2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada cevap yazınca farkettim ki 19 günüm kalmış 20 nin altındayım yanii...normal doğum bekleyen ve 20 günün alına düşen varmııı:bbo:

canım cok sevindim hayırlısı ile aldın kucağına sağlıkla mutlulukla huzurla büyütmeyi nasip etsin Allah'ım. çok duygulandım ağlamaya başladım okuyunca sıra bize geliyor. Allah hepimize göstersin bu güzel günleri inşallahh.. birinci belli artık bakalım ikinci kim olacak?? iyisin dimi canım ağrın sızın yoktur inşallah.

bide kizlar baska bi paranoyamdan bahsedeyim, ozellikle toplu tasima araclarinda yada kalabalik ortamda sanki karnima darbe yiyecekmisim gibi geliyor, etrafa bakiyorum habire???siyirdim iyice sanirim, ve refleks olarak elim karnimda surekli..

yok yok sıyırmadın herkes öyledir bir elim sürekli hazırolda karnımı koruyorum - ama elde değil insanlar okadar kaba olmuş ki kim kime çarpıyo neresine geliyo belli olmuyo

evet ben bi kendime geliyim dimi, bana bi tokat falan atin, panik oldumkafamçokkarıştı
yok ben milkshake cok sevindimde birden olagan gercekle yuzlesmek sarstikaydirigubbakcemile3
hakkimizda hayirlisi...ama ben kendi toktorumu istiyorum, o kessin beniopuyorumnanaktan

yok yok sıyırmadın herkes öyledir bir elim sürekli hazırolda karnımı koruyorum - ama elde değil insanlar okadar kaba olmuş ki kim kime çarpıyo neresine geliyo belli olmuyo

hatta dun metroda kadin baska birinin yuzunden carpti, tam kafaina geldi, sinir oldum, tabi biizmkininde kafa 3 m onde cikik, sanki disariyi gorucek, sok kafayi iceri...

Aaaaaaaaaaa diye bağırdım evde...Milkshake doğurmuş..şaka gibi yaaaaaaaaaa...çok sevindim, ağlamak istiyorum..

benim şirket 1 aydır yanımda ( ANNEM ) saolsun hiç yalnız bırakmıyooo bizz hazırızz
sana kolay gelsinn

annem doğumdan önceki gece gelebilecek anca - eminim ki sabaha kadar bişeyleri düzene sokmaya çalışacak o da :) Ya aslında ben abartıyorum sanırım alt tarafı günlük bir temizlik yapılacak - yani evim şuan da pis değil ama ne bilim büyüttüm mü ne - birde perdeler yıkanacak asıl iş o

hehehe dsunsene benim bu halde dogurdugumu:)) ev toz toprak, usta ayaginda sallar artik bebegi:)))

hehehe dsunsene benim bu halde dogurdugumu:)) ev toz toprak, usta ayaginda sallar artik bebegi:)))

hehehe canım düşünmek bile istemiyorum zaten her evim pis isyanımda sen aklıma geliyosun susuyorum - çok mu gevezeyim neyim
nasıl gidiyo tadilat işleri?

Bizim kayınvaldemler de başladılar matkap sesi beynime işliyo resmen - evde kalıp dinlenim dedim bugün ama o ses delirtiyo - inip baktım az önce tozdan hiç bişey görülmüyo hertarafı yıkıyolar - nasıl toparlayacaklar 1 ayda çok merak ediyorum

fayanslari dosuyor, yariladi, daha kuvet dusakabin monte edilcek, kubetin etrafina duvar orulcek, mobilyasi gelicek, yani pazara biterse iyi..eger tibeti ikna edebilirsem tuvaletide yaptiricam aradan ciksin, bidaha bu tozu cekemem..ama iknaolmuyor:umursamaz:

heheee çok iyi yaa sizde buz devrindeki gibi parola koyun ordaki parola SEFTALı idi :)))
:roflol::roflol::roflol:
kızlar limit bitmems eski talimata goremi ne mail atmıslar emrah aradı gorustu daha yarısını bile kullanmamısım megersem rahatladım birden..
Ooo harika bir haberalkisalkisalkisGözün aydın canım
tazefasulye pişiriyorum : ) sizler neler yaptınız ?

nesriin bende tazefasülye pişiriyorum zeytinyaglı..yanına prinç pilavı düşünüyorum ama belkide makarna yaparım...bide patates sALATASI
Ben de ben de taze fasulye yaptımdelikafaduldenŞeker Petrikim bize çok yararlı biliyorsun, bol bol yemek lazım

Ayyy, hayırlı olsun dünürüm. Ay inan gözlerim doğdu :))) Sağlıkla, sıhhatle, mutlulukla huzurla büyüsün inşallah. Haydi geçmiş olsun...

Cık cık cıklmaz:Size hiç yakıştıramadım hocamlaelaelaelaelae

Esrako odanıza ba-yıl-dımdelikafaduldenNasıl içim gitti keşke benim kuzucuğumun da bir odası olsaydı diye. Neyse sağlık olsun. ıyi olsun, sağlıklı olsun da biraz büyüyünce olur odası.

Senin oğlan da pek tatlı maşallah yaAllah nazarlardan saklasın, çok duygusal, anlayışlı bir hali var yakışıklının

Amanın sen ne yaptın kuzuuuuuuuuu :) Kuzumuzun kuzusu olmuş, hey Maşallah... turkbayragi

şaka gibi değil mi kızlar... alın işte size ağustos bebişi :)) alkisalkisalkis

Sağlık sıhhat diliyorum ikinize de....

aaaaaaaaaayyyy tüylerim diken diken oldu aaaaaaaaaaaaaayyyyyyy inanmıyorum ilk bebişimiz oldu demek. gözun aydın milkshake eee son dakkaya çaliştın valla. diye diye oldu kız. hadi hayırlısı ayy çok mutlu oldum ya anlamıştık zaten kaç gundur yksun diye. Allah analaı babalı buyutsun saglıkla inş. darısı başımıza. ayy duygu seline maruz kaldım. aaaaaayyy bi kendime geliiimmmmmmmmmm

Esrako, Ece'nin odası çok güzel, güle güle kullansın inşallah... Ayakların da şiş evet, bizimkiler de şiş, herkesin ayağı şiş, yaz ayları olduğu için belki normalden bile daha şiş...

babym sevindim şu internet limitinin dolmadığına...

norraaa, teonun kafasına laf yok, rahat bırak çocuğu nasıl isterse öyle dursun...

neeee duyduğuma inansammı acaba milkshake doğurdumuuuuu ayyyyy anam şaşırdım kaldım
canım allah analı babalı büyütsün ayyy ne kadar mutlu oldum allahım

:roflol:

evros, sepetin kapı süsün çok güzel...

Ya tabı kı beklenen bır durum da.. yakınımızdan bırının bırden dogurması halıyle ınsan da heyecan yaratıyor..

Takmıyorsun değil mi kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ay cok guldum.. ne alem kadınsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…