2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

cok sukur hicbirsey gormuyorum :))))))))) sızıyorum resmen yun atkımıda yastık yapıyorum ohhhh :))

valla çok sanslısın aftabru. Aynen bende babymom gibi tum dertler benim basımdaymıs gibi bir karalar bagladım sorma. Simdiden bebege nası bakıcam korkusu sardı. Gece nası uyancam falan korkusu basıma gelceği bililyorum birtane buyuttugum için toz pembe beklemiyorum bebegin dogumunu sevgisi apayrı ama zorlukları bilince boyle oluyormus ikinciyi doguranlarhep aynını diyorlar. Neyse ayrıca hani simdi hastalıktan çıktım halim tam yok falan yasanki su an bbeek var ve ben ona nası bakcam kendime halim yok falan seklindeyim halbuki bu ruh halinde ve fiziksel sikintida olusumun nedeni bebegin kucagımda dğil karnımda olusundan ama bu gerceği ara ara unutuyorum ben halsiz bitkinim nası bebek buyutcem falan diye dertleniyorum:)) yani hornmonların azmamıs ne kadar sanslısınnn anla

sizlerede oluyormu bilmem ben acayip susuyorum bir iki haftadır. Hele telde falan uzun konusayım arada bir iki bardak su içiyorum. Surekil boagzımı temizlemem geerkiyor sanki tukuruk bezlerim calısmıyor hamile iken agzım hep kupkuru.

hoşgeldin minik kelebek. Merak etmiştik. Sen iyiymişsin, şimdi geriye milkshake ve gelgit kaldı. Onları da çok merak ediyorum. Haber alan varsa lütfen bize de haber versin.

ya ben milkshake ile gorustum yazdım ozelden yanıt yazdı hemen ama sizlere bildirmeyi unuttum

pek giremiyormus okuyormus arada yazmaya vaktı olmamıs yogunmus isleri ama iyiymis.

LALECE;
iranın ücra bir şehrinde misin yoksa iran genel olarak mı mahrum bir yer? söylediklerine inanasım gelmiyor ve senin için çok üzülüyorum. 11-14 haftalarda mutlaka tr ye gelmeye calis. gelip gitmek zor oluyor mu?

basakk benimde aynen bu sekilde hislerim. Yani donerken birsey var orda hissediyorum. Ayrıca portak gibi benimde alt karın bolgem sisti. Normalde kilom karnım falan var ama alt gobegim yoktur duzdur bende ne yazıkkı mide kismi yaglı. Ama alt karnım top gibi one çıktı bir haftadır falan ve gerginlesmeye basladı sanırmı ikincilerde iç karın genis ve esnek oldugundan daha çabuk belli oluyor biryerde de okumustum bunu.

arkadaşlar nolur şu doğum cetveli nasıl yapılıyor bana da öğretin.yapamıyorum diye çok üzülüyorum

litle hangi cetveli istiyorsun sat ınla soylersen yaparım kontrol paneline girip yapıstırma isi tabi sana ait ama .

teşekkürler esrako, şimdi geriye gelgit kaldı. o da benim gibi hergün iğne vuruyordu ya , o yüzden onu özel olarak daha bi merak ediyorum. iyidir inşallah. ben öyle özelden mail atmayı filan da bilmiyorum, hiç denemedim. albüm filan ekleyebiliyormuşuz, onu bile yeni öğrendim. belki ben de bir iki foto eklerim.

anlamadım ben ne zaman yumurtaldığını biliyosan o ghünden sayılmıyomu bebğin haftası veya bilmiyosan dr sölemiyomu..benim 3 arlık... sonra bişi olmadfı ..çünkü bayram için annemlere gitmiştim eşim gelmemişti ... dr 7 haftalık diyo normalmidir...

kızlar merhaba birşey soracağım hani bizim doğumlar ağustosa denk geliyor ya inşallah peki doğum iznine ne zaman ayrılabiliriz.bir aksilik çıkmazsa nisan sonu gibi düşünüyorumda...

bende türkçe öğretmeniyim maşallah ne çokmuşuz.okullar doğumda bomboş kalacak.bana bebe yağı dedi hem sağlıklı hem kesin çözümmüş.valla doktor amcanın yalancısıyım.
canım üç ayımız 14.haftanın sonunda bitiyormuş ben sordum.12 hafta 3 ay olmuyormuş.şu anda 2,5 aylıksın dedi bana.

selam kızlar dr güzel haberlerle gelen tüm arkadaşları kutlarım ne güzel hep böyle devam eder inşallah darısı bizlerin başına

kızlar gelgıtın profılıne bı baktımda taaa enson 29 aralıkta msj yazmıs kk ya ve enson msj yazdıgı gun ugramıs onun dısında hıc ugramamıs,inşallah yılbası tatılıne gıtmıstır annesıne falan ve ınsallah tatılı uzatmıstır ondan yoktur buralarda.ama baya merak ettım aslında,keske bı msn sı falan olsaydı bırımızde

benimde öyle arkadaşlar şişlik oldu ve hissedebiliyorum karnımda gerilme başladı bende badem yagı sürüyorum :teytey::teytey:

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos
2.Esin123…………………………….....2 ağustos
3.ASLI……………………………..........2 ağustos
4.entelliye…………………………........2 ağustos
5.Caninuss.......................................2 ağustos
6.sakaleynmaster..............................2 agustos
7.Arda..............................................3 ağustos
8.Kayra............................................4ağustos
9.Badibade.......................................4 ağustos
10.helin hivda......................................4 agustos
11.defnedamla....................................5 agustos
12.essraa.........................................5 agustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.dlkltn...........................................8 agustos
15.minik_kelebek..............................8 agustos
16.baybmon.....................................8 agustos
17.dide.............................................8 agustos
18.güzel edirnem..............................9 agustos
19.angeleyes_3.................................10 agustos
20CEMRESİ……………………...……10 ağustos
21.3karanlık1mucize.........................10 agustos
22.Evriş.......................................... .11 ağustos
23.Milk shake..................................11 ağustos
24.nazlı_03......................................13 agustos
25.mercimekim................................13 agustos
26.gelgit…………………………...……14 ağustos
27.başak35……………………......…..14 ağustos
28.nora............................................15 agustos
29.esrako.......................................16 ağustos
30.fasulyeko...................................17 agustos
31.salman......................................17 agustos
32.comely 08..................................17 agustos
33.keops35.……………......…..........18 ağustos
34.tazefasulye................................18 agustos
35.masmavi....................................18 agustos
36.prenses.....................................19agustos
37.sampuan....................................21 agustos
38.ebrar06......................................23 agustos
39.petrik.........................................24agustos
40.emis..........................................25 augstos
41.tuana3434................................26 agustos
42.siney.........................................26 agustos
43.lalace........................................27 agustos
44.desdona....................................27 agustos
45.flawlessd...................................28 agustos
46.nilüfersahh.................................29 agustos
47.ukalam......................................29 agustos
48.ma_ci_de...................................29 agustos
49.burko........................................30 agustos

50.Tealigt
51.masmavı
52.bayan-66
53.Sabinew
54.bnc

sanıyorum listemız bayadan berı guncellenmemıstı,yenı gelen arkadaslar muhtemel dogum tarıhlerını söylerlrse listemıze eklerım a.s.

minik kelebek geçmiş olsun
cadu aldığın kilo değil şişkinlik ve gaz olabilir
ben yarın itibariyle 13.haftaya giriyorum ilk üç ayımı kilo almadan kapattım ama sonrası ne olur bilmiyorum

minik kelebek canım sana zahmet olmazsa bir değişikliğim var doğumum 1 yada en geç 2 ağustos.doktor 1 ağustos dedi ama sen 2 ağustos yazarsan sevinirim.50 den itibaren olan arkadaşlar girmiyorlar söyleyip gittiler.
CANIM BU ARADA ÇOK ÇOOOOOOOOK GEÇMİŞ OLSUN....

litle hangi cetveli istiyorsun sat ınla soylersen yaparım kontrol paneline girip yapıstırma isi tabi sana ait ama .[/QUOTE]

esrako çok tşk ederim ama ben geldiğimde sen yoktun.off benim hiç doğum cetvelim olmayacak herelde:çok üzgünüm:mirmirmirmir

Canim o bendede var bulanti yuzunden hep kuru besleniyorum makarna ekmek yogurt
sistim bende 2.5-3 kilo aldim 9 haftayim bende..

selam arkadaşlar minik kelebek geçmiş olsunn a.s.yaaa kızlar benim bütün eklemlerim sızlıyoo bu grip bukadarda etkilemezkii canım şurda hamileligin keyfini süremiyom yaaa-tatlicadiarzu-

ben albüm yaptım az önce kendime ama bazı fotoları eklemedi, herhalde boyutları büyük olunca eklemiyor, öyle mi? yavaş yavaş keşfedeceğim bu siteyi bakalım, bu tür konularda çok atak değilimdir.

minik kelebek geçmiş olsun
cadu aldığın kilo değil şişkinlik ve gaz olabilir
ben yarın itibariyle 13.haftaya giriyorum ilk üç ayımı kilo almadan kapattım ama sonrası ne olur bilmiyorum

Ne kadar sanslisi:CüvCüv:n, peki kac kilo ile hamile kalmistin??

çok geçmiş olsuna.s.aman dikkat et bende ilk aylarda griptim çok zorr geçti bitmek bilmedi inşallah çabucak geçer kendine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…