2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam kızlar nasipse bende agustosta dogum yapacagım aranız yeni katıldım yani hamile oldugumuda bu gece ögerndim

hepinizin adına çok sevindim kızlar umarım saglıkla bebişlerinizi kucagınıza alırsınız .belki kullananlarınız vardır ama kullanmayanlara tavsiye bebe aspirini (babypirin veya ecopirin) ve folik asit bu dönemde bebeginizin gelişimi için çok önemli ben 5 ay kullanmıştım dr.a danışıp kullanmaya başlayın bence..

merhaba kızlar nasılsınız ben girebildim nete bir boşluk bulabildim.....

ya size birşey sormak istiyorum ya benim karnım çok şişti inanın bütün pantolonlarım olmuyor sıkıyor bende sıkınca rahat olamıyorum çünkü sıkı şeyler giymememiz gerekiyormuş.... daha bayramlık birşey bulamadım kendime çünkü aslındada almakta istemiyorum alsam anca 1 ay falan giyebileceğim..... zaten hormon haplarından dolayı 2-3 kilo almıştım pantolonlarım anca oluyordu şimdi birde hamilelik olunca sığamıyorum bebeğim için herşeye değer ben razıyım.....

evrişcim hergün soda içiyorum demiştin nasıl soda sademi meyvelimi yani farkediyormu....

esrako evet aşağı yukarı beraber gidiyor kan değerlerimiz belki aynı gün görürüz inşallah bebişlerimizi ben cuma günü gideceğim inşallah bir aksilik olmazsa allahın izniyle...benim geç döllenme oldu aslında sanırım yine bile iyi bir değer....çünkü testi yaptığımda adetim 1 gün geçmişti şükür 506 çıktı....ben buay ateş ölçüyordum ateşim taaa 18. gün yükselmeye başlamıştı o yüzdendiyorum sanırım geç döllenme oldu diye.....tekrar kendinize iyi bakın..... unutmayın beni sakın:)))))))))))))

başak 35 canım senide tebrik ederim klomen kullanıyordun sende demi o sayfadan tanıyorum seni.... sende çok istiyordun rabbim dualarımızı kabul etti inşallah bundan sonrasında bir sorun yaşamayız.....

ismini yazmadığım diğer arkadaşlarım sizlerde aramıza hoş geldiniz sayfamıza renk kattınız ooo ne güzel çoğalıyoruz.....

hepinizin bebişleri hayırlı olsun allah hepimize sağlıcakla kucağımıza alamyı nasip etsin bende haziran annesiyim hepinize iyi bayramlar

merhaba kızlar benide aranıza alın 4+2 hamileyim sonunda.herkese sağlıklı gebelik geçirmelerini diliyorum.

evet cuma gunu öğrendim gebe olduğumu hemen kan testi yaptırdım adet gunumde öğrendim değerim 326.94 cıktı.sanırım erken döllenme oldu idrardada erken cıktı çünkü.şimdi korkular endişeler srdı beni bişe olacakmı dye.ağustor 14 mdt ancak sezeryan olacağı için temmuz sonu olur herhalde.

arkadaşlar, vajinal ultrasonografi cihazı kaç paradır? ben bi tane eve almak ve her gün bebeğe bakmak istiyorum. pisikopat oldum ben. hergün vuruyorum iğneleri "yarasın" diyerek, sonra da meraktan çatlıyorum "iyi geliyor mu acaba" diye. benim bebeğimin iğnesiz yaşama şansı yok çünkü...

ne iğnesi vuruluyorsun canım. bende iğne vurulacağım doğuma kadar hergun.

:nazar::CüvCüv::nazar:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ:nazar::CüvCüv:::MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZnazar:
Arda.......................................3 ağustos................5+5
Kayra......................................4ağusto s...............5+4
Badibade.................................4 ağustos...............5+4
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5+1
Erviş.......................................11 ağustos..............4+4
Milk shake..............................11 ağustos..............4+4
Esrako....................................16 ağustos.............3+6
Aftabru....................................7 ağustos...............5+1
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................
Esin123..................................2 ağustos..............5+6
Gelgit..................................... 14 ağustos..............4+2
evet arkadaşlar ben okuduklarımı yazdım sizde ekleyin birbirimizi takip edelim haberdar olalım.

kendimi ekledim kızlar

Son düzenleme:
ya kime nasıl güveneceğimi şaşırdım.malatyadayım ben.bayram için izmire gideceğim.buradaki doktora sordum dün git dedi konyadaki doktorum asla otobüsle gidemezsin diyor.vtabiki konyadaki doktoruma güveniyorum.uçak bileti gidiş dönüş 540 ytl.delireceğim.kaynımın nişanı var.ya offfffffffffffffffffff

konyada hangi doktora gidiyorsun.bende konyada yasıyorum samsuna ailemin yanına gitmek için hevesleniyorum ancak kesinlikle yasak.helekı bana.sende dikkatlı ol derim ben.

maşallah maşallah kardeşler geliyoooo ertuğa.hayırlısıyla kucagınıza alın inşallah canlarım saglıkla inş.tırtıl kelebek eger 7 sinde olursa ertuğ la aynı tarih olcak bebişin canım hayırlı bayramlar hamişler

canım kan değerim bu.hastanedeki acil doktoru 4 haftalık gebe görunuyor demiş eşime hesaplayıcılara görede öyle zaten.ben ekleyeyim seni listeye.dr ye gitmedim daha.aradım doktorumu bayramdan sonra gel dedi bende öyle yapmayı düşünuyordum zaten.

muh.dğm.trhını sölde ekleyeyim canım ben son listeden kopyalayıp ekledim kendimi

benim de 3 gündür sabahları feci bulanıyor midem. istifra edeceğim diye korkudan markete girer girmez poşet istedim elimde poşetle dolaştım. arada bir kusacak gibi oldum reyon aralarına saklandım ama kusmadım. ne garip bişey. normalde midem bulanınca hep istifra ederim oysa. acaba diyorum psikolojik olarak mı bulanıyor? çok istiyordum çünkü bu hamileliğimde bulantım olmasını. ilk ikisinde olmamıştı ve bebek tutunamamıştı, bulantı varsa iyidir diye duyduğum için belki de şartlıyorumdur kendimi bulantıya...
iki gündür rahatsızım, ilaç kullanamıyorum ama sürekli istirahat ediyorum. ateşim vardı iki gündür 37.2 civarındaydı. bugün 37,5 olunca doktorumu aradım o da 38 e gelirse minoset iç dedi. ilaç içmem gerekmesin diye eşim soğuk nemli bezlerle ateşimi düşürmeye çalıştı. sizin de başınıza geldi mi? ne yapardınız? ilaç içer miydiniz?

canım bende ateşten ve idrar yollarımdaki feci iltihaptan hastanelere düştüm antibiyotik verdiler içmek istemedim ,içmedim ve dahada kötü oldum iltihap böbreklerime sıçramak üzereydi ve antibiyotik içmek zorunda kaldım,

dr hamilelikte ilaç içilmez diye yanlış bir inanış var dedi,
ilaç içilmez değil her ilaç içilmez dedi,içtim ve şuan ayağa kalktım çok iyiyim,
ateş ve idrar yollarında iltihap bebekte kalıcı hasarlar,erken doğum,yada düşük gibi sonuçlar doğururmuş,oysaki doğru ilaç kullanmak bebeğe zarar vermez dedi,

bide ilk 3ay bebek gelişimi çok önemli evet ama inanın sizin yediklerinizden bağımsız büyüyorlar vitamin depolarınızdan besleniyorlar ben 1,5ay her yediğimi çıkardım ,su dahi içemedim,6kiloya yakın kilo verdim ve bebeğimin gelişimide boyuda 5gün önde gidiyor,
bu dönem bol bol dinlenmelisiniz ama 3.aydan sonra bebeğinizin mide ve sindirim sistemi geliştiği için sizin yediklerinize ihtiyaç duyuyor

MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Esin123..................................2 ağustos..............5+6
Arda.......................................3 ağustos................5+5
Kayra......................................4ağusto s...............5+4
Badibade.................................4 ağustos...............5+4
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5+1
Aftabru....................................7 ağustos...............5+1
CeMReSi.................................7 ağustos..............5+2
Erviş.......................................11 ağustos..............4+4
Milk shake..............................11 ağustos..............4+4
Gelgit..................................... 14 ağustos..............4+2
Esrako....................................16 ağustos.............3+6
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
evet arkadaşlar ben okuduklarımı yazdım sizde ekleyin birbirimizi takip edelim haberdar olalım.

Son düzenleme:
selam kızlar bende katıldım aranıza inşallah bır sorun yoksa bende agustos annesı olucam kaydirigubbakcemile2 .cook heycanlıyım valla cokda mutluyum

Vayyy girmeyeli sayımız artmış, ne kadar güzel..

Sibelim ben sodayı sadede içiyorum meyve li de.. farketmiyor, duruma göre ama kilo almamak için sade içmekte fayda var bence.. bi de bu arada o karın şişkinliği ciddi bir şekilde bende de var, acayip şişiyor.. şimdiden 5 aylık gibiyim yahu :1shok:

yhaa kızlar ne güzel sizlerii aramısda görmek şöyle bi dogum yapıcakların tarihine baktımda 14 agustos u görünce ogünüm aklıma geldii yhaa sizin dgumunuzda bziim bebkleirmzide yaşlarına giricek çok güzel bişi bu yhaa:) allahım hepinize saglıklı bir şekilde dogum yapmayı nasip etsin inş. canlarım...

selam kızlar bende katıldım aranıza inşallah bır sorun yoksa bende agustos annesı olucam kaydirigubbakcemile2 .cook heycanlıyım valla cokda mutluyum

amannnııın kelebekime bak beniiimmm, ağustos annesi olcakmışş.
tubişim sana ve tüm arkadaşlara sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler diliyorum..

2008 ağustos annişleri çok iyi arkadaşlarımdır benim, hastanede yattığım zamanlarda sadece ismimden telefonlarımı bulup beni hastanede bulmuşlardı. hiç unutamam bu vefayı, umarım burda 2009 annişleride bu mutluluğu yaşarlar..
herkese hayırlı hamilelikleeerrr.. :emir_bebek:

evris cim canim sodayi icerken dikkatli ic canim biliomusun bilmiyorum ama sodadan bir adam oldu ic organlari parcalandi canim belki miyonda bir ihtimal ama sen yinede dikkattt ett canim benimma.s.

Tesekkür ederim uyarın için cemresi.. ben sodayı bebeğim doğduktan sonra sarılık olma riskini oldukça azalttığı için içiyorum.. genelde de hep aynı marka ve yemekten çok çok sonra içiyorum.. yemeğin üzerine içildi mi biliyorum hastanelik olunuyor, benim kuzenim olmuştu.

X