2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar ya ben şyu suna dumankayanın bebe yağıve aynı oranda limon suyunu katıp koltukaltı ve kuku bölgesindeki koyulasmalara çare olan formülü varmışya onu uygulamıştım hamilelikten dolayı benim göğüs çevresi altı falanda çok koyulaşmıştı 3. gün sonunda heryerim kabardı kıpkırmızı oldu kaşınıyo pişiğe benzettik ama o kadar fena ki rezil halde canım da çok yanıyo mafoldumbenmafoldumben siz bari uygulamayın bu formülü ben yandım sis yanmayın

başak dr.una bi git istersen bi de o baksın..çarşambayı bekleme boşver..tansiyon çok çok önemli biliyosun..

tövbe tövbeeee...

akıntının guzel kokulusumu öğğğğ lalcim kukuna parfummu sıkıosun yoksa gizli gizli:)))

kaydirigubbakcemile3

allah kabul etsin..

dayanılacak gibi değil be güzelim her gece ağlıyorum ağrıdan bu kadarmı çok ağırır uykularımı kaçırıyor resmen

magnezyum alıyomusun?? dr.una telefonla bi ara..almıyosan magnezyum verebilir..

aranızda dönence alan var mı? ben muhakkak almak istiyorum, ışıklı filan olanlarından. ama çok pahalılar. hep 100 küsür.... uygun fiyata bulan oldu mu hiç?

sipariş verdim benim ingilize..eylülde getircek..orda çok çok ucuz bu tip şeyler..burda dünyanın parasını veriyoz..

eger sez olacaksan yapma onları canım. gereksiz acılma vs yasama. bebegin iri ama bazen atak yapıolar bazen normale donuolar. yinede sen bilin
biraz geç oldu ama pc arızalıydı anca mesaj yazabildim.sadece nst de baktı doktor bebkte sende çok iyisin dedi.23 temmuzda gel alalım dedi ben şoka girdim.yüzüm kıpkırmızı olmuş:kedi: doğumamı dedim evet dedi heralde hazır olmadığımı anladıki istersen 39+1 de allalım dedi.tamam dedim.:lepi:
Emrem.. masallahh evladına.. Allah nazarlardan saklasın.. gelınce de yaz muhakkak.. Allahım evladını korusun.
27 temmuz doğumum :lepi:

amin inşallah.
emrem msallah ya , sen kac haftaliksin, baya iyi kilosu, masallah nazar degmesin..
şuan 37+3 .

hayırlısı ne ise o olsun güzelim..güzel haberlerle gel..

amin inşallah.

sen de şu kurabiyenin tarifini verive bakem..sen yaptığına göre çok güzel oluveriyodur o şindi..

canım senın çin ne hayırlı ocaksa öle olsun inşalah.bayada iriymiş senın kuzun.benımde gecen gun2900 cıktı 36 haftalıktık.bende normal istiyorum ama inşallah şölee 3500gr falan dogar kuzum.
amin hepimiz için hayırlısı olsun.

hadi benim tavugum; iyi yolUnmalar sana, olduda bitti masallah olcakkk...

arkadaşlar ilk defa bu kadar toplu kişiye alıntı yaptım.birkaç hata yapmışım kusura bakmayın.opuyorumnanaktan

yanlız doktora gidinceye kadar doğum konusunda kendime çok güveniyordum .doktor hadi perşembe alalım deyince çok tırstım ve hala tırsıyorum şaka maka 12 günüm var.

kizlar ben ipin ucunu baya bi kacirmisim, bi basini okudum bi sonunu, ay daral geldi sayfalardan, o yuzden aklimda kalanlari yazayi:

Fasulyeko kizinin odasina BA-YIL-DIIIIMMMM.cok guzel olmus, ellerine saglik..
Basak gecmis olsun tatlim ya, kontrollerini aksatma sakin
Petrik masallah bebisine, hersey yolunda neguzel...
Nazan ben donence alicam ama ikinci el bakiyorum ebay den yari fiyatina...
Pinky yaramaz cocuga benimde tahammulum yoktur, ama buyuk konusmak istemiyorum zira kayinvalidem tibetin maceralarini anlattikca bana afaganlar basiyor:))

canancim oncelikle masallah bebisine..buarada bende disari cikmaya korkuyorum surekli tuvaletim geliyor..

deryacim, gecmis olsun, hayirlisiyla cok az kaldi, sagsaglim insallah

Dunurummm Furkoo, benide listemize eklermisin tatlim, damadin 13.08 de geliyor sezeryanla...

kizlar bugun ise gitim geldim, kayinpederim kaldi ustanin basinda, yazik kiyamam az oncede gitti sen rahat rahat dinlen diye..kocamda gecenin korune kadar calisicak, bekarim bu gece yanii.. hic bisi yiyesim yok, ne yapip yesem acaba((

tazem burcum yaz tarifesnde seni yakalıyamıyoruz yahu. özledik sohbetini datlum.. hep gece vakti geliosun

evrim hanımda gelmiş naptınıs bakalım izmirli hatunlar bugun... eşin ne zaman geliyor yarınmı. ayyyh ne heycanlı dimi çok seviyorum ayrılık sonrası buluşmayıı

nurdan sizin tadilat kaç gun sürecek.

kayınpederine alkış diyorum ne kadar anlayışlıymış...

eşim geç gelcek bende evde tekim tv de yine izlemeuye değer bişey yok. sinir oldum şimdi tek başıma prison break izliyemem de..puuuuuuuuuuffffffff

nurdan sizin tadilat kaç gun sürecek.

kayınpederine alkış diyorum ne kadar anlayışlıymış...

valla guzelim tadilati ne sen soorr ne ben soyliyim, dun gece adamin degistirdigi boru patlamis, ki dunde patlamisti, bugun onunla ugrasmis, daha yer fayanslarini ancak dosemis, daha duvar fayansi, kuvet dusakabin montasi, tavanin boyasi pazara biterse opup basima koyuam, iyi tuvaleti ve balkonuda yaptiricaktim onlari yaptirmiyorum yoksa haftaya ancak biterdi..sali kadin gelicek, o gelmeden bitirse.kadinin gununu degistiremem, 15 gun onceden ayirttim.

kendi kendime yazıp duruyorum altta 7 kişi var ama kimse yazmıyooooooo

off mutfaga gidip biseyler hazirliyim ama nee??oglende bisi yemedim, meyve yedim sadece canim bisi istemiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…