2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

amaninn nisanın gelmis olmasın. akıntı icinde kan nişan die okudum ben hep. bak bakalım ne olcak hayırlısı canım saglık ocagına filan gitseydin keske baksalardı

canım bende ilk gördüğümde öyle sandım hatta eşimi uyandırdım eyvah doğum yapıyorum ben galiba nişanım geldi dedim... sonra baktık bir daha devamı gelmedi sonra öğlen yine geldi şimdi tekrar gelen yok... dr. u aradım anlattım durumu eğer öylebirşey olsaydı sanırım söylerdi.... nişan ne kadar geliyor bilmiyorum ama benimki akıntının içinde pembemsi birşey var 1 damla bile kadar yok yani o pembemsi şey... bilmiyorum tatlım bende düşünüyorum sabahtan beri ama aklıma kötü birşey getirmemeye çalışıyorum.... eğer o gelen nişansa benim de sancılarımın falan gelmesi lazım sabahtan beri ama gelen giden yok....

ay bir kapı süsü aldık harika üstünde ismi de yazıyor foto çekip eklerim

Görelim bakalım :)

bizdeki sahne şu olur..salifo şebeklik yapar beni güldürmeye çalışır..ben gülerim bir yandan da gözümden yaş akar.kürtaja girerken bir daha slihi göremezsem diye ağlamıştım..bebiş zaten ölmüştü karnımda..neyse neyse herşey çok güzel olacak.bir de anesteziye nasıl girersen öyle çıkıyorsun.benim kolum çok acımıştı iğne yaparlarken kolum kolum diye ağlamıştım ( ne salaklık) uyandım kolum kolum diyordum.

Aynı şeyleri yaşamışız didom. Ben kötü uyanmak istemediğim için (doktor söylemişti) iyi şeyler düşünmeye çalışmıştım. Bir de ekip çok çok iyiydi gerçekten. Uyandırdıklarında da iyiydim. Sadece operasyondan 10 dk öncesine kadara bayağı bir ağlamıştım. Ayyy, allahım kimseye yaşatmasın. O 7 haftalık varlığın kaybı bile ne kadar üzmüştü. Ben ki, pek duygusal bir insan değilim, buna rağmen 2. bebiş gelene kadar (2 ayda) sulugöz olmuştum. Haberleri bile izleyemiyordum, her şeye ağlıyordum. Çok şükür...

benim sezercik epiduralle olucak, ama ben korkuyorum hic sevmem omurilikten olan girisimleri, stajyerken norolojide, beyin omurilik sivisi almamm gerekmisti aklim cikmisti:KK43:((cok irrite olurum yapmaktan ve yaptirmakta,..bi nevi fobi diyelim...

Benim de iğne korkum zaten vardı. Gerçi bebişle birlikte aştım ama gene de o iğne olayı bakalım nasıl olacak...

günaydın kızlar
gece başıma gelenler off off güleni vururum bilesiniz peşin söylüyorum

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
derken uyanıyorum -tatlicadiarzu-
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(

Ay kusura bakma ama çok güldüm Esram :roflol: Ama lütfen kızma, ben aynısını üni sınavına hazırlanırken yaşamıştım hem de 2 defa! Gece wc ye gittiğimi görüyorum, bir rahatlama, bir ılıklık... sonra uyanıyordum gece yarısı, haydeeee temizlikle uğraş, bir de utanıyordum. Mümkünse ev hgalkını uyandırmadan hallediyordum işimi. Ama ertesi gün açıklıyordum tabii... Oluyor, insanlık hali. Ama komik :))

Ayrıca EN'LER konusunda benim en'imi paylaşabiliriz diye düşünüyorum.

bu arada bişey sorcam pronto ahşap cilası kullanan varmı?parlaklıgın yanısıra kaygan bir zeminmi oluşturuyor?
ben sadece azcık parlasın istiyorum..komidin üstlerini konsolu falan şöyle parıl parıl yapsa.. bana bi öneriiiiiii

Aynen öyle oluyor. Ben kullnadım. Parlaklık ve kayganlık veriyor. GÜzel bir ürün ama, atomizeri bozuldu benimkinin, yarısı kaldı kullanmadım. Onun yerine Prontonun mavi renkli, spreyli bir ambalajı var, onu kullanmanı öneririm. Daha pratik ama diğeri kadar parlaklık vermiyor.

buarada harbiden bak simdi canim irmik helvasi istedi, ben aksma bi yapiyim, sizin yerinize, dagitiyor niyetine yerim, yoksa kendim icin degil yani:)))1 esra icin, hatta 3-5 esra icin, 1 burcu icn , 1 dunur icin,1 evris icin, 1 dide icin, gerci onlar tatli sevmiyor, onlarin hakknida esraya veririrm:)) 1 baby icin, 1pink, 1 ebruska, 1 esra,1petrik, 1 secil, 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 ....herkes icinnnnnncokacimcoooksositososito

a.s.

Bunlar da benim eklemelerim:

evriş: topiğin en kocasına bağlısı (Ozy ile planı varsa hiçbir kuvvet onu yolundan döndüremez. Takdire şayan)

taze: topiğin en "keş"i (habire tuzlu su çeker yanlış anlaşılmasınnaniknanik)

ben: topiğin en koca memelisi (evriş bunu nasıl unuttun hayret ettimlülülülülülü)

kayra: topiğin en şair ruhlusu

helin: topiğin en gizemli güzeli

Derkeeennn, tuzlu değil kızım! Çok faydalı o bi kerem! Bolca B fitaminlerinden barındırıyor. Üstelik bol bol wc ye göndererek böbrekleri çalıştırıyor :) Hem malt içecekleri bolca süt yaparmış. Hem de alkol oranı sadece %5 ! Ama gene de emzirirken içim rahat olmaz. Bakma sen, bu da cinsellik gibi dilime vurdu... mafoldumben

ben geldim arkadaşlar,,,,,,,

sabah işe gitmek için kalktım lavaboya girdiğimde peçeteye sildiğimde şeffaf akıntının içinde bir damla pembe kan gibi birşey vardı sonra işe gitmedim ne olur ne olmaz diye bir daha gelmedi dedim uzandım öğleye kadar öğlen lavaboya girdiğimde yine peçeteye akıntıyla beraber pembemsi leke geldi..... dr. uzun uğraşlar sonunda ulaşabildim durumu anlattım karın ağrın varmı dedi biraz ağrım var ama psikolojikmi bilmiyorum dedim.... oda akıntını takip et artış olursa gel dedi..... şuan hala evdeyim dinleniyorum bakalım şimdilik gelmiyor ama hafiften hafiften kasıklarım ağrıyor gibi kızımda hareket ediyor.... dua edin bana nolur herşey yolunda olsun.......

Geçmiş olsun dünürüm. Önemli bişi değilidr inşallah...Du bakalım nasıl olacak :)

insallah tatlim ya, biranonce gecsin zaman:)) cok ozledim, bide tibetde bende habire plan yapiyoruz annemin bize yapacagi yemeklerle ilgili:)))bana hic is yaptirmaz annecim gelince, ohh miss..

bize hem annem hem k.valdem gelecek beraber gelecekler yani. bizde onları calıstırma hayaliyle yanıos:))) ama emrah benim yemeklerimi isteyecek ben biliorum onada dedim olsun dedi sen yoruldun biraz onlar yapsın sende arada yaparsın .. bakalım nasıl gecicek hos ikiside ii anlasırlar k.valdemle annem. ufak kardesimde gelcek 10 yasında hepsinden cok onu ozledim. bi cantada ona yaptım kıskanmasın die :)) barbili canta aldım icine pijama aldım kurdaleli tac aldım kittyli don aldım :)) cok begencek hepsini

amaninn nisanın gelmis olmasın. akıntı icinde kan nişan die okudum ben hep. bak bakalım ne olcak hayırlısı canım saglık ocagına filan gitseydin keske baksalardı

ok tatlim nisan oyle azar azar gelmiyormus, nisan bu rhim agzindaki mukus tikaci,v eklipli bisey geliyormus, seminerde bana ebe acikladi..hatt dogum isareti %100 demek degimis acilma olmadigi srece...

canım bende ilk gördüğümde öyle sandım hatta eşimi uyandırdım eyvah doğum yapıyorum ben galiba nişanım geldi dedim... sonra baktık bir daha devamı gelmedi sonra öğlen yine geldi şimdi tekrar gelen yok... dr. u aradım anlattım durumu eğer öylebirşey olsaydı sanırım söylerdi.... nişan ne kadar geliyor bilmiyorum ama benimki akıntının içinde pembemsi birşey var 1 damla bile kadar yok yani o pembemsi şey... bilmiyorum tatlım bende düşünüyorum sabahtan beri ama aklıma kötü birşey getirmemeye çalışıyorum.... eğer o gelen nişansa benim de sancılarımın falan gelmesi lazım sabahtan beri ama gelen giden yok....

nisan su vs gelmesi durumunda sancı gelmeyebilio. hatta bazen suni sancı ile acıolar rahmi. iinss yorgunluktan olan biseydir canım. rahimagzındaki tıkac sumuksu ve kanlı oluomus ondan dedim biz yine ii dusunelim. bende artık gozum afedersiniz camasırımda geziom surekli

teşekkür ediyorum kızlar hepinize evdeyim valla iş miş yaptığım yko zaten yapacak halim yok uzanıyorum sabahtan beri dün çok yoruldum temizlik yaptım belki ondan olabilir.....evet daha öncede olmuştu ama o böyle değildi.... o direkt kırmızı bir kan gelmişti peçeteye hani sanki sivilce kanarda nokta kadar kan gelir ya daha önceki öyleydi..... ama bu sümüksü pembemsi bir akıntı sadece o yüzden kafam karıştı benimde..... artık allaha emanetiz bende bebeğimde evet artık doğsalarda allahın izniyle içim rahat çünkü dış ortama uyum sağlayacak büyüklüğe geldiler.... bakalım devamı gelirse zaten soluğu ilk olarak dr. da alırım inşallah gece falan birşey gelmeye kalkmaz...

hmm anladım canım,neyse inşalah nişanın falan degıldır.ama olsada panıkleme zaten artık buyudu bebeklerımız cok şükür.yalnız bu nişan dogum baslamadan 24 saat kadar önce gelırmıs genelde.yanı bı nevı işaret.ama boyutu ne olur yada nekadar gelmesı gerekır onu bilemıycem.neyse devam ederse bence doktoruna görün,yoksa hiçbişeyin yoksa bıle stresten gelıcek bişeler.belkı sulardan falan mıkrop kapmıssındır canım,yada ilişkiye giriyonuzmu?ondanda olabılır

Evian'ın reklamları çok güzel oluyor zaten.. bir de su damlasıyla yaptıkları bir reklam vardı ona da bayılmıştım.. ama bu Teo'nun konsepte çok uymuş :))

Bu arada, siz de orada gazlı su mu içiyorsunuz? Ben içecek su bulamamıştım resmen...

yok tatlim normal suda var sodada var, ama budakiler sodayi cok tuketiyor, esim dahil, su niyetine soda iciyor o:))ama ben sudan vazgecmem..ama budapestede bende bulamamistim normal su 1 ay boyunca kaldigimda, am sormak gerek yoksa bilmeden aliyorsun...

bize hem annem hem k.valdem gelecek beraber gelecekler yani. bizde onları calıstırma hayaliyle yanıos:))) ama emrah benim yemeklerimi isteyecek ben biliorum onada dedim olsun dedi sen yoruldun biraz onlar yapsın sende arada yaparsın .. bakalım nasıl gecicek hos ikiside ii anlasırlar k.valdemle annem. ufak kardesimde gelcek 10 yasında hepsinden cok onu ozledim. bi cantada ona yaptım kıskanmasın die :)) barbili canta aldım icine pijama aldım kurdaleli tac aldım kittyli don aldım :)) cok begencek hepsini

Çok düşüncelisin Pervin.. Kardeşine de çanta yapman çok şık olmuş.. :lepi: Hadi gözün aydın, anneler evde olunca senin elini sıcak sudan soğuk suya sokmaslar, ne güzeeeel zemuszemus

Ayyy kızlar iki rüya gördüm. Bir tanesini anlatamayacağım. Çok fena idi. :kedi: :eek:

Ama diğeri harikaydı yaa... Şimdi, belime kalın süngerden kemer gibi bişi dolamışım bel ağrımdan dolayı. Oğlum bel hizamda elini - kolunu oynatıp duruyor o kemerin içinde. :emir_bebek: Diyorum, herhalde kemer sıktı. Kemeri gevşeteyim derken bir bakıyorum, minicik bir el, karnımın üstünde !! geziyor. Diyorum, herhalde cildim çok inceldi, içerdeki el, dışardan nasıl bu kadar net görünebilir? Kemeri çıkarırken kafasını görüyorum. Allah allah, diyorum, bu çocuk nasıl dışarı çıktı, ben şimdi doğum mu yaptım? Ama Doruğun yüzü gözü pesbembe, hiç öyle kan vs yok, temizlenmiş ? hiç anlamıyorum (rüya işte). Böylece oğlumu kucağım alıyorum. Çok güzeldi kızlar yaaa...

yok tatlim normal suda var sodada var, ama budakiler sodayi cok tuketiyor, esim dahil, su niyetine soda iciyor o:))ama ben sudan vazgecmem..ama budapestede bende bulamamistim normal su 1 ay boyunca kaldigimda, am sormak gerek yoksa bilmeden aliyorsun...

Evet, bilmeyince gazlı-sade diye ayrım olduğunu su deyince direk koyuyorlar önüne sodayı.. ben de hayatta içemem soda.. Benim kaldığım otelde su diye hep soda koymuşlardı minibara. oradan anlamıştım bu ecnebilerin su dedikleri daha ziyade soda oluo galiba diye..

ben çıkıyorum arkadaşlar biraz daha uzanayım oturamayacağım daha fazla.... hepinize çokteşekkür ederim.. kendinize iyi bakın ...... gelişmelerden haberdar ederim inşallah kötü bir gelişme olmaz..... eğer bu geceyide atlatırsak yarın işten yazarım size eğer gidemezsemde evden girer bir şekilde haber veririm sonra kovalarsınız beni sizleri merakta bıraktığım için..... öpüyorum hepinizi....

milkshake korkma canim, nisan mukuslu bisymis, z miktarda degil, kivamliymis, oyle minik damla olarak gelmezmis, ve hemen dogucaksin iye bisey olmuyrmus, yani nisani gelip qmqsuyu ve sancisi olmayan , acikligi olmayankisiler hemen dogurmuyormus...

teşekkür ediyorum kızlar hepinize evdeyim valla iş miş yaptığım yko zaten yapacak halim yok uzanıyorum sabahtan beri dün çok yoruldum temizlik yaptım belki ondan olabilir.....evet daha öncede olmuştu ama o böyle değildi.... o direkt kırmızı bir kan gelmişti peçeteye hani sanki sivilce kanarda nokta kadar kan gelir ya daha önceki öyleydi..... ama bu sümüksü pembemsi bir akıntı sadece o yüzden kafam karıştı benimde..... artık allaha emanetiz bende bebeğimde evet artık doğsalarda allahın izniyle içim rahat çünkü dış ortama uyum sağlayacak büyüklüğe geldiler.... bakalım devamı gelirse zaten soluğu ilk olarak dr. da alırım inşallah gece falan birşey gelmeye kalkmaz...

çok geçmiş olsun aman canım kalkma yerinden eğer nişansa bile bebeğini kucağına alırsın sağlıkla inşallah çok da üzme kendini hayırlısı olsun

nurdan canım allah kolaylık versin son aya kaldı tadilat işlerin evin içinde gerçekten zor ben allahtan daha önceden halleettimde şimdi yüzeysel bir temizlik istiyor ev oda doguma yakın bir bayan tutar hallettiririm camları filan sildiririm ayın 22 sinde son randevum var dr la sonr akuaför işimide hallederim saçlarımın röflesi yapılcak kaşlar alıncak kezban gibi oldum valla dogumdan 2 gün öncsindende bir agdaya giderim gerçi pek birşey yok ama olsun birde göbekte olmayan tüyleri temizlettinmi sezeryan öncesi rahat rahat doguma girerim

evet kesinlikle doğum tarihi kesinleşirse 1-2 gün önceden evlerin paklanması lazım saçlarım lepiska gibi oldu ama doğumdan sonra boyatmayı düşünüyorum artık

hmm anladım canım,neyse inşalah nişanın falan degıldır.ama olsada panıkleme zaten artık buyudu bebeklerımız cok şükür.yalnız bu nişan dogum baslamadan 24 saat kadar önce gelırmıs genelde.yanı bı nevı işaret.ama boyutu ne olur yada nekadar gelmesı gerekır onu bilemıycem.neyse devam ederse bence doktoruna görün,yoksa hiçbişeyin yoksa bıle stresten gelıcek bişeler.belkı sulardan falan mıkrop kapmıssındır canım,yada ilişkiye giriyonuzmu?ondanda olabılır

yok be tatlım nerde biz ona veda edeli aylar oldu... malum ilk başlar lekelenmelerim oldu zaten giremedik sonra korktuk işte arada böyle yokluyor yine kanlar akıntılar allah beterinden saklasın şuan zaten yasak biz o işi unutalı aylar oldu anlayacağın biz uslu uslu oturuyoruz eşimle....

TOPİĞİN EN'LERİ

evriş = topiğin en annesiii (valla benim anaacığımdan daha çok şey biliyor şahsen:)
dide = topiğin en stand-upçısııı (didoya daha çok enler varda neyse sadece böyle dedim laelaelaelaelae
babymoom = topiğin güzellik ve bakım uzmanı (suna dumankayamız-ahmet marankimiz :)

tazefasulye = topiğin cinsellik uzmanı (yalanmııı yalanmıııı :)

lalece = topiğin en çıtırı heralde en az kilolu lal aramızdaaa :))

aftabru = topiğin olgunu (olgun ve dolgun hatun :)

esrako = topiğin en meraklısı (esra ve meraklı soruları bu topiğin tadı tuzu)

petrik = topiğin en şekerii (azimli şeker annemiz bizimmm)

telkırma = topiğin en hamaratııııı

milkshake = topiğin en çilekeşi (bu hatunun başına gelenler pişmiş tavuğunkine gelmedi başka dert vermesin rabbim)

minik_kelebek = topiğin şirinesi (minişim çok başka şirinmi şirin tatlımı tatlııı)

norraa = topiğin en iştahlısı ( şimdi diceksiniz sen nesin ben pisboğazım ama nurdandaki iştah çok farklı harikaaa )

jenny_sh = topiğin türkçe katili (ama biz seni böyle seviyoss haberin olsun :)

sakaleynmaster = topiğin en tecrübelisiiii(biricik deneyimli annemizzz)

pinky_42 = topiğin gezentisi(gez gez nereye kadar nasıl hamilesin sen :KK70:

tuana3434 = topiğin sakini(sessiz sakin bi hatundur şahsen tanıdım öyledir yani kendisi)

seerni = topiğin en uyuşuğuuu :))

mercimekim = topiğin en sevimlisi (hele avatarındaki fotolar yokmu sankim mercimekin bebişi öyle olucakk)

keops35 = topiğin kaçağıı (bi gözükür bi kaçar)

burko = topiğin bilimsel ve duygusal annesi (kendileri biyoloji öğretmeni olurda )

eftelya66 = topiğin temizlik hastası (eline bez vermeye görün bulduğu yeri temizliyo)

ebruska = topiğin akıllısı (bu kadar aktif değilken hepimizin bilgilerini aklında tutması çok ilginç değilmi)

başak35 = topiğin güzel kız annesi(başak ne kadar güzel değilmiii burçinde öyle olucakkk:)

fasulyeko = topiğin başbakan yaveri eee belediyede çalışıyo rüyalara bile giriyo bu hatun :))

3k1m = topiğin sanatsal şaheseri (hele o özetleri yokmu keşke daha aktif olsa değilmi:)

kaçakkedi = veee topiğin ilk annesi olucakkk inşallah dularımız şebnemleeee

geriye kalıyor bendenizzz topiğin en şişkosuuuu opuyorumnanaktan
çok hos olmuş esra
günaydın kızlar

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(
:kedi:sırnaşık şey:roflol::roflol:
Ayyy kızlar iki rüya gördüm. Bir tanesini anlatamayacağım. Çok fena idi. :kedi: :eek:

Ama diğeri harikaydı yaa... Şimdi, belime kalın süngerden kemer gibi bişi dolamışım bel ağrımdan dolayı. Oğlum bel hizamda elini - kolunu oynatıp duruyor o kemerin içinde. :emir_bebek: Diyorum, herhalde kemer sıktı. Kemeri gevşeteyim derken bir bakıyorum, minicik bir el, karnımın üstünde !! geziyor. Diyorum, herhalde cildim çok inceldi, içerdeki el, dışardan nasıl bu kadar net görünebilir? Kemeri çıkarırken kafasını görüyorum. Allah allah, diyorum, bu çocuk nasıl dışarı çıktı, ben şimdi doğum mu yaptım? Ama Doruğun yüzü gözü pesbembe, hiç öyle kan vs yok, temizlenmiş ? hiç anlamıyorum (rüya işte). Böylece oğlumu kucağım alıyorum. Çok güzeldi kızlar yaaa...

neyse gerçeğini yaşamamıza az kaldı inşallah :nazar:

Güzelmiş hakkaten.. Ben de dün gece kızımı gördüm taze'm.. Hem de yüzünü çok net gördüm.. Eşime çok benzeyen bir bebekti.. Dün gece doğmuş, ben de diyorum yaa ben daha yeni izne ayrıldım, keşke bu kadar erken doğmasaydı :eek: eksik kalan işlere takılıyor orada aklım.. bir de rüyamda nasılsa bebeğin altını değiştirirken kakasının kokusunu hatırlıyorum.. amma kokutmuşsun kızım diyorum.. değişikti benim de..biraz toto açıkta kalmış rüyası gibi.. gün içinde eşimle ne konuştuysak onlardan kesit şeklindeydi..

milkshake korkma canim, nisan mukuslu bisymis, z miktarda degil, kivamliymis, oyle minik damla olarak gelmezmis, ve hemen dogucaksin iye bisey olmuyrmus, yani nisani gelip qmqsuyu ve sancisi olmayan , acikligi olmayankisiler hemen dogurmuyormus...

sagol kuzum.... bakalım rabbim bilir herşeyin en iyisini vardır bundada birhayır.... zaten doğuramam kızım ters duruyor malum hala dönmedi doğum pozisyonunu almadı direkt sezeryana alınırım öyle bir durumda inşallah ani bir durum olmazda birkaç hafta daha beklerim.... şuan gelen yok bakalım en son öğlen 12'de geldi.... artık yaşayarak öğreneceğiz neyin ne olduğunu ne kadar geldiğini vs.....

günaydın kızlar

Bende geçenlerde yaşamıştım yazmıştım hatta burayada gündüz gözüyle 2 adım adıp klozete yetişemeden gayri ihtiyari koyverdim gitti :))

şu ana kadar yoktu ama az daha devam edersen sana gülmekten olacak az kaldı..offf karnım ağırıyo zaten güldürmeeeeee

Nasıl oldu ağrın geçti mi?

SELAMLARR İYİ HAFTALAR OLSUN HERKESE

sabah 5,30 da telefonum caldı heyecanla kalktım birine birseymi oldu diye baktım arayan su cuma gunu dogum yapacak olan arkadas anladım hemen tabi aksi bisey var ve dogurmusss gece suyu gelmis bugun 38+0 idi, 5 cm acılması varmıs hastaneye gittiginde ve agrısı falan yokmus bebek makat gelisli olmasa normal rahatca dogurcaktı anlasılan tabi ona uzulmus ama saglıklı imis bebek az sonra gormeye gideceğim çok heycanlıyımmmmmm sıranın bana geldiginin en derin belirtisi bu arkadasımın dogum yapması idi 20 gun onde idi benden inanamıyorum hala dogurduguna:)

Allah analı babalı büyütsün. Ece' ne gelince onun abisi gibi aceleci olacağını hiç sanmıyorum. Allahın izniyle 4 ağustosu bekliyecektir.

ben geldim arkadaşlar,,,,,,,

sabah işe gitmek için kalktım lavaboya girdiğimde peçeteye sildiğimde şeffaf akıntının içinde bir damla pembe kan gibi birşey vardı sonra işe gitmedim ne olur ne olmaz diye bir daha gelmedi dedim uzandım öğleye kadar öğlen lavaboya girdiğimde yine peçeteye akıntıyla beraber pembemsi leke geldi..... dr. uzun uğraşlar sonunda ulaşabildim durumu anlattım karın ağrın varmı dedi biraz ağrım var ama psikolojikmi bilmiyorum dedim.... oda akıntını takip et artış olursa gel dedi..... şuan hala evdeyim dinleniyorum bakalım şimdilik gelmiyor ama hafiften hafiften kasıklarım ağrıyor gibi kızımda hareket ediyor.... dua edin bana nolur herşey yolunda olsun.......

Dualer seninle ve kızınla . Bi kaç arkadaş yaşamıştı bu durumu şükür bi olumsuzluk olmamıştı. Allahın izniyle bi şey olmaz.

Esrako, Petrik, Burko geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun. Berke' ninde geçmiş doğumgünü kutlu olsun.
Telkırma ve minikkelebek kuzularınıza maşallah. Telkırma battaniye aynı hazır gibi olmuş eline sağlık.
Kaçakkedi sende hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın inşallah.

ben çıkıyorum arkadaşlar biraz daha uzanayım oturamayacağım daha fazla.... hepinize çokteşekkür ederim.. kendinize iyi bakın ...... gelişmelerden haberdar ederim inşallah kötü bir gelişme olmaz..... eğer bu geceyide atlatırsak yarın işten yazarım size eğer gidemezsemde evden girer bir şekilde haber veririm sonra kovalarsınız beni sizleri merakta bıraktığım için..... öpüyorum hepinizi....

canım kendine çok dikkat et. dinlen bol bol. haberdar et. doğum başlarsa da üzülme artık herşeyin yolunda olduğu bir zaman ama gönül ister sonuna kadar kalsın. aklına getirme gerçi belirti olduğunu zannetmiorum ama dikkatli olmakta yarar var

Doğuma güle oynaya gitmek mi, ağlayarak gitmek mi?

her ne kadar cevabı elimizde olmasa da, benim kafamdaki tabloda şakalaşa güle oynaya, espriler yapa yapa gitmek var. Bakalım nasıl olacak :)

ya ben aglamak istemiyoummm nası kendime engel olurum onun derdindeyim utanıyorum miletin onundeauglamaktanve klasik doguma guiden kadın olmakistemiyorum çogu kisi aglayarak gidiypor çunkuu
bakalım bir formul bulmam gerek aklıma komikseyler falanmı getirsem:))

Kayınvalidem bebeğe sepet beşik yaptırdı, gönderdi bana sağolsun.. Cibinlik tülü de yaptırmış ama cibinlik demirini buradan alırız diye almamış. İnternetten benzer beşiklere bakıyorum da kimisinde cibinlik yok kimisinde de demirle değil de üstüne örtme şeklinde tülü eklenmiş. Cibinlik demiri alsam da sepetin neresine nasıl tutturacam bilmiyorum. Bir fikri olan var mı arkadaşlar? taaa geçmişte ESRAKO'nun sepet beşiği olduğunu hatırlıyorum, foto eklemişti ama cibinlik var mıydı hatırlayamadım..

canım bizim sepet bambu zemini yani ustu istekumas kaplı hatırladıgın gibi ustunde cibinlik tentesi falan yok bir ayrı tul var aynı renkte ustune atılıyor zaten kafa kısmı bombeli hani ya yuksekligi var ustune sericem bebek uyurken yaz gunleri sinek falan yemesin yani ozel tente almay agerek yok bence sepet cibinyligi için

bende yatıyorum kızlar yorucu bi gündü kıl misafirlere yemek yaptım çok ayakta kaldım
yarın sabah diyetisyene gidiyorum erken kalkmam lazım
iyi uykular herkese

ya nesrin magnum sonrası 138 sekersuperr bende hemen deneyeyim:)) hehe ben bu ara cıvıadım uçbes kuuru pasta yiyorum olcuyorum dusuk allah diyorum arada yerim:) dr duymasın napim ya yetti canıma
200 leri gormedikten sonra çok takmıyorum artık
kopma noktası olur diyordu diyetisyende yokyok diyodum hani son haftalara guvenme sıkı gidelim kilo acısnıdan diyordu dogru imsi koptum ben :)))

misafirlerinizede uyuzzz oldumm sinri olurum gelip gitmeyen misafirlere yani hani insan yarım agız kalkalım artık der ev sahibi canlabasla oturun derse oturur ben sahsen hep oyle yaparım:)

bukadar olur bizimine gore agustosa kalmaz hem sizdemi ecesiniz bizde eceyiz.4 tane ecemiz olcak topikte ne guzel saglıkla gelsinler insallah..hergun babası bugundemi gelmedin seni bekledim diyip duruyo yada karnında duracagına dısarda dursun oynarız ne guzel dio yada yavrum icede sıkıstı iice yazık yeri yok dio oyle boyle gecio zaman

aa fasulyekonun bebisde ece mi olcak massallahh be ne guzel isim secmisimmm

ece elif mi ne diyordu gerci pervin simdi hatırladım hani bize secenekleri okumustusecilmisti
ama çogu kisi selin demisti heralde ece den yana ailecek kararverdiler
oylemi fasulyekoooo??

haftasonu muhabbetin dibine vurulmus, ben kacirdim ne yazikki:KK43:(

doguma nasil girmekten bahsedilmis, ben salya sumuk aglarim her dakika heralde, tibetde basimda panik atak, sonra oda aglar cok, benim bu kocam cok sulu goz, bazen o mu hamile ben mi diyorum, resme onun hormonlr benden daha hassas...gerci teyzem hep derdi, gozunden yas akan adam vicdanli adamdir diye, canim benim:)))

benim iboda aynen her daim sulugozdur dizilere bile birlikte aglarız .=) balık burcudur kendileri gozleri dolar herseye hemen duygulanır, vicdanlı adamdır deyimi çok dogru katılıyorum teyzen biliyor mus

günaydın kızlar

YA ESRA YAAA SEN ÇOK YASA EMİİİİ BİR KAHKAHA PATLATMISIM 7, KATTAN ASAGIDAKİLER DUYMUSTUR KESİN KOPTUM YAA

BENDE UYANIP DOGUMA GİTMEYE KALKISTIN GERCEK SANDIN FALAND İYE BİR SON BEKLİYORDUM ALTINA YAPTIGINI HİÇ DUSUNMEMİSTİM

PEKİ SUYUNUN GELDİGNİ FALAN NİYE DUSUNMEDİN HEMEN ANLADINMI ALTINA YAPTIGINI ÇOK İYİ YAAA İLERDE ANI OLCAK BUNLAR BENDE YAPMISTIM HATIRLARSAN HEHEEEE

X