2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

dayanılacak gibi değil be güzelim her gece ağlıyorum ağrıdan bu kadarmı çok ağırır uykularımı kaçırıyor resmen
MAVİŞcim öle ağlatacak kadar çok ağrıyorsa iç tabi minoset ama eskiden benim sol kalçama saplanan ağrı da uykudan uyandırırdı, ağrıdan ziyade pozisyon değişikliklerinde saplanan bir sancıydı. hiç bunun için ağrıkesici içmemiştim. ama seninki farklı galiba. allah yardımcın olsun. az kaldı geçecek bunlar.

o his bende de var. hatta kaçırıyorum da. hapşururken filan sızdırıyorum ben. günde 3 kere çamaşır değiştirmeye başladım. sürekli idrarım var gibi. galiba benimki mesaneme çok baskı yapıyor.

Bu arada 3 gündür yatılı misafirim var. Üç kişiler biri 5 yaşında çocuk. Allahtan uslu bir çocuk ama annesi sağolsun pek iş yapmayı sevmeyen cinsten. Dün yorgunluktan ağlayacaktım, bugün gezmeye gittiler de dinlendim azcık. Yarın gidiyorlarmış.

Anlat canım. Ben de sabaha karşı karışık şeyler görüp durdum.

uzun bişey değil - evimin koridorundayım karanlık - duvar dibinde bir karaltı görüyorum büyük böcek gibi ışığı açtım fare minik bişey - evin kapısı aralık girdi onu kovalıyorum çıksın diye o duvarlara tavanlara tırmanıyo - çıkıyo evden yine giriyo yetişemiyorum kapıyı kapatmaya - sonra biri geliyo yanıma kim olduğunu göremiyorum ama benden küçük çocuk uzun bi kovalamaca sonucu yakalıyo fareyi - bu arada fare üstüme de tırmanıyo bikaç kes tırmalıyo beni - sonra yakalıyoruz işte balkoa gidiyoruz - balkon çok yüksek bir katta ordan atıyoruz fareyi aşağya ama düşünce bi bakıyoruz ki yere serilen fare değil bir kedi - ölmüyo ama kımıldanıyo sonra kalkıp gidiyo
uzun değil dedim de uzun oldu biraz - genelde hayatta hatırlamam rüyalarımı da bu takıldı kafama nette baktım pek kötü şeyler yazmışlar tırstım belki burda daha iyi anlayan biri vardır
Hayır olsun....

o his bende de var. hatta kaçırıyorum da. hapşururken filan sızdırıyorum ben. günde 3 kere çamaşır değiştirmeye başladım. sürekli idrarım var gibi. galiba benimki mesaneme çok baskı yapıyor.
]

Canım hapşırırken zaten 1-2 aydır kaçırıyorum - allahtan her seferinde evimde bulundum - çantamda yedek kilot bile taşıyorum o hapşırma yüzünden - ama yürürken ilk defa bugün aşırı ağırlık hissettim - cafeye zar zor döndüm - şimdi eve gidip yatacam bu karın apğırılarım iyiye işaret değil de bakalım nolcak...

açıklam yapmış güzelim bir de.... seni kısa süre de olsa gördük azcık tanıdık di mi PİNKY.... takılalım dedim azcık. biliyorum neyi kastettiğini. yaramaz çocuğa benim de tahammülüm azdır. ama artık pek uslu çocuk da olmuyor nedense... büyük konuşmayalım yani bizimkiler de yaramaz olabilirler.... benimki kesin çok uslu -tam bir hanımefendi- olacak da yani işte sizinkileri bilemem....laelaelaelaelae

anaaaaaaaaaaaaaaamm kızlar siz hapşırırken kaçırıyomusunuz. ahh ahh gypsym esram olcakdı burda. malum onun sabahında çişinin serinliğiyle uyandıgı ruyasından sonra kendini yalnız hissetmişti... ama sizin haftalarını ilerde normal bence bu durum malaum bebekler artık iyice buyudıler ve aşagı inmeye başladılar..:)

aranızda dönence alan var mı? ben muhakkak almak istiyorum, ışıklı filan olanlarından. ama çok pahalılar. hep 100 küsür.... uygun fiyata bulan oldu mu hiç?

ben bi de kusarken çok fena kaçırıyorum. geçen gün yine acayip çıkardım. ilk 4 ay hergün kusuyordum da şimdi artık 10 günde bir... ama hala o kadar öğürüyorum ki iç çamşırımı değiştirmek zorunda kalıyorum.

Hayır olsun canım. Evinin koridoru nereye bağlanıyor? Hangi odaya uzanıyor? Koridor bir geçiştir, bir bağlantı noktası ve onun bağlandığı yerle ilgili kaygı ve korkularını gözden geçirmen gerek. Korku/kaygılarının kaynağı aslında hiç de göründüğü gibi değil. Kedi (hatta belki sevimli ve zararsız bir kedi) fareye dönüşmüş, o da yetmemiş, böcekleşmiş. Sana saldırıyor.. Saldıran gerçekte ne? Bebek sahibi olmakla ilgili bilinç dışı kaygıların, nasıl anne olacağınla, nasıl başa çıkacağınla ilgili bastırılmış korkuların mı su yüzüne çıkmış diye düşündüm. Evinizdeki koridor bebeğin yatacağı odaya mı bağlanıyor?

ay kıyamam ben sana :sinifsinif: çok kötü bişey

aranızda dönence alan var mı? ben muhakkak almak istiyorum, ışıklı filan olanlarından. ama çok pahalılar. hep 100 küsür.... uygun fiyata bulan oldu mu hiç?

Ben ışığı tavana yansıyan, müzikli dönencelerden aldım. Ama dönen oyuncakları yok sadece görüntü ve ses. Tommy nindi. 35 tl idi.

evet hani koridordan her odaya giriliyo - ay ne güszel yorumlamışın ağızına sağlık - inşallah kötü bişey olmaz

yok misafir kabul etmiodumda bu dogum oncesi bi guzellik olsun istedim evimizde canım

ne bilim egzersizi yaptıgım sıra ayakkabılarımıda baglıodum corabımıda giyiyodum vs vs ama sonra bana bir kal geldi ya saldım herseyi ondan oluyo olabilir. artık resmen klozete oturup kalkarken bile duvardan tutunuorum . halının ortasına koysalar beni kalkamam yani.diz kapaklarım nası acıo bilemezsin aglıycam nerdeyse uzerinden kalkmaya calısınca

Kızlar rüyalardan anlayan var mı??

de bakem anlarız azbucuk

ne hos bir cocuk wcnizi kullanabilirmyizi dio ya. burda oglanlar altust ettiler giderken diorumki presslediniz emrahın pantolonlarınu utuliycektim 5kere soyledim hic dikkar etmediniz annesi dioki aa sımardılarmı . ulen kadın durdularmı hic kendin bilion bide bana aa sımardılarmı dio. peslerinden 5 kez utu odamı topladım 5 kez kızdım mutfaga kıskısladım hic umurlarında deil valla..

bide 4 aylık bebekli bi hanım vardı bebegi gorseniz emio uyuyo guluo:) hic zırlama bisey yok.

biride dio tv yi acalımmı dedim sohbet olcak odada tvyi acamayız:) cocuklu annnelere gore uyuz bir evsahibiydim anlıycanız

canım ya ne kusması gecmis olsun..gerci bazen benimde sabahları midem bulanıo. acabamı diorum

evet hani koridordan her odaya giriliyo - ay ne güszel yorumlamışın ağızına sağlık - inşallah kötü bişey olmaz

Kötü bişey olmaz canım. Hiç korkma. Hepimiz bir geçiş döneminin kapısındayız, bilinçaltının atağa kalkması, karışık rüyalar görmemiz, huzursuzlanmamız, aşırı duygusallaşıp nedeni olmayan ağlama krizlerine girmemiz vs... doğal şeyler. Ben tom ve jerryi seyrederken ağlıyorum bu ara. Ama aslında gözyaşlarımın "bu minik şeyle nasıl başa çıkacağım, onun dilinden nasıl anlayacağım" demek olduğunu biliyorum yerimseniben Akışa bıraktım. Nasıl geliyorsa öyle yaşıyorum.

he bide senin karnın oglan karnı dediler bide senin cocuk 3.5 kg vrdır karnın cok buyuk dediler bilmiorum dedim bende suyum fazla ondan karnım buyuk..oglanda olsa bitek herseyini pembe aldım ona acırım baskada farketmezz dedim.biri dio benim oglumda boyleydi biri dio yok kız bu kıcı cıkmıs ben kızımda boyleydim. agzı olan konustu anlıycanız hic sesimi cıkarmadan gulup gectim

jenny bence soyle bocek gibi biiri var aslında sevmiosun hatta fare gibi bir insan oldugunu biliosun ama evinize girip cıkan biri .onun zararı dokunmaya calısacak kurtulacaksın ondan ama onunda bu yaptıkları lafı yada herneyse kendine pek koymayacak bisi olmuycak ama sen kurtulcan . hayır olsun benim gordugum fareli kedili ruyalar hep boyle insanlarla ilgili olur.

bikere bi arkadasımı gormustum evii fareler basmıs ben trdeydim o burda. dedim sana kim geldi bugunlerde oda saydı yemege cagırdıgı insanları ve o insanlar bize gercekten zararı olan insanlardı .sonradan dedim hımm evini fareler basmıstıda ruyamda ondan sordum kim girdi cıktı die

Sal kendini biraz - umutsuzluğa kapılmamalıyız başedecez tabiki - birde şu var biryerde okumuştum bebeklere daha cesaretli davranmalıymışız kendilerini güvende hissetmeliymişler mesela korka korka kucağına almak değil de daha cesaretli hareketler sergilemeliymişiz o yüzden BEN YAPARIM diye sok kafana :)

canım doğru da söyliyo olablirsin - hoş benim evime kimse gelmiyo - 3 senedir toplasan 10 defa misafir gelmemiştir - e malum bir kaç hafta öncesine kadar gece 12,30 sa eve gidiyoduk- adımız çıktı evde yokuz diye kimse gelmiyo - e biz de gidemiyoruz - öyle evime giren çıkan biri yok desem yalan olmaz ama belkide ileriye dönük bişey de olabilir şimdi bebiş gelince gelen giden çok olur

Ben kaçtım eve gidecem kaç saattir kalkmaya üşeniyorum ama gidim artık akşam oldu
gelirim bi ara ayaklarımı dinlendirince

Saglıklı olsun.. kıloyu zaten alır.. takılma kıloya falan.. sen ona ıyı bakıyorsun.. bız de goruyoruz..

As kaldııı Deryammmm.. Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

herseyın ıcıne sınmesıne cok cok sevındım, Allah bılıyor ya ıcınde kalıyor dıye cok uzuluyorum buralardan..

Haydınn gozun aydın Petrıkım..

bende istiyorum ama almadım burda en ucuz 80tlye gördüm bi arkadasın evinde ise elde yapılmış basit bi dönence gördüm sevimliydi şu makreme yapılan daire seklinde halkalar varya onun etrrafı iple çevrilmiş kenarlardan oyuncaklar sarkmış.üst tarafındıda sabitlemek içöin ortadanda bi ayuncak sarkmış fena değildi ama tabi müzik ışık falkan yoktu

geçmiş olsun baby allah kabul etsin dualarınızı
bende rahat olan annelere gıcık oluyorum bide herseye sorulmadığı halde yorum yapan gevezelere lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…