2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Teşekkür ederiz Dide teyzesiii... Defne ismini biz de çok sevdik.. Yeni jenerasyonda popularitesi bayaa bir arttı ama sevdik bis bu ismi, değiştirmedik :)

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru......................................... ..1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1 agustos _____________________ YAHYA CELİL
4.Kayra42......................................... 2 agustos ____________________ ÖMÜR
4.emrem1997....................................2 agustos ___________________ ÇINAR
5.entelliye…………………………........2 ağustos
6.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
7.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK

8.gizze.......................................... .3 agustos ____________________ KIZ
9.star_dust.....................................3 agustos ____________________ ARAS
10.morlavanta..................................... 4agustos ___________________ ERKEK
11.Badibade...................................... 4 gustos______________________ ERKEK

12.ecemi.......................................... ..4 agustos _____________________ ELA NAZ
13.defnedamla...................................5 agustos ____________________ DENİZ
14.sarmasık.....................................5 agustos ____________________ KIZ
15.beatrise......................................... 6 agustos __________________ ERKEK
16.evros..........................................6 agustos ___________________ HASAN KAYRA

17.kacakkedi....................................6 agustos _____________________KIZ
18.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
19.aidaa.......................................... .7 agustos _____________________ DİDAR
20.tülay74........................................ 8 agustos ____________________ ERKEK
21.elta.............................................8 agustos _____________________ KIZ
22.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ ŞEVVAL
23.baybmon.....................................8 agustos _____________________ FATMA ECE
23.ebruska......................................8 agustos _____________________ DEFNE
24.dide........................................... ..8 agustos _____________________ ECMEL NEVA
25.eeylem07....................................8 agustos _____________________ KEMAL ÇAGAN
26.eftalya66....................................8 agustos _____________________ MUSTAFA
27.zeynep080.................................. 8 agustos _____________________ BERAT ÇAĞAN
28.pollyanna.................................... 8 agustos
29.serapkarakoylu............................ 8 agustos ___________________ ADA LENA
30.angeleyes_3...............................10 agustos ____________________ YAĞIZ EREN
31.3karanlık1mucize.........................10 agustos ____________________ ERKEK

32.behiyeesen.................................10 agustos _____________________ RÜZGAR DENİZ
33.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ KUZEY

34.Milk shake..................................11 ağustos ____________________ KIZ
35.Sevinchim...................................13 agustos______________________ ERKEK
36.nazlı_03......................................1 3 agustos _____________________ ERKEK
37.mercimekim................................13 agustos ______________________ RÜZGAR
38.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK

39.başak35……………………......…..14 ağustos ____________________ BURÇİN
40.kurnazkedi..................................16 agustos____________________SUDE
41.esrako........................................1 6 ağustos ____________________ ECE
42.nicole78......................................1 6 agustos _______________________ ERKEK
43.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
44.comely 08..................................17 agustos _______________________ KIZ
46.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
47.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
48.tazefasulye................................18 agustos _____________________ DORUK ILGAZ
49.nora..........................................1 9 agustos _______________________ TEOMAN
50.ebrar06......................................23 agustos
51.petrik......................................... 24agustos ____________________ ÇAGAN KEMAL

52.jenny_sh.................................... 24 agustos____________________ ECE SU
53.candaşyaman.............................24 agustos_____________________ CANDAŞ
54.gzlfb...........................................25 agustos______________________ ALPEREN

55.dnzyildizi84.................................25 agustos _____________________ ÖZDE
55.seerni........................................2 5 agustos _____________________ KIZ
56.tuana3434..................................26 agustos _______________________ TUANA
57.irem34.......................................26 ağustos _______________________ CAN
58.darknessfire...............................26 agustos
59.telkırma.....................................26 agustos _______________________ RÜZGAR
60.Pınky_42...................................26 agustos _______________________ MEHMET AKİF
61.siney.........................................26 agustos _____________________ SEMİH EMRE

62.cambaz64.................................28 agustos ______________________ AYŞE DURU
63.lalece........................................2 7 agustos ______________________ ERKEK
64.maviş83.....................................29 agustos______________________ ERKEK
65.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK

66.burko........................................30 agustos _________________________ BUSE

ağrı yok tekme var canım bugün öğrenirim ne var ne yok inşşallah ya yatırmasınlar beni hastaneye:umursamaz:

canım boşuna stres yapma kendı kendıne.inşalah gerek kalmaz hastaneye yatmana.ama olurda yatarsan bebegın için olması gereken olmus olcak,enazından sancıyı durdurcaklar buda bebegınle daha fazla bırlıkte olcaksınız demek.ama hastaneye yatınca bıle sancın durduysa cıkıp kac haftada evde gecırenler var.oyüzden hiç üzülme canım.bencee gerek kalmıycak yatmana,senin dün stresten cıktı belkıde sancın

günaydın gülistan..bu saate kadar uyudun de mi? pissssss
hhhhhheeeee tabe tabee ben ve busaate kadar uyku hayatımda hiç karşılaşmadık kendileriylen.. hatta lisedeyken uykuda gecen vakit benm için boşa gecen vakit gibiydi o yuzden 5 saat uyurdum. şimdi ise sıcaklar uyutmuyor zaten yafruuuuuuuuuuum...zemuszemus

arkdaşlar bizim de dün kontrolümüz vardı pozisyonumuz ters kilomuz 3150maşallah olmuş 26 temmuz muhtemel doğum tarihimiz sezaryan olacak

arkadaşlar size bir soru bamyayı dondurucuda nasıl saklıyorsunuz?
Canım, ben daha hiç bamya pişirmedim desem :kedi:

Teşekkür ederim Minik.. evet, ben uzuuunca bir süre uğramadım, yazamadım..haliyle unutuldum.. yerimseniben

bana sanki 27-31 temmuz arası doğuracakmışım gibi hissediyorum. ama keşke ağustosa sarksa.
Ya aslında ben Ağustos'un ilk haftasını geçirmesin istiyorum..Yani ne zaman olursa olsun tek dileğim hayırlı olması tabii.. ama gönlümden geçen temmuzun son haftası ile ağustosun ilk haftası.. Bundan sonraya kalırsa iyice sabırsızlanırım.. bir de 25 Temmuz'dan önce doğsun istemem.. kendimi hep aslan burcuna hazırladım, yengeç olsun istemem. yengeçlerle bir problemim yoktur, bu tamamen baştan beri kendimi alıştırmamla ilgili. sipariş verir gibi oldu biras, töbe töbe.. kaydirigubbakcemile3 şimdi bana sorucaklar "başka bir arzunus" :roflol:

offff arkadaşlar bugün muhabbete katılamıyorum işlerim çok yoğun gelişmelerden habersiz kaldım kopuk kaldım bugün foruma.....

neyse birşey sormak istiyorum.... evin duvarlarını silmeye kadın gelecek önümüzdeki günlerde..... siz neyle siliyorsunuz evin duvarlarını tertemiz olsun istiyorum.... arada böyle parmak izleri gibi birşeyler olmuş duvarlarda onlar falan nasıl çıkar...... yardımcı olurmusunuz....

kizlar sabah bi ceedeyip ciktim kahvalti yaparken , gunaydin tekrra herkese...yine ise geldim, ama ayaklarim geri geri gitti evden cikarken, neyse onumuzdeki hafta son haftam..ha biraz daha gayret..

buarada evris hanim, tazefasulye hanim ve burko hanim sinamalara gidilmis, ice age ler izlenmis..off kizlar ya izmirde olup sizinle takilabilmeyi okadar isterdimki.. neyse iyi eglenmissinizdir umarim, allah icinize sindirsin:)))

miniş sen,ben,baby,nazan,serap,ebruska 1 kasımcılarız bakalım doğum sıralamalarımız ne olacak.

cıkardım ben online olmayanları kalmıs 1 ay 8 aydır akılmayıp bisi paylasmayıp sonradan trip yapmasın kimse ben tanımıorumki dogumunada heycanlanayım cogunu yani benim icin pek onemleri yok acıkcası

bizim kaderimiz ekilmek galiba hepimiz ekildeik. aman gec olsun guc olmasın hic olmazsa annen yanındada bizde oda yok napalım pekledik oyle pis pis

meltem bu ıslaklık ter flan olmasın bende de oluyoı çamaşırm ıslak oluyo onu anlayabiliyorum...inş bebişin sağlıkla gelir zamanında...nihal hn izinde diilmi nezaman gitcen sen dr

bence ter resmen sırılsıklam oluyorum. simdi uyandım mesela uyumusum ama heryerim su icinde kalmıs pecetemde aynen yapısmıs yani.. paniklemeyin su olsa anlarız kesin

aftabru hadi bakalım 3. olcan benim tahminim yok walla saglıkla gelsinde dru geldikten sonra .. ruyamda filanda hep yonlendirdigi dru goruyorum pskolojimiz bozuldu heran tetikteyiz ya ondan

canım geçen gün bende duvarları sildirdim bana gelen kadın çamaşır suyu ve matik çamaşır deterjanını karıştırdı sonuç başarılıydı yeni boyanmış gibi oldu duvarlarım tavsiye derim

buarada hangi agri neye tekabul ediyiordan bahsedilmis, inanin bende her farkli agri girdiginde acaba oluyorum, sanirim ilk bebek beklemenin dezavantaji, cunku bazen agrilarin hepsi birbirinden farkli oluyor, kasilmamai, gerilmemei, bag agrisimi, odemmi bilemiyorum??tedirgin oluyor insan haliyle, neyse hepsini yasayip tek tek ogrenicez..

pinkym beimde aynı utuler baklio walla hic yapasım yok. lekelere gelince haberim yok bu sefer sen arastır aydınlat bizi :))

günaydın deyince öle sandım.benim için de hep öyle oldu uyurken hep hayatı kaçırıyormuşum gibi geldi.

bir gıdacı olarak en çok senden ümitliydim.püü sana.ben bayılırım bamyaya

Evriiiş sana mesaj atmıştım. Görmedin mi, küsmüyüz yoksa mafoldumben :çok üzgünüm:

Anam.. gormedım yaf.. hemen bakıp cvp atıyorum sana.. kusuruma bakma.

Masallah.. Allah nazarlardan saklasın.

Yerim ben seni ya.. ne gusel ozetlemıssın ole.. üşenmemişsin.. :))

O saman aramısa hoşgeldın.. doktora sordum salı gunu bu durumu;gayet normal dedı,buna da şükür dedik.

Gecmıs olsun.. Allah yardımcın olsun. Ederıs tabı ki.. neden etmeyelım ki..

yav biz niye bele erken doğum sendromu olduk.kaliba çok erken doğuran oluyor ya ondan..püffff ..ben de sürekli nevayla konuşuyorum zamanın da gelsin diye.hep dua ediyorum.

Valla uzun sure gırmeyen.. doguran var mı?? dıye gırerse olacagı bu dur.. bu haftada neden doguralım onu da anlamıs degılım ya!!! Resmen gıcık oluyorum bu duruma.. nıye bu duruma kanalize olunuyor anlamıs degılım.. daha zamanımız var bızım.. olması gerekene kanalize olsak.. olması gerektıgı gıbı.. ha!! ne dersiniz!!!!!!!!!!

Ayıkladıktan sonra kaynayan sıcak lımonlu suda 2 dk tut.. cıkar.. sogusun.. posetlere koy kuzum.

buarada evris hanim, tazefasulye hanim ve burko hanim sinamalara gidilmis, ice age ler izlenmis..off kizlar ya izmirde olup sizinle takilabilmeyi okadar isterdimki.. neyse iyi eglenmissinizdir umarim, allah icinize sindirsin:)))

Tesekkur ederım cigerım.. ben de senın olmanı ısterdım inan.. en azından degısıklık oldu.. film cok hoştu.. 3 boyutlu ısledık.. bır daha da ruyamızda goruruzz zaten uzun bır sure sınemayı..

kizlar sabah bi ceedeyip ciktim kahvalti yaparken , gunaydin tekrra herkese...yine ise geldim, ama ayaklarim geri geri gitti evden cikarken, neyse onumuzdeki hafta son haftam..ha biraz daha gayret..
benim de son haftam haftaya nurdan..bunu kutlayalım yavrumkaydirigubbakcemile2
yaşamadan olma mı? toktorsun sen hadi hacı be

ben temizlemeden ciy saklıodum tr deyken ama burda bamya yok:) cıkarıncada temizleyip limonlu sirkeli suda bekletiodum yarım saat . mümükleri temizlenince pişiriodum ne gunlerdi bea

ben temizlemeden ciy saklıodum tr deyken ama burda bamya yok:) cıkarıncada temizleyip limonlu sirkeli suda bekletiodum yarım saat . mümükleri temizlenince pişiriodum ne gunlerdi bea

Çiğken temısleyıp koymak daha ıyı degıl mı annem.. cıkardıktan sonra yumusamış oluyo cunku,onu temızlemek zor olmuyor mu pekı??.. nacızane fikrim.

dide o uyuyan benim kahvaltıdan sonra yani saat 10dan yaklasık 1e kadar. hanfendu gece 12de baslayıp 3e kadar yatımadı sabahta yatırmadı mecbur doyurup uyudum bende onuda uyuttum. doguncada boyle olcak galiba ya tırsıyom walla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…