2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar fasülyeko ecenin odası süper olmuş annesi güle güle büyüsün kızımız içerisinde herşeyi tastamam bir prensesi eksik inşallah sağlıkla oda gelecek tam olacak degilmi

inşallah
sağol güzel teyzesiopuyorumnanaktan
artık gönül rahatlığıyla kızımızı bekleyebiliriz
taşınma nedeniyle oda biraz gecikmişti sıkıntı olmuştu içime
sağolsun eşim çok yardımcı oluyor

herşey bebeklerimiz için zaten hamile kaldığımızı öğrendiğimiz ilk günden beri
PRENSESLER ve PRENSLERİMİZİ çooooook SEVİYORUZ

Meltem.. yaf sahane olmus.. nası iç acıcı,nası ozenmıssın.. gule gule buyut ıcınde.. tam bır kız bebek odası olmus.. bol fırfır,süs :)) çok hoşuma gıttı.. hersey bırbırınden guzel.. ellerine saglık.

çok teşekkür ederiz
kapı süsünü Eminönü Şark Han dan aldık
bebeğin ismi neyse onu yazdırabiliyorsun yani
hatta harf başına 10 tl alıyorlar
ayyy yani yahya eder 50 tl yok almim cicim şu anda 2 kapı süsümüz hazır oda olursa hast. odasına takarım diyodum pahalıymışş
gypsy istersen seni şark han a götürebilirim canım
sağolasın tatlım şark hanı biliyorummm bilmezmiyim kına süslerimi almıştım ordan teklifin için tekrardan sağolasınnn opuyorumnanaktan

biras yoruldumda ama bitek tatlım kaldı onuda dujdan sonra yapıcam. once duj almam lazım akabinde banyo temizligi:) onun dısında hazırım

napıonus bakalım anca kalkabildiniz yani

selam kızlar ben guguk kusunuz 12de yattım sırasıyla 2-4-5-6 olarak uyandım ve 6da bebis durmadı tepikledi yine ac bisekilde kalkıp demir ilacımı ardından 2 hurmamı ardındanda ballı karanfilli limonlu suymu icip mutfagı toparlayıp dinlenmeye oturdum. bide buarada dun gece yatarken peceteye bir iki damla zeytinyag dokup herzaman koydugum peceteyi nası koyuyosam oyle koydum. sadece geceleri yapıcam onu .

saat burda 7:) bugun cok giremem misafirlerim gelcek dolayısıyla daha hazırlık namına bisi yapmadım onları yaparım gerci onlar 3te filan gelcekte aralarda girerim yine.

ve sonunda 25 gune dusebildik. super ya az kaldı

Ahhhh ahh kıyamam ben sana.. saat bası uyanmıssın.. bende de uyku denen sey bıttı.. sankı mesaıye gıdıyorum 7 30 dedım mı gosler acılıyor.. bı bacak agrısı devam edıyor.. bende uyku falan kalmıyor.. Kolay gelsın bugun ıcın.. kendını cok yormamaya calıs.

effrrimmm erkencisin kuzum birazdan gider yatarsın öğlen 3 te gelirsinnn mafoldumben

bende 6 buçukta kalktım bugün
ama nedense uykumu acayip almış gibiyimmmmm
hava serin olunca uyumak ne harikaaa
cuma gününden sonra acayip sıcaklar geliyormuşşş bilesinizzz

ayaklarım oyle bi siski sanki arı sokmusta sismis gibi bileklerin 2 yanındaki kemikler kaybolmus cok korktum:gitme:

Meltem.. yaf sahane olmus.. nası iç acıcı,nası ozenmıssın.. gule gule buyut ıcınde.. tam bır kız bebek odası olmus.. bol fırfır,süs :)) çok hoşuma gıttı.. hersey bırbırınden guzel.. ellerine saglık.

teşekkür ederiz teyzesi
daha iyisi Kuzey e olsun inşallah
inan benim eşimin annemin kayınvalidemin herkesin emeği var
odanın boyasını eşim yaptı
bordürünü beraber çektik (ki zahmetli bir işmiş) dedik ikimizde teknik personeliniz bir bordür mü çekemeyeceğiz dedik ve yaptık
mobilyaları ikea dan almıştık bir kısmını mobilyacılara kurdurduk bir kısmını eşim kurdu
en son gece 11-12 civarında perdeyle uğraşıyorduk
çok şükür sonuç istediğimiz gibi oldu zemuszemus zemuszemus
kaydirigubbakcemile2

ayyy yani yahya eder 50 tl yok almim cicim şu anda 2 kapı süsümüz hazır oda olursa hast. odasına takarım diyodum pahalıymışş

sağolasın tatlım şark hanı biliyorummm bilmezmiyim kına süslerimi almıştım ordan teklifin için tekrardan sağolasınnn opuyorumnanaktan

okey canım biz 30 verdik tabii 3 tanecik harf olunca
bebek sektörüne girmek lazım kesinlikle kriz yok bu sektörde

ohh sefan olsun

ayaklarım oyle bi siski sanki arı sokmusta sismis gibi bileklerin 2 yanındaki kemikler kaybolmus cok korktum:gitme:

arada oluyor canım takma düzeliyor

effrrimmm erkencisin kuzum birazdan gider yatarsın öğlen 3 te gelirsinnn mafoldumben

Sıpa, ne dalga gecıyorsunnn :)))

Yok yatmam kuzu.. hoş 1 30 du yattıgımda.. 6 saat uyumusum.. aslında bana cok az.. en az 8 saate tekabul etmesı lasım.. bugun hanımların yolları buralara dusuyormus.. Nevın doktora.. Burko buradakı chıcco magazasına gelıomus.. onları gorecegız sanırım.. belkı ogleden sonra uyurumm..

Şom agızlım benım.. saolasın..

Korkma korkma.. onlar derınlerde bı yerde :))

teşekkür ederiz teyzesi
daha iyisi Kuzey e olsun inşallah
inan benim eşimin annemin kayınvalidemin herkesin emeği var
odanın boyasını eşim yaptı
bordürünü beraber çektik (ki zahmetli bir işmiş) dedik ikimizde teknik personeliniz bir bordür mü çekemeyeceğiz dedik ve yaptık
mobilyaları ikea dan almıştık bir kısmını mobilyacılara kurdurduk bir kısmını eşim kurdu
en son gece 11-12 civarında perdeyle uğraşıyorduk
çok şükür sonuç istediğimiz gibi oldu zemuszemus zemuszemus
kaydirigubbakcemile2

Kız cocugunun odası hıc bısıye benzemez.. erkek cocugu ıcın aman şöle de mı yapsak dıyoruss.. ama oğlan cocugu bu, olmaz,abartı olur falan denıyor.. kız da ole mı?? susle Allahhh süsle.. :))) ellerınıze saglık.. gercekten teknık adam calısması olmus,basarılı :))

saol evrimcim saat bası alıstırıyo benim sıpam ama gunahını almıyım 6da dikti beni ayaga ondan once uyandırmadı ama 6dan sonrada yatırmadı halada kıpırdanıo:)

Masallahh de.. Allah nazarlardan saklasın.. saglıklı oldugunun tek gostergesı o su an.. masallahhh tekrar.

ay benim kızım olsa nolurdu acabaaa
bildiğin çingene odasııı yapardımmmm hemde ne süslemekkkk sizin gibi zarif şık sade felan olmazdıııı
oyy oyy rabbim biliyo kime ne vereceğini delikafadulden

ay benim kızım olsa nolurdu acabaaa
bildiğin çingene odasııı yapardımmmm hemde ne süslemekkkk sizin gibi zarif şık sade felan olmazdıııı
oyy oyy rabbim biliyo kime ne vereceğini delikafadulden

Bence sen de sahane yapardın.. emınım.. hıc abartma, alasını yapardın Meltem gıbı..

bu saatte buralarda evrim görülsün...ilginç.herkese günaydın.
çııık pahalı oto koltuğuu chicconunnn :umursamaz:
kaç para söyle bakiyim?
selamlar herkese....

geçmiş okuyorum bir yandan gülmekten ölüyorum ya allah cümlemizin iyiliğini versin diyorum başkada bişey demiyorum (mucizeden alıntıdır...)

kaçak kedi için perşembe sabahı dua ediyoruz gibi görünüyor, çok heyecanlı ya öyle planlı saatli olunca sanki daha zor.. buarada deryam sakaleynim nerde doğum yapacaksın ben kaçırdım. aslan burcu olsun istiyosan 23 temmuzu seninle paylaşalım:))) benimde son 9 gün bugün itibariyle...

dün alışverişi tamamladım..kızımın yatağını aldım park yatağın içine sevinin visco olanı. çok hoşuma gitti, yorgan yastık nevresim takımı ve uyku seti aldım bunların hepsini i özdilekten aldım. uyku seti yorgan park yatak küçük olduğu için daha sonra alacağım büyük yatak için ama aldım. sinopa gittikten sonra bir daha buraya ne zaman gelirim belli olmaz. bir pijama takımı daha aldım kendime pentiden birde betadan istediğim gibi terlik buldum. küvet takımı da mothercareden. lansinoh göğüs kremi chicco göğüs pedii derken bu arada chicconun göğüs pedide tek tek poşet içindeymiş. birde evrimin bahsettiği loğusa külotlarından aldım çok ciciymiş... alışveriş olayını kapattım, çamaşırları yıkadım ütüleedim, valizim hazır tabi bunların hepsi olabildiğince, öngörülemeyen unutulan ihtiyaçlar hariç genel olarak benden bu kadar,

haftaya bir ağda birde pedikür ..

bu cuma kontrol var o zaman sezaryan tarihi bir kez daha kesinleşecek...

didoo fasulyekoo siz hala nasıl çalışıyorsunuz kuzum allah daha daha yardımcınız olsun dayanma gücü versin size...
sağol defnem son 3 günüm inşallah.aldıkların hayırlı olsun.doğumda Allah kolaylık versin.bekliyoruz heyecenla.inşallah bizi haberdar edecek vakti bulursun ve bebişini de eklersin.ölürüz merektan habarın ola.
Kacakkedi (Sebnemım) persembe gunu tetkıkler ıcın yatacak.. cuma gunu doguma alınacak arkadaslar..
Allah yardımcısı olsun.
Bu arada bişey sormak istiyorum - haftaya NST ye bağlanacam da - kaç dakka tutuyolar ve sırt üstü mü yatırıyolar? Bu çok önemli - ben 5 dakka yatamıyorum artık sırt üstü - geçen hafta doktor muayenemde bile okadar belim acıdı ki en sonunda doktora dedim kaklkmam lazım biraz diye dayanmamadım daha fazla
Şimdi nst ye bağlanınca nasıl yatıyosun?
yan ve sırtüstü yatabilirsin.sol yana yatırıyorlar.sırtüstü yattım brn ikisinde de çünkü yan yatışta alamadılar kalp atışlarını.15 dk girdim ikisinde de sırtüstü olsa da otomatik yataklardandı yatak kumandayla başımı istediğim kadar dikmiştim.rahat ettim
Cacık yap.. hem yogurt yemıs olursun.. bu bahane ıle.. ben her aksam yapmaya calsııyorum neredeyse.. bu bahane ıle yogurdumu da yemıs oluyorum.
ben de cacıkçıyımdır..şöyle dereotlu harika olur.emzirirken de devam edeceğim derotlu cacığa.süt yapıyormuş zaten dereotu.
evriş sağolasın bilgiler için...

13 süperdir...

vasati bir bebek tahminen kaç aylıkken 18 kg oluyor?
bebeğine göre değişsede3-4 yaş civarı.bebek var hormonlu bebek var çıtı-pıtı
ki ki ki pinki, ağlama kardiş, takıl çaçaçayla rararaya hayatını yaşa...
şak şak şak mısın sen de?
gypsym esram yafrum sen nie dvd bekliosunki TNT de lost dizisi yayınlanıyorki. puhahahaaa..bakınız şuanda:)

ben bi duşa gircem. ayhhh sabah uyanınca ve akşam girmek farz oldu sankim. tövbe tövbe...
finky onlar kaçıncı sezon senin habarın var mı? dokunma esraya takılsın
elimde kamerayla oturuyom balıgım baslasında cekeyim die. artık yeni amacım bu dogana kadar oynama videolarını cekmek bebisimin :))
pervinciğim ben o konuda bir gelişme katedemedim.her seferinde inat ettti duruverdi sıpa.babsına da aynısını yapıyor.bu akşam ben de deneyeyim yeniden.
bakın yine aynı sey oldu herkes birbirinden bagımsız barbunya yapmıs:))
ben kendi adıma sarma ve dolma yapmış bulunuyorum.canım da çıktı tabi

körümcen heee :roflol:
bende börülcem diyorum :roflol:
ben koca toto diyorum
İşi falan olmasa gelır herhal annem.. saat kac oldu.. onun yatma zamanı da gelmıstır.. olanla ıdare edıver accukk sende :))

.
evrimciğim yemek yapma faslından sonra çok fena oldum.kalçam ağırıdı devrildim.zar zor kalkıp dişimi fırçaladım.bir de habire çiş geldi.giremedim.ama olanla idare edilmez

starda prison break var bu dizi değilmiydi ya??
büyük kaçış diye çevirmişler.ilk bölümden başladı.ama seslandirme hiç güzel olmiyi

FASULYEKO odanızı özelliklede avize ve kapısüsünüzü çok beğendim.emeğine sağlık.ece hanım çok şanslı.maşallah herşeysine.rabbim güzel günler göstersin ona.

X