2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam kızlar hala temizlikle uğraşıyoruz az kaldı en fazla çarşamba biter diye düşünüyorum her tarafı temizliyoruz iğneden ipliğe. sizlerde iyisiniz umarım geçmişi okuyamıyorum çok gerilere gitmem lazım sanırım çok önemli bi durum yok herkesi doğum sendromu sarmış benim gibi benimde rüyalarıma giriyor bi yandanda tırsıyorum hayırlısıyla allahım hepimizi kurtarsın

minikcim sonuçta gobek deligi acısıgeçtimi su an senin gerildigi donem acıdı sonra alıstımı yani benim su ara çokk korkunç acıyor kımıldamak isteimiyorum onun acısından yaa

evet canım gectı 3-4 gun kadar sürdü.özelıkle 2 gun fecıydı.acıya dayanıklıyımdır ama gece bıle kalkıp agladım resmen.nası acıyo nası acıyodu anlatamam,ne bıyana dönebılıyodum ne yataktan kalkabılıyodum.karnımı tutuyodum yürürken.senın haftan normal zaten benım erken gerılmıs,doktor genelde son ayda olur budurum demişti.fecıydı hatırlamak dahi istemıyorum,içerde bı dünya lifim kopmustu sankı,kaslarım yırtılmıstı gibi gelıyodu bana

selam kızlar hala temizlikle uğraşıyoruz az kaldı en fazla çarşamba biter diye düşünüyorum her tarafı temizliyoruz iğneden ipliğe. sizlerde iyisiniz umarım geçmişi okuyamıyorum çok gerilere gitmem lazım sanırım çok önemli bi durum yok herkesi doğum sendromu sarmış benim gibi benimde rüyalarıma giriyor bi yandanda tırsıyorum hayırlısıyla allahım hepimizi kurtarsın

aman canım cok yorma kendını.yardım eden var nasılsa.sen dinlen bol bol.sıcaklar artı bıde yorgunluk pek bizim gibilere göre degıl.sonaylarımızdayız.kolay gelsın canım

tarihler göre doğurma sırası bir değişiklik olmasa şöyle

1- kaçakkedi
2- helin ve derya
3- defnedamla
4- sarmaşık (ben tanımıyom)
5- kayra
6- dide( ben)
7- başak
8- angeleyes
9- esrako
10- evrim
11-canan
12-kedici

Son düzenleme:
eylem...vural sana hiç çatı muayenesi zamanıyla ilgli bişi demedi dimi??senin sata göre doğum şimdi ne zaman

Demedi. Geçen hafta hemşireye sordum 38. haftada dedi. Sata göre doğumum 8 ağustos görünüyo, bu hafta değil önümüzdeki hafta çatı muayenesi olur galiba.

serapcim iyi haberlerle gel tatlim,
yarinda bizim randevumuz var, sezercik tarihi alicaz buyuk ihtimal, furko yarin benide listeye ekliyebilicek:))))
alkisalkisalkis
bende bugun kendimi mutfaga verip pogaca kurabiye falan yapmak istiyorum...anem gelse aksamustu calrai yapsak beraber balkonda, 10 gun sonra yanimda allah izin verirse...
Hadi bakalım, az kalmış. Allah kavuştursun sağ salim
ben geldim arkadaşlar,,,,,,,

sabah işe gitmek için kalktım lavaboya girdiğimde peçeteye sildiğimde şeffaf akıntının içinde bir damla pembe kan gibi birşey vardı sonra işe gitmedim ne olur ne olmaz diye bir daha gelmedi dedim uzandım öğleye kadar öğlen lavaboya girdiğimde yine peçeteye akıntıyla beraber pembemsi leke geldi..... dr. uzun uğraşlar sonunda ulaşabildim durumu anlattım karın ağrın varmı dedi biraz ağrım var ama psikolojikmi bilmiyorum dedim.... oda akıntını takip et artış olursa gel dedi..... şuan hala evdeyim dinleniyorum bakalım şimdilik gelmiyor ama hafiften hafiften kasıklarım ağrıyor gibi kızımda hareket ediyor.... dua edin bana nolur herşey yolunda olsun.......
Dualarımız seninle canım. İnşallah yoktur bir problem. Sen bol bol dinlen ve rahatlamaya çalış. Bebiş tehlikeli zamanları atlattı Allahın izniyle

Derkeeennn, tuzlu değil kızım! Çok faydalı o bi kerem! Bolca B fitaminlerinden barındırıyor. Üstelik bol bol wc ye göndererek böbrekleri çalıştırıyor :) Hem malt içecekleri bolca süt yaparmış. Hem de alkol oranı sadece %5 ! Ama gene de emzirirken içim rahat olmaz. Bakma sen, bu da cinsellik gibi dilime vurdu... mafoldumben

Sen bahsettiğim keşliği yanlış anladın adaşçığım. Şu burun spreyini kastetmiştim benyerimsenibenHani öğrencilerin önünde çekmişsin de dumur olmuşlar yasengözlerimebaksanab

Ayyy kızlar iki rüya gördüm. Bir tanesini anlatamayacağım. Çok fena idi. :kedi: :eek:

Ama diğeri harikaydı yaa... Şimdi, belime kalın süngerden kemer gibi bişi dolamışım bel ağrımdan dolayı. Oğlum bel hizamda elini - kolunu oynatıp duruyor o kemerin içinde. :emir_bebek: Diyorum, herhalde kemer sıktı. Kemeri gevşeteyim derken bir bakıyorum, minicik bir el, karnımın üstünde !! geziyor. Diyorum, herhalde cildim çok inceldi, içerdeki el, dışardan nasıl bu kadar net görünebilir? Kemeri çıkarırken kafasını görüyorum. Allah allah, diyorum, bu çocuk nasıl dışarı çıktı, ben şimdi doğum mu yaptım? Ama Doruğun yüzü gözü pesbembe, hiç öyle kan vs yok, temizlenmiş ? hiç anlamıyorum (rüya işte). Böylece oğlumu kucağım alıyorum. Çok güzeldi kızlar yaaa...

canım ne guzel bebisi gordun bazı anneler dogmadan once bebeklerini gorurmus bence sende gordun baska forumlarda okumustum dogan bebekle ruyamda gordugum aynıydı die. darısı basımıza :))

Demedi. Geçen hafta hemşireye sordum 38. haftada dedi. Sata göre doğumum 8 ağustos görünüyo, bu hafta değil önümüzdeki hafta çatı muayenesi olur galiba.

aaaaa sen de sat 1 kasımcılardansın.kalabalığız demek ki
ben,minik,pervin,serap,nazan,epru ve sen başka var mı ki?

Evet, bilmeyince gazlı-sade diye ayrım olduğunu su deyince direk koyuyorlar önüne sodayı.. ben de hayatta içemem soda.. Benim kaldığım otelde su diye hep soda koymuşlardı minibara. oradan anlamıştım bu ecnebilerin su dedikleri daha ziyade soda oluo galiba diye..

burdada aynı durum gazlı su adi su ayrımı var. gazlı sular genelde gurcistandan gelio ve cok guzel oluyo surekli alıoruz aksamları birer bardak ii gidio soguk soguk.

kkliste.png

eylem sen artık haftada 1 gitmeye başladın dimi..ben artık her hafta gidicem

Evet haftada bir artık. Unutmadan haftaya başkentte doğum yapıcak arkadaşım yazmışsın ya, napmışlar netmişler anlat emi sana zahmet.

aaaaa sen de sat 1 kasımcılardansın.kalabalığız demek ki
ben,minik,pervin,serap,nazan,epru ve sen başka var mı ki?

Evt galabaluğuk. Başka var mı bilmiyorum bende.

Selamlar herkese,

sabah ssknın diyetisyenine gittim endokrin yönlendirmişti
çırpı gibiydi hatun kürdan kıvamında, çok katı bi diyet verdi resmen aç kalırım
9 kilo almışsın bu kadar yeter daha da alma dedi, zaten 2 aydır kilo almıyorum
konuşturmadı doğru dürüst, sabah kahvaltıya 4 dilim beyaz ekmek yazmış, benim zaten sabah toklugum problem insülini sadece sabah kullanıyorum söyletmedi bile uymuyorum ben bu diyete
mümkünse hayatımdan bu sabahı çıkarmak istiyorum

ben geldim arkadaşlar,,,,,,,

sabah işe gitmek için kalktım lavaboya girdiğimde peçeteye sildiğimde şeffaf akıntının içinde bir damla pembe kan gibi birşey vardı sonra işe gitmedim ne olur ne olmaz diye bir daha gelmedi dedim uzandım öğleye kadar öğlen lavaboya girdiğimde yine peçeteye akıntıyla beraber pembemsi leke geldi..... dr. uzun uğraşlar sonunda ulaşabildim durumu anlattım karın ağrın varmı dedi biraz ağrım var ama psikolojikmi bilmiyorum dedim.... oda akıntını takip et artış olursa gel dedi..... şuan hala evdeyim dinleniyorum bakalım şimdilik gelmiyor ama hafiften hafiften kasıklarım ağrıyor gibi kızımda hareket ediyor.... dua edin bana nolur herşey yolunda olsun.......

Allah yardımcın olsun be Sibelim.. zamanında gelsın ınsallah.

Ayyy kızlar iki rüya gördüm. Bir tanesini anlatamayacağım. Çok fena idi. :kedi: :eek:

Ama diğeri harikaydı yaa... Şimdi, belime kalın süngerden kemer gibi bişi dolamışım bel ağrımdan dolayı. Oğlum bel hizamda elini - kolunu oynatıp duruyor o kemerin içinde. :emir_bebek: Diyorum, herhalde kemer sıktı. Kemeri gevşeteyim derken bir bakıyorum, minicik bir el, karnımın üstünde !! geziyor. Diyorum, herhalde cildim çok inceldi, içerdeki el, dışardan nasıl bu kadar net görünebilir? Kemeri çıkarırken kafasını görüyorum. Allah allah, diyorum, bu çocuk nasıl dışarı çıktı, ben şimdi doğum mu yaptım? Ama Doruğun yüzü gözü pesbembe, hiç öyle kan vs yok, temizlenmiş ? hiç anlamıyorum (rüya işte). Böylece oğlumu kucağım alıyorum. Çok güzeldi kızlar yaaa...

Çok gusel bı ruya.. ne kadar cok Doruk u ruyanda gordun farkında mısın.. ben daha bır kere bıle gormedım Kuzey ı..

aynen her lavaboya gıttıgımde pecete öle bı bakıyorumkı inceleme yapıyorum resmen.hatta bazen akıntının geldıgını hissediyorum yaa hemen bı camasırıma göz atıyorum.artık sona yaklasıyoruzz.cok heycanlııııı

Bu durum bende de basladı desem yalan olmaz..

Bebek şekerleri için yaptığım sepeti bitirdim. Şekerler de bitmek üzere. Bir tek anı defteri kaldızemuszemus:

dsc04796r.jpg

X