2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sositososito
du bakalım ben ne olucam gebelik böyle geçtide lohusalık nasıl olcekkk
avea hat aldık 3 gündr açılmadı kıcık oldummmm
sınırsızzz heryere beleş

Mesaj alınmıstır :))

kalsınlar gurbuzlessinler tosun olsunlar :))

dun yazmıstım arkadasın doguma 20 gun varken 3 kg idi dun sezercik oldu 4100. bakalım bizim akıbetimiz ne olacak.

Masallahhh yaaa.. tütütütütütüt

bikinili kızları gorunce cok kıskanıorum ya yada sexy hatunları ne olcek boyle bilmem simdi bi klip izledimde ordan aklıma geldi

:KK43: Al benden de o kadar..

ben de tam 39. haftaya başladığımda olucam uygundur de mi?

Caizdir bacım..

ayyy kızlar çilek bebek oalarına bakıyordumda ne kadar indirim yapmışlar. ayhh pişman oldum ya çilek almadıgımıza..:KK43: neyhse nasip değilmiş. oglumuz azcık buyuusn bizde evrimlerin alacagı arabalı takımı alırız. tabi birde kız kardeşi olursa ozaman durumlar hepden karışır ya..neden kimse fiyatlardan bahsetmemişti..

E anam o zaman kac kere yazdık buralara.. sen neredeydın bacı kardes??

uyku olsa uyuycaz anamda nerde o gunlerrr. biz uyumasakta onlar uyuyo zaten problem deil. benim yigenimde son kontrolunde 3300 du 2 hafta sonra sezercik oldu mecburen sancı gelmedi 3950 cıktı tosunum

Son haftalarda bu kadar aldıklarını bılmıyordum yaf :1shok:

istanbul hamişleriiiiii
bu hafta perş cuma ben yokum meltemede cuma uyarmış sadece bu hafta geçti o zaman artık
pztsi buluşalımmııı??
ne dersiniz??
daha geçe kalmasın ben doğuracam nerdeyse
doğum öncesi buluşma jübilesi yapalımmm
melekk canım ben seni alırım hallederiz msnden yazışırız okiş

pazartesi daha da uygun olur arkadaşlar
esra arabaylamı geliyorsun o zaman mecidiyeköyde hatta aslı böreğin ordan melek i alacaksan bende gelirim oraya esram

bikinili kızları gorunce cok kıskanıorum ya yada sexy hatunları ne olcek boyle bilmem simdi bi klip izledimde ordan aklıma geldi

tekrar 38 beden olmak istiyorum
:uhm:

Amin yengemmm amin.. :))
bana yengee dimeyinn, bu 1 hafta sonunda duymak istemeyecegim tek kelime olucak, hay yengeler gotursun onu...

of sorma 81 kilo oldum, selulitlerim berbat, bugun nasil utandim doktorda:KK43:(cibil cibil dolasirken, selulitlerimle, iyy igrenccc....
ben de tam 39. haftaya başladığımda olucam uygundur de mi?
uygundur..

uyku olsa uyuycaz anamda nerde o gunlerrr. biz uyumasakta onlar uyuyo zaten problem deil. benim yigenimde son kontrolunde 3300 du 2 hafta sonra sezercik oldu mecburen sancı gelmedi 3950 cıktı tosunum

az once bi uyku bastirdi sizmisim yarim sat tibetin teline uyandim, bide firca attim niye ardin diye:)))son ay bebekler anneye uyku yapiyor, yengemle teyzem posa gunduz uyyordu..

pervin ben kararlıyım dönücem eski halime bu mutasyonluktan kurtulmam gerek kendime 1 yıl süre tanıyorummm

esra ben senin albumd bi foto gordum, hatta yorum bile yapmistim bu sen misin diye, kollar incecik, kemiklrin gorunuyor nerdeyse...fistik gibiymissin, hala oylesinde suna yer fistigi kivamindasin..o zaman tam antepmissin:)))

Esracım; sana zahmet olmazsa ıncir in onunden de benı alıver bı koşu bee.. hadi be hacı beaa..

pazartesi daha da uygun olur arkadaşlar
esra arabaylamı geliyorsun o zaman mecidiyeköyde hatta aslı böreğin ordan melek i alacaksan bende gelirim oraya esram
:
tmm tatlım ben araba ile gelmesemde mami götürür bizi sabahtan doktora gidicez pztsi sabahı ordan belli mekan belirleriz alırız melekle seni dönüştede geliriz bi şekilde okiş

valla ben sure falan taniyamiyorum, vucut ne tepki vericek bilmiyorum, zira kendileri baya bi yoldan cikip sapitti:KK43:((

istanbul hamişleriiiiii
bu hafta perş cuma ben yokum meltemede cuma uyarmış sadece bu hafta geçti o zaman artık
pztsi buluşalımmııı??
ne dersiniz??
daha geçe kalmasın ben doğuracam nerdeyse
doğum öncesi buluşma jübilesi yapalımmm
melekk canım ben seni alırım hallederiz msnden yazışırız okiş

kaydirigubbakcemile olarrr

esra ben senin albumd bi foto gordum, hatta yorum bile yapmistim bu sen misin diye, kollar incecik, kemiklrin gorunuyor nerdeyse...fistik gibiymissin, hala oylesinde suna yer fistigi kivamindasin..o zaman tam antepmissin:)))

Kemiği mi gorunuyor :1shok: nerede o foto.. valla da bıllla da gorecegım.. hayalı bıle zor kurulur yaf.. du bakıyorumm hemen

cok sagolun teyzeleri, geri sayim basladi, tam 30 gun:)))cok heycanli ve cok mutlu, sarhos, leyla gibi biseyim, aglayasim ve gulesim var, niye boyle oldum ki, icim icme sigmiyor:))))

sagol tatlim eger olurda donerse normal olucak o zaman sezercik sansim yok, ama cok zor ihtimal dedi, tatile gitmeden ameliyathaneyi ve odayi ayarlamak icin tarihimi verdi hemen..

hic bilmiyorum ki??bi bakayim burko gelsin de...

norra gözün aydın ve maşallah

ay kızlar ya kızımın odasının perdesini sipariş vermiştik bugün işyerine getirecekti adam ama hala gelmedi ya odanın bir tek perdesi kaldı

Sana da caizdir.. tanıyabılırsın.. 1 yılı bır gun gecsın.. bak neler oluyorr
opuyorumnanaktan
ayy evettt ama şu an yer fıstığında ziyade ceviz kıvamındayım delikafadulden
Esracım; sana zahmet olmazsa İncir in onunden de benı alıver bı koşu bee.. hadi be hacı beaa..
ayyy süperr olur yaaa ne güzelll alırız be hacı ayıp ettinnn :gitme:

Aaaaaaaa Esraaaaaaa.. belın varmıs senın.. kıvrımların varmısss kafamçokkarıştı resmen sok oldum.. mamiye napmıssınn pekı yaaa.. adamı da kendıne benzetmıssınnn

oldu olcak benide al yahu evin onunden:)) cok sıcak ben biyerlee cıkamam esra gelince cagrı at asagı inerim :)))

X