2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın herkesee...

Kedici, yazıya bayıldım. Bizim sıpaların da böyle düşüneceğini hayal ettim de, hoşuma gitti doğurusu..

Telkırma, ben yumuşatıcı kullanmadım. Güzel kokan şeyleri her zaman çok sevmişimdir ama eşim yumuşatıcı kullanmak istemeyince ben de hemen almadım..

Dii mi yaaa, ben de çok merak ediyorum Dido'm.. Nasıl heyecan bastı bana da anlatamam. Benim kızım da dün gece boyunca durmadı. Hafiften de bir kasık ağrısı başlayınca heyecan yaptım biraz.. Artık her an herşey olabilir psikolojisine girdim. Aslında o kadar dalgalı seyrediyor ki ruh halim, bazen hiç doğurmayacakmışım gibi hissediyorum, sonra doğum haberleri alınca sanki sıradaki benmişim gibi paniğe kapılıyorum.. Çok as kaldı yaaa, inanamıyorum opuyorumnanaktan
Bugün büyük gün be Dido'm.. Gözünaydın olsun şimdiden.. Evde bol bol dinlenirsin inşallah..

Petrik, benim de kayınvalidem çok içer.. Ben kesin dellenecem hem de lohusa halimle nasıl sabredecem bilmiyorum. Senin gene ablana daha çok nazın geçer ama söz konusu kayınvalide olunca nasıl olcek bilmiyorum. Gerçi kadıncağız öyle düşüncesiz bir tip değildir, balkondan başka bir yerde içmez ama yine de nefesi bile beni rahatsız edecektir.
ben de bazen hep böyle hamile kalacakmışım gibi geliyor.sanki asırlardır hamileyim.çok alıştım bu halime. evet bu gün son günüm sürünüyorum resmen duramıyorum.yarın da son doktor kontrolümüz var.
Annesınde.. ıkı gun orada kalacaktı..
hıııııııı
Toroman mı??? kaydirigubbakcemile3 çok ıyı yaa
toraman gibi olmuş.ben tontiş öğrencilerime toraman derdim hep

merhaba arkadaşlarr hepinizin doğumu da yakın değil mi

hepiniz de bi avazda doğuruverirsiniz inşallah :Saruboceq:

şimdi çok heyecan vardır içinizde heleki ilk doğumu olanlar. ama allah sıkıntısını veriyo da kolaylığını da veriyo. ben de geçen sene bu heyecanları yaşamıştım.

rabbim hepinize de gül kokulu sağlıklı yavrular nasip etsin.

şimdi çok heyecan vardır içinizde heleki ilk doğumu olanlar. ama allah sıkıntısını veriyo da kolaylığını da veriyo. ben de geçen sene bu heyecanları yaşamıştım.

teşekkür ederiz güzel dileklerin için.biz de o günleri görürüz inşallah.

evrimim helinden haber verdiğin için teşekkürler

Ne demek Defnecım..

Sagolun ıyı dıleklerınız ıcın..

allah razı olsun...

selam kızlar nasıl heyecanlısınız nasıl telaşlısınız değil mi?Allah yardımcınız olsun biz de 2008 ylül annelerindeniz sizin yaşadıklarını tahmin edebiliyoruz şu anda...bizim topikte herkes tatilde de bi buralara uğrayalım dedikk çok güsel seviyeli ve samimi yazışmalarınız var sanırım bziim topiğimizde öyledir ama...inşallah arkadaşlığınız doğumdan sonra da devam eder ve inşallah hepinize Allah hayırlı doğumlar nasip eder...

tesekkurler, insallah bizde bebislerimizin bi sene sonraki haliyle, yeni anne adaylarina destek oluruz:))

Toroman kaydirigubbakcemile3 güzel isim : )))

Günaydın herkesee...
Petrik, benim de kayınvalidem çok içer.. Ben kesin dellenecem hem de lohusa halimle nasıl sabredecem bilmiyorum. Senin gene ablana daha çok nazın geçer ama söz konusu kayınvalide olunca nasıl olcek bilmiyorum. Gerçi kadıncağız öyle düşüncesiz bir tip değildir, balkondan başka bir yerde içmez ama yine de nefesi bile beni rahatsız edecektir.

evet balkonda içilse bile kıyafetlere kokusu siniyor nefret ediyrum sigaradan
ama kendine bakan insanın üstü sigata kokmuyor benim patron günde 5-6 tane içerdi ama her sigaradan snra dişleri fırçalayıp ellerini yıkıyordu hiçde sigara kokmuyordu

sigaradan tiskiniyorum kostümünü değiştir dersin : ) ben ablamla rahat rajat kapışırımda, kayınvalidene eşin söyledin sen yüzgöz olma derim

hepiniz de bi avazda doğuruverirsiniz inşallah

rabbim hepinize de gül kokulu sağlıklı yavrular nasip etsin..

teşekkür ederiz güzel dileklerin için

Çağan iyice yukarıya çıktı, zor oturuyorum sandalyede gögüs kafesime baskı yapıyor
biraz uzanayım

Kasıklarıma sancı gırıyor su an.. uzanıyorum ben bıraz..
uzan yavrum uzan..fena o sancılar
selam kızlar nasıl heyecanlısınız nasıl telaşlısınız değil mi?Allah yardımcınız olsun biz de 2008 ylül annelerindeniz sizin yaşadıklarını tahmin edebiliyoruz şu anda...bizim topikte herkes tatilde de bi buralara uğrayalım dedikk çok güsel seviyeli ve samimi yazışmalarınız var sanırım bziim topiğimizde öyledir ama...inşallah arkadaşlığınız doğumdan sonra da devam eder ve inşallah hepinize Allah hayırlı doğumlar nasip eder...
çoook teşekkür ederiz
Çağan iyice yukarıya çıktı, zor oturuyorum sandalyede gögüs kafesime baskı yapıyor
biraz uzanayım
sen de git sen de uzan.ben de yazacağım artık ay kızlar şurama ağrı girid uzanayım ben diye he he çok helecanlı
dinlen tatlim, gecer birazdan...
nurdan sen niye uzanmıyon?

eftelya eger sorun yoksa ve normal doguracaksan bekle drunda seni baska dra emanet edip gitsin. kendi keyiflerinden dolayı milleti harcıo bu dr larda.

nurdan teo toraman gibi olsun insallah boyle bıngıl bıngıl olsun kolları yumuk yumuk olsun el ayak bilekleri :))

evrim ii olunca yaz hayatım tekrar.. bastırıo kafasıyla kuzeycik desene

çok saolun...hayırlısıyla bir bir atlatıcaz..

Hakkında hayırlısı olsun.. normal doguracaksan bekle derım tabıkı de..
bende beklemekten yanayım ciğerim yaa
eftelya eger sorun yoksa ve normal doguracaksan bekle drunda seni baska dra emanet edip gitsin. kendi keyiflerinden dolayı milleti harcıo bu dr larda.

nurdan teo toraman gibi olsun insallah boyle bıngıl bıngıl olsun kolları yumuk yumuk olsun el ayak bilekleri :))

evrim ii olunca yaz hayatım tekrar.. bastırıo kafasıyla kuzeycik desene
hiç bi sorun yokmuş baby bi dr bile kendi ağzıyla dio çok kolay normal doğum yaparsın die gittiğim hastane özel hastane isteyen dr doğumuna girmesini istio istemeyende kimin sırasıysa o yaptırıo doğumu ek ücret ödeyecektik ve biz bu dr yi isticektik bunuda bilio gittiğim hastanede bi dr var ve ben onun doğuma girmesini asla istemiyorum benim sancım tuttuğunda sıra onda olursa die korkuorum ama yinede beklicem ayın 27sinde gittimdede sölicem başka drye yönlendirsin beni

ayy evet olsun, babanin kucuklugune benzerse olur masallah fotolarda bogum bogummuss, isirirm ben onu:))

buarada dun bizdede ilk kiskanma belirtileri basladi; kafasini dirsegini seviyorum, Tibet de yanimda kedi gibi benii de seevvvv , benimde kafami oksa demeye basladi:))))hep oglunu seviyosun, artik ben 2. plandayim demi emye basladi, ayy nasil icim gitti biran, bide saka egil, ciddi soyluyor:)))

eftelya bencede bekle tatlim, belki doktor gitmeden sancin tutar, hayirlisi neyse o olsun...

X