2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

milkshake ist da bir suru hamile butik var internetten de alısverisyapabilirsin
burdan yazmak yasakmı bilmiyrum ama gitti gidiyor com da bile bir suruhamile giysisi var alanarkadaslarım var enazından bluzvs alınabilir pantalon beden sorunu yuzudnen cesaret edemesenizde

ayrıca top shop magazalarında evie maternity urunleri var
mothercare de hamile giysiler ivar biraz demode ama
bildik markalar aklıma gelen ithal tarz urunler bunlar
ama uskudar kadıkoy osmanbeyde falan birsur hamile butik var

kızlar selam geldim ben......

koskaca 7 gün geçmek bilmedi ama nihayet bugün dr. gittim allahıma şükürler olsun kesesini gördük rabbime binlerce şükür geçen sene dış gebelik geçirdiğim için çok endişeliydim....

bakalım dr. amcası haftayada kalp atışını görmek için çağırdı ama haftaya tam 6 haftalık olacağız erken değilmi sizce..... bugün çok mutluyum bir okadarda endişeliyim inşallah kalp atışlarınıda bir duyarsam allahın izniyle benden mutlusu olmaz herhalde.....:))))))

dr. bebeğimizin ultrason çıktısını verdi eşim elinden düşürmüyor çok mutlu oldu rabbim inşallah sevincimizi yarıda bırakmaz cümlemizinde.....

kızlar ya benim pantolonlarım olmuyor şimdiden hamile kıyafeti giymek çok abest kaçacak ama ne bilim ya kafam karıştı allahtan iki gün daha evdeyim ama pazartesi işe başlayacağım ne giyeceğim bilmiyorum zaten kilo almıştım bide hamilelik olunca hepsi dar geliyor normalde bile adet olacağına yakın şişlik oluyor kilo olarakda artıyor insan şimdi adette olmayınca hiçbiri olmuyor.....

esrako arkadaşım hamile esofmanı aldım demişsin onu nerden aldın hamile kıyafeti satan yerdenmi bir açıklarsan malum bu ilk gebelik olduğu için tecrübeli değilim sen bu konuda tecrübelisin....

evrişcim canım arkadaşım sen ne zaman gideceksin kalp atışlarını duymaya bebişinin.....

kayracım sanada teşekkürlerimi yolluyorum güzel güzel listeler hazırlıyorsun ellerin dert görmesin dokuz ay boyunca allahın izniyle ne listeler hazırlarsın sen bize....

canım benim gözün aydın hazırlayacağım tabii,kolaymı kuzucuklarımız geliyor rabbimin izniyle...sizler ve bebişleriniz iyi olunda ben daha ne listeler hazırlayacağım sizlere

selam herkese.kızlar,tırtıl kelebek'in gebeliği dış gebelikmiş.of ya,ben unutmaya çalışırken olumsuzluklar ısrarla kendilerini unutturmuyorlar.ilk bebeğimi kalp atışlarını göremeden kaybettim,şimdi de kalp atışlarını görene kadar huzur bulamayacağım sanırım.sürekli kendime 'bu sefer herşey yolunda olacak' diyorum ama olmuyor...Allah hepimizin yavrularını bize bağışlasın.

ay inşallah kızlar bende çok endişeliyim şu allahın izniyle 7 gün geçsede bebeğimin kalp atışlarını falan görsem içim çok rahatlayacak allaha şükür yarı yarıya rahatladım allahın izniyle dış gebelik falan değil şükür birde kalp atışlarını duysam benden mutlusu olmaz..... eşim benden daha çok mutlu bu kadar sevineceğini beklemiyordum hep ben üzülmeyeyim diye duygularını belli etmiyordu ama şimdi valla benden daha çok mutlu benim endişelerim var ama onun bunlardan haberi olmadığı için mutlu inşallah haftaya dahada mutlu oluruz dr. kesenin ultrason çıktısını elinden düşürmüyor:)))))))) rabbim inşallah bu sevincimizi bozmaz hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah.....

aftabru arkadaşım gözün aydın keseyi görmüşsün darısı bizim başımıza allahın izniyle.... bir daha ne zaman gideceksin......

esrako arkadaşım bilgilerin için teşekkür ederim ama ben istanbulda oturmadığım için malesef oradan alamayacağım.... ben ilçede yaşadığım için malesef burda hamile giyim satan birkaç yer var hem çeşit az hemde malum fiyatı çok çok pahalı nerdeyse iki kat pahalı satıyorlar..... bakalım inşallah haftayada dr. hayırlı haberlerle dönersek allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsam hemen kıyafet almaya koşacağım çünkü hiçbirşey olmuyor.... bende 2 kilo kadar almışım şaşırdım valla bayram biraz fazla kaçırdık birde karın şişliği falan derken hiçbirşey olmuyor.....

aaa bu arada esrako orkadaşım nerelerdesin hani bugün dr. gidiyordun merak ettim haber ver bize inşallah görmüşsündür keseyi yoksa sevinçten gezmeyemi gittin:))))) güzel haberlerini bekliyoruz canım belki süprriz olup kalp atışlarınıda görürsün göremezsende bir hafta sonragörürsün inşallah....

merhaba arkadaşlar, bende dün kan testi yaptırdım 6000 çıktı sadece kese göründü haftaya tekrar bakılacak herkese kolay gelsin

ya birşey soracağım bu dış gebelik nasıl oluyor zaten diken üzerinde oturuyorum birde bunları duyunca iyice korkuyorum.ben izmirdede gittim doktora çok küçük olduğu için kalp atışlarını alamadı henüz 5,5 haftalık falandı ama doktor bana kesenin haftamla uyumlu olduğunu yolk sacını gördüğünü ve bir sorun olmadığını söyledi.işte bu perşembe randevum var kalbi için ama çok korktum şimdi ya....allahım esirgesin çok zor birşey ya...rabbim yavrularımızı bizlere bağışlasın inşallah.
kızlar ne olur birbirimize dua edelim olmazmı?rabbim birimizden birimizin duasını mutlaka duyar.bilirsiiz insanın kendine değil başkasına ettiği dua daha hızlı kabul olurmuş..unutmayalım birbirimizi.......

Selam kızlar ben 4+4 üm. Sabah 8 saatlik yolculuk sonrası hafif lekelenmem olunca soluğu dr da aldım. Yerleşme kanamasıymış sanırım, çünkü keseyi gördük :)

Ama gene de çok heyecanlanamıyorum, 3 ay önce düşük yaptım. Hemen progestan başlandı, iş yasak, ilişki yasak, ağır kaldırmak-uzanmak yasak.

10 gün sonraya randevu verdi dr. Umarım başka kanamam olmaz. Geçen sefer 3 defa olup düşmüştü. :KK43:

Takvim bile yapmadım. 10 gün sonra kalp atışını göreyim, öyle yapıcam..

Kayracım, ben şubATTAN sonra İzmir'e yerleşiyorum, sen kime gidiyorsun, memnun musun? Çalışıyor msun? Rapor konusunda yardımcı olabilecek mi dr? Anlayacağın ben de dr arıyorum İzmir'de. (Özelin kapalı)

ya birşey soracağım bu dış gebelik nasıl oluyor zaten diken üzerinde oturuyorum birde bunları duyunca iyice korkuyorum.ben izmirdede gittim doktora çok küçük olduğu için kalp atışlarını alamadı henüz 5,5 haftalık falandı ama doktor bana kesenin haftamla uyumlu olduğunu yolk sacını gördüğünü ve bir sorun olmadığını söyledi.işte bu perşembe randevum var kalbi için ama çok korktum şimdi ya....allahım esirgesin çok zor birşey ya...rabbim yavrularımızı bizlere bağışlasın inşallah.
kızlar ne olur birbirimize dua edelim olmazmı?rabbim birimizden birimizin duasını mutlaka duyar.bilirsiiz insanın kendine değil başkasına ettiği dua daha hızlı kabul olurmuş..unutmayalım birbirimizi.......

canım,senin kesen rahim içinde gözlenmiş,sorun yok.biliyorsun,döllenme tüplerin içinde gerçekleşiyor ve sonra yumurta rahime inip yerleşiyor.eğer rahime inmez de tüpte kalıp büyümeye devam ederse dış gebelik oluyor.
ben de az önce b-hcg sonucumu öğrendim.4+3'ken yapılmıştı ama kan değerime göre 6 haftalıkmış.tedaviyle hamile kalmıştım,yoksa çoğul gebelik mi :1shok: (değer 649, karşılaştırma yaparsanız sevinirim)

Kayracım, ben şubATTAN sonra İzmir'e yerleşiyorum, sen kime gidiyorsun, memnun musun? Çalışıyor msun? Rapor konusunda yardımcı olabilecek mi dr? Anlayacağın ben de dr arıyorum İzmir'de. (Özelin kapalı)

canım ben izmirde değilim kayınvalidem orada oturuyor..evet öğretmenim ben

canım,senin kesen rahim içinde gözlenmiş,sorun yok.biliyorsun,döllenme tüplerin içinde gerçekleşiyor ve sonra yumurta rahime inip yerleşiyor.eğer rahime inmez de tüpte kalıp büyümeye devam ederse dış gebelik oluyor.
ben de az önce b-hcg sonucumu öğrendim.4+3'ken yapılmıştı ama kan değerime göre 6 haftalıkmış.tedaviyle hamile kalmıştım,yoksa çoğul gebelik mi :1shok: (değer 649, karşılaştırma yaparsanız sevinirim)

canım bişey soracağım,tırtıl kelebek kaçıncı haftasında öğrenmiş...ve nasıl anlamış.ya ben çok korkuyorum..ya bende dış gebelik geçiriyorsam?

selam herkese.kızlar,tırtıl kelebek'in gebeliği dış gebelikmiş.of ya,ben unutmaya çalışırken olumsuzluklar ısrarla kendilerini unutturmuyorlar.ilk bebeğimi kalp atışlarını göremeden kaybettim,şimdi de kalp atışlarını görene kadar huzur bulamayacağım sanırım.sürekli kendime 'bu sefer herşey yolunda olacak' diyorum ama olmuyor...Allah hepimizin yavrularını bize bağışlasın.

canım....merhaba.ne olur boyle yapma...o zor gunlerın ardından hayalını kurdugun andasın sımdı.elını karnına koy, gozlerını kapat, konus onunla ..sımsıkı tutunmasını ve onu cok sevdıgını ogutle..boyle dusunerek hem kendını hemde melegını strese sokma nolur.rahatlamaya calıs.olumsuz bısey yokkı ortada.hersey normalmıs ıste ne guzel...ıcını ferah tut.guzel dusun ve guzellıklerı cagır...sabır ısteyen emek ısteyen bısey analık..hadı bakalım sıra sende.goster kendını.ha bızede dua etmeyı unutma canım.... dıger arkadaslar hepınızı kutluyorum.allah hayırlısıyla kucagınıza almayı kısmet etsın, ınsallah...

canım ben geçen sene dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm tıkalıydı allaha şükür şuan hamileyim.......dış gebelikte kese falan görünmüyor canım hani döllenen yumurta tüplerden geçerek rahme tutunuyor ya dış gebelikte tüplerden geçerken yumurta rahme gitmiyor tüplerde yerleşiyor vs..... oyüzden sen keseni görmüşsün tatlım endişelenmene gerek yok yani dış gebelik falan değil şükür bende çok endişeliydim en azından kesemi gördüm şükür dış gebelik değil birde keseyi görsek bende çok rahatlayacağım ama bakalım haftaya inşallah görürüz......

ben hepimiz için herkes için dua ediyorum tabiki insanın kendinden çok başkasının yaptığı dualar kabul olurmuş rabbim inşallah sorunsuz bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı sağ sağlim eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar versin.....

canım ben geçen sene dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm tıkalıydı allaha şükür şuan hamileyim.......dış gebelikte kese falan görünmüyor canım hani döllenen yumurta tüplerden geçerek rahme tutunuyor ya dış gebelikte tüplerden geçerken yumurta rahme gitmiyor tüplerde yerleşiyor vs..... oyüzden sen keseni görmüşsün tatlım endişelenmene gerek yok yani dış gebelik falan değil şükür bende çok endişeliydim en azından kesemi gördüm şükür dış gebelik değil birde keseyi görsek bende çok rahatlayacağım ama bakalım haftaya inşallah görürüz......

ben hepimiz için herkes için dua ediyorum tabiki insanın kendinden çok başkasının yaptığı dualar kabul olurmuş rabbim inşallah sorunsuz bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı sağ sağlim eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar versin.....

çok sağol ya valla kalbini duymadan sağlıkla kucağıma almadan bitmeyecek bu korkum.evet kesemi gördüm şükür ama ne bileyim ya korktum işte.bu korkuda tüketti beni ne uyku kaldı ne birşey.sağol güzelim valla rahatlattın...inşallah sende güzel haberler alırsın tez zamanda..

canım bhcg değerim 1420 iken 4 haftalık demişti.bu değer adet günümdeki değerim.ben hamileliğimi adetime 8 gün varken yani çok erken öğrendim..inşallah ikizdir sağlıklı olsunda inşallah...

canım bhcg değerim 1420 iken 4 haftalık demişti.bu değer adet günümdeki değerim.ben hamileliğimi adetime 8 gün varken yani çok erken öğrendim..inşallah ikizdir sağlıklı olsunda inşallah...

1420 mi?benimki çok düşük öyleyse...ben internette araştırdım,4. haftada olması gereken aralıkta yer alıyor,kanda da 6 haftalık görününce sevinmiştim.şimdi yine kafam karıştı kafamçokkarıştı

X