2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aslıcım,flawlessd,nicole78 listede olup topikte yazmayan arkadaşlarımızdan..şu anda online gözüküyorlar..arkadaşlar ses verin

günaydın kızlar nasılsınızz bir kaç gündür uğruyamadım baya sayfa birikmiş geçmişe bakamadım valla gözüm kesmedi ama umarım herkes iidir....
ben çooooooook kötüyüm dün kadın gelecekti meğer doluymuşş bir gün öncede yani salı günü gökhan evin eksiklerini yaptırmış çarşamba kadın gelecek diee ben kayınvalidemdeydim eve bi geldik gecee her yer talaş filan dolapların rafları takılmış amann halıları filan toplamış garibim amaa heryer batmış kadında gelmicektii dün sinirden çatladım annem geldi ölesine temizledik kadında akşam geldi ütüyü yaptı benim işte pazara kaldı kadın pazar günü boşmuş ozmana kadar bende yatak odamın dolabını filan temizlicem

inşşallah bir sorun yoktur vaktinde sağlıkla gelsin kızım,
sağolun kızlar desteğiniz için

özelden telimi yazdım canım yarın sabah size yazarım

zordu özellikle turnusol kağıdı testi , nst sonucu korkutuyor sakin olmaya çalışıyorummm

ay aman ben sizlerin önüne geçmeyim satım 10 kasım ama
suyum benimde iyi çıktı nst moralimi bozdu
kafam karışık:bbo:

meltem bu ıslaklık ter flan olmasın bende de oluyoı çamaşırm ıslak oluyo onu anlayabiliyorum...inş bebişin sağlıkla gelir zamanında...nihal hn izinde diilmi nezaman gitcen sen dr

bir de listede erkek bebişlerimizin sayısı kız bebişlerimizin iki katı neredyse.

eftelya ve hatıra da varmış evet.elta zaten terk-i diyar eyledi..tanımadığım da çok..mesala tülay kim?baya var topiğe uğramayan listede..silsek geri geliyorlar..bi daha yaz diyollar de mi?

evet listeyı temızlemıstık bıara,43 e kadar falan düşmüştü,ama sonra herkez tek tek gelıp benım basıma kaktı :dilcikar: nıye benı nsildin ekle rmısın kımısındede bı trip bi trip görme yanı.sonra gerısın gerı cogu eklendı.ama yıne ugruyolarmı yooooooooo kımsenın ugradıgı yok.ama ilk liste temızlıgınde 90na vurmustuk.nerdeyse yarısını silmiştik,şimdi yıne 65e cıktık gerı kalan 25 kısı heralde tamamen küstü kaydirigubbakcemile3

meltem bu ıslaklık ter flan olmasın bende de oluyoı çamaşırm ıslak oluyo onu anlayabiliyorum...inş bebişin sağlıkla gelir zamanında...nihal hn izinde diilmi nezaman gitcen sen dr

bu ıslaklıklar herkeste oluyor..ilginç.hamilelikten önce olmazdı.ter mi başka bir akıntı mı henüz çözülemedi? ama su gelmesi değil o daha farklı oluyormuş

eftelya ve hatıra da varmış evet.elta zaten terk-i diyar eyledi..tanımadığım da çok..mesala tülay kim?baya var topiğe uğramayan listede..silsek geri geliyorlar..bi daha yaz diyollar de mi?

heeeyy, beni de eklemiştiniz o listeye ama silinmişim benneyaptımki
ortalıktan kaybolduğum zamanlarda unutuldum tabii.. şimdi Dide'nin lafı üstüne yüzüm tutmadı, tekrar ekleyin demeye kaydirigubbakcemile3

Olsun, hani gene de ekleyelim derseniz efenim, 8 Ağustos - DEFNE :kedi:

Doğum sırası konusunda inanın hiçbirşey doğmuyor içime.. Cinsiyette de öyle olmuştu. Soruyorlardı bana, senin içine doğuyordur diye, yok anacım nerdeeee..

Şimdi benim kız dönmedi ya daha, bugünden sonra dönme ihtimali nedir bilmiyorum. Sez olacak olursam Dide'nin tarihlerine yakın bir tarih olur sanırım benim de..

Bu arada, ben 27 haziran'da (34+0) girmiştim NST'ye ilk. Sonra da girmedim bir daha. Doktor bana sancı mancı hiç bişeyden bahsetmedi. heralde yoktu ki..

aslıcım,flawlessd,nicole78 listede olup topikte yazmayan arkadaşlarımızdan..şu anda online gözüküyorlar..arkadaşlar ses verin

merhabaa güzel ağustos anneleri...topiğe hergün uğruyorum ama yazmıyorum..çünkü siz tamamen kaynaşmışsınız...neyse sizden çok şey öğreniyorum okuyarak..hakkınız geçiyo yani bana ve oğluma bilmeden..helal edin...heyecan hepimizde dorukta..benim tarihim henüz belli değil...ama herşey normal baş aşağı bebeğim..hatta iyice de doğum kanalına girmiş..2 hafta sonra nst ye gircem..bakalım dr o zaman çatala yatırır beni de herhalde...şimdilik bu kadar bizden...allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin..evlatlarımızın gül yüzünü görelim inşallah sağlıcakla....

günaydın herkese..
biraz geçmişe takılayım dedim vakit epey geçmiş.. çok sıcakya offevde hem vantilaötr çalişiyor hemdeelimde yelpaze ile dolaşıyorum...
bugun yine ütü yapmama gerek dogumdan sonra kullanacagım salon vitrin takımını,nevresim takımını pike takımını veb dantelli örtülerimi.. çok işim var çoooooookkk..

Melteeeeeeeem geçmiş olsun canım aa çok şaşırdım ya 8 dk bir sancı geliyomuş ve sende hiç bir agrı falan yok...neyhse bugun kendi doktoruna git bakalım neler diyecek inş. hayırlı haberlerle gelirsin..

gypsym esram şuan doktorda olmalı inş. oda hayırlı haberlerle gelir.:)

didenin şiş ayaklarını gördüm.. gerçekden şişmiş yahu. kızlar şükürler olsun bende okadar bariz bi şişlik yok henuzyani ayakkabılarım hala oluyorama benm hastane için aldıgım 36 numara terlik sıkıyor. Neyseki kayınvalidem aynı terliğin 38 numarasını almıştıda hastanede onu giyerim raat rahat..bolbol..

petrikim yahu özledik seni eşin biran önce bi hal çaresine baksın senn şu internet işine.:)bu arada doktora gitmişsin gözun aydın maşallah çagan oglumuza..valla sennle sat larımız nerdeyse aynı diye bende şimdi Çaganın kilolarda bekliyorum Mehmet Akifi.sen asiye hanıma gidicekmisin.:?
ben yarın için randevu alıcam hemde haftasonu için yol ve deniz işini sorcam.

yahu kızlar yüzümde hamilelik lekesi oluşmuş bugun farkettim hani gebelik maslkesi dedikleri şey bu sanırım..yuzumun heryerinde değil ama mesela alnımın bi noktasında,sag gözumun altında sol yanagımda falan resmne böle kahverengimsi bi leke gibi ya..neyhse babym bunada bir formul bulur inş. limon herderde deva sodalı limon balki bunada çaredir..:)

mrb arkadaşlar.okumaya çalıştım geçmişi .doktora giden arkadaşlar saglıklı haberlerinizi bekliyoruz inşll.. benim merak ettigim acaba , gerçekten doktorun verdigi dogum tarihindemi dogum yapıcaz .yoksa genelde duydugum bütün hamişler erken doguruyor gibi.enazaından bizim buralarda öyle..bilgisi olan varmı acaba bu konuda..

ağrı yok tekme var canım bugün öğrenirim ne var ne yok inşşallah ya yatırmasınlar beni hastaneye:umursamaz:

efet efet ebruskayı da ekleyelim..çok helecanlı.1 kasımcıların varlığını hatırladıkça cesaretim artıyor.defne ismini de çok severim ayrıetten
canım sen de gel sen de kaynaş..yapma böyle.
ağrı yok tekme var canım bugün öğrenirim ne var ne yok inşşallah ya yatırmasınlar beni hastaneye:umursamaz:

yatıracak bir durum yoktur inşallah..diğer topiklerde okudum 30. haftasında 1 hata yatıp sonra çıkıp 37'de doğuranlar var..gerekliyse yatmak iyi oluyor demek ki.

günaydın gülistan..bu saate kadar uyudun de mi? pissssss

arkadaşlar size bir soru bamyayı dondurucuda nasıl saklıyorsunuz?

aşkolsun şekerim eklerız,demek listede temızlık yapıldıgı sırada sen bayadır ugramamıstın.gercı benım listenin pek bi hükmü kalmadı,burkocum daha güzel bi liste hazırlamıs ama dogunlar baslayana kadar listeyi arada güncellerımde herkeın birbirinden haberi oluır
aa ne demek siz kaynatmıs ouyorsunuz.sende böle merhaba de günaydı de dal muhabbete.baktın msjına cvp gelmedı tekrar konusulan konu üzerine yaz bişelr.çünkü bazen msjlar kaynıyo arada kımse görmüyo.mesela dün bı arkadas ugradı dogum yaptıgını yazmıs,ama cogu arkadas msjı farketmemıs bile.olabılıyorm yanı bazen böle durumlar.bebegınde dogum kanalına girmiş hadı gözünaydın

canım eger sezeryan degılse sat baz alınıyor oda muhtemel dogum tarıhı die gecıyor.normal dogum için doktorların tarıh vermesı imkansız.ama haftanı doldurduysan ve hala bebek gelmemısse şu gün gel yatısını yapalım suni sancıyla normal dogumu deneyelım doıyebılıyorlar.ama haftası dolmadan normla dogum için tarıh vereme doktorlar bu dönemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…