamlıcam şekeri komşu arkadaş vs gelenlere bid e allah kısmet ederse mevlit yapcam zaman görümcem eltim kardeşlerim yani 1. derce akrabalara dağıtırım şerbeti arkadaşın oğlunu görmeye giittiğimizde vermişlerdi zaten takımıda onda gördüm çok güzeldi tadı çaktırma sanırım şerbetin çoğunu ben içcem :jeyyar: hem sütte yapıyomuş sositososito

kayseri büyük şehir en azından seneye biz de gideriz inşallah istediğimiz yere.

evet bende internette gezerken görmüştüm şeklini
ben komşulara gittim geçen bebek görmeye lokum kolonya tuttular hiç öyle şerbet işine girmemişler onlar da hem kızın hem annesi hem kayınvalidesi vardı yanında yinede zahmet edip şerbet işine girmemişler - bende yapmicam - içimde de kalmaz sanırım - sağlıklı gelsin bebişler de varsın şerbetimiz eksik olsun :))

evrim yok dinleniyordur bence... şom ağızlılık etmeyelim sakın... oyar...

:roflol: hakkaten de oyar aman

biolog.blogcu.com/lohusa-serbet-seti_1637224.html buna benzer işte takım

güzelmiş...

bu da güzelmiş.. aklımı çelmeyin bardak kenarları için.. düz bardakta vericem işte :)

amın canım amın eşim süpriz yaptı bana model konusunda bı fıkrımde yoktu görünce cok beyendım bıde kuzumu görebılsem içinde
inşallah...

yok canım ne şomu ne ağzı..ozysi de geldi rahatsız etmeyeyim bari.
pekü..

evet bebek de beğenmiş bakın :))

ben şimdilik çıkıyorum... sevgiler herkese...

turkiyeye donmeden 2. yi yapmiycam karar verdim, bunda olmadi, onda bari hersey eksiksiz olur((

ben şekerini az atıcam zaten.malzemeleri öğrenmem yeter.uyarlarım ben onu

turkiyeye donmeden 2. yi yapmiycam karar verdim, bunda olmadi, onda bari hersey eksiksiz olur((

yav nurdanım elzem şeylerin eksik olmasın boşver.valla ben hiç takmıyorum.tek düşündüğüm sağlıkla nevama kavuşmakbu arada salifo sizin yavrunun adını çok beğeniyo teoman çok karizma diyor iletirim

cok tesekkur ederiizzz, neva hakkinda dusunduklerimi zaten biliyosun, kizim olsa onu koyucaktim isim olarak, erkek cikti bizim sipa:))ama 2. kiz olursa kacmaz, kesin adas olucaklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…