2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ama dr demis kakasınıyapmıs zehirleycekmisisn bebegini diyebilmemki anlamadım

canım lokal goztepe acıbaem camlıca uç semtede yakın yani boyle tabir edilebilir ama en yakın sanırım acıbadem yani kadikoy civarı ama ulasım zor otobus minubus yoktur ben goztepe koprusunden alabilirim gelebilcek olanları nazanıda yoldan alıyorum arkaya uç kisi alabilirim

ist dan kimler gelebiliyor buluşmaya??

oyle buyuk bir kitle olarakbulusmuyorkuz meltemcim herkes in bir manisi var zaten biz nazanla gene bulusuruz deyip ayrıldıkzaten gelebilen arzu eden gelir
nazanında annesi burda onuda alır gelirim olmazsa demisti , dedgim gibi ayarlanabilen buyursun gelsin,

anaa bende samatya ssk da dogmusummm

ya nedenbekleyesin melekcim ben de onu anlaadım hani beklersen sorun olmaz demek tamamda neden ozellikle bekleyesin suyun geğldimi gitmekhastaneye en dognusu
bak arkadasımın iste suyu geğlmisgitmisler biraz evde telas yapmıslar oraya buraya dtolanmıslar evin içinde panikle yarımsaat geçmis dr kızmıskaka yapmısbebek zehirleyecekmissin çocgnu dusunmuyormusun vsvs diy e yani beklemein anlamı yokki

baby gozun aydın canım olumsuz birsey yok normal dogurmaya musaitsin oh ne guzel
kustum iste size:umursamaz::umursamaz:bende istiyom gelmekmafoldumbenmafoldumben

masallah bebisinie, dokorunda agzi iyi laf yapiyor...

ah nurdancım evrimede dedim ya keskesizleri detanıma sansımızolsa mesafeler olmasaa

oh oh guzel haberler sendende geldi seninde gozun aydın canım

ayybir gece evelden hastaneye yatmakta ayrıca heyecanlı yaaaa allahım hala inanamıyorum doggurmaya bukadar az kaldgınıa

bikinili kızları gorunce cok kıskanıorum ya yada sexy hatunları ne olcek boyle bilmem simdi bi klip izledimde ordan aklıma geldi

hehe ibo da beni bu ara seksi sempanzem benim diye seviyor oylebmir dizi vardı ya adam metresine seksi sempanzem diyordu ordan esinlenerek yanibilmeyenler varsa nme alaka sempanze demesinlerdiye acıklaycı yazdım:))))
gec dalgani diyorum bende 60 kilo olupbronzlastıgım su elbisemu bubuluzumu giydigim gunleri sana hatırlatırım diyorum o da senbirdaha o kiloya nası glecen diye beni gaza getiriyor aklı sıra hiçde sevmem oyle gaza gelmem sinirlenirim aksine ikiçocuklu kadın olcakmısım koyverirmisim kilo vermezmisim gazliyor beni sapsal kendince:)))
gonrcek ama incecik olcamm

kalsınlar gurbuzlessinler tosun olsunlar :))

dun yazmıstım arkadasın doguma 20 gun varken 3 kg idi dun sezercik oldu 4100. bakalım bizim akıbetimiz ne olacak.
:1shok: amanınn okadarda cok kıolu olmasın anancım yaa,normal dogurursak nasiii cıkcak o cocuk işçimizden kuzu...36.haftada 2900gr dı zaten.şöle enfazla 3600gr olsa makbuldur
bikinili kızları gorunce cok kıskanıorum ya yada sexy hatunları ne olcek boyle bilmem simdi bi klip izledimde ordan aklıma geldi

ühü ühüüüüüü mafoldumben bende sinir oluyorum o hatunları görünceeee.bıde benım hem hamılelıkte aldıgım kılo var artı hamılelıkten önce aldıgım 10 kılo var.20 kıloyu nası vercemmmm ben yaa:1shok:

kıslarr
bençıkıyorum
gorumcemin komsuları ile orgu gunu var ona katılacagım artık evdeyim diye benide cagırıyırlar bizim sitede bizim blokta ust katta komsu gitmekte kolay
gorumcemlerfalanda aynı sitedte oturuyoruz
hatunlar orgu oruyor yiyip içiyior ben sadce bakıyroum yiyip de içemiyorum orgudet orememe:)) aktivite oluyor değğisiklik gun yapıyorlar yani:X) gorusuruz

nazanı aradım bulusma için acmadı telefonunu pazartesi onada uyarsa ne ala

esrako seninki gene ii benimki topusum die sevio :))) sexylik ve ilgili hersey cıktı hayatımdan. uzulmeyeyim die sanırım benim guzel topusum dio :))

Pervın, kılo ıcın acacagımız topıgın adını buldummm.. 365 günde Devr-i Kilo...

Nası ama.. ilham kaynagımmm Nurdannnn... :))))

az once ustaya yemek koyiyim derken yogurt kabini elimden dusurdum, yerler, sandalyeler duvar togurt bide bisim masa duvara monte onun altindaki duvar, yerdeki karpus kavun(((cildirdim resmen , egilemiyorumda(neyse viledayla aldim zayen heryer mommok, duvari bile viledayla sildim, nasil egileyim masanin altina(((

tmm tatlım ben araba ile gelmesemde mami götürür bizi sabahtan doktora gidicez pztsi sabahı ordan belli mekan belirleriz alırız melekle seni dönüştede geliriz bi şekilde okiş

tamam şeker inşallah hepimize uyarda buluşabilirizopuyorumnanaktan

ay çok geçmiş olsun sen yüzeysel almışsın kalanına da eşin yardımcı olur

Aaaaaaaa Esraaaaaaa.. belın varmıs senın.. kıvrımların varmısss kafamçokkarıştı resmen sok oldum.. mamiye napmıssınn pekı yaaa.. adamı da kendıne benzetmıssınnn
vardı tabee ne sandın zemuszemus
ama şincikkk dümdüzzzz oldum kalas gibi mafoldumben

oldu olcak benide al yahu evin onunden:)) cok sıcak ben biyerlee cıkamam esra gelince cagrı at asagı inerim :)))
olurrr ne güzell olur hemdee :))
Bıraz saparıss ama.. rahat gıdılır.. yannıs Dıdo arabaya bıner, medenıyete gelırse.. bır daha gerı donmez oralara.. ondan korkuyorumm kaydirigubbakcemile3
:roflol:
bence siz bi 80 gunde devri alem, hatta devr-i forum yapin, tek tek her sehirdekaydirigubbakcemile3
:roflol:
Bu zaman dılımı ıcerısınde topluca arabada dogururuss artık kaydirigubbakcemile3
bencedeee :CüvCüv:
Pervın, kılo ıcın acacagımız topıgın adını buldummm.. 365 günde Devr-i Kilo...

Nası ama.. ilham kaynagımmm Nurdannnn... :))))
harikaaaa bayıldımmm şahsennnn delikafadulden

nurdannnn
trt1 de brükseli gösteriyodu az önceeee belki sende çıkarsın dedim ama göremedimkaydirigubbakcemile2

Babymom, Norra ; gözünüz aydın kızlar.. İkiniz de güzel haberler getirmişsiniz. Maşallah kuzucuklara..
Norraa, ben de ilk okuduğumda şaşırdım 13 Ağustos geç gibime geldi. Ya da benimki çok erken :uhm: Eğer benim doğum 28 Temmuzda olursa o gün 38+3 olacağım. Senin haftadan da tickerına göre benden 1 hafta geride olunca şaşırdım işte.. Sonra yazılanları okuyunca anladım.. Hayırlısı olsun güzelim.. Tarihin belli olması da gerçekten insanın omzundan bir yükü daha almış oluyor. En azından sadece o güne odaklanıyorsun..

Forma girmek konusunda ben de çok merak ediyorum doğum sonrası performansımı. Her kafadan bir ses çıkıyor ben de anlamıyorum hangisi doğru.. 6 ay şişliğin gitmez diyenler bile çıkıyor.. Halbuse ben 40 gün sonra normal hale döneriz diye umut ediyorum. Yani fazlalıkların hepsini 40 günde vermeyi düşünmüyorum tabii ama gebelik formundan normal kadın formuna girmiş olmayı hayal ediyorum en azından..

ESRAKO,
benim kociş de bu sabah hazırlanırken sexy şempanze diye sevdi beni.. Hiç böyle laflar etmez normalde ama yatış şeklim o an öyleymiş.. zaten evde kocişin şortları ve tişörtleriyle geziyorum onlar da ayrı bir komik duruyor zaten üstümde.. Geçenlerde üst komşum beni görmek istemiş. Koltukta uyukluyordum, olduğum gibi çıktım kapıya.. O kadar kılısızım ki anlatamam, kadından utandım valla..

Ah kıyamam sanaaaa... olur olur.. ınsanlık halı.. sılebıldıgın kadar yap.. bı yogurt ıcın de moralını bozma sakın.. hersey ınsan ıcın.. Teo ya anlatacak anı cıkıyor ıste..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…