2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugun karnımın ici bi garip oynuyomu buyuyomu anlamadım heran degisik yerleri batıo sancı gibi agrı gibi oynuyomu acaba ya sakin durup dinliycem biraz

bide cok uykum geldi direniyorum resmen uyumamak icin yoksa sonrası cok kotu oluyo

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. 3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. 4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. 6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. 7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
………………………………………..…….10,figenn……………..erkek

comelyy hadi bakalım bende sana kırıldım alındım :)) sordugun soruların bir çoguna yanıt verdim hiç birinde donup bana hitaben bir sey yazmadın lülülülülülü nolcak simdi :uhm:[/QUOTE]

bitanem özür dilerim yazmamışmıyım ya genelde yazardım ama nasıl yazmadım :eek:cok cok cok özür dilerim:1hug: affedildimmia.s.

bide cok uykum geldi direniyorum resmen uyumamak icin yoksa sonrası cok kotu oluyo

canım benimde öyle bıde hamis pantolonu alamadım hala kendıkılerımı gıyıyorum fermuar düğme açık bıde elektrıklı soba var odamda yuzume vurdukca uyumak istyorum sırf uyumamak için lens aldım :roflol: onada kaynanam kızdı bebeğin gözüne bısey olucak dıye ama ben takıyorum gözlerım elaydı sımdı yesıl lens taktım mavı gıbı durdu:sm_cool: kızlar acep zarar verirmiki LENS BEBİŞİME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Eğer lense ilk kez başlıyorsanız alışma dönemi problemli olabilir, ancak daha önceden lens kullanıyorsanız korneanın eğrilik yarı çapında olabilecek değişime bağlı olarak nadiren batma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Kontakt lensin bebeğe olan olumsuz bir etkisi yoktur
alıntı

Eğer lense ilk kez başlıyorsanız alışma dönemi problemli olabilir, ancak daha önceden lens kullanıyorsanız korneanın eğrilik yarı çapında olabilecek değişime bağlı olarak nadiren batma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Kontakt lensin bebeğe olan olumsuz bir etkisi yoktur
alıntı

canım teşekkür ederım cok daha öncede kullandığım için zorluk cekmıyorum aynasız bıle cıkarıyom:1rolleyes: onlar cok biliyolar sankı ya:dilcikar: lens olunca hem korkuyorum uyumaya :KK70: numaralı değil ya uyunmuyo bunlarla:roflol::sm_cool: ay ay ya benim canım sıkılıyo ya

Kizlarr gunaydin hepinize bugun moralim cok bozuksenağlama:çok üzgünüm:dun kayinvalidemle tartistik, hic anlayis yok mu bu insanlarda, onlarda anne, bende bi annenin cocuguyum, ahtm var oglum yada kizim olsun hic ayirt etmiycem ileride ikisini ve gelinime kizim gibi davranicam, ya kadin dun resmen cildirtti beni ve bebisismi:çok üzgünüm:
ayy aglama sakın nebıcım insanlar var ya,valla okudumgum kadarıyla hepsi KARA KAZANLIK kötükedihüso ya ben şanslıyım kayınvalıdem hıc darlamaz nıye sık gelmıyon demez bana telefon acmadan cat kapı hayatta gelmez.daha yenı geldım kayınvalıdemden farketmemısım ama 3 haftadan fazla olmus gıtmedıgım :eek: napıyım ben hamısım ve bol bol dinlenıyorum
ne var yanı bende yaptım:1no2: değiştirdim ama aşkolsun sana minik kelebek yapıo falansenağlama neyse üzmicem kendimi ok neyse ben onuda eklemek için yaşını sordum söylemedi neyse ya offffffffffffffffffffffffffffffffbenneyaptımki

bana mı sordun canım eklemek için :uhm: ben hatırlamıyorum heralde.buarada evet listeyi ben tutuyorum istersen sende tutabılırsın benden baskası yapamaz dıe bı kural koymadık yerimseniben fakat bıraz zahmetlı bişe oldugunu söyleyebılırım çünkü 55 kadar kişi var ve eger olurda agustosun 20sınden önce dogum yapcak bı arkadas bıldırdıgınde muhtemel dogum tarıhını ben taaa nerden berı bastakı numaraları degıstırıyorum.ee buda baya zahmetlı olyuor ama canım arkadaslarım için seve seve yapıyorum :1rolleyes: benımde çin takviminde kız cıktı fakat ben pek önemsemedıgım için eklemedım kendımı listeye.a.s

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.nora............................................15 agustos
33.figen............................................16 agustos
34.esrako........................................16 ağustos
35.nicole78......................................16 agustos
36.fasulyeko...................................17 agustos
37.comely 08..................................17 agustos
38.keops35.……………......…..........18 ağustos
39.tazefasulye................................18 agustos
40.masmavi....................................18 agustos
41.prenses.....................................19agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.emis..........................................25 augstos
46.sedaa........................................25 agustos
47.tuana3434..................................26 agustos
48.siney.........................................26 agustos
49.lalace........................................27 agustos
50.desdona....................................27 agustos
51.flawlessd...................................28 agustos
52.nilüfersahh.................................29 agustos
53.ukalam......................................29 agustos
54.ma_ci_de...................................29 agustos
55.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımız yada ismi burda olmayan arkadaslar muhtemel dogum tarıhlerını yazsınlar bende eklıyım olurmu yerimseniben bazen gözden kacırdıklarım olabılıyor ama sizde hatırlatın güzel annişler hamişliğime dalgınlıgıma verın artık :eek:

bende varmışımmmm orada ya :KK70: benım satım kasım 9 ve herkez baska dıyo kımı 8 ağustos kımısı 13 dıyo sence ne zaman

albumume yeni fotolar ekledim kızlar vakit buldukcada ekliycem

bende koyu bı galatasaraylımolarak hep destek tam destek dıyorum delikafadulden cok güzel cıkmıs canım fotolar bende eklıycem baska fotolar ama bugun degıl.

buarada benım internetmı yavas kk mı yavas anlayamadım gıttı.bı cvp yazcam on saat acılmıyo sayfa sınır oluyorum ya:dilcikar:

tamam canım ekleyince haber ver bakalım .ist dayken maclara gidioduk sık sık ama burda digiturkle idare edioz onada sukur :)

bende varmışımmmm orada ya :KK70: benım satım kasım 9 ve herkez baska dıyo kımı 8 ağustos kımısı 13 dıyo sence ne zaman

canım googleye muhtemel dogum tarıhı hesaplayıcı yaz ozaman cıkar ordan hesapla,ama senın sat 9 kasımsa 8 agustos olamaz cunku benım 8 agustos senınkı muhtemelen 15 16 falan olması lazım .

comely ya senin satın 9 kasımsa muhtemel doğum tarihin 16 ağustos olmalı.buna göre 10+5 olmalısın.
sana dr.un mu söyledi 11+2 sin yazıyo ya.buna göre erken döllenmiş oluyosun.
çünkü ben 6 kasımım ve 11+1 im şuan.erken döllenme olmadığı için benim doğumum 13 ağustos.

Annenler yakın mı sana? Biraz kaçsan. Eşin seni anlıyor ve durumunu biliyorsa gerisinden korkma. Bir akrabanın yanına kaç bir-iki hafta. Hatta annen müsaitse ona sığın. Doktor yatak istirahati verdi de. Bak böyle giderse ve bebeğine birşey olursa (sana olması demek bebeğine de olması demek) sonra suçluluk duygusunun altından kalkamazsın. Eşini ikna et ve o konuşsun kaynananla. Bir yolunu bulmaya çalış. Canım sıkıldı valla.

Canim annemler izmirde ben brukseldeyim, o kadar cok isterdim ki annemin yaninda olmayi en azindan eve geldigimde bi kap sicak yemegim hazir olurdu:çok üzgünüm:ancak nisan mayis gibi gidicem 1 haftaligina izin almama cok zor buara, onlarda gelemiyor..
COMELY senin durumunda zor guzelim ama sana bisey diyimmi, normalde kayinvalidemler bizim evlendigimiz sene tr'ye yerlesme karari aldilar ve buradaki evlerini satip Izmir'den ev aldilar "sozde" artik hep tr'de yasicaklardi, ben de bi oh dedim ne guzel uzaktalar...Ama sevincim kursagimda kaldi 1.5 senelik evliyiz, kadin 2 ayda bir burda, bi erkeke kardesi var bazen onda bazen bizde kaliyodu onceden, simdi yeni evimize tasindik kadin Eylul ayinda bir geldi, bize yerlesti resmen, haftada bir kardesine gidiyor, biara tr'ye gitti kisa sure sonra yeni yilda tekrara geldi, ve simdilik gitmeye hic niyeti yok, sozde kayimpederimde izmir'de, kizi'da istanbul'da ama simdi Izmir'e donucek temelli..
Ya 6 aydir neredeyse bana belki bi tas corba yapmistir, bikeredee borek yapti hepsi bu.. Hicbir ise karismiyor, yemek, utu, bulasik, camasirini bile yikaninca ben katlayip utuleyip odasina birakiyorum...6 aydir bizde daha bi ev hediyesi bile almadi, ama ona bole bisey yapilsa saygisizlik kabul ediyor...cok bencil ya deli ediyor beni...Inana esimi bukadar sevmesem ne evlenirdim bile bile, nede bu evliligi devam ettiridim, ama canim kocacim herseye ragmen cok iyi.. Ne yapsin evden kovamazki...arada kaldik napcaz, bilmiyoz????
ayyy cok konustum ama cok dertliyim ya...

norracım allah sabır sabır versin.en azından yardım bari etse.eve geldiğinde yemeğin bari hazır olsa.ne kadar vicdansızmış.sabretmekten başka yapacağın bişey yok sanırım.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.nora............................................15 agustos
33.figen............................................16 agustos
34.esrako........................................16 ağustos
35.nicole78......................................16 agustos
36.fasulyeko...................................17 agustos
37.comely 08..................................17 agustos
38.keops35.……………......…..........18 ağustos
39.tazefasulye................................18 agustos
40.masmavi....................................18 agustos
41.prenses.....................................19agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.emis..........................................25 augstos
46.sedaa........................................25 agustos
47.tuana3434..................................26 agustos
48.siney.........................................26 agustos
49.İrem34.......................................26 ağustos
50.lalace........................................27 agustos
51.desdona....................................27 agustos
52.flawlessd...................................28 agustos
53.nilüfersahh.................................29 agustos
54.ukalam......................................29 agustos
55.ma_ci_de...................................29 agustos
56.burko........................................30 agustos

Valla sogolun arkadaslar, ama dun bende cok kotu patladim, ne kadar icime atmisim demekki, bi de hormonlar sagolsunkötükedihüso..bakalim nereye kadar dayanicam, ama dun bian icim kotu oldu, bebisim aklima geldi, carptim kapimi odama gittim, kadin yuzsuz sabah bana gunaydin nasilsin diyoÇok üzgünüm çoookdedim icimden sayende superim, gece bi damla uyku uyumadimÇok üzgünüm çoook

X