2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Saol neslim.. Rabbim nasip etti sonunda, hamileyim canım arkadaşım benım. En kısa zamanda Allahım sana da nasip etsin tekrar.

canım çook sevindimmm..Rabbim hayırlı sağlıklı şekilde kucağına almayı:nazar: nasip etsin inşallahhh:Saruboceq: geçen sene bende ağustos annesiydim bu sene sıra sende inşallahh 2010 da ben olurumm:Saruboceq: Rabbim nazarlardan saklasın seni ve bebeğiniii ,,ay ne güzel ya hamilesinnnnnnnŞeniz kendine ve bebişine cici bakkkk

canım çook sevindimmm..Rabbim hayırlı sağlıklı şekilde kucağına almayı:nazar: nasip etsin inşallahhh:Saruboceq: geçen sene bende ağustos annesiydim bu sene sıra sende inşallahh 2010 da ben olurumm:Saruboceq: Rabbim nazarlardan saklasın seni ve bebeğiniii ,,ay ne güzel ya hamilesinnnnnnnŞeniz kendine ve bebişine cici bakkkk

Kuzum benim ya, mahçup ediyorsun beni.. sana bilerek ve de isteyerek haber vermedim, ne demek istediğimi anlamışsındır. Kıyamam sana çünkü... yüzün hep gülsün güzel dostum benim, Allahım yüzüne gülsün inşallah en kısa zamanda, tekrar anne olmanın güzelliğini tadasın canım benım, saol dostum güzel dileklerin için.. seni çok seviyorum.

Selam kızlar nasıl gidiyor hamişlik daha yolun başındayız ama arada migde bulantıları oluyor kızımda daha çok olurdu daha erken oldugundan zannedersem fazla yok bu sefer
birde bu bayram hep uzun yolculuklar yapıyırum eşim sayesinde ilk gün bergamaya gittik 2 saat gidiş 2 saatte dönüş 2 günü evdeydim 3 günü foçaya gittik 1,5 saat gidiş aynısaatte dönüş yaptık şimdide selçuga gidicegiz 2 saat sürer heralde inşallah bir sakıncası olmaz kendi arabamız oldugu için rahat gidiyoruz ama insanın aklınada takılmıyor degil hani bu bebişleri çok bekledik çünki

basak yahu amma çok gezmissin :) arabayla ve kisa kisa mesefaeler oldugu için sorun olmazbence onemli olan ikisaatte bir durup bes on dk yuruyusyapıp kan akımını duzenlemek ben 7 aylıkhamile iken ist dan fethiye yetatile gitmistik dr iki saatte bir durun besdk yuruyus yap demisti ama bizpek uymamıstıkbuna bir an evelgidelim diye:) gnclik ve cahillik iste:)

canım,çok teşekkür ederim.hoşbulduk.muhtemek doğum tarihim 18 ağustos,4+2'yim. listemize istersen kaç haftalık olduğumuzu yazmayalım,hergün yenilemek gerekecek. a.s.

keops hosgeldin nihayet sonuncu olmaktan kurtuldum sen geldin
en erken ogrenenlerden oldugum için benden sonra kisi hiç yoktu haftası ve gunu olarakyani:)
bencede haftaları yazmakla ugrasmayalım listeyi duzenlemek herkese gore ayarlamak çok zor olur dogum tarihleri yazsın yeterli bence zaten gebelik cetveleri var çogu kiside ordan gun hafta takibiyapabiliriz

aramıza yeni katılan çifte bayram yapan hamişler hoşgeldiniza.s..Kayramın üstüne bu kadar varmayın bakim hııııı kızarım bak.arkadaşlar hala adet sancısı çeken varmı aranızda.kayra ve ben bu ağrılardan bunaldık ve yok bitmek bilmiyo.bizimle aynı durumda olan varsa yazın lütfen normalmi bu ?

bende adete bir iki gun kalaya kadar adet sancısı kasık batması tarzı seyler oldu adet gunum geçtikten sonra kesildi tamamen su anne adet belirtisi yasıyorum nede hamilelik hissi:) sadece gouslerim dolgunlastı ve uçları çok acıyor
yarın sabah 9,20 dr dayım heyecanlıyım bu gece rahat uyuyamam artık

kızlar selam nasılsınız bakalım bugün

sağol canım,iyiyim.kan testi için polikiliniğe gittim bugün,yarın ya da pazartesi çıkarmış sonuç.zaten ben pazartesi günü hastaneye gidecektim,neyse değer yükselmiş mi ona bakarız artık.merak etmeye devam...

:nazar:::nazar:ANNELERİMİZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ:nazar:::nazar:

1.Esin123……………………………......2 ağustos
2.ASLI……………………………...........2 ağustos
3.entelliye………………………….........2 ağustos
4.Caninuss........................................2 ağustos
5.Arda............................................ ..3 ağustos
6.Kayra........................................... .4ağustos
7.Badibade........................................4 ağustos
8.Tırtıl kelebek...................................7 ağustos
9.Aftabru......................................... .7 ağustos
10.CEMRESİ……………………....……10 ağustos
11.Evriş.......................................... .11 ağustos
12.Milk shake...................................11 ağustos
13.nazlı-03........................................13 ağustos
14.gelgit…………………………....……14 ağustos
15.başak35………………………....…..14 ağustos
16.Esrako.........................................16 ağustos
17.keops35…………………………......18 ağustos

18.Gamze hlm
19.Tealigt
20.Sabinev
21.Bnc
22.Minik kelebek

Son düzenleme:
Arkadaslar, su sac boyama ısını ne yapacagım ben? Benım saclar bembeyaz cıkıyor, genetik bişi.. Amonyaksız boyalar 3. aydan sonra kullanılabılır dendı.. sizin görüşleriniz nelerdir?

listemiz kalabalıklaşıyor.nazlı ekledim canım seni hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Arkadaslar, su sac boyama ısını ne yapacagım ben? Benım saclar bembeyaz cıkıyor, genetik bişi.. Amonyaksız boyalar 3. aydan sonra kullanılabılır dendı.. sizin görüşleriniz nelerdir?

canım boyama derim ama illa boyamalıyım diyorsan doktoruna danış sonra boya

Kızlar ben hamile oldugumu bilmeden saçlarımın röflesini yaptırdım birşey olmaz degilmi inşallah kuföre gitmeden birkaçgün önce test yapmıştım negatif olunca yok zannettim bende

Ya hamile oldugunu bilmedne once yaptıklarının bebeğe zararı yok, malum adet gecmemıs oldugundan daha zararı olmuyor.

Ben muhakkak ki dr a danışacağım. Onun cevabından sonra ne yapacaksam yapacağım, benimkisi inanın estetik görünme felan değil derdim, ciddi mecburiyetten, ama yok derse dr um yapcak bişi yok, kesinlikle boyatmam..

Ben bu arada sizin de görünüşünüzü almak istedim.

slm kızlar ben 25.gün kan testi yaptırdım ve negatif çıktı yani ağustos annesi olamıyorum keşke yaptırmasaydım ama napıyım sanki belirtiler var gibiydi neyse hayırlısı artık...

kızlar selam geldim ben......

koskaca 7 gün geçmek bilmedi ama nihayet bugün dr. gittim allahıma şükürler olsun kesesini gördük rabbime binlerce şükür geçen sene dış gebelik geçirdiğim için çok endişeliydim....

bakalım dr. amcası haftayada kalp atışını görmek için çağırdı ama haftaya tam 6 haftalık olacağız erken değilmi sizce..... bugün çok mutluyum bir okadarda endişeliyim inşallah kalp atışlarınıda bir duyarsam allahın izniyle benden mutlusu olmaz herhalde.....:))))))

dr. bebeğimizin ultrason çıktısını verdi eşim elinden düşürmüyor çok mutlu oldu rabbim inşallah sevincimizi yarıda bırakmaz cümlemizinde.....

kızlar ya benim pantolonlarım olmuyor şimdiden hamile kıyafeti giymek çok abest kaçacak ama ne bilim ya kafam karıştı allahtan iki gün daha evdeyim ama pazartesi işe başlayacağım ne giyeceğim bilmiyorum zaten kilo almıştım bide hamilelik olunca hepsi dar geliyor normalde bile adet olacağına yakın şişlik oluyor kilo olarakda artıyor insan şimdi adette olmayınca hiçbiri olmuyor.....

esrako arkadaşım hamile esofmanı aldım demişsin onu nerden aldın hamile kıyafeti satan yerdenmi bir açıklarsan malum bu ilk gebelik olduğu için tecrübeli değilim sen bu konuda tecrübelisin....

evrişcim canım arkadaşım sen ne zaman gideceksin kalp atışlarını duymaya bebişinin.....

kayracım sanada teşekkürlerimi yolluyorum güzel güzel listeler hazırlıyorsun ellerin dert görmesin dokuz ay boyunca allahın izniyle ne listeler hazırlarsın sen bize....

merhaba arkadaşlar,
hoş geldin milkshake. ben de bugün dr daydım. keseyi zaten görmüştük ama embriyo görünmüyordu geçen hafta. bugün hem embriyoyu gördük hem de kalp atışını.... çok endişeliydim doktora giderken, çıktığımda yüzüm gülüyordu. bir takım testler de istedi. kan ve idrar örneği verdim. inşallah herkes bebeğinin kalp atışını hem ekrandan görür hem de bizzat ellerinde duyar...
ben yine de duygularımı coşturmamaya temkinli olmaya çalışıyorum. herşeye hazır olmakta fayda var.
bu arada 6 haftada 2 kilo almışım, doktorum uyarmak zorunda kaldı. kıyafetlerde sorun yaşamıyorum şimdilik, hamile kıyafetine filan gerek duymuyorum şimdilik. bence sizler de dikkatli olun. ilk üç ay şart değil kilo almak. bebek her halükarda besleniyor bizden. elzem gıdaları ihmal etmeyelim yeter.

Bende hamile oldugumu bilmeden birsürü pantolon almıştım badilerde ve kazaklarımda sorum yaşamam ama pantolonumun birini dar almıştım göbegimi toplasın diye şimdi ne yapcam bilmem gerçi benim 4 aylık olana kadar rahat olacagımı düşünüyorum malum kilolu hamile kaldım

evris bende bugun kuafoürdeydim banada oüyle dediler ama insanguvenemiyor ben korkarım yani son gunler falan yapılıyormus son donemartık pekçoksey etki etmiyormus ama ilkuçbesay hatta yanibilmiyrum amapek cesaret edemem gibi
benim onde bolgesel bir yerde sola ayırırsam 30-40 tel var ne yaparım bilmiyorum
ustten maskara gibi surulen boyalardan falanalırım belki yıkanan kadaridare edenlerden
sacım suan en son dusundugum sey oyle çokbekledimki bu bebegi ppek onemsemiyorumsende oyle yap bakımsızız belki ama çok buyukbir nedeni varr
ve harika bir neden

Kızlar ben hamile oldugumu bilmeden saçlarımın röflesini yaptırdım birşey olmaz degilmi inşallah kuföre gitmeden birkaçgün önce test yapmıştım negatif olunca yok zannettim bende

ya basak hala sanakızıyroum
ısrar uzerine gittin bir zahmet testyaptır maya onuda idrarda yaptırıp gelmissin bize kan gibianlattın bizde birlikte uzuldtuk ettik yok bebekdiye :) o kadar olmadıgına inanmıs ve bizi de inandirmissinki sac yaptırdım dedin aman iyimoral olsun dedik amabebekvarmıs:)
neyse onckiislemler benimde bildgim zarar vermiyor ama allahkorusunya dusuk vs olsaydı
rofle de direk kimyasal var boya gibibile değil

dr una bunuda dip not soyle bakalım ne diycek
organ gelisimi adet olcagın gun baslıyor netten bakmıstım

milkshake gozun aydınnn
kuruntularını artık bir kenara bırakırsın umarım:) keyfini çıkarırsın hamileliginini

bende br an evel yarın sabah olsun istiyorumyarın sabah erkenden randevum var bakalım nelergoreceğiz neleri goremeyeceğiz

valla kalp atısları ile ilgili bir sitede 5. haftadan itibaren gorulebilir diyo birinde 6-7 haftalarda diyor birinde7-8 haftalarda diyorneden boyle degisken bilgi verilmis anlayamadım, ben yarın 4+6 oluyorum muhtemeen bir sorun yoksakeseyi içindede bebegi goruruz gibi geliyor
kalp atısısupriz olur heralde
o da erken dollenme yasadıgım iç in belki diyrum yoksa4+6 oda gorme sansım olmazsanırım

X