2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canımbenim ya cok sinir ettiler bu isciler seni uyuz herifler bende deli olurdum herhal. ne kotu insanın baskalarına muhtac olması ya. uzme kendini canım bisekilde hallolucaktır eminim

didecim esek ısırmasına biraz guldum kusura bakmazsan minis senide tosun kovalamasına yani tamam az deil cok guldum affedin beni ne olur :))

esra salladım ama oyle cok deil sonra hemen aklıma geldiki alıscak die durdum. napayım kuzum saat 12-3 arası nobetteyim ben beklerim size gore 10-1 arası :))

:kedi:

sende dido gibi anlatmıyon dime
baksana salifo dürümcü esra diye tanıyomuş beniii :mymeka:

..

yok ben sadece teknik konuları anlatıyorum..

mesela: gyps parmaklanmış, dohtoru sezeryan demiş,sonra başka başka doktorlara gitmiş, doğru yolu bulmuş gibi...

nasıl??

yazık yaaa ağlanıcak halde hala memleket
Esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... buradasın, nıye bısı yazmıyorsun bacımm!!
ah be kuzum görümcem sbsden berbat bi not almış bana geldi ağlana zırlana onu teselli etmekle meşguldum
bütün gün ya tv başında ya pc başında normaldir öyle not alması ama ne diyeceksin meslek lisesine bile tutmuyor puanı düz bi liseye gidecek yazık üzüldüm..
ay evet azerilerde bu konuda çok cahil maalesef ben bizim gelinlerden biliyorum
bide çok ilginç bi adetleri var bana çok garip gelmişti evlenmeden kızların kaşlarını aldırtmazlar yani kaşlı birini görürsen anlaki bekar kız alınanalrda evli kadınlar bizim gelin nişanda bi fotosu var küçük emrah gibi biz kopmuştuk resmen niye böyle diye meğersem adettenmiş delikafadulden

evet canım aynen oyle . bazıları aldırıolar ama genelde alınmıyo oyle kalınkas geziolar. kılıgına baksan son model saclar uzun kıyafet muhtemelen dar skiny kot ayakta topuklu ama yuze baksan kalın kaslar :)) ama biz okadar onem vermioruzdur dugune filan. bi sus bi sus aman allahım dugun de cocuk gibi hayatlarının en onemli konusu..

ay evet yaaa ayranları yok içmeye... devamını söylemim adamlar bi düğün yapıyor yemekli ama ne yemek bol çeşitt acayip bişi bide doğumgünü felanda çok önemli onlarda mesela yiğienim ilk doğdunuğunda restorantta kutlamışlardı biz çok şaşırmıştık ama oralarda önemliymiş yok yane abim paralı bi tip olsa tmm dicemde o da orta halli aman aman durumu yok yaneee

ALLAH AKLI FİKİR VERSİN ne denirki bumlara o çocuklara yazık
sakaleyn oglunun adı cok guzel netlesmesinede sevindim adıyla yasasın insallah

teşekkürler kaydirigubbakcemile3amin :Saruboceq:

ayy kaç dk dır geçmişi okuyorum bakmadım ama yarıldım öldüm kptum gülmekden yaaaaaa..
allahımşu hayvanlarla yaşananlar konusunda resmen altıma edicekdim.
gypsm esram kuzum senin hayvancıklar kendilerini imha ediyor olmasın sakın?hepsimi gelir insanın başına yahu...

ayrıca didom diem ayhhh seninde başına gelmeyen kalmamış.Allah korusun..ben hayvanları severim ama şefkatle. yani yaradılanaı sevrim yaradandan ötürü.kesinlikle herbir hayvanla ilgili bilimsel ve mavei araştırmalar okumuşumdur ve aklıma hemen okuduklarım gelir. muhteşem bir tefekkür bahanesi havanlar.. ben çok sevrim her hayvnı...

sabah bi slm yazdıkdan sonra duşa girdim ohho serinlikle çıktım dışarı..oğluşumun dolabının raflarına kapitone aldım bu akşam yada yarın dikices babaannesiyle.. bu arada bu haftasonu için olan esenköy planımız suya düştü malesef bizden başka kalabalık bir grup güya sürpriz yapmışlar kuzenime. evde yatacak yer yok Güli dedi. isterseniz sabah gelin gece dönun dedi ama sanırım başka bi çare bulmamız gerek...

derya isminizi pek bi begendim..çok fiyakalı gerçekdende...ismi gibi kendiinden emin olunan bir evlatolur inş.:)

cocuk 1 yasına gelince salonda dugun gibi kutlama yapıolar cocuk zvallım perperisan uyuyo milletin kucagında mafoluyo yada 40ı cıkıncada yapıolar. vede sen para veriosun kisi bası en asagı 50 usd hediye olarak. biz 2 ksi gittigimizden her dugunde 100 usdmiz gidio enaz. oyle altın maltın adeti yok. zaten toplanan parada o restoran parasına anca yetio .

sadece cocouk deil buyuk yasgunleride onemli 70 yasındaki adama bile yasgıunu yapıolar. bigun isyerine pasta geldi kimin pastası bu dedim bilmemne dayının adgunu dediler yani dogumgunu o dayıda dede yani asagıdaki ustalardan biri. onada illa hediye yapılır ama ben kimseye hediye almadım ben azeri deilimki bilmemne dayının yasgunuyle ne isim var. benim dogumgunumde kocaman bi muchefer kutusu almıslardı bakır rengi icini kocan doldurur ins demislerdi.

aynen ayran meselesi esracım sen az cok biliosun anlıosun ne demek istedigimi

deryacımmm ismi ne güzelmiş oğlunun aslanı ben pek beğenmemiştim zaten ne öle aslan kaplan
ismi ile yaşasın didonun dediği gibi yazar ismi olmuş sankim Reşat Nuri Güntekin,Ahmet Kutsi Tecer :)))

kesinlikle anlıyorum garip bi millet işte değdin gibi düğün salonu parasını senin verdğin paralardan ödüyolar ve mecbur kalıyosun vermeye yani durumum yok vs diye bişi yok
bazı insanların maaşı bile 100 usd değilken nasıl bunu yapabiliyolar aklım almıyorrr
bide onlarda pırlanta merakı var bilirmisin çok önemli pırlanta takmak bide altın diş olayı bizim gelin daha kaç yaşında ama altın dişi var adet diye delikafadulden
ay çok dedikoducu oldum ama hakikaten çok severim onuu elnure ismi şahsenem varya onun kumralını düşün aynı o ama huyu suyu iyidir Allah var yukarıda hep telleşiriz konuşuruz..

ayy esra ya verdiğin link beni mahvetti Allahım bizede o guzel buluşma anını yaşatsın inş. çok fenaaglıyorum çok...

ah aynen şimdi bitti benim de seyretmem - duygulandım kendimi o videoda gördüm - yok yok ben okadar heycanı kaldıramicam valla - seyretmekle böyle oluyosam ....
Allah bize güç versin - çok kötü oldum

kaydirigubbakcemile3 ne fenasın sen yaaaaa,hey allammmm.. ay gozumden yaş geldı..

a

derya isminizi pek bi begendim..çok fiyakalı gerçekdende...ismi gibi kendiinden emin olunan bir evlatolur inş.:)
amin inşallah
deryacımmm ismi ne güzelmiş oğlunun aslanı ben pek beğenmemiştim zaten ne öle aslan kaplan
ismi ile yaşasın didonun dediği gibi yazar ismi olmuş sankim Reşat Nuri Güntekin,Ahmet Kutsi Tecer :)))

..

aslanı biz koymadık ablamız diyordu öylesine kesin ismi değildi zaten rüyamda adı aslan olmayacak denilmişti o yiğit bir çocuk adıda ona göre olacak denildi hayırlısı
ALLAH UTANDIRMASIN HAYIRLI BİR EVLAT OLUR İNŞALLAH VATANINA MİLLETİNE HERŞEYDEN ÖNCE İNANÇLI OLUR İNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…