2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugün gene dr. kontrolümüzz varrr ayyy çook güzelll ya artık her hafta dr.a gidiyoruzzzz ben sanırım 2 kilo daha aldım 56 oldum toplamda 12 kilo almış oluyorumm

güzel haberlerle gelirsin inşallah...12 kilo alıp 56 kg.olmak süper bişi olmalı..ağlayasım geliyo..çok zikretme bari.:sinifsinif:

tüh ya..bu amca her işi yapıcak ozaman..hem elk.hem sıvacı hem fayanscı..iyiymiş öyleyse

bende bugun kendimi mutfaga verip pogaca kurabiye falan yapmak istiyorum...anem gelse aksamustu calrai yapsak beraber balkonda, 10 gun sonra yanimda allah izin verirse...

offf başladın gene..bi ara irmiği kafaya koydum..şimdi de poğaça diyon..hangi birini yapem ben şimdi..10 gün şıp diye geçer nurdan..sık dişini sen sabırlısın..

inş.perşembeden önce ben de gitcem ağdacıya..perş.kontrol var..

ben geldim arkadaşlar,,,,,,,

sabah işe gitmek için kalktım lavaboya girdiğimde peçeteye sildiğimde şeffaf akıntının içinde bir damla pembe kan gibi birşey vardı sonra işe gitmedim ne olur ne olmaz diye bir daha gelmedi dedim uzandım öğleye kadar öğlen lavaboya girdiğimde yine peçeteye akıntıyla beraber pembemsi leke geldi..... dr. uzun uğraşlar sonunda ulaşabildim durumu anlattım karın ağrın varmı dedi biraz ağrım var ama psikolojikmi bilmiyorum dedim.... oda akıntını takip et artış olursa gel dedi..... şuan hala evdeyim dinleniyorum bakalım şimdilik gelmiyor ama hafiften hafiften kasıklarım ağrıyor gibi kızımda hareket ediyor.... dua edin bana nolur herşey yolunda olsun.......

nurdana da olmuştum canım böyle..inanıyorum ki birşey yok.dinlenmeye devam et.

inşallah gelmez canım akıntın daha fazla. annesi 2 hafta daha beklese ne güsle olur. benim şimdilik hayalim 36 haftaya kadar beklesin ama tabi sizin dolmuş o haftalar. annsi yat dinlen bol bol. kalkma gerekmedikçe ayağa bence

nurdana da olmuştum canım böyle..inanıyorum ki birşey yok.dinlenmeye devam et.

inşallah canım... bakalım buğün işten izin aldım evdeyim dinleniyorum.... devamı gelmese diye dört gözle bekliyorum..... kasık ağrım oluyor arada o biraz tedirgin ediyor....

canım gecmıs olsun dinlen tabı bol bol,yolundadır hersey merak etme.ama tekrarlarsa mutlaka doktorunu ara gelıyorum de.öle telefondan berı nekadar saglıklı bılgı verebilırkı? sana bıkes daha olmusmuydu yakın zamanda,sankı bırıne olmustu benmı yalnıs hatırlıyorum

serap yaw. hem bu kadar az kilolu olup hem bu kadar az kiloyu nassı aldun yaaaaa....ne güselll: hayalimdeki gebelikkk

Geçmiş olsun canım... çok merak ettim şimdi.. sakın evdeyim diye kendine iş icat etme. yat dinlen.. herşey çok güzel olacak Milkshake.. sakın aklına kötü şeyler getirme.. Bundan sonra bebişler doğsa bile prematüre sayılmıyor biliyorsun, büyüdüler artık.. yeterki sağlığınız yerinde olsun..

coştu deli bekir salavat getir..ya bi sus nurdan..tepeleyecem sonunda
.
"en" unvanimi haketmeye calisiyorum bikerem:)))pogacayi biraktim, lor kurabiyesi yaicam, lor cikardim, cok severim kendisini sut esliginde..

tüh ya..bu amca her işi yapıcak ozaman..hem elk.hem sıvacı hem fayanscı..iyiymiş öyleyse

..
yok iste elektrik beni asicak dedi, yarin arkadasini getiricek, bu nem kablolara gelmis kisa devra var ama nerde? ya tum elektrik sistemi degisicek, yada iptal edlicek baska yerden alinicak, bilmiyom abla ya bi akil ver abla yaa...adam duvari kirdikca, nem cikiyor altindan..ve hala sigorta vir vir ediyor..

tatlim bendede oldu, doktor hic bisi bulamadi, yorgunluk dedi, istirahat dedi..rapor almayi dene dinlen biraz...

Nurdaaan, sen bunu görmüş müydün? Teo da bu bebekler gibi olurmuş sositososito

Hiphop'çu bebekler internette rekor kırıyor / Yaşam / Radikal İnternet

serap yaw. hem bu kadar az kilolu olup hem bu kadar az kiloyu nassı aldun yaaaaa....ne güselll: hayalimdeki gebelikkk
ayy soyleyne bak, kiizziimm citir gibisin, asil seninki benim hayalimdeki hamilelik, bende 21 kilo aldim, ama gorsen dana yavrusu gibiyim..

bende bugun kendimi mutfaga verip pogaca kurabiye falan yapmak istiyorum...anem gelse aksamustu calrai yapsak beraber balkonda, 10 gun sonra yanimda allah izin verirse...

ayy benimkilerde az kaldı ya 12gun var :) norram cifte bayram yasıycaz insallah

kopmayız kopmayız sen merak etme bu ekip kolay dagılmaz

ay evet ya eskiden emostan yalvar yakar izin alırdım kestirmek icin cunku hep uzun ve duz istio kezban modeli. simdi ben hasret kaldım resmen uzunluguna:))

ayy benimkilerde az kaldı ya 12gun var :) norram cifte bayram yasıycaz insallah

insallah tatlim ya, biranonce gecsin zaman:)) cok ozledim, bide tibetde bende habire plan yapiyoruz annemin bize yapacagi yemeklerle ilgili:)))bana hic is yaptirmaz annecim gelince, ohh miss..

amaninn nisanın gelmis olmasın. akıntı icinde kan nişan die okudum ben hep. bak bakalım ne olcak hayırlısı canım saglık ocagına filan gitseydin keske baksalardı

gordum tatlim, burdaki unlu bir su firmasinin reklami bu hatta cogu bebek olayinda sponsor..reklam her ciktiginda biz tibetle mest oluyoruzzz:))))valla olur olur Teo 'da boyle..

Evian'ın reklamları çok güzel oluyor zaten.. bir de su damlasıyla yaptıkları bir reklam vardı ona da bayılmıştım.. ama bu Teo'nun konsepte çok uymuş :))

Bu arada, siz de orada gazlı su mu içiyorsunuz? Ben içecek su bulamamıştım resmen...

teşekkür ediyorum kızlar hepinize evdeyim valla iş miş yaptığım yko zaten yapacak halim yok uzanıyorum sabahtan beri dün çok yoruldum temizlik yaptım belki ondan olabilir.....evet daha öncede olmuştu ama o böyle değildi.... o direkt kırmızı bir kan gelmişti peçeteye hani sanki sivilce kanarda nokta kadar kan gelir ya daha önceki öyleydi..... ama bu sümüksü pembemsi bir akıntı sadece o yüzden kafam karıştı benimde..... artık allaha emanetiz bende bebeğimde evet artık doğsalarda allahın izniyle içim rahat çünkü dış ortama uyum sağlayacak büyüklüğe geldiler.... bakalım devamı gelirse zaten soluğu ilk olarak dr. da alırım inşallah gece falan birşey gelmeye kalkmaz...

aman bak ben çok fena heyecanlandım şimdi..dualarımız seninle canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…