2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam arkadaşlar minik kelebek geçmiş olsunn a.s.yaaa kızlar benim bütün eklemlerim sızlıyoo bu grip bukadarda etkilemezkii canım şurda hamileligin keyfini süremiyom yaaa-tatlicadiarzu-

acil şifalar malesef sürüklüyo bütün vucudu kırılıyo insanın inşallah bir an önce geçer

Canim o bendede var bulanti yuzunden hep kuru besleniyorum makarna ekmek yogurt
sistim bende 2.5-3 kilo aldim 9 haftayim bende..

evet bende aynı senin gibiydim bişey yieyemediğim için kokmayan kuru şeylerle idare ettim şimdi çok şükür bitti bulantılar yavaş yavaş menü genişledi ama kilo almadım 58 kiloyum bundan sonra yavaş yavaş başlar ama dikkat etmeye çalış çünkü 4 .ay itibariyle zaten iştahta açılma olucak ilerde sıkıntı yaşamaman açısından

acil şifalar malesef sürüklüyo bütün vucudu kırılıyo insanın inşallah bir an önce geçer

teşekkürler canım yaa bugün 3 gün olduu artık geçmesi lazım yaniii.işin kötüü tarafı eşimede geçtii ailecek hastayız yanii -tatlicadiarzu-

59 ile hamile kaldim, simdi 61.5im gerci gaza gore gidip geliyor 60.5a da iniyor ama yinede aldim yanaklarim sistikaydirigubbakcemile3

burada minik kelebek cok gecmis olsun, simdi de tam havasi grib olmanin herkesin dikkat temesi gerek...

teşekkürler canım yaa bugün 3 gün olduu artık geçmesi lazım yaniii.işin kötüü tarafı eşimede geçtii ailecek hastayız yanii -tatlicadiarzu-

bende 1 ay önce eşimden aldım ama 15 gün sürekledi dr ilaçda vermedi doğal yollarla atlatıcan dedi mandalina portakal hesabı çok zor olmuştu anlayabiliyorum seni inşallah bir an önce geçer bu arada eşinde acil önlemini almalı uzun sürmemesi için geçmiş olsun dinlenme şansın varsa bol bol dinlen yiyebiliyosanda bol bol c vitamini ala.s.

59 ile hamile kaldim, simdi 61.5im gerci gaza gore gidip geliyor 60.5a da iniyor ama yinede aldim yanaklarim sistikaydirigubbakcemile3

benimde gaz sıkıntım var soda biraz iyi geliyo içebiliyosan dene istersen gazdanda şiş oluyo vücut

minik kelebek ve macide geçmiş olsun.sizlere sağlıklı günler diliyorum...

benimde gaz sıkıntım var soda biraz iyi geliyo içebiliyosan dene istersen gazdanda şiş oluyo vücut

limonlu soda en iyi ilacim zaten cunku yemek sonrasi inanilmaz bir hazimsizlik ve icimden bi canavar cikiyor sanki gaz cikardikcakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ama biraz odemde var sanirim...

Ya buarada heryerde bol bol su icin diyor, hatta cok da susuyorum, dilim dudagim kuruyor ama su ictikce de midem bulaniyor, napcam bilemedimfisfisfisfisfisfis

su içtikçe benim de midem bulanıyor. doktoru tembihledim et ve su için kapsüldü vitamindi öyle bişey çıkarsa haberim olsun diye.

arkadaşlar benim gebelik takip cetvelinde bi sorun var değil mi?niye kelebek son aya kondu ki?

gelgit in ozeline mesaj yazmayı basaramayıdsan bende yazabilirim. ama girmiyorsa goremiycek demektir. bu arada bu avatardaki resim sen sin dimi? rnesim falan anlamam ben diyince benhnep sen o sun diye dusunuyordumda bir anda havada kaldı :) sen o musun :))))

macide gripde 3gun mu dedin insalah okadar çabuk geçer . benim bgun gripte 11. gunum artık resmen bugun grip gibi hissetmiorum burnum tam olarak acıldı iyiyim ama dune kadar grip hallerindeydim ve çok bitkin dustum. ilk bir haftasında ise gribin evde kanamam varıd zaten yatıyorudm yani dusun yattıgım ve hersekil iyi beslendigim halde bu kadar gun surundurdu. çok korkuyorum tekrar girp olcam diyee

kızlar merhaba birşey soracağım hani bizim doğumlar ağustosa denk geliyor ya inşallah peki doğum iznine ne zaman ayrılabiliriz.bir aksilik çıkmazsa nisan sonu gibi düşünüyorumda...

kayracım 8 hafta doğum öncesi, 8 hafta doğum sonrası toplam 16 hafta iznimiz var. Sağlığın yerindeyse doğuma 3 hafta kalana kadar çalışıp, o 5 haftayı doğum sonrasına ekleyebiliyorsun. Yani 3+13 biçiminde kullanıyorsun iznini. Her iki durumda da nisan sonu izne ayrılamıyoruz ki? Ücretsiz izin ya da rapor alabilirsin.

Bu arada devlet memuru olan arkadaşlar, bizim yıl içinde toplam 40 gün rapor hakkımız var. Bu 40 günün dışında sağlık izni ancak heyet raporu ile alınabiliyor. Bilginize... Şimdiden harcamamakta fayda var!!

Bu arada aftabru, çok daha güzel fotoların varmış, bence onlardan birini avatar yapmalısın. Ben seni fotondan hep yaşını almış biri gibi düşünmüştüm. Oysa ne kadar hoşmuşsun.. Bu arada yakın bir arkadaşıma da çok benziyorsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…