2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

[
korkmam mı derya? öyle ota moka tırsan biri de değilimdir ama kötü anılarım var.mesela eşek ısırdı beni düşünebiliyormusun.durduk yerde yanında duruyordum.popodan ısırdı.çok acımadı ama. bir de komşunu köpeği vardı kopardı zinciri simsiyah bir köpekti koş baba koş sonra ayağım takıldı düştüm kalkıp kamaya takatim yok saldım kendimi dedim ısıracak artık bitti işim.1-2 dk geçti hala birşey yok kaldırdım kafayı köpek tin tin uzaklaşıyor..ya böyşle işte.hayvanlarla aramızda negatif çekim var.anlamadım gitti.çok da merhametliyimdir hayvanlara karşı.sokak köpeği kedisi beslediğim çok olmuştur..

ha bir de bir sabah işe gideceğim bekarım o zman evden çıktım çıktığım gibi bir havalam siyah bir köpek nasıl koşturuyor üstüme doğru.anaaam bir baktım arkasında 10-15 köpek daha nasıl koşuyorlar bana doğru kapıyı nasıl açtım içeri nasıl girdim bilmiyorum.o an aklımı yitirebilirim.sabahın körü küçücük ilçe kimse yok sokakta..bi düşün halimi

tabı kuzum bende özel günlerde mutlaka giyerim makyajımıda yaparım süslenirim.ama normal zamanlarda hep rahatlık tercıhımdır hiç kasmam kendımı.ama süslüyümdür hayatta uyumsuz giyinmem,malum hamıleıkte saldık iyice hıc bı kıyafet olmayınca :umursamaz: ama hamıle olmasamda bu sıcakta asla makyaj yapamam

Hakaten haa.. etraf bır suru manyak dolu... bır de bı bakıolar gozler bön bön.. yaf bende bakardım ama sefkatle falan.. ne bılem sevgı dolu bakardım.. bunlar karafatma gormus gııb bakıolar.. bakıyorum ole bakıolar.. bende dıkıyorumm gözümü onlara bakıyorumm ole.. salaklar..

bir de ole engelli cocuklara bakarlar bu hödük millet!! annesı babası yanında, acınacak gozlerle, korku dolu gozlerle.. halbu kı o da cok dogal bır durum.. her ınsana baktıgın gııb bak gec be gerızekalı!!!

oy oy oy kıyamam ben sana - çok aşır neşirmişsin sende hayvanlarla delikafadulden

hamile olmasam alip basimi gelicem tr'ye banyo yapilana kadarda gelmicem...bide sigorta karsilamicakmis, o kadar zaman bosuna bekledik yani, cebimizden yaptiricaz, burdada tr gibi degil dunya para tutuyor, iscisi malzemesi, allah yardimcimiz olsun ne diyim, siyirmamak elde degil...nasil altindan kalkicaz bilmiyorm..

kaydirigubbakcemile3 hakaten haa.. demek ki haklısın.. hayvanların sana karsı bı negatıf enerjısı var.. yoksa bu ne babamm yaaaa kaydirigubbakcemile3

Amin amin..

oğlumun adı kesinleşti nasıl YUSUF MİR EMİN

Bize de adıyla yaşasın demek düşer.. haddime değil sahsen yorum yapmak.. fiyakalı ama :))

iyide sigorta karşılamıyo ev sizin değil bildiğim kadarıyla - kira dimi? Neden ev sahibi yapmıyo ??

YA BU NASIL BİRŞEY DİDE benim başıma birkere geldi oda tam beni istemeye gelecekleri gün...
kapıyı bi açtım bizim paspasın üstünde kötümü kötü zayıf bir köpek hayvancağızı yatıyor bizimde dışarı çıkmamız gerek hayvanlarda çok severim hadi kalk geçeceğim dedim kalktı ama direk içeri girmezmi aman yarabbim eve daldı ta mutfak masasını altına girdi elleyemiyoruzda çünkü baya bi kötü görüntüsü vardı uğraştık hırçınlaştı ağzı salyalı filan belediyeyi aradık hemen geldiler ama çok eziyetli çıkardılar hayvanı ağlaya ağlaya bi oldum adamlara kızıyorum daha iyi davransanıza hayvanın boynuna demirden halkayı bi geçirdiler öylece havaya kaldırıp belediye arabasına koyacaklar ay canı yanıyor bir bağırıyor hatta bir yerinide kanatmışlardı koridordaki duvara a kanı değmişti .
akşam isteme heyecanıyla bu acı aynı güne denk geldi şimdi bile içim tuhaf oldu çok üzülmüştüm benimde böyle bir hayvan maceram var

ayy çok sıkıntılı bir durum inşallah hemen çözümlenir sonra yetiştirecem diye kendini yorma ayyy ayyyyy bende senin gibiyim işler ters gidince deliriyorummm
:

en sinir oldugum seydir plansiz programsiz is..hele benim pln ve programim disinda olursa..hayir buna mudahelede edemiyorum, hic sevmem aksamasini islerimin, gicik olurum...
hayirli olsun, cok hos bence...

canlarım dua edin evdesiniz yemek yapmak için geniş geniş vaktiniz var..ben eve gidip ertesi günün yemeğini yapıyorum bir de..bu gün evde yemek yok mesela.dün dondurucuya fasülye bamya felan attık.çok yoruldum..bu gün dışarı gidelim diyor salifo iştahım hiç yokmuş bişe yemiyormuşum diye kızıyor.dışarı gitmeye bile enerjim yok.

seninki de çok yürek burkan cinstenmiş ya..
oğlunun ismi yazar adı gibi maşallah.hayırlı uğurlu olsun.adı gibi güzel olsun,ahlaklı olsun,hayırlı evlat olsun inşalllah

iyide sigorta karşılamıyo ev sizin değil bildiğim kadarıyla - kira dimi? Neden ev sahibi yapmıyo ??

ev bizim tatlim, gecen sene aldik...gecen sene yaptiralim dedik, maddi olarak musait degildik baska on planda olan seyler vardi, sonra kayinvalidem bizde kaldi 6 ay, kis vs derken, sonra bu akma sorunu cikti, cikmasa yinede yaptirmazdik...gerci bu senede pek musait degiliz maddi olarak bebisten dolayi ama daha beter olmamasi icin yaptirmak zorundayiz, aldigimiz adam evi sifirdan yenilemis, bitek banyosunu yenilememis..

adıyla yaşasın çok güzel
al benden de o kadar neye bakıyolar anlamıyorum ki ben hatta geçen günlerde dayanamadım ne bakıyosun dedim bişey diyemedi en kötüsüde iyi niyetle gibi değil allahım yaaa dışarı bile çıkmak istemiyorum bazenn

sıkılma sıkılma hayırlısıyla herşey olur inşallah maddi manevi sen kendini üzme teo yu düşün annesiisen gerildikçe oda içerde geriliyo ne yapcan kolay değil amaa

çok ararsın sen bizilaelaelaelaelae

sen de gülüyon ya şunun dediklerine aşkol derya
ya az kaldıya hani aslında hepimiz sıyırttıkmı ne nasıl gülmiyeyim hatun seninde maceraların süper
ben anlattığım olaydan sonra baya bi köpeklerden ürkmüştüm
kaldıki hollandada sivonun festivalindeyiz odornn kasabasında piknik alanındayız bir tane harley davidson tarzı vardırya gurup halinde böyle iri kıyım deri giyimli manyak bi görüntüleri vardır bir tanesi elinde kocaman alman kurduyla dikiliyor millet yanından bile geçmiyor ben hiç izin bile almadan direk hayvanı sevmeye daldım ama kodar bakımlı ve iri bir hayvanki sahibi bile şaşırmıştı benim yaklaşımıma ah gençliğim ah bak ogünleride hatırlattınız siz çok yaşayın

teşekkürler canım evrişim yorumlara açığız ama kesinleşti bile

hmm anladım canım - ben kira sanıyodum kusura bakma
e tabi durum böyle olunca mecbur yaptırılacak
Allah sana sabır versin - ama sen nekadar acele ettikçe sabırsız davrandıkça okadar aksaklıklar sinirini bozacak - biraz rahat ol canım - herşey olduğuna varır- yapılacak elbet böyle kalmicak ya - sıkma kendini nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…