2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ne kotu bı durum.. hele kı oralarda bızım gıbı zibil de degıl bu adamlar.. arkadasımdan bılıyorum.. boyalarını falan hep kendılerı boyarlar evlerının.. Allah yardımcın olsun annemm yaaa..

ahh kıyamam ben sana..elimin altında o kadar çok adam var ki...keşke yakın olsa keşke..çok üzüldüm bak şimdi..adamlar öncelik tanısalar, hamile kadın var orda yawf.
?

sozde dun baslicaklardi, arkadas dedik guvendik, allahtan malzemeleri almadik, elimiizde kalicakti, o da 1 hafta sonrasi icin %100 garanti vermiyor...insallah yarin gelicek adamla anlasiriz ve hemen baslar, yoksa ben tibet'e saymaya baslicam...rahat bi dus almak istiyorum artik yaa, biz dus aldikca duvar daha berbat oluyor...mafoldumben

benim gobegimin sekli degisti yani alt kısmı kuku ustu eskiden yarım dunya gibiydi simdi sivrilmis bebegin kafası elime gelio elleyince bitarafa egimli olmus. tabi catlaklarda cabası onları saymıom . tam bir karpuz seklinde karnım. kız anaları sizin nasıl.

erkeklerin dunya kızların karpuz seklinde olurmus die okumsutum

İki defa -10 da kalınır mı kingde? Çıldırıciim..
al işte bu da ayrı manyak..rıfkılar götürsün seni emi.bıraktım ben o işleri
offf allah yardımcın olsun evde en azından klima vrmış ama ya dışarlara çıkman icap etse düşünemiyorum yaaaa offffffff

Furcu.. sen bı yandan da turk fılmı mı ıslıyosun annem.. kelimeler yana kayıyor habıre..
zuha haaaaaa
inşallah teonun kısmetine çabucak tertemiz halledilir bir an önce nurdan.seni o kadar iyi anlıyorum ki

PERVıN aynen canım aynen..gören bile diyor..bu gün başka bir marketteki baharatçı kız sordu..sonra kuaför tam şurada bebeğiniz çok belli dedi..aşağıya indi demi senin fıstığın da.
ha bide asimetriklik var sol yana popo mu sırt mı nedir dayadi çok bariz oradaki yükselti.

Baby.. arabada 48-50 yı falan gorduk bız burada.. hatta arkadasımızın bırı kutu kolayı unutmus gecenlerde.. arabanın camını patlatmıs kutu.. düşün artık..

Gecen sene Izmır de mart ayında baslamıstı 40 dereceler.. kı bu sene bız yenı yasıyoruz bu sıcagı.. düşün muhtesemm bişi aslında su an bu noktaya kadar havanın ıyı gıtmesı.. Allahımın sanslı kuluymusum dıyorum.. cocugumun sansına Temmuz a kadar Izmır de nefes aldık.. gecen sene gıbı olsaydı.. vay halımızeee.. düşünemiyorummm.

VALLA CANIM BENİM KARNIM HİÇ YAYGIN DEĞİL TAM BİR TOP GİBİ. ÖNE DOĞRU SİVRİİ..ZATEN HER GÖRENDE BEBK ERKEK DİYOO AMA BEN KIZ DİYİNCE ŞAŞIRIYOLARLAR... ERKEK GİBİ BİR KIXIM OLACAK BENİM DİYORUM BENDE...zemuszemus

ayy çok sıkıntılı bir durum inşallah hemen çözümlenir sonra yetiştirecem diye kendini yorma ayyy ayyyyy bende senin gibiyim işler ters gidince deliriyorummm
evet katılıyorum kendi dr olması kendini daha iyi hissettiriyo bende dua ediyorum gelmeden gelmesin bebğim diye şu anda gittiğim dr da çok iyi ama ben yinede kendi dr olsun istiyorumm:Saruboceq:

esra kuzum bırak hayvanaları rahat rahat yaşasınlar sana gelen telef olmuş be çingenem
delikafadulden
dide seninde maşallah yani e sen gördüğün bi çok hayvandan korkuyorsundur heralde-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

evrim bu sene burada da sıcaklar geç başladı.öyle çok dua ettimki onun karşılığıdır diyorum.yoksa nisan dedin mi başlardı kaynamaya hele haziranda berbet oluyordu bu sene yine iyi.

aynen bıldım bılelı kendımı yakasamam hayvanlara.ama cok severı o ayrı sadece uzaktan zemuszemus diyom ya kanarya kusundada kacarmı insan ben kacıyom eskıden berı

böğğğ diyorum baska bıse demıyorumm yanee.yahu normalde giyiyon giyiyonda hamıleyken hiçmi acımıyon kendıne dimi ama yaa.bende heççç gıyemem topuklu.annem hep der sizde karısınız yanı.ayagında ya spor ayakkabı ya düz topuksuz yada mınık topuk ama rahat olanından zemuszemus valla bana rahatlıık olcak makyaj falanda heç yapmam bu sıcakalrda nası yaparlar onuda hiç anlamam.

evet hayatım sanırım kanala girio kafası yada girdi cunku krem surerken filan elime gelio . artık yatarken tedirgin oluyom cocugun kafasını ezmiyim die saga sola donerken bisekilde asagılarda kalıo yani kafası . sol yan canım ordan cok ittirio ayaklar meme altı zaten. bide encok dizkapaklarını hissediom ben tepinirken onları ittirio 2 yandan bende gıdıklıom hemen cekio sıpa. reflexlerini gelistiriom ama oyuncak ettim cocugu napayım ya cıkana kadar boyle avuncam elimdeki neyse onla oynuycam.

dun uyumuyodu ninni soyledim karnımı sallaya sallaya sonrada dedim aman simdiden alısmasın sallamaya hic ugrasamam onu sallamakla hep hayalim kucagımda uyutup yerine yatırmak ama hayallerimi altust edecek bu sıpa benim .

Biz de bu sıyrıkların arasında hamılelık gecırdık ıyı mı?? Şükür basımıza bişi gelmedi ikisinin arasında dura dura :smiley-cool:

Benimki kiz ama sanki top yutmus gibi yusyuvarlak duruyor görenler erkek mi diye sorup duruyor gülümseyerek kiz diyorum sasiriyorlar... Kisiden kisiye sekil degisiyor...

:roflol:naniknanik
tabi tabi muıtlaka öyledir ilgi nerde kaldı yada sorumluluk diyelim canım gelen atmış boğmuş -tatlicadiarzu-
camasırları asim yemegi koyim gelim:)

ben şimdi bi koşu bir makina topladım ikici makinayıda attım yıkanıyor hadi sana kolay gelsin

minis makyajda topukluda sıkır sıkır olmayıda cok severim ama yerine gore. ama ben suan dısarı bile cıkmak istemiorum ki kaldıki topuklu giyim bide cıkınca herkes gobegime bakıo utanmıorum ama sinir oluyorum direk karnıma bakıolar ya..zaten siskolastım penguen modeli yuruyorum suslensem kac yazar neyseki az kaldı o gunlere

camasırları asim yemegi koyim gelim:)

Ahh Pervin aahh.. hatırlattın yıne yemek saatını.. bugun ne yapıcamm ben yaa.. dün ıte kaak hallettımm.. resmen gına geldı artık bana bu yemek ısınden kafamçokkarıştı

evrim bu sene burada da sıcaklar geç başladı.öyle çok dua ettimki onun karşılığıdır diyorum.yoksa nisan dedin mi başlardı kaynamaya hele haziranda berbet oluyordu bu sene yine iyi.

Şükür valla ki ne şükürrrr :Saruboceq:

Benimki kiz ama sanki top yutmus gibi yusyuvarlak duruyor görenler erkek mi diye sorup duruyor gülümseyerek kiz diyorum sasiriyorlar... Kisiden kisiye sekil degisiyor...

banada oglan karnına benzio diyenler oluyo kızın olcak diyenler oluyo agzı olan yorum yapıo iste :)) ben kactım

evet gecen sene fena sıcaklar vardı hele taaa kıstan berı hıc yagmur bıle yagmamıstı.ki bızım buralara yazın bıle yagarken.ama busene Allah a şükür yagmurada doyduk serınlıgede.suan burası püfürr püfürrr esiyooo.sabah fena bı sıcak vardı ama suan süper.nası serınledım çarpıntımda gitti demekkı sıcaktan olmus.neyse sizde rahatsınız busene zaten heryere yaz gec geldı.geldı ama serınlıgı yagmuru hıc bıtmedı cok şükür.Allah bugunlerımızı aratmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…