2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gypsym esramla konuştum anamm kız şok oldu tabee.. hiç beklemiodu sibel den böle bi ilk....

hatun yine gezecekmiş bugun pazara çıkcakmış çıkma otur evinde didimsede dinlemez beni bu ...akşama döncekmiş evine gelince yazar...

kaçakkediden haber varmı?

bugun saglıkocagına gidicem kan tahlil sonuçlarımı alıcam umarım herşey güzeldir..kan sayımım ne durumda acaba?inş. artmıştır. en son 11 di..ordanda bankaya gidicem..
bişey sorcam kızlar ya. bulaşık makinesi kokuları var ya hani. o koku teflontavama sinmiş. bu sabah omlet yaparken ısınınca kokmaya başladı.bende o tavayı kullanmakdan vazcaydım. elimde yıkadım ama daha önce hiç başıma gelmemişti. sizdede oldumu hiç bele bişiiii... ben bugun en yisi tava da alıyım..

Arkadaslarım;

Halimi görseniz su an eminim topluca aglardık...

Sakaleyn (Deryam) Dün dogum yapmışşşş.. oğlunun fotografını gonderdı bana sımdı.. bıraz sakınlesınce oglunun fotografını ekleyecegım.. ezan sahid oluyor yemın ederım su an ki halimee.. nası guzelll bır evlat dogurmuss anlatamam... ne mutlu bana size ıletecegım bırazdan

evriimm benimde gozlerim dolduu, ya biz iyiki sanal alemdeyiz, bu haberleri yuzyuze alsak kesin salya sumuk olurduk:))) allahim ne guzel bi mutluluk bu yaaa, allah sirayla hepimize gostersin, hadiiiiiii toparlan biranevvel de fotoyu koyyyyy.....

Şimdi konustum Derya ıle..

3 250 kg, 51 cm boyu, dün saat 5 te dogmus.. cok cok emıyormuss,bebegın kalp atısları zayıflayınca, sancı cekmesıne ragmen apar topar alınmış.. hepımıze dua etmıs.. sesı cok mutluydu..

ne ne ne ne ne Allahım iyice tutuştum..ne oluyor ? ayyy çok fena oldum evrim ellerim titiriyor şu anda..çok şükür sağlıklı sıhhatlilermilş.normal mi yapmış..anlat evrim daha çok anlat

Allahım sana şükürler olsun rabbim.harika haberler ağladım ağlayacağım

evriiiiiiiimmm ay inanamıyorum yaaa....allahım bu nasıl bi duygudur..ay ay kendine gel de çabuk gönder bize de...2 gündür salya sümük oldum...allahım bize de nasib et bu günleri..

aman ya rabbim.. 2.ci bebekde geldi.. hayırlı olsun saglıklı sıhhatli olsun inş. ayyy çok duygulandım.........saol evrimcim haber verdiğin için...ayyy heycan dorukda........

maşallah..allah nazarlardan saklasın..çok çok iyi haber bu..allah razı olsun..iki arada bi derede bizi de unutmamış..hayırlı bi evlat olur inşallah..

kız nerden aklına geldi yaaaaaaaaaaaa.. ayy aglarken güldüm valla....kaydirigubbakcemile3:roflol:

gelir benim öyle aklıma bir duygu durumda pek kalamam.bu esra da kaybolacak zamanı buldu..kaybolan doğuruyor cık cık cık.

allah nazarlardan saklasin 1001 kere masallah...

gelir benim öyle aklıma bir duygu durumda pek kalamam.bu esra da kaybolacak zamanı buldu..kaybolan doğuruyor cık cık cık.
esrayla tlf da konuştuk diyorki uleyn 7/24 forumdayım bişey olmaz bi gün girmedik neler olmuş diyo...kaydirigubbakcemile3

akşam evine gittiğinde kaçakkedininde haberini almış olur inş.

allahım cok güzel haberler vermişin evriş, allah sanada ve tabi şuan doğuma en yakın kacakkedimize kolay doğumlar nasip etsin... resimleri merakla bekliyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…