2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben yapmıstım hicte bisey olmadı ama ben bebeyagını cok limonu az koymustum hemde rengi acıldı. cok gcmis olsun canım

evrim hanımda gelmiş naptınıs bakalım izmirli hatunlar bugun... eşin ne zaman geliyor yarınmı. ayyyh ne heycanlı dimi çok seviyorum ayrılık sonrası buluşmayıı

Yarın gelecek cıgerım.. ayrılık olmasa keske.. ben onu her aksam eve gelınce sonsuz sevgı ıle kucaklıyorum..

Kahvaltı yaptık, oradan pazara gıttık taçlarımızı falan aldık,oradan bebek maagzasına gıdıp bana emzırme sutyenı falan aldık,Kuzı ye halası bısıler aldı yıne.. Burcunun tazesı ogluna donence aldı.. oradan cıktık.. terlık baktık bana ama furcunun tazesının kendısıne ayakkabı almasıyla cıktık magazadan :)), bana kapı susu yapmak ıcın malzeme aldık felan.. geberdım resmen.. ama almam gereken seylerı tamamladım en azından fıkır beyan ede ede dostlardan.. ıyı oldu,surada 20 gun kaldı.. hala hersey tamam degıl.. olacak gıbı de degıl ya.. hıc bır sey tam olmuyorr..

emrem hadi gozun aydın seninde tarih belli oldu . sezerciksin yapma rahim acıcı bisey sakın. sakin sakin bekle gununu

evrisim hayırlı olsun aldıkların. cokta sıkıntı yapma canım .oldugu kadar.

ben yapmıstım hicte bisey olmadı ama ben bebeyagını cok limonu az koymustum hemde rengi acıldı. cok gcmis olsun canım

ben eşit miktarda koydum canım belkide ondandır bari dra gidene kadar iyileşse çatı muayenesi olursam çok utanırım ne dicem adam sorarsa :kedi:

ben akşam yürüyüşüne çıkyorum hava çook güzel esiyor. gelince yazarım. öptüm

benim çatlaklar göbekdeliğinin üstünü zorlamaya başladı heralde 20 gün içinde göğüslerime kadar uzanacak karnım taş gibi geriliyo sizdede var mıdır bu durum

benim çatlaklar göbekdeliğinin üstünü zorlamaya başladı heralde 20 gün içinde göğüslerime kadar uzanacak karnım taş gibi geriliyo sizdede var mıdır bu durum

tas gıbı gerılmıyor ama.. gobekdelıgının ustunu zorluyor benımde.

Adam gıbı yemek ye be kadın!!! getırme benı oraya lmaz:
heheh gelmene gerek yok gittim cok guzel bisi yaptim yiyorum, soylemiyim caniniz ceker, ama tahmin etmek zor degil, zira benim cok sevdigim ve surekli dile getirdigim bisi:))))
nurdan senin su tadilat bitince topikce rahatlıycaz. :))
he valla pervin ya, bende rahatlicam, sizde:)))

secilll kukucuya gittin miii??

gittim geldim Nurdan..mamamı da yedim..rahatladım..hadi sende bişiler ye bakalım..olmaz öle aç aç..
Hatıra'yı (Eylem) kılpayı kaçıırdım..kukucudan o çıkmış ben girmişim..senin gelebilme ihtimalini konuşmuştuk dedi Şerife..yarın sabah 8.30 da Hatıra'nın, 9.45 te benim randevum var..umarım orda karşılaşırız..o da olmadı bebişler doğunca mutlaka görcez inşallah birbirimizi..Hatıra'yı kukucuyla tanıştırdım diye 1 defaya mahsus beleş kaş-bıyık operasyonu kazanmışım..seni seviyorum Hatıraaaaa...a.s.

tuttum ben bu serifeyikaydirigubbakcemile3

yiyom yiyom merak etme, hemde buyuk bi istahlacokacimcoook

heheh gelmene gerek yok gittim cok guzel bisi yaptim yiyorum, soylemiyim caniniz ceker, ama tahmin etmek zor degil, zira benim cok sevdigim ve surekli dile getirdigim bisi:))))

he valla pervin ya, bende rahatlicam, sizde:)))

Ya Teo ya duzgun bısıler yedır de yenge.. gerısı onemlı degıl..

promosyona bak kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar ya ben yaptığım kapı süsü ve sepeti göstermek istiyorum sise ama fotonun nası yükleneceğini bilmiyorum.albumede makinadan çektikleim yüklenmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…