2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben ilk kez izliyorum valla başımı sonumu bilemedim
bu dizi hapishanedemi geçiyor hep??

napıcan cdsinii heee
aç internetten izleee
bide dalga geçiyonusss benle lost içinn kendii cd arıyomuşşş

rarara, bağa bak gellmiim oraya :mymeka:

lostu hafta hafta indiriyordum kızım, prison break almış başını gitmiş hangi sezonunu indireyim, o kadarıyla uğraşamam hamileyim...kafamçokkarıştı

Daha baslarda sayılır.. ıslesen anlarsın.. hala hapıshanenın ıcınde.. 1. sezon bıtmedı daha..

e bittii, ben anlamadım bişey 10 dak seyretmekle, cd lazım bana cd hem de orcinal ses duymak istiyorum ben, sevmediim böyle....

seninde 23 temmuz mu defne buarada aldkıların hayırlı olsun herşey tastamam ama en önemlisi onları kullnacak şahıslarda bi gelseydi hayırlısyla

sağol deryam... 23 temmuz son kontrolde değişiklik olmazsa...

Yarın doktora gidecek olanlardan biri de benim
Her çarşamba gittiğim için sizi bunaltak istemiyorum :ecrin_bebek:

iyi haberlerle gelesinnn

Daha baslarda sayılır.. ıslesen anlarsın.. hala hapıshanenın ıcınde.. 1. sezon bıtmedı daha..

ha 1. sezon bitmediii, anladım evrişim, ben düşündüm 3., 4. bölümse falan diye ama başını izlemeden de olmaz sanki...

24 ün de tiryakisiydim bir ara, sonra son sezonda koptuk ondan nedense, aslında 24 ün son sezonu mu izlesem? doğuma kadar bi heyecan olur bana da :)

Anam naptın Canan.. dur daha.. dusunme ole..

ben ilk kez izliyorum valla başımı sonumu bilemedim
bu dizi hapishanedemi geçiyor hep??

Nayır.. kacacaklar.. ve dısarıda devam edecek..

e bittii, ben anlamadım bişey 10 dak seyretmekle, cd lazım bana cd hem de orcinal ses duymak istiyorum ben, sevmediim böyle....

10 30 da baslıyor yafrum.. daha bıtmedı.. ıkıncı bolume gececek sımdı reklamlardan sonra :)) sabır kuzum.. dedım ama... bugun arena ozel ı sokmuslar araya.. sanırım ondan kaldırılmıs.. bak kayınvalıdem de aradı bıze soruyor, nerede ıkıncı bolumu dıe :)))))))))))) ay alemız aılecek..

aldıklarını güle güle kullan defne...çok az kalmış ya..heyecan doruktadır şimdi sende..hayırlısıyla alırsın inş.kucağına..

ben o bebeğe bayılıyorum..çok tatlı...bu arada allah razı olsun duaların için..:1hug:

körümcen heee :roflol:
bende börülcem diyorum :roflol:

ben de börülcem diyom kendilerine..alıştı artık...

maşallah maşallah..benimki de kıpır kıpır bu ara..allah eksikliğni göstermesin..o kıpırdadıkça içim rahatlıyo..biraz daha iyimisin..sancıların nasıl? az daha sabret derya..çok az kaldı..

güzel haberlerle gel canan..

alemsiniz hakikaten haa :) evet bi an açtım arena özel çıktı ve bizim çekirdeğe musallat edilmiş koçiş (ay ben de sevmiyorum ya, tazeye kıllık olsun diye yazdım ama sevmiyorum yani, neyse 1 defalığına yazmış olayım) (niye tazeye kıllık yapıyosam onu da anlamadım bu gypsy beni yeterince tatmin edemedi bugün ondan sanırım :roflol: ) neyse çekirdeğe musallat edilmiş koçiş kalsın bu kanal dedi, arena özelde futbolun zirvesini dinlemek zorunda kaldım... ayyyy :)

ben o bebeğe bayılıyorum..çok tatlı...bu arada allah razı olsun duaların için..:1hug:

bebek süper de kadın hapşırıp bebeği ellemiyor mu, sinir oluyorum, elleme be kadın elleme...

cümlemizden canım ...

ah ah uyuşuk beynimle bunu da yaptım sonunda - tenceremin dibi 1 parmak kalınlığında tuttu - çok berbat nasıl temizlemem lazım kızlar ilk defa geldi başıma - su doldurdum bıraktım ne yapmalıyım help

ah ah uyuşuk beynimle bunu da yaptım sonunda - tenceremin dibi 1 parmak kalınlığında tuttu - çok berbat nasıl temizlemem lazım kızlar ilk defa geldi başıma - su doldurdum bıraktım ne yapmalıyım help

karbonat koy suya 1 çorba kaşığı..beklesin.

Allamm arena ozel haa :) yasık olmuşşş sanaaaaa :)))

Ben bole durumda yag çöz döktüm içine bıraz su koyup,kapağını kapattım,onu balkona koydum, sabaha kadar bıraktım.. sabah kalktıgımda tum yanmıs yerlerın kalktıgını gormustum.. ıkı kere basıma geldı.. ıkıısınde de sorunsuz, hıc ovusturmadan bole halletım.

2 saatte ne kadar çok kaynatmışsınız
hepsini okumadım üşendim bilg. uğraşırken yoruldum ben çok uykum vaaar
bayağı bi hızlandı bilg. avast kurup zıbarıcam

yarın sabah yeni doktora gidiyorum umarım ilk günden çatı muanesi yapmaz, ilk kez erkek doktora gidicem heeycanlıyım kaydirigubbakcemile3

SELAM KISLAR a.s.

EVRİM aslında okumuştum ama, öküzlüğüme ver, allah kavuştursun canım. Bugün 10 saat tlf da konuştuk ve ben, akıl edip kurmadım şu cümleyi. Kusuruma bakma nolur. Hem arada ayrı kalmak iyidir, severim ben. Bir araya gelince çok zevkli olur. Özlemeyi severim :)

METRODA kg ı 17 TL idi padem şekerinin, arz ederim...

ayak agrısı,

hani siz hepp yazardınız ya sabah uyandıgımda yuruyemedim falan ayaklarım agrıyor ...

aramıza hoşgeldin gülistanım. öperim...

Sakın inanma, o gelen su tabii ki amniyo suyu. Yoksa vücudumuzdaki ödem bir4 anda toplanıp atılmaz öyle.. Ha bebiş bir süre dayanıyordur, doğrudur belki ama, o su amniyon suyu bebeğim.

DOKTORDAN GELDIIIMM:))))

alttan muayene etti, ayaklarini hissediyorum rahim agzindan dedi, tekmeledikce wc ye gidiyorsundur dedi..
cok mutluyum:)))))

Ne güzel Nurdancım yaa.. Ne heyecan :) Anneler !!! değil mi... Keşke deseydin ya, "anne ben heyecanımı paylaşmak için arıyorumi, sen kursağımda bırakıyorsun" diye !

Hmmm, ben de hep hastaneye gitmişiz ordu olarak, koridorda bekliyoruz, ben içeri gidiyorum.. bunların hayalini kuruyorum. Allahım ne heyecan yaa :)) Doktor ile foto iyi fikir!

bikinili kızları gorunce cok kıskanıorum ya yada sexy hatunları ne olcek boyle bilmem simdi bi klip izledimde ordan aklıma geldi

Ben de ben deee.. olucam öyle gene, göreceksiniz.

pervin ben kararlıyım dönücem eski halime bu mutasyonluktan kurtulmam gerek kendime 1 yıl süre tanıyorummm

65 kg olsan daş gibi olursun kanımca Esram.. Hem şunu unutma, sen 2 ya da 3 bebe istiyorsun, her bebekte böyle olursan, fücudun seni yarı yolda bırakır, erken yaşlanırsın. Lütfen kızma bana. Bence 1 yıl sonra istediğin forma ulaş ve kal orda. Sonra da gene hamile bile kalsan, gözünü seveyim, dikkat et...

google olmadan ben nası yasıomusum bilmiom

Aynı şeyi ben de düşündüm geçen gün. Gece mutfağa bir gittim, karıncalar basmış, ekmek sepetine çıkmışlar (7. katta oturuyorum !! ) hemen googledan arattım, talk pudrası çözüm oluyormuş diye okudum, yollarına serptim ve anında yok oldular. İyi ki varsın google dedimiçimden.

Evris bisi sorcam kuzu ya, bu seni gobek bagi bilgisinden, gobek dusunce yikayin diyor, ama burda 2. gun hastanede yikiyorlar bebgi..nasil olcak ki, gobek dusmeden yikamak iyi degilmi??ben bilmiyorum??hergun yikicaklar burda...

Şöyle duydum bi yerden, çok mantıklı geldi; göbek bağı yara kabuğu gibidir, ıslanmasında sakınca yoktur ama, kurulamak - kuru tutmak gerekir. Asıl göbek bağı düştüğünde yara açık kalır, enfeksiyonlara davetşye çıkarır. Göbek düştükten sonraki 1-2 gün yıkanmamak gerekir. Tabii en doğrusunu hastaneden öğreneceğiz sanırım.

bencede hiç umrumda degıl fallaaaaaa:umursamaz: Onu 9 ay karnımda ben tasıyorum ve O benım canım.esranın dedıgı gibi beyınsız insanlar cıkmazda karsıma yok yere fırca yemezler benden:mymeka:

O kadar da düşüncesizce davranmazlar bence yaa.. Kaldı ki, elini yüzünü yıkamadan biri dokunacak olursa, önce elini - yüzünü yıkamasını isteyebilirim hiç olmazsa. Kırıln olursa kırılsın, ama sanmıyorum.

yahu kızlar barbunya ve mercimek çorbası var yanında ne yapmalıyım..ayhh beynim durdu...

bulgur pilavi, hem bebisine de yarar..yaninada buz gibi cacik...

Hıh, yanınızda durulmaz artık bu gece :sinifsinif: :roflol:

taze nerelerde yaaa yazmadı bugün hiç uyudumu bütün gün ne yaptı??
burkoda yazmadı bugünnn

Yok çingenem yaa.. uyumak değil de, azcık baygın kalktım bugün. Zaten gece 4 te yatıp 12 - 1 gibi kalkıyorum. bilgisayarın başına geçişim 14.30 u buluyor. Bugün ekstra baygındım dediğim gibi.. Sonra anama, oradan kuaföre, oradan da metroya (alışveriş) gittim. Dönüşte İncir'de oturduk onurla birer çay içtik. vs vs... demek özledin beni :1hug:

Hmm, ben Elif'e giderken 1-2 defa gittim kendisine. Bir arkadaşım önerdi. O çok memnun kaldı. Gidenler de memnun ama nedense bizim yıldızımız tutmadı sanırım adamla. Ben pek sevemedim kendisini. Bir de yeri falan çok tersti bize göre. Her seferinde taksiye binmek gerekyordu. Ama dediğim gibi, sen bana bakma. Bİr de şey handikapı var, randevun kaçta ise, 1 saat de orada bekliyorsun kafadan. Eli biraz ağır. Bilgin olsun.

ay evet taze ambargo koydu korkudan söyleyemiyosss
örtmene saygııı yasakkelime

Ay yok kızlar, o ambargo size değil... Lütfen.. kociş ve oğluşa katlanabilirim belki ama, teyzoş ve anniş kullanmayalım olur. Hem dediğim gibi, biri hariçten gazel okuyup anniş diye dalınca dellenmiştim ben. Sözüm size değil :) reca ederim. I LOVE U opuyorumnanaktan

tvde kolbastı var yinee
illa bi kanal veriyo şu zımbırıtıyı uyus oluyorum artık

Hiç sevmedim ki, çok iğrenç hatta. Öyle oyun ıolmaz olsun. Uyduruktan sözler, saçma sapan figürler. En alası bile tüylerimi diken diken ediyür. Yoksa halk oyunlarına gönülden bağlı ve sevdalı bir insanım. Çoğu zaman gözlerim dolar izlerken. O kadar etkileniyorum. Ama kolbastı dmeyin nolur.. çok kötü yaf :sinifsinif:

Ben yaptım onu aksam yemek yerıne.. yedım de.. koçişimle de google talk tan konusuyorum.. oğluşum da tepip duruyor... hmm baska ne vardı.. heh, kızışım korumcem de karsımda oturuyor... kaydirigubbakcemile3

oğluna "oğluş" demek istediğinden emin misin canımcım? Bir daha düşün, derim ben :)

Aşk olsun, ilk oyunda çıkarıp sokacak değilim ya, önce önsevişme yapardık esram kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…