2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kaçak kedi sana hayırlı doğumlar. ilk annemiz olacaksın. bebişine sağlıcakla kavuşursun inşallah. haberlerini beklioruz

ESRAKO, aslında katılıyorum sana.. Sepet beşikte cibinlik askısı pek de hoş durmayabilir. olmadı ben de üstüne sererek kullanırım.

aynen her lavaboya gıttıgımde pecete öle bı bakıyorumkı inceleme yapıyorum resmen.hatta bazen akıntının geldıgını hissediyorum yaa hemen bı camasırıma göz atıyorum.artık sona yaklasıyoruzz.cok heycanlııııı

Son düzenleme:
esra ben şimdiden o anı hayal ettiğimde gözlerim doluyor. o an hüngür hüngür ağlayabilirim. ben de ağlaşmak istemiorum. kimse de ağlamasın istiorum . annem filan kesimn ağlar beni yollarken. off sakin sakin girip ağlayarak çıkabilirim o başka. bebişim çıkar çıkmaz ağlıcağım o kesin ama öncesinde nolur nassı dayanırım bilemiorum

kız kardeşinle olan maceraların desem.
ay evet ya eskiden emostan yalvar yakar izin alırdım kestirmek icin cunku hep uzun ve duz istio kezban modeli. simdi ben hasret kaldım resmen uzunluguna:))
emos deme kocaya .yumuşak oluyo.zemuszemus
ayy senin miniş kardeşinde mi var..teyze mi olacak o şimdi..çok tatlı..benim kızkardşim yok hiç:gitme:

GULİSTANIM BENDE OYLE YA KOPARIM YANİ DELİ GİBİ GULERİM DUSENEDE KENDİM DUSUNCEDE ANNEM BİR ARA KİLO ALDIYDI HEP DUSERDİ YANIMDA YOLLARDA NE GULERDİM ANNEM SİNİRLENİR KALKAR İKİ SAAT SOYLENİRDİ :)))

ESRALAR İÇİNDE BENDE VARSAM TSK EDERİM NURDANCIM YEMİS KADAR OLDUM:))))

HEHE CANIM OGULNDA SENİN GİBİ OLCAK EMİN OLL
BENDE ORTAOKULDAMIYDIM LİSE MİYDİ HATIRLAMAM YANİ LİSE DEGİLDİR HERALDE AMA KOCAMANDIM UTANIRDIM PAZAR SABAHI UZUN SAATLERUYUNUYOR YAHANİ OGLENE DOGRU KALLKAR İNSANBİRUYANIRDIM BUZ GİBİ İSLAKLIK USTUNE ANNEMLER ANLAMASIN DİYE KURUMASINI BEKLER KALKMAZDIMM AY KABUS GİBİ GUNLERDİ SONRA ANNEM PAZARA FALAN GİDİNCE YİKARDIM CARSAFLARI UTANCIMDANN
OGLUMDA SU AN 9 YASINDASENEDEBİRKAÇ KERE YATAGINA YAPAR AMA GENELDE EVDE SİNRİ HARBİ YASADIGIMIZ ZAMANLAR ÇOK TARTISMA KAVGA YASANIRSA BERKE İLE O GECE YAPAR YATAGINA AMA SON BİRY İLDİR FALAN ÇOK OLMADI
UYKUSU AGIR OLAN ÇOGU İNSAN KAÇIRABİLİR ALTINA BENİMKİDTE OYLE BERKENİNDE OYLE SAYET SENİNDE UYKUN AGIR İSE ÇOK NORMAL ARKADASIM UZUlme :))))
araya mercimekimi sokmaaa
onuda benzettiniz işte kendinizeeee
bende 3 gün wcye bile gidemedim ama iyiyim şimdiiii

esrako canım biz önce birce koyalım dedik kızımızın adını o kadar çok tepki aldık ki anlatamam
en çok da ilerde özellikle ilkokulda çocuklar dalga geçer muhabbeti olunca olay koptu zaten
ece yi biz ilk başta çok düşünmüştük eşimin amcasının torunu daha 1 yaşında ve adı ece onun için koymayalım demiştik ama baktık olmadı ECE ye karar kıldık

hatta cumartesi üztünde E C E yazan kapı süsü bile aldık garanti yani isim
göbek adını da kayınpederin isteği üzerine NUR koyuyoruz ama nüfus da yazılmayacak

ne iyimiş la böyle doğurmya can kurban..
sokma kendini doğum moduna..yok bişe göreceksin.
Bende geçenlerde yaşamıştım yazmıştım hatta burayada gündüz gözüyle 2 adım adıp klozete yetişemeden gayri ihtiyari koyverdim gitti :))

Nasıl oldu ağrın geçti mi?

.
geçti hatıra geçti..sen nerelerdesin bakiyim.

esra eline saglık ya usenmeden yazmıssın valahi çogu çok dogru bazılarınıda ben okadar hatırlamıyroum yanlısa denk gelmedim bravo iyi gozlem:))

burcuu ozellikle helin ile ilgili dediklerine kesinlikle katılıyroum gizemli guzeli guzel olduguna eminim ama çok gizemli inat etti bir kendini gostermedi bizlere hatırlarsanız

bu aradra helin ne zaman doguruyor arkadaslar kacakkade derya sonramı helin arada mı helin ??

eceler kaç oldu arkadaşlar.4 mü 5 mi? maşallah ecelerimize..güzel oluyor ece kızlar

sanırım helin kayra ve deryadan sonraydı..listeyi bulalım.o listeden esra da silinecek.su-nişan-sancı üçlüsünü bekleyecek.çatı müsait parnak giriyor.başka sular geliyor o ayrı

valla bence en garantisi başka yerden alıp yeni bi hat döşemesi..o kadar zahmetten sonra yenilense daha iyi olur..

geçmiş olsun sibel..dünün yorgunluğu bence..nişan gelince hemen sancın felan gelmiyomuş zaten..1-2 gün içersinde doğum gerçekleşiyomuş..takip te ol, bence bişi olmaz..

bundan sonra bolca görcez bu rüyalardan..arkadaşlar hep söylerdi doğuma yakın bol bol rüya görceksin diye..

fasulyekooo isim olarak ece ye mi karar verdinizçogunluk burdan selin demisti ben dahil sanırım ece den sonra selin demisimdirkesin ailecek ece ye karar verdinizsanırım oylemi
4, ecemizde senden gelcek yani boylelikle

dönmedi canım dönmedi.. bakalım bugün dr ne diyecek. bundan sonra dönme şansı var mı yok mu diye.

evet canımmakat gelisli oldgu için sezaryana alınmıs yoksa kız normal diye deliriyordu sezaryandan çok korkuyordu epidural sezaryan olcatı birkazg un evel gidip tahlillerini yaptırdı anezteziuzmanı ile gorusut falan ama sabah telefonda tum detay sorularımı iletemedim kiz yeni çikmis dogumdan sagolsunbeni mirakta bırakmamıs aramıs falan soramadım simdide gidemedim evde çok isim vardı aksam ibo gelsinbirlikte gideriz dedik sonuçta asıl onun arkadsı isyerinden birlikte calısıyorlar ama tabi hamile olunca biz kanka olduk bu sureçte yani aksamı bekliyorum bebek gormek için gidince tum sorularımı sorcam

uzak kalmayız hatta daha çokkonumuz olur sanki bebekler dogduktanm sonra sen ne yediriyorsun sen ne veriyorsun ne kadar yıkıyorsun vsvs birsuru paylascak sey var detay detay burdakalanlar girmeye vaikit ayıranlar eminim olcaktır bendeb unlardan olurum muhtemelen
ama bubaslıktamı surerg ider onu bilmem belki yenib irbaslık acarız bebegim buyuyor konusu altında 2009 agustos anneleri bebeklerini buyuturkenn mesela baslık adı nası ama:=))

hayırlı haberlerle gelirsininsallah ebrucum gelip yazarsın insalah donmus bebis diye

minikcim sonuçta gobek deligi acısıgeçtimi su an senin gerildigi donem acıdı sonra alıstımı yani benim su ara çokk korkunç acıyor kımıldamak isteimiyorum onun acısından yaa

eylem...vural sana hiç çatı muayenesi zamanıyla ilgli bişi demedi dimi??senin sata göre doğum şimdi ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…