2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

terbıyesıs.. ne zaman nerene laf soktum ben.. sız kadınlar hep bolesınıss.. laf altında laf ararsınıss.. semıyorumm sıslerı ısteeeeeeeeeeee,nerede benım askerlık arkadaslarımmm laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile3

Bana bak, mutfak meselesini unuttun galiba! Kızdırma beni kadın... tabee kol gibi soktun lafları... bacımızsın dedik, bişi demedik ! asker arkadaşlarıma laf ettirmem :eek:lmaz:

yok be kuzu ismi zaten aslan değildi abalmız öyle söylüyordu bizde bulana kadar öyle dedik
ama aslan burcu olmasını istiyorum eşi yengeç kızım ikizler ben oğlak
yani ateş su hava toprak 4 grup da bulunacak bizim evde alkisalkisalkis

hımmm, bizim oğlan da aslan olursa biz de aynı evde ateş grubunun 3 temsilcisi olacağız :1shok: nasıl ama babadan oğula (arada kaynayan anne oluyor: ) --> koç yay aslan delikafadulden

ERKEK ÇOCUK SEVDASIYLA İLGİLİ

Antep'te çalışırken Semih nüfus sayımında görevliydi. Bir eve girmiş, etrafta nereden baksan 12 çocuk dolanıyor. "Aile reisi"ni almış karşısına, demiş kaç çocuğunuz var? Adam "dört"(!) demiş. "Yok artık" diyor. "Sırf o odada en az 10 çocuk saydım ben, eminim bahçede de vardı". "Bak amca" demiş, "büyük cezası var, hepsini söylemek zorundasın" Adam biraz zorladıktan sonra "7 tane de kancık(*)" demiş:eek:klava:

*kancık = dişi hayvan
:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Listede talep edilen değişiklikler yapılmıştır. Kendisi bilgisayarımda kayıtlı duruyor. Bir dahaki güncellemede yeni halini görebilirsiniz.

Tarih sırasına niye koymamış bu kız? dediğinizi duyar gibiyim. E malum, her an herşey olabilir. Beklenen tarihlere göre liste yaparsam arada erkenci bebişler çıkarsa liste hepten p...ç olur. O yüzden gerçekleşen doğum tarihlerine göre son düzenlemeyi yapacağım. Bilginize

Eywalllahh gözüm.. ellerine saglık.. sevgılıne cok selam :))

Bana bak, mutfak meselesini unuttun galiba! Kızdırma beni kadın... tabee kol gibi soktun lafları... bacımızsın dedik, bişi demedik ! asker arkadaşlarıma laf ettirmem :eek:lmaz:

Ha tabe.. bak unuttum bunu.. ayakta mutfakta börülce ayıklama yetenegın ( kaydirigubbakcemile3 ) vardı dı mı senın? kaydirigubbakcemile3

Bır de cevap verıyor hala :eek:lmaz:
evrim ne oldu lan sana.pazarda başına kıçına güneş mi geçti..neymiş la derdim..derdim var bilmiyom .söyle lan getirme beni oralara..

sen komandomuydun askerde apla?

mucizeyi yakalayacam daha çok işim var..ama açım bennn

Ha tabe.. bak unuttum bunu.. ayakta mutfakta börülce ayıklama yetenegın ( kaydirigubbakcemile3 ) vardı dı mı senın? kaydirigubbakcemile3

püüüü !!!! Bu kirli savaş oldu gayrı, ben bu savaşta yoğum, kendi kendine eğlen evrim kadın! Sana cevap vermek hataymış. Sakın buna da cevap verme, çünkü bir daha girmeyeceğim forumunuza :1closedeyes: lülülülülülü laelaelaelaelae

ESRANIN LOSTLA ıMTıHANI

mucizem şimdi bu lostun bir bölümü kaç dak.sürüyor? ortalama 45 dk.45 dk esra için eşittir düğünde 20 defa halayda dönme,alışverişe gitme, ortalama 10 dürüm 4 vaffle yeme süresi..bu sebeplerden mütevellit bir bölümü 10 günde anca izliyordur.büzüşük beyinli olma gerçeğini de işin içine katarsak her seferinde unutup başa sarıyordur..hadi sardı diyelim koca göbüşünü devirip yarısında sızıyordur.bu bir kısır döngü anlayacağın.

püüüü !!!! Bu kirli savaş oldu gayrı, ben bu savaşta yoğum, kendi kendine eğlen evrim kadın! Sana cevap vermek hataymış. Sakın buna da cevap verme, çünkü bir daha girmeyeceğim forumunuza :1closedeyes: lülülülülülü laelaelaelaelae

hayor o öyle değil..sakın cevap verme zira okumiyceğim olacaktı arz ederim.:eek:

ESRANIN LOSTLA İMTİHANI

mucizem şimdi bu lostun bir bölümü kaç dak.sürüyor? ortalama 45 dk.45 dk esra için eşittir düğünde 20 defa halayda dönme,alışverişe gitme, ortalama 10 dürüm 4 vaffle yeme süresi..bu sebeplerden mütevellit bir bölümü 10 günde anca izliyordur.büzüşük beyinli olma gerçeğini de işin içine katarsak her seferinde unutup başa sarıyordur..hadi sardı diyelim koca göbüşünü devirip yarısında sızıyordur.bu bir kısır döngü anlayacağın.

:roflol: delikafadulden kaydirigubbakcemile3

ESRANIN LOSTLA İMTİHANI

evet 45 dak. esra için değişik bir süre, yani hani anne karnındaki 1 saatin dışarda daha uzun bir zamana tekabül etmesi, ya da dünyada geçen 1 saatin ahirette başka bir zaman değerine tekabül etmesi gibi.. Zor bitirir bu esra lostu.. O bulamadıydı di mi o ayağı hala?

Yerimm seni yaaa.. sen olmasan ben naparım.. hayatım palavra vallaaa Şeniz

xtir !!! kaydirigubbakcemile

beni sevmekten vazgecemesssinn sennn, öldürrürürürmmmmmmmmm seniii... :roflol:

hayor o öyle değil..sakın cevap verme zira okumiyceğim olacaktı arz ederim.:eek:

Ama mısafır goruntusuyle okurum.. o da ayrı bı sahne kaydirigubbakcemile3

ESRANIN LOSTLA İMTİHANI

Allahh seni ne etsinnnn beaaaaaa kaydirigubbakcemile3 valla da bılla da cuk oturmusss :roflol:

günaydın kızlar. dün yazdıktan sonra hemen gittim yattım laptop filan açık kalmış. yattığım halde 12 dkda bir geldi . dedim bebek gelio heralde. bir regli ağrısı acı sertleşme. tosuncukta rahim kasıldıkça sıkışıo bi yere. derken geçti :) ne biçim şey bu ya. dinlendim bol bol o zaman bile kasıldım sonra kasılmalar bitti. bol obl su içtim. evriş gibi dua ettim daha deil die.ama çok korktummm.. en azından 35. hafta filan olayım
canım yaa sen baya baya kasılıyosun.eger bu şekılde devamö ederse bı doktoruna görün.nts ye sokar belkı senı.hersey yolundadır belkıde sen cok zayıftın ya,iç karnın falan dardır bbeek dönmeye calısırken zorlandıgı için acıyodur.
senın haftandayken bana da oldu hatta doktora gitmiştim ne oluyo die.ama benımkı böle göbek delıgı ve cevresının tuhaf sekılde acımasıydı.sankı içerde biri liflerımı koparıyo etımı tırmalıyop gıbı acı cekıyorum.megerse içkarnımın genıslemesıyle alakalıymıs.sadece sende bıraz erken baslamıs normalde 36.haftadan sonra olurdu normal dedı doktor.sende gi,t için rahatlar canım

ben beşiği salona koyayım biz de salonda yatalım diye düşünmüştüm.klima salonda diye.

kuzu şaka yapıyon dımı.yenı dogmus bebegı klimalı odada yatırmakmı? kız zatüre edersın cocugu Allah korusun.odanızda devam edın kuzu uyumaya biyere taşınmayın yane

kızlar prensesıme maşşalah diyen herkeze koca bı tesekkür yolluyoss kızımla.alıntı yapamadım cook sıcak var üşendım :sinifsinif:

evet 45 dak. esra için değişik bir süre, yani hani anne karnındaki 1 saatin dışarda daha uzun bir zamana tekabül etmesi, ya da dünyada geçen 1 saatin ahirette başka bir zaman değerine tekabül etmesi gibi.. Zor bitirir bu esra lostu.. O bulamadıydı di mi o ayağı hala?
alemi ervahtan ademi ervaha geçiş gibi bişe yani
Ama mısafır goruntusuyle okurum.. o da ayrı bı sahne kaydirigubbakcemile3

Allahh seni ne etsinnnn beaaaaaa kaydirigubbakcemile3 valla da bılla da cuk oturmusss :roflol:
derdimi söyle lan caz yapma.hadi bekliyom
ra ra ra esraaaaa delikafadulden

geldi mi yoksam anaaaaam gelmiş...dağılalım hemen

X