2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

inşallah didem sağolasın güzel dileklerin için
defne yarın son iş günü çok zor dayanıyorum

Şafak yazayım buraya.. degısıklık olsun.. kaldı 22 günnn delikafadulden

aynı anda aynı şeyleri yazar olduk.dün de ben tam bebek yıkama mevzusunu yazdım bir baktım sen üstte yazmışın..duygular şelale

aynı anda aynı şeyleri yazar olduk.dün de ben tam bebek yıkama mevzusunu yazdım bir baktım sen üstte yazmışın..duygular şelale

Dıyorum ruh ıkızımsın dıye ınanmıyorsun bana..

Ben bı dus falan alayım.. kendıme geleyım.. buralardayım ama.

herkeze günaydın kızlarr.anacım bu uyuyamama meselesı herkezde fazlaca mevcut sanıyoruummmm.12de yattım sırayla 1.5_3_4.5 da uyandım.ıstikrara bakın 1.5 saat arayla.sonra enson saate baktıgımda saat 6.5tu sonra uymusum 8.5da kalktımm delıksız bır uykuyu össledım.aslında bukadar uyanmama ragmen yınede sersem sersem uykulu gesmıyom aslında ama yınede barı uyandıktan sonrra tekrar dalabılsem

FASULYEKOcum odanızsa bayıldım prensesıne yakısır bı oda omus.zevklısın bellı.güzel günlerede uyusun bebeişin inşallah
ayaklarım oyle bi siski sanki arı sokmusta sismis gibi bileklerin 2 yanındaki kemikler kaybolmus cok korktum:gitme:

aynen yaaaa mafoldumben bende korkuyom artık önceden yukarı dikince gecerdı ama artık gecmıyo.sadece şişi hafıflıyo.yoksa aynı şişlik devam.bırde ayaklar doguma yakın tam bır davul oluyormus,onu düşünmeklten gece uyuyamıyorum

okey canım biz 30 verdik tabii 3 tanecik harf olunca
bebek sektörüne girmek lazım kesinlikle kriz yok bu sektörde
r

Prenses odası gibi sahiden..(kaçıncı söyleyen oldum bilmiyorum ama) Çoook güzel odası. Sağlıkla büyüsün içinde...

Katılıyorum bebek sektöründe kriz olmayışına. Onlara kıyamıyoruz elimizde avucumuzda ne varsa onlara yatırıyoruz, şımarık veletler gelecek..Gerçi ben kararlıyım şımartmıycam (tabi tabi doğsun görürüz diyolar hep ama)
Bir de anne olan kadınların birçoğu meslek değiştirip bebek, çocuk sektörüne atılıyolarmış yaaaa.. Ben ezelden beri hep kreş açmak istemişimdir. Trabzon'da komşumuz mimar bir kadın vardı, kreşi vardı, hep keyifle anlatırdı, ondan etkilenmiş olabilirim..

Günaydın herkese..Ben yeni uyandım da:))

Günaydın Telkırma sen beylikdüzündeydin sanırım .doğumu Kolan Hastanesinde yapacağını okumuştum sanırım. nasıl gidiyo hastaneden memnunmusun. sezeryan mıydı seninki?

ayyyy ilahi FASULYEKO, bu kadar olur, benim kızın da rafında koyunlar olacak hep. sen de dizmişsin koyun kuzu... çok sevimliler. beşik de pek afilli olmuş. ppırıl pırıl... sultan odası olmuş senin kızınki valla. ismine yakışmış. biz henüz tam yerleşemedik. bugün temizlik oluyor. bu haftasonu biz de yatağını süslemeye başlarız inşallah. doktor "2 hafta daha gelmez" diyince iyice ağırdan almaya devam ediyorum.... ama kıyafetleri hep yıkandı ütülendi.

Günaydın Telkırma sen beylikdüzündeydin sanırım .doğumu Kolan Hastanesinde yapacağını okumuştum sanırım. nasıl gidiyo hastaneden memnunmusun. sezeryan mıydı seninki?

hastaneden memnunum yeni hastane en azından..eve de çok yakın..
bebek hala dönmedi.. sezeryan gibi görünüyor... sen nerde yapacaksın??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…