2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bence hemen yeni bi topik acalim..2009 agustos kuzulari diye, hepsini orda toplayalim resimlerin..

delü esra inşallah evrim fotoğrafı ekleyemez dedmişti..ha ha manyak

oyy oyy nasılda güsel erkeksi suratı var kuzum yaaaopuyorumnanaktanzemuszemus

Allah'ım 41 kere maşallah....çok tatlı ya çok tatlı..Derya ya, eşine bağışlasın rabbim onu..maşallah maşallah..

Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

rabbim nazarlardan sakınsın kuzusunu arkadaşımızın. darısı sırayla ve sağlıkla once sız agustos annelerının sonrada bız eylul annelrının basına..

Allahim oturdum agliyorum, ben diger topiklerden bebek gorunce etkilenmemistim bu kadar, sanki teyze oldum gibi geliyor, sanki kardesim dogurmus, onun bebegine bakiyorum..Bu ne guzelliktir yarabbim, masallah yaa, cok yakisikli, cok guzel bir bi bebek...allahim nazarlardan korusun..

cokk guzel bebisimiz ya masallah ned guzel uyuyo allahım nazarlardan saklasın evriss salya sumuk oldum iiice yaa darısı basımıza

aynen norram aynen hicbi bebek beni etkilemedi bu sitede bukadar. cok ama cok duygulandım saka gibi inanamıorum resmen

Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

Maşallah maşallah 41 kere maşallah
Allah analı babalı sağlıkla büyümek nasip etsin inşallah, çok güzel bir duygu olmalı :kedi:

maşşallah bebişine sakalynin allah uzun ömürler versin topiğe girdim ben hemen fotorafı ekledim burdan alıp inşallah bi sorun olmaz

Bunlar bızım evlatlarımız.. sanırım ondan bu hassaslıgımız.. 8 aydır her asamasını bıldıgımız cocuklarımız bunlar.. aynen, aılemdenmiş gibi hissediyorum.. bır de benı dusunun.. herseyın ılkını yasıyorum sızlerden once.. resmen helak oldum duygu selinden :))

Derya, yazamamısım, sezeryan ıle dogurdu.. sancı cekmesıne ragmen, kalp atısları bebegın zayıfladıgı ıcın.. bıraz dıkıslerım acıyor dedı.. ama sesı harıka gelıyordu.

Dıdocum.. acıtıgın baslıgın tum baş harflerını buyuk yapsana kuzum.. daha ıyı gorunsun..

Allah Hayırlı uzun ömürler versin İnşallah, Derya'nın bebişine.
Uzun zamandır sizleri takip ediyordum. Bugün bebek resmini görünce ben de dayanamadım, gözlerim dolu dolu oldu. Hemen giriş yaptım. Allah herkese hayırlı, kolay doğumlar verir İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…