2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Bu arada aftabru, çok daha güzel fotoların varmış, bence onlardan birini avatar yapmalısın. Ben seni fotondan hep yaşını almış biri gibi düşünmüştüm. Oysa ne kadar hoşmuşsun.. Bu arada yakın bir arkadaşıma da çok benziyorsun :)

teşekkür ederim. ama zaten 36 yaşıma gireceğim martta. pek göstermediğim söylenir. albüme başka fotolar da ekleyeceğim ama galiba önce boyutlarını küçültmem lazım. sizlerin de varsa albümleriniz bakalım.

Aftabru iyi haberlerine çok sevindim. Özellikle şu cep tel.i olayına şok oldum. Dikkat ediyordum ama daha fazla dikkat edeceğim artık.

MİNİK KELEBEEK, listede ben yokum :çok üzgünüm: Benim de muhetmel doğumum 16 Ağustos ama ben 7 ağustos istiyorum evlilik yıl dönümümüz a.s eğer listeyi düzenlersen beni de ekler misin? (7 ağustosa)

Kızlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Şu doğum cetvelini nereden ekliyorsunuz? Benim cetvelim var ama kontrol paneline girdiğimde İmza ekle vs... yazan bir yer yok. Nereden ekleniyor bana yardım edin.

et sut yumurta ile iliskim bitti aksam bu saatlerden dahada cok oluyo bulantım gecsin artık ya tadını cıkarmak ıstıyorum obur turlu hep yorgun bulantılı depresif biriyım :KK43:(

arkadaşlar bişey sorcam. bir arkdaş demiş ya kablosuz kullanmayın diye çok haklı ama kablosuzdan kurtuluş varmı. işyerimde var . ben normal bağlansam bile yan oda kablosuz bağlanıyo ve bilgisayar ful çekiyo kablosuz ağları. alışveriş merkezlerinde var. bankalarda var kısacası heryerde var. bende çok korkuyorum aslında. evde de var benim kablosuz az girmeye çalşıyorum ama ben kapasamda her yer de ağ çekiyo.cebi yanımda tutmuyorum hiç.siz nasıl önlem alıyorsunuz

arkadaşlar bişey sorcam. bir arkdaş demiş ya kablosuz kullanmayın diye çok haklı ama kablosuzdan kurtuluş varmı. işyerimde var . ben normal bağlansam bile yan oda kablosuz bağlanıyo ve bilgisayar ful çekiyo kablosuz ağları. alışveriş merkezlerinde var. bankalarda var kısacası heryerde var. bende çok korkuyorum aslında. evde de var benim kablosuz az girmeye çalşıyorum ama ben kapasamda her yer de ağ çekiyo.cebi yanımda tutmuyorum hiç.siz nasıl önlem alıyorsunuz

nazlıcım haklısın, üst komşun kullanıyorsa o bile risk taşıyor ama, en azından evde kullanmayalım derim ben. Arkadaşım kablosuz kullanıyordu, kablo takıp kullanıyor şimdi...

albümü olanlar haber versin de bakalım arkadaşlar, yoksa tek tek hepinizin profilini gezmek lazım. merak ediyorum sizleri.

kızlar bana gecmıs olsun dileyen herkeze tek tek tesekkur edıyorum,ama gercekte tesekkur etmek istedım fakat tesekkur butonları kalkmıs sizdede yok dımı yoksa sorun bende mı?

internetten hamileler için beslenme listelerine baktım biraz.ama yok yok listelerde.bir gün içinde hem kurubaklagil hem sebze yemeği hem et hem makarna pilav türü yemek gerekiyor tabi minumum ölçüde.nasıl olcak anlamadım günde en oz 4 çeşit yemek yapmamız lazım.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.Esin123…………………………….....2 ağustos
3.Kayra42.........................................2 agustos
4.ASLI……………………………..........2 ağustos
5.entelliye…………………………........2 ağustos
6.Caninuss.......................................2 ağustos
7.sakaleynmaster..............................2 agustos
8.Arda..............................................3 ağustos
9.Badibade.......................................4 ağustos
10.helin hivda....................................4 agustos
11.defnedamla...................................5 agustos
12.essraa.........................................5 agustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.aidaa...........................................7 agustos
15.dlkltn...........................................8 agustos
16.minik_kelebek..............................8 agustos
17.baybmon.....................................8 agustos
18.dide.............................................8 agustos
19.güzel edirnem..............................9 agustos
20.angeleyes_3...............................10 agustos
21CEMRESİ……………………...……10 ağustos
22.3karanlık1mucize.........................10 agustos
23.Evriş.......................................... .11 ağustos
24.Milk shake..................................11 ağustos
25.nazlı_03......................................13 agustos
26.mercimekim................................13 agustos
27.gelgit…………………………...……14 ağustos
28.başak35……………………......…..14 ağustos
29.nora............................................15 agustos
30.figen............................................16 agustos
31.esrako.......................................16 ağustos
32.fasulyeko...................................17 agustos
33.salman......................................17 agustos
34.comely 08..................................17 agustos
35.keops35.……………......…..........18 ağustos
36.tazefasulye................................18 agustos
37.masmavi....................................18 agustos
38.prenses.....................................19agustos
39.sampuan....................................21 agustos
40.ebrar06......................................23 agustos
41.petrik.........................................24agustos
42.emis..........................................25 augstos
43.tuana3434................................26 agustos
44.siney.........................................26 agustos
45.lalace........................................27 agustos
46.desdona....................................27 agustos
47.flawlessd...................................28 agustos
48.nilüfersahh.................................29 agustos
49.ukalam......................................29 agustos
50.ma_ci_de...................................29 agustos
51.burko........................................30 agustos

arkadaslar muhtemel dogum tarıhlerını yazanları ekledım gözden kacırdıgım varsa benı tekrar uyarsın olurmu

arkadaslar ben 28 temmuz annesiyim insallah. hani sizin gobis resimleriniz yok mu? cekin de gorelim yaww.

bende türkçe öğretmeniyim maşallah ne çokmuşuz.okullar doğumda bomboş kalacak.bana bebe yağı dedi hem sağlıklı hem kesin çözümmüş.valla doktor amcanın yalancısıyım.
canım üç ayımız 14.haftanın sonunda bitiyormuş ben sordum.12 hafta 3 ay olmuyormuş.şu anda 2,5 aylıksın dedi bana.

canım gün olarak doksan günü doldurmadım.doksan gün 13.hafta bitince doluyor
doktorum ayı 4 hafta olarak hesapladığımızdan 3 bitti diyoruz dedi
ayrıca Dr.Kağan Kocatepenin ay ay hamilelik diye videosu var.her ayı anlatıyor.o videoda da 4.ay diye 12 ile 16.haftalardır diyor
internetten ay ay hamileliğe baktığımda da 4.ay olarak 12-16 haftasını gösteriyor
o yüzden yarın 4. aya girmiş oluyorum
Hamileliğin 4. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır? - UZMAN TV
yukardaki site 4. ayı anlatıyor kızlar
ayrıca diğer aylarda var

eline sağlık helincim...

esrako; ağda yapmak bana zulm gibi geliyor hele de doktor beklemediğim bir gün de çağırırsa o zaman en kestirme yoldan başka çarem kalmıyor....

bu arada bende de asabiyet başladı; hani regl öncesi olur ya aynen öyle işte... hatta dün eşimle kavga ettik.. aslında eşim son derce haklı benim de sinirlendiğim şey son derece anlamsızdı...

bugünkü kontrolüm iptal oldu.. miğdem bulantım hafif başladı ve bitti, ben yine de korkuyorum...pazartesiye gideceğim belki o zamana kalp atışı da duyulur bebeğimin bana da moral olur

minik kelebek beni unutmuşsun... 9 eylül benimkisi de:)

X