2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

amannnııın kelebekime bak beniiimmm, ağustos annesi olcakmışş.
tubişim sana ve tüm arkadaşlara sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler diliyorum..

2008 ağustos annişleri çok iyi arkadaşlarımdır benim, hastanede yattığım zamanlarda sadece ismimden telefonlarımı bulup beni hastanede bulmuşlardı. hiç unutamam bu vefayı, umarım burda 2009 annişleride bu mutluluğu yaşarlar..
herkese hayırlı hamilelikleeerrr.. :emir_bebek:

İnşallah bize de nasip olur Tosbaa.. güzel dileklerin için saol arkadaşım.

yhaa kızlar ne güzel sizlerii aramısda görmek şöyle bi dogum yapıcakların tarihine baktımda 14 agustos u görünce ogünüm aklıma geldii yhaa sizin dgumunuzda bziim bebkleirmzide yaşlarına giricek çok güzel bişi bu yhaa:) allahım hepinize saglıklı bir şekilde dogum yapmayı nasip etsin inş. canlarım...

Tesekkur ederim Seher.. bize de nasip olsun o günler inşallah.:nazar:

hoşgeldiniz taze anneler.allhım sağlıklı,sıhhatki,mutlu ve rahat bi hamileliğin sonunda dünyanın en güzel bebeklerini kucaklarınıza almanızı nasip eder inş.hepinize hayırlı bayramlar.

amannnııın kelebekime bak beniiimmm, ağustos annesi olcakmışş.
tubişim sana ve tüm arkadaşlara sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler diliyorum..

2008 ağustos annişleri çok iyi arkadaşlarımdır benim, hastanede yattığım zamanlarda sadece ismimden telefonlarımı bulup beni hastanede bulmuşlardı. hiç unutamam bu vefayı, umarım burda 2009 annişleride bu mutluluğu yaşarlar..
herkese hayırlı hamilelikleeerrr.. :emir_bebek:
:1hug: :1hug: :1hug: canım arkadasım saol Allah hepimize hayırlı ve saglıklı bı hamıleleık sonunda bebeklerımızı saglıkla kucagımıza almak nasip etsin inşallah......
evet anlattmıstın canım 2008 agustos annelerını gercekten senı arayıp bulmaları cok güzel ve insanın unutamıyacagı bır duygu,bızde burda inşallah okadar güzel bir dostluk kuracagız.........
minik_kelebek hosgeldin canim aramizaaa......kaydirigubbakcemile5

saol canım hosbulduk

ne iğnesi vuruluyorsun canım. bende iğne vurulacağım doğuma kadar hergun.

hayırlı olsun gelgit. benim kanımda pıhtılaşma oluyormuş östrojen hormonu arttıkça. o yüzden clexane diye bi iğne vuruyorum kendime hergün. ben de dokuz ay kullanacağım. şimdiden göbeğim morartılarla doldu. ama olsun ben 9 ay vurmak isterim. yeter ki o dokuz ay dayansın.
sende sorun neymiş ki?

kızlar listenizi kim düzenliyor bilmiyorum ama kendim yazmak istemedim bende otomatik hesplıyıcılara hesaplattım 4+3 gösteriyor muhtemelen dogum tarihide agustos 14 ben kızımı normal dogum yaptım ama biraz eziyetli oldu idrar torbasını sarkıtmış dr lar şimdi daha erken ama aklımada takılmıyor degil yine normal dogummu yapsam diye 2 dogum olacagı için kolay olur deniliyor ama dr nasıl isterse öyle olcak galiba ama allah nasip ederse özelde düşünüyoruz eşimle

Vayyy girmeyeli sayımız artmış, ne kadar güzel..

Sibelim ben sodayı sadede içiyorum meyve li de.. farketmiyor, duruma göre ama kilo almamak için sade içmekte fayda var bence.. bi de bu arada o karın şişkinliği ciddi bir şekilde bende de var, acayip şişiyor.. şimdiden 5 aylık gibiyim yahu :1shok:

aynen bende evris ya ve kemer vstakınca sankı rahatsız olcak iyiolmayacak bebek için gibibir hisse kapılıyorum yada rahatsızoluyorum otururken falan batıyor kemer kısmı pantalonun beli vs
inanamassınız ama biraylıkhamile olarak hamile esofmanı aldım :KK66: yani bakıncad irekhamile esofmanı diye anlasılmıyor allahtan bel kısmı belli eden kismi bluzunaltında kalacak ama oyle rahatkıkesinlikle biriki ay haftasonları tekbunla gezerim diyorum
simdi baskahamile giysisi almakistemiyorum ama bayram tatilisonrası ise gidene kadar nehale gelecek bu siskinlik bilmiyorum

kızlar listenizi kim düzenliyor bilmiyorum ama kendim yazmak istemedim bende otomatik hesplıyıcılara hesaplattım 4+3 gösteriyor muhtemelen dogum tarihide agustos 14 ben kızımı normal dogum yaptım ama biraz eziyetli oldu idrar torbasını sarkıtmış dr lar şimdi daha erken ama aklımada takılmıyor degil yine normal dogummu yapsam diye 2 dogum olacagı için kolay olur deniliyor ama dr nasıl isterse öyle olcak galiba ama allah nasip ederse özelde düşünüyoruz eşimle

basakcım dr un seni yonlendirecektir sakıncalı derse kesinlikle normalyapma sezaryan çokkonforlu bir dogumsekli tavsiye ederim; ozellikle epidural sezaryanı ben oglumu buyontemle dogurdum çok çokmemnumunm yine epidural sezaryan olmayı istiyorum

:emir_bebek::nazar:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ:ecrin_bebek: :nazar:
1.Arda.......................................3 ağustos................6+2
2.Kayra......................................4ağusto s...............6+1
3.Badibade.................................4 ağustos...............6+1
4.Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5+6
5.Erviş.......................................11 ağustos..............5+1
6.Milk shake..............................11 ağustos..............5+1
7.Esrako....................................16 ağustos.............4+3
8.Aftabru....................................7 ağustos...............5+6
9.Caninuss................................ 2 ağustos...............6+3
10.Aslı.......................................2 ağustos ..............6+3&6+6
11.Gamze hlm.............................
12.Tealigt....................................
13.Başak35.................................14ağustos...............4+5
14.Gelgit.....................................14ağustos ..............4+5
15.Cemresi................................. ..............................5+2
16.Sabinev................................. ..............................
17.Bnc
18.Minik kelebek

Son düzenleme:
başak hayırlı olsun sağlıklı hamilelikler diliyorum.ama ben sana demiştim hamilesin diye.çk sevindim

arkadaşlar listeyi yeniledim.ama bazı arkadaşların ne doğum tarihleri var nede kaç haftalık oldukları.hesapamakta zorlk çekiyorum.

Ya Esracım, bende bi serseri kotlarından var, hani şu düşük bel tarzı, çok bol kotlardan,kaydirigubbakcemile3 yaw ondan başkasını gıyemez oldum, evet bende birseyleri giyerken beni sıkmasından korkuyorum,:nazar: o yüzden de olabıldiğince bol seyler gıymeye çalışıyorum bel kısmım için..

Sanırım şu hamile esofmanlardan bır tanede ben alayım.. bi süre beni idare etsin.

Son düzenleme:
sağolun kızlar o kadar uğraşıp günlerinizi hesaplıyorum bir nasılsın diyen bir sağol diyen yok çok sağolunsenağlama::çok kırıldım valla hepinize:çok üzgünüm:

başak hayırlı olsun sağlıklı hamilelikler diliyorum.ama ben sana demiştim hamilesin diye.çk sevindim

evet canım dedigin gibi hamiş çıktım şimdi dr kontrolünede herşeyin yolunda oldugunu ögrenmekten başka dedim yok inanki izmirde bütün hastaneleri aradım kadın dogumcu bulmak için erkenden muayne olayım diye acil olmadaıktan sonra ssk bile bakmıyor mecbur tatilin bitimini bekliyorum sanki günler geçmek bilmiyor gece elimde birtane test kalmıştı onuda yaptım 2 çizgi çıkıyor eşim neden yaptın dedi cevabım hemen hazırdı diger negatif çıkan testlerin inadına 2 çizgiyi görmek için yaptım dedim :roflol:

kızlar herkezın bayramını en içten dileklerımle kutluyorum inşallah önümüzdekı bayrama Allah ın izniyle bebeklerımızle girmek nasip olur...........

merhaba arkadaşlar,günlerdir yazdıklarınızı okuyordum.defalarca 'merhaba,inşallah ben de aranıza katılırım' demek istedim ama elim varmadı.bugün gönül rahatlığıyla yazabilirim,çünkü nihayet çift çizgiyi gördüm.
herkese iyi bayramlar,sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebişler diliyorum.

kayra ben daha öncede yazmıştım canım beni niye eklemiyosunuz listeye bende şu anda 6+3 oldum muhtemel doğum tarihim 2 ağustos benide eklermisin listeye hepimiz sağlıklı hayırlı bi hamillelik döneminden sonra sağlıkla alalım inşallah bebişlerimizi kucağımıza

hayırlı olsun gelgit. benim kanımda pıhtılaşma oluyormuş östrojen hormonu arttıkça. o yüzden clexane diye bi iğne vuruyorum kendime hergün. ben de dokuz ay kullanacağım. şimdiden göbeğim morartılarla doldu. ama olsun ben 9 ay vurmak isterim. yeter ki o dokuz ay dayansın.
sende sorun neymiş ki?

bendede kan pıhtılaşması var bnede clexan 0.4 lük vuruluyorum.mthfr c677t homozigotum bende.bebe aspirinide devam ediyorum bu arada..eh malum heres gibi folik asit var.

bendede kan pıhtılaşması var bnede clexan 0.4 lük vuruluyorum.mthfr c677t homozigotum bende.bebe aspirinide devam ediyorum bu arada..eh malum heres gibi folik asit var.

c677 sini bilmiyorum ama bende de heterozigot mthfr var aynı zamanda... homozigot factor v leiden e ilave olarak yani

X