2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrayla tlf da konuştuk diyorki uleyn 7/24 forumdayım bişey olmaz bi gün girmedik neler olmuş diyo...kaydirigubbakcemile3

akşam evine gittiğinde kaçakkedininde haberini almış olur inş.

ben aradım açmadı zilli gadın peh

ilk kim doğum yaptı ben kaçırdım nicki neydi
aaaaaaaa eftelya senn habenr yokmu. ahh canım milkshakevardı ya son dakkaya kadar işe giden arkidiş. sibel yani pazartesi dgoum yapmış oda.. kavuşmuş meleğine.. zaten pazartesi gunduz yazmıştı pembemsi akıntım var diye meger o nişanmış....

furkooo nerdesin..şu listeyi görelim bi..iyice karıştı herşey

aaaaaaaa eftelya senn habenr yokmu. ahh canım milkshakevardı ya son dakkaya kadar işe giden arkidiş. sibel yani pazartesi dgoum yapmış oda.. kavuşmuş meleğine.. zaten pazartesi gunduz yazmıştı pembemsi akıntım var diye meger o nişanmış....
amanınnnn ben kaç zamandır düzenli giremedim yaa canım yaa kaçırmışımm bana msnden mail atsanız yaa yakında belki hiç giremicemmm

kkliste.png

listenin son hali buydu.Derya beklenenden 8 gün önce kavuştu Yusuf Mir Emin'e

Arkadaslarım;

Halimi görseniz su an eminim topluca aglardık...

Sakaleyn (Deryam) Dün dogum yapmışşşş.. oğlunun fotografını gonderdı bana sımdı.. bıraz sakınlesınce oglunun fotografını ekleyecegım.. ezan sahid oluyor yemın ederım su an ki halimee.. nası guzelll bır evlat dogurmuss anlatamam... ne mutlu bana size ıletecegım bırazdan

şok şok şok oldum iste buna..Allahım saka gibi ya resmen dogurmaya basladık masal bitio cok duygulandım cokta sevindimmm.ne diycemi bilemiyorum

Şimdi konustum Derya ıle..

3 250 kg, 51 cm boyu, dün saat 5 te dogmus.. cok cok emıyormuss,bebegın kalp atısları zayıflayınca, sancı cekmesıne ragmen apar topar alınmış.. hepımıze dua etmıs.. sesı cok mutluydu..

Allahım nazarlardan saklasın inşallah... maaşallah oğluna da derya ya da.. çok heyecanlı sanki hep böyle devam edecekti topik doğum haberleri geldikçe bana bişeyler oluyor. gece kalktım çantamı hazırladım milkshake ten sonra. Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin sağlıklı cocuklar versin inşallah...

Şimdi konustum Derya ıle..

3 250 kg, 51 cm boyu, dün saat 5 te dogmus.. cok cok emıyormuss,bebegın kalp atısları zayıflayınca, sancı cekmesıne ragmen apar topar alınmış.. hepımıze dua etmıs.. sesı cok mutluydu..

ay kıyamam yavrum benim resmen salya sumuk oldum mutlu olmazmı kavustu evladına sagsalim. darısı saglıkla cumlemize insallah.cok guzel haberler bunlar ya 9 aydır herseyimizi bilioruz mutlu sonada beraber erisioruz. gozleri aydın olsun

Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

getattachmentudj.jpg

esrayla konuşurken şarjım bitti..delü diyor ki kimse doğurmayacakmış o gelene kadar. şok üstüne şok yaşamış resmen

inanmıyorum çok güzeeeeel..içimin yağları eridi..evrim ben de doğurunca sana göndereceğim ekleyeceksin tamam mı?

evrim diyorumki başka bir topik açsak 2009 bebekleri diye..malum artacak fotolar

Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

getattachmentudj.jpg
:nazar::nazar: ayyy ayy ayyy nasıl tatlı bişey bu ya maşşallah allah nazarlardan saklasın. ahhh yavrum ya şuna bak nasıl tatlı uyuyor. allahım burnuda hokka gibi ohh yakışıklı erkek yaaa

X