2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Bunlar da benim eklemelerim:

evriş: topiğin en kocasına bağlısı (Ozy ile planı varsa hiçbir kuvvet onu yolundan döndüremez. Takdire şayan)

taze: topiğin en "keş"i (habire tuzlu su çeker yanlış anlaşılmasınnaniknanik)

ben: topiğin en koca memelisi (evriş bunu nasıl unuttun hayret ettimlülülülülülü)

kayra: topiğin en şair ruhlusu

helin: topiğin en gizemli güzeli

oğlum bna çekrse boku yerim aynen

cekmez cekmez hem dun tv de gordum altını ıslatan cocuklar icin kagıt kilot cıkmıs bez kilot. cocuklar utanıo ya bezlenio diye bisekilde gel donunu degistirelim diyim giydirilebilir.

sağol arkadaşlar ilginiz için.esranın ahı tuttu galiba

nasıl oldun didom iimisin.. bendede oldu 2 gun ustuste. kanala yerlesio senin fındık ama cıkıs orası deil yazık bosa cabalıo

slmmmm kızzlarrr eyytttt beni ne cabukkkk unuttunuzzzzzz bakalımm EN'LER yapılmışşşş birazzzz uzak kaldık die unutulmuşuzzz buaralar duygusalımmm zaten bakk ağlarımm vallaa lmaz: lmaz:

Unutmadım da.. o senınle benım aramda bısı.. solemem buralarda :)

ayy negüzel,kuzusunu kucagına almaıs.Allah bagıslasın.inşallah normal dogum isteyen bizlerede nasip olur öle fazla sancı cekmeden bı gittigimizde 5cm acıklık bulmak.sonrasıda 3-5 ıkınmada koynumuzda olur inşallah
Püüüüü Tugbaa... mıyav mıyav.. nereye kadarrr kaydirigubbakcemile3 çok zeytınyagı gordum senı zemuszemus
:kedi: babybım okadar zeytınyagından bahsettıkı bizde babyle sat daş oldugumuzdan öle oldu oo.birasscıkkk zeytınyagı durumu,fazla degıl beeee
kuzum ben oagrıdan sebeb doktora gıtmıstım.ama senın yıne 35.haftayı beklemıs.bana 32.haftada olmustu doktorumda zaten sende bıraz erken baslamıs,içkarnın gerılıyo suan ama gecer demıstı.sonra gectı zaten.ama benımkı cok fenaydı sankı içerde liflerım kopuyodu ne yataktan kalkabılıyodum nede bıyandan bıyana dönebılıyodum
sidik seline kapılıp yığıldı millet tabe

bugun yedım benııı dideee yedınn çatlıcam gülmektennnn :roflol: bencee aldılar kokuyu

çakmak çakmağa geldik
kuku yakmağa geldik ha ha ha..

koptum sana delüüüü

sedacım pursa da çok sıcak mı..biz seneye pursaya tayin isteyeceğiz.

pursa deme bana 4 sene yasadım unideyken mis gibi sehir . orda sonsuza kadar yasayabilirm guzel secim

anam heran hazır olmamız gerek bizim artık ben bunu anladım. ama benim 1 arkadasımda benden yaklasık 1 ay buyuk oda 40ı tamamladı 3gun gecio dun ogrendimki bugun sezercik olacakmıs. bebiste 4un ustundeymis. dogumuna 20gun kala 3 kg idi cocuk simdi 4un ustu olmus mecbur sezercik yani.

evrisim esram cok guzel olmus enleriniz bayıldım gercekten . keske soyle yuzyuzede 2 lafın belini kırabilsek yaw kimbilir belki nasip olur..

bugün gene dr. kontrolümüzz varrr ayyy çook güzelll ya artık her hafta dr.a gidiyoruzzzz ben sanırım 2 kilo daha aldım 56 oldum toplamda 12 kilo almış oluyorumm

süpersiniz kızlarrr
gyspy ne güzel olmuş "en" ler ellerine sağlık
şu altına kaçırma olayıda çok komiks şimdi işyerinde gülücem kendi kendime delirmiş diyecekler tutuyorum kendimi valla
olur böle şeyler güzelim takma
ay bugün nazan ın çatı muayenesi vardı ne oldu kii??

enler listesi supe bayildim, esram gozlemler super, evrisin eklemeleride..beni hanimefendilige layik buldugunuz icin ayrica tesekkur ederim, o sizin hanumefendulugunuzz....

perv inciğim daha iyiyim..biraz veri girişi yapıyorum.şimdi de sırtım ağırmaya başladı.ilginç bir gün oluyor..esranın ahı işte:)
Unutmadım da.. o senınle benım aramda bısı.. solemem buralarda :)

çevir kazı yanmasın...sankim biz kimden öğrendik sezeryanla doğanların koca memeli olduğunu..ne kadar aranızdaysa gören görmeyen biliyor..ta batmanlardan biliniyor furko habarın ola

pinky surekli hareket halinde oldugun zaman dinc oluyosun ama biyerden sonra vucut dur dio benim mesela 34ten sonra bitti artık yuruyus bile yapmıorum cunku hava cok sıcak ev islerini anca yapıorum oda keyfim yerindeyse. mesela bugun anca supurdum yarın silcem carsamba misafirim var. baskada ne egzersizmis ne yuruyusmus ne bakımmıs gecti anam benden yok icimden gelmio artık dogumdan sonraya kaldı hepsi. bide emrahla deli gibi yiyoz ozellikle aksamları hem yiyioz hemde yok yiyoz dioz bende telkin ediom bosverr ben zaten olmusum 100 kg bu saatten sonra dikkat etsem nolur:))) baskul ailesi olcaz die dalga gecios kendimizle:))

buarada oglum usta amcasina ozendi, adam duvar kirdikca, biri icerde senkronize tepiniyor, usta mi olcak bizim velet?? kafada biyerden cikiyor...

mercimekim sagol tatlim ya, nihayet bulduk, kazik yedik biraz ama olsun, yazin adam bulmak zor..da simdi elektrik problemini cozemiyor amca, off aksilik ustune aksilik yanii, elektrik olmadan sivaya basliyamiyor, kocam isten izin alamiyor, kacicam ben buralardan valla kacicam..

perv inciğim daha iyiyim..biraz veri girişi yapıyorum.şimdi de sırtım ağırmaya başladı.ilginç bir gün oluyor..esranın ahı işte:)

sevindim canım. benim sırtımda bir nokta var ozellikle geceleri donuslerimde agrıo ama hep aynı nokta cok ilginc agrı deilde sızlama gibi yani..

serapcım senide topigim en narin hamisi olarak ben eklemek istiorum hem fiziksel hem ruhsal.. hadi ii haberlerle gel bakalım

norramm oh be ben bile rahatladım walla usta size gelince. teo seslere tepki verio annesi benimkide evi supurudukten sonra uyandı ayak calısıo suan yukarılara dogru :))

çevir kazı yanmasın...sankim biz kimden öğrendik sezeryanla doğanların koca memeli olduğunu..ne kadar aranızdaysa gören görmeyen biliyor..ta batmanlardan biliniyor furko habarın ola

Oralarda bile biliyorlar mı benim sezeryanla doğmuş bir montofon olduğumu:1shok:mafoldumben

serapcim iyi haberlerle gel tatlim,
yarinda bizim randevumuz var, sezercik tarihi alicaz buyuk ihtimal, furko yarin benide listeye ekliyebilicek:))))

Selam kızlaaarrr,

Ben geldim. Geçmişi okuyup öyle yazayım dedim, ascık sayfayı katledebilirim, affınısa sığınaraktan..

kayinpederim insafli adam bizde 1 gun kaldi sadece , annesine gecti sonra, ben yorulmiyayim diye, bide simdi insaat da baslicak ayakaltinda olmamak icin..seviyorum kendisini cok..kaldigi sure zarfindada hep yardimci olmaya calisti zaten..

Bravo kayınpederine, Allah herkese böyle anlayışlı insanlar nasip etsin..

Ben şayet normal doğuracak olursam, o can havli ile çok nazlı ve asabi olabilirim. Sezaryende ise şu ana kadar hiç ameliyat tecrübem olmadığı için muhtemelen sessiz ama endişeli olurumm... her ikisinde de bebişi gördükten sonra salya sümük olacağım kesin. daha şimdiden hayal ettikçe ağlıyorum zaten.. oldu bitti sulugözümdür.. bu hayatta yaşayacağım en güzel mutluluk göz yaşları olacak Allah'ın izniyle..
Gypsy'm, sen hem komik komik anlat hem de milletin gülmemesini bekle.. çok şekersin yahu.. ben senin kadar kendiyle barışık birini görmedim.. hay sen çok yaşa e mii.. Bu arada, ben de az sidikli değilimdir. uzuunca bir süredir vukuatım yok ama evlendikten sonra bir iki defa olmuştu ne yalan söyliiiim :kedi:
ohhh, afiyet olsun canım. beni de unutmamış opuyorumnanaktan sen ye, biz topikçek yemiş kadar oluruz zatii..
gittim tuvalete Allahtan bir şey yok..işe geldiğimden beri 1 lt su içtim zaten.ağrım geçmedi..sanki adet ağrısı gibi.normaldir herhalde değil mi? yaşayanlar vardı aramızda.sağol burcu
Dido'm bana da oluyor arada.. adet sancısı gibi.. bir süre sonra geçiyor. ama hep derler ya sancılarınızı sayın diye.. öyle sayıkabilecek türden olmuyor bana.. yani başlıyor, devam ediyor ve sonra yavaş yavaş azalarak geçiyor. sanırım seninki de öyle birşey.. şimdi nasılsın kuzum?

Maalesef gezemiyormuş hatun :roflol: kızım daha ne gezecen.. şurda doğurmaya ramak kalmış...
çakmak çakmağa geldik
kuku yakmağa geldik ha ha ha
Allah seni ne etmesin delikafadulden harbi stand-up çısın kız sen..

topiğin en'lerine bayıldım.. Muazzam bir çalışma olmuş, derin bir gözlem yapılmış.. Dimek topiğin en akıllısı seçtin, ben sizle pısırık olduğum dönemlerde çoktaan arkadaş olmuştum bile, kendi çapımda kendi kendime gelin güvey oluyordum yanii.. sonra yırttım kabuğumu da neyseki dalabildim muhabbete..
Gypsy'm diğer arkadaşlara ben de can-ı gönülden katılıyorum. Bence sen topiğin en kalenderi, en neşelisi olmalısın.. hepimiz kendi çapımızda şişkoyuz ne de olsa lülülülülülü

Esrako, hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün.. Makat geliş olduğu için sezaryene almışlar değil mi, o kısmı pek anlamadım da.. Hani bende de aynı durum olabilir baabında merak ettim çok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…