2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

heyt beee mercimekim benim - aynen uyguladım canım yarım paket döktüm içine daha iyi çözülsün diye - size yayılan kokudan bahsetmemi istemezsiniz dimi

yok almıyım alana da mani olmıyim...
yarına kadar beklesin...sonra sirkeli su yapıp kaynatırsan da parlatır..

öpüyorum seni mucizem :) a.s.

Estagfurullahh Furcum.. ne demek.. hıc aklıma bıle gelmedı benım.. takılı kalmam ben ole seylere.. hersey ınsan ıcın.. muckk..

E cok ıyıymıs kılosu 17.. tadına baktın mı tadına, iç aksaamlar nası????

ve işte çok şükür kızımız ECE'nin odası
[/URL][/IMG]
beşiğimiz
[/URL][/IMG]
avizemiz
[/URL][/IMG]
perdemiz

Ambalajlı paket beybi! Nasıl bakayım? elit değil ama markası. Neydi, bilmiyom CADIARZU

Fasulyeko oda çok cici çok güzel sağlıkla büyüsün Ece içinde - herşey çok zevkle düzenlenmiş
o kapı süsüne bittim ben - teyzesi nerden aldın bizde istiyoruz bizim Ece ye

Nurdan hani ben haftasonu çay alıcakım ya Tansaştan ( Milupa still tea) - e alamadım
Bitmiş dolayısıyla fiyat miyat ta göremedim - şansımı migrosta deneyecem ama gitmeye üşendim dün bugün

fasulyeko tam bir prenses odası olmus canım. Allah ii gunlerde kullandırsın cok begendim

selam kızlar ben guguk kusunuz 12de yattım sırasıyla 2-4-5-6 olarak uyandım ve 6da bebis durmadı tepikledi yine ac bisekilde kalkıp demir ilacımı ardından 2 hurmamı ardındanda ballı karanfilli limonlu suymu icip mutfagı toparlayıp dinlenmeye oturdum. bide buarada dun gece yatarken peceteye bir iki damla zeytinyag dokup herzaman koydugum peceteyi nası koyuyosam oyle koydum. sadece geceleri yapıcam onu .

saat burda 7:) bugun cok giremem misafirlerim gelcek dolayısıyla daha hazırlık namına bisi yapmadım onları yaparım gerci onlar 3te filan gelcekte aralarda girerim yine.

ve sonunda 25 gune dusebildik. super ya az kaldı

aynı kural bizdede gecerli canım ya zaten o yuzden cekme merakı basladı ya bende. gecen hafta geceleri dikiodu beni simdi bu hafta sabaha dondü. amann sabah olması daha ii oldum olası cok sevmisimdir sabah kalkmayı camları acmayı o bereketi cigerlerime evime doldurmayı..gunesin dogmasını. ondan hep namazları gunes dogmaya 15-20 dk denk getirip o havayı almaya bayılırdım ama hamilelilkte cok yasayamadım o tadı. simdi yeni yeni basladı

ben ilk kez izliyorum valla başımı sonumu bilemedim
bu dizi hapishanedemi geçiyor hep??

ben hic izlemedim bilmiorum sarmıo beni o tip diziler

bak kocan dogum sonrasında fit bir baba olmak icin harekete gecmis hadi bakem sanada ornek olsun insallah belki adamı kıskanırsan baslarsın dogumdan sonra :))

Görümcek var bır de bılıyor musun?? kaydirigubbakcemile3Yaf bı salata ıle maça mı gıdılırmıs.. düşüp bayılmasın adam..

bide gorumce gormeyim omrumce var :)))

bayılmaz bayılmaz mac oncesi emrahta cok hafif yer karınları doluyken cok rahatsız oluyolar kosamıolar falan filan yada gelince yer yemek

günaydınnnlar herkese

öyleymiş galibaa... ama izleyenler memnun yani... dalmak lazım demek ki içine...
ben pek beğenmedim ne bileyim baştan başlamak gerek
Nayır.. kacacaklar.. ve dısarıda devam edecek..
o zaman güzelleşir belkiiii :ecrin_bebek:
oohh iyi olmuş sana benle uğraşırsan dinlersin futbolun zirveleriniiii :dilcikar:
:roflol: demek ön sevişmeee ahh ahh ön sevişmeyi bile özledim mafoldumben
ve işte çok şükür kızımız ECE'nin odası
[
meltemmm çok güzel odanız ne kadar sade hoş ferah ben bayıldım vallahiii güle güle sağlıkla büyüsün ecemizzz
bide o kapı süsünü nerden aldın onun yahya versiyonu varmıdır senceeee??
bak kocan dogum sonrasında fit bir baba olmak icin harekete gecmis hadi bakem sanada ornek olsun insallah belki adamı kıskanırsan baslarsın dogumdan sonra :))
evettt bende doğumdan sonra başlıcamm açacağın topikkk sayesindeeee

günaydın kızlar fasülyeko ecenin odası süper olmuş annesi güle güle büyüsün kızımız içerisinde herşeyi tastamam bir prensesi eksik inşallah sağlıkla oda gelecek tam olacak degilmi

herkese GÜNAYDIN

Fasulyeko oda çok cici çok güzel sağlıkla büyüsün Ece içinde - herşey çok zevkle düzenlenmiş
o kapı süsüne bittim ben - teyzesi nerden aldın bizde istiyoruz bizim Ece ye

çok teşekkür ederiz
kapı süsünü Eminönü Şark Han dan aldık
bebeğin ismi neyse onu yazdırabiliyorsun yani
hatta harf başına 10 tl alıyorlar

fasulyeko tam bir prenses odası olmus canım. Allah ii gunlerde kullandırsın cok begendim

amin inşallah teyeleri
hepimizin ki sağlıkla büyüsünler inşallah

inşallah canım
yahya diye de yaptırabiliyorsun kapı süsünü
şark han giriş katta bebek dükkanı şekerler malzemeler herşey var
mercan yokuşu üzerinde ya da eminönünden süleymaniye camine çıkarken sağda diyebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…