2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:nazar::emir_bebek:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ :ecrin_bebek::nazar:
1.Arda.......................................3 ağustos................6+2
2.Kayra......................................4ağus to s...............6+1
3.Badibade.................................4 ağustos...............6+1
4.Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5+6
5.Erviş.......................................11 ağustos..............5+1
6.Milk shake..............................11 ağustos..............5+1
7.Esrako....................................16 ağustos.............4+3
8.Aftabru....................................7 ağustos...............5+6
9.Caninuss................................ 2 ağustos...............6+3
10.Aslı.......................................2 ağustos ..............6+3&6+6
11.Gamze hlm.............................
12.Tealigt....................................
13.Başak35.................................14ağust os...............4+5
14.Gelgit.....................................14ağ ustos ..............4+5
15.Cemresi................................. ..............................5+2
16.Sabinev................................. ..............................
17.Bnc
18.Minik kelebek
19.Entelliye................................2 ağustos.................6+3
20.Keops

kayra ben daha öncede yazmıştım canım beni niye eklemiyosunuz listeye bende şu anda 6+3 oldum muhtemel doğum tarihim 2 ağustos benide eklermisin listeye hepimiz sağlıklı hayırlı bi hamillelik döneminden sonra sağlıkla alalım inşallah bebişlerimizi kucağımıza

canım kusura bakma gözümden kaçmış hemen ekledim.bayram dönüşü daha güzel liste yapacağım.sıraya koyacağım inşallah

merhaba arkadaşlar,günlerdir yazdıklarınızı okuyordum.defalarca 'merhaba,inşallah ben de aranıza katılırım' demek istedim ama elim varmadı.bugün gönül rahatlığıyla yazabilirim,çünkü nihayet çift çizgiyi gördüm.
herkese iyi bayramlar,sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebişler diliyorum.

hoşgeldin canım hayırlı olsun.kaç haftalık olduğunu ve muhtemel doğum tarihini yazarsan listeye eklerim.

Selam kızlar nasıl gidiyor hamişlik daha yolun başındayız ama arada migde bulantıları oluyor kızımda daha çok olurdu daha erken oldugundan zannedersem fazla yok bu sefer
birde bu bayram hep uzun yolculuklar yapıyırum eşim sayesinde ilk gün bergamaya gittik 2 saat gidiş 2 saatte dönüş 2 günü evdeydim 3 günü foçaya gittik 1,5 saat gidiş aynısaatte dönüş yaptık şimdide selçuga gidicegiz 2 saat sürer heralde inşallah bir sakıncası olmaz kendi arabamız oldugu için rahat gidiyoruz ama insanın aklınada takılmıyor degil hani bu bebişleri çok bekledik çünki

hoşgeldin canım hayırlı olsun.kaç haftalık olduğunu ve muhtemel doğum tarihini yazarsan listeye eklerim.

canım,çok teşekkür ederim.hoşbulduk.muhtemek doğum tarihim 18 ağustos,4+2'yim. listemize istersen kaç haftalık olduğumuzu yazmayalım,hergün yenilemek gerekecek. a.s.

sağolun kızlar o kadar uğraşıp günlerinizi hesaplıyorum bir nasılsın diyen bir sağol diyen yok çok sağolunsenağlama::çok kırıldım valla hepinize:çok üzgünüm:

Ay ay ay.. nasıl gözümüzden kaçmış.. teşekkür ederim Kayra cım, ellerine kollarına sağlık arkadaşım, benimde senden ricam erviş deil evriş die adımı düzeltirsen çok mutlu olurum.

aramıza yeni katılan çifte bayram yapan hamişler hoşgeldiniza.s..Kayramın üstüne bu kadar varmayın bakim hııııı kızarım bak.arkadaşlar hala adet sancısı çeken varmı aranızda.kayra ve ben bu ağrılardan bunaldık ve yok bitmek bilmiyo.bizimle aynı durumda olan varsa yazın lütfen normalmi bu ?

Bende geldim Arda.. o ağrılar halen mevcuttur.. tamam geçti diyorum yine başlıyor.. 3. aya kadar normal diye içim rahat.. aman başka da bir şey olmasın zaten.. buna da şükür.

:nazar: :nazar: :nazar: ANNELERİMİZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar: :nazar: :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye………………………….........2 ağustos
4.Caninuss........................................2 ağustos
5.Arda...............................................3 ağustos
6.Kayra.............................................4ağustos
7.Badibade........................................4 ağustos
8.Tırtıl kelebek...................................7 ağustos
9.Aftabru...........................................7 ağustos
10.CEMRESİ……………………....……10 ağustos
11.Evriş............................................11 ağustos
12.Milk shake...................................11 ağustos
13.gelgit…………………………....……14 ağustos
14.başak35………………………....…..14 ağustos
15.Esrako.........................................16 ağustos
16.keops35…………………………......18 ağustos

17.Gamze hlm
18.Tealigt
19.Sabinev
20.Bnc
21.Minik kelebek

Kayracığım,hergün yenilememek için böyle bir liste hazırladım. a.s.

aramıza yeni katılan çifte bayram yapan hamişler hoşgeldiniza.s..Kayramın üstüne bu kadar varmayın bakim hııııı kızarım bak.arkadaşlar hala adet sancısı çeken varmı aranızda.kayra ve ben bu ağrılardan bunaldık ve yok bitmek bilmiyo.bizimle aynı durumda olan varsa yazın lütfen normalmi bu ?

canım benimde hala adet sancısı gibi sancılarım var bende açıkçası tedirginim sanki hiç bitmiyicekmiş gibi geliyor pazartesi ilk kontrolüm var günlerde geçmek bilmiyor sanki

selam kızlar,bende bulantı,tiksinme,başdönmesi yok,ilk hamileliğimde de yoktu.mide yanmam var,internette araştırdım,5. aydan sonra olurmuş,bu kadar erken olması normal mi?ilk hamileliğimde de mide yanması vardı ve ardından gittiğim kontrolde bebeğimin hayata veda ettiğini öğrenmiştim.belki hiç alakası yok ama korkuyorum,bu konuda bilgisi olan var mı?

Selam kızlar nasıl gidiyor hamişlik daha yolun başındayız ama arada migde bulantıları oluyor kızımda daha çok olurdu daha erken oldugundan zannedersem fazla yok bu sefer
birde bu bayram hep uzun yolculuklar yapıyırum eşim sayesinde ilk gün bergamaya gittik 2 saat gidiş 2 saatte dönüş 2 günü evdeydim 3 günü foçaya gittik 1,5 saat gidiş aynısaatte dönüş yaptık şimdide selçuga gidicegiz 2 saat sürer heralde inşallah bir sakıncası olmaz kendi arabamız oldugu için rahat gidiyoruz ama insanın aklınada takılmıyor degil hani bu bebişleri çok bekledik çünki
benımde mide bulantım yok ama böyle hafif arada bı mıdem sankı dönüyo tam olarak bulanmıyor ama ne bılıyım.bı degısık yanı.sende baya bı yolö katetmıssın bu bayram canım maşşallah sana.bılmıyorum yolculukta herhangı bı sorun olcagını sanmıyorum düşük tehlıkesı fılan yoksa.ama bı doktorunu arayıp soradabılırsın.neyse Allah hepimize sagflıklı bı hamıleleık sonunda hayırlı bır dogumla bebıslerımıze kavuştursun inşallahhhh.....
canım,çok teşekkür ederim.hoşbulduk.muhtemek doğum tarihim 18 ağustos,4+2'yim. listemize istersen kaç haftalık olduğumuzu yazmayalım,hergün yenilemek gerekecek. a.s.
kaydirigubbakcemile5 evet canım bencede sadece muhtemel dogum tarıhlerımızı yazalım yoksa hergun güncellemek gerekecek
ya ben tam olarak adet sancısı cekmıyorum ama arada hafıf bı karın agrım oluyor cok korkuyorum bıse olcak die ama şimdilik şükür herhangı bıse yok,sende cokmu fazla adet sancısı var canım.hemen kötü düşünme bişe olmaz belkıde normaldır canım stres yapma bence bukadar :1hug:
canım benimde hala adet sancısı gibi sancılarım var bende açıkçası tedirginim sanki hiç bitmiyicekmiş gibi geliyor pazartesi ilk kontrolüm var günlerde geçmek bilmiyor sanki
ya benımde kontrolüm yarın cok heycanlıyım.inşallah iyi haberlerle döneriz hepimiz.valla yarına kadar nasıl sabredıcem hıc bılemıyorum.saat 3.5da randevum
selam kızlar,bende bulantı,tiksinme,başdönmesi yok,ilk hamileliğimde de yoktu.mide yanmam var,internette araştırdım,5. aydan sonra olurmuş,bu kadar erken olması normal mi?ilk hamileliğimde de mide yanması vardı ve ardından gittiğim kontrolde bebeğimin hayata veda ettiğini öğrenmiştim.belki hiç alakası yok ama korkuyorum,bu konuda bilgisi olan var mı?

mıde yanması bende adetıme yakın olmustu hatta acaba hamıle olabılırmıyım diede aklıma gelmıstı.ben normal oladugunu düşünüyorum.hem öle diğer hamıleliğinle karsılastırma yapma insanın moralı bozuluyor.
bende maalesef ilk hamılelıliğimi düşükle sonlandırdım hala acabayla dolu kafam ama yınede kötü düşünüp moralımı bozmamaya özen gösterıyorum.

Allah ım hepimize hayırlı saglıklı hamıleleıkler nasip etsın.9.ayın sonunda saglıkla kucagımıza almak nasip etsın bebeklerımızı inşallah......... :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

:nazar: 2009 AGUSTOS ANNELERİ VE MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ:nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5.Arda..............................................3 ağustos
6.Kayra............................................4ağustos
7.Badibade.......................................4 ağustos
8.Tırtıl kelebek..................................7 ağustos
9.Aftabru..........................................7 ağustos
10.minik_kelebek..............................8 agustos
11.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
12.Evriş...........................................11 ağustos
13.Milk shake..................................11 ağustos
14.gelgit…………………………...……14 ağustos
15.başak35……………………......…..14 ağustos
16.Esrako........................................16 ağustos
17.keops35.…………………..……......18 ağustos

18.Gamze hlm
19.Sabinev
20.Bnc
21.Tealigt

Son düzenleme:
Ay ay ay.. nasıl gözümüzden kaçmış.. teşekkür ederim Kayra cım, ellerine kollarına sağlık arkadaşım, benimde senden ricam erviş deil evriş die adımı düzeltirsen çok mutlu olurum.

:emir_bebek:evet canım şimdi farkettim evime bi gideyim ne güzel liste yapcam size.affettin mi beni:Saruboceq:a.s.

arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim de Allah nasip ederse 13 Ağustos gibi doğum.

X