2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın bu arada herkese güsel bir gün olması dileğiyle....evet o şişlik var felaket bişi eşim şimdede gazmanım diyo banaaaa

:roflol::roflol: ay sabah sabah güldürdün beni allahta seni güldürsün..gerizekalı rüya he:roflol: cnm yatmadan dua oku biliyosan veya bilmiyosan kitaptan oku ayetelkursi ve nas surelerini oku fayadasını görcen mışıl mışıl uyucan:1hug: ....ha bide biz kocalarmıza hasret kaldık ama ne yapalım ama dr demese bile sen temkinli davran en fazla 1 ay daha bişi olmas bebiş için değer dimi:smiley-cool:

zuzum bnm ne mutlu bana güldürdüm senı okuyorum ama görüyorum işde senağlama of ya bırakmıyo kabuslar peşimi :KK43:

kızlar sürekli baş ağrısı çekiyorum malum ilaç da kullanamıyorum.offf

bu sabah baş ağrısıyla uyandım bende başım çatlıcak gibi :.ama ben ilaca hertürlü karşı olduğum için almıyorum..bebişim için mecbur vitamin kullanıyorum...bu ağrılar normal kuzenim çok şiddetli ağrırdı dr minoset vermişti sanırım ağırdığı zaman bitane alıyodu o ilaçtan geçmiyodu dr 3-4 tane alabilirsin demişti kafamçokkarıştı

günaydın hamişler,
esrakocum ben de çok sevindim senin adına.kızlar benim de kafama bişey takıldı.diş dolgum düştü.dr.uma sordum gidebilirsin , hatta istersen saçını bile boyatabilirsin dedi.ama internetteki dr.ların sitelerini gezdiğimde 1.trimestrde gidilmemesini, 2.trimestire bırakılması gerektiği yazıyor.off kafam karıştı napsam sizlerde böle bişey olan oldumu naptınız, e haliyle yemek yerken biraz zorlanıyorumCADIARZU

sanırım hamiş HAMİŞ yazmaya çalıştın :roflol:biz senı anladık bıtanem iğne yapmıyolar zaten dolguda onun için korkma yaptırabılırsın bıde ayrıca zaten kanal tedavısı yasak bebem saça gelince benim kuaförlük belgem var cnm saçını boyatmamanı rica edicem senden çünkü boya içerisinde kimyasal maddeler var bebişlerimize dokunacak türden :ecrin_bebek:yaptırma istersen bak ben sarı saçım bn bıle boyatmıcam ve hayatımda ılk olucak aynaya nasıl bakıcam dıye düşünüyorum cnms

evet ya kızlar bu şikinligi ne yapacagız ben birde kabızlık çekiyorum resmen geçen gün ölüyordum dogumda bile bu kadar zorlanmamıştım neyse meyveyle halledicem bir şekildede ama karnım davul gibi zannedersiniz 9 aylık olmuşum akşam eşim hatun özledim seni demeye kur yapmaya başladı valla zor kurtuldum
birde çok uyku hali var kızlar sizlerdede oluyormu valla bıraksalar öglene kadar uyuyacagım

evet ya kızlar bu şikinligi ne yapacagız ben birde kabızlık çekiyorum resmen geçen gün ölüyordum dogumda bile bu kadar zorlanmamıştım neyse meyveyle halledicem bir şekildede ama karnım davul gibi zannedersiniz 9 aylık olmuşum akşam eşim hatun özledim seni demeye kur yapmaya başladı valla zor kurtuldum
birde çok uyku hali var kızlar sizlerdede oluyormu valla bıraksalar öglene kadar uyuyacagım

aynen canım.sabahları zor kalkıyorum ve öğle yemeğinden sonra bi uyku bastırıyo ki sorma...masaya kafamı koyup kimse yoksa biraz kestiriyorum yerimseniben

:roflol::roflol: ay sabah sabah güldürdün beni allahta seni güldürsün..gerizekalı rüya he:roflol: cnm yatmadan dua oku biliyosan veya bilmiyosan kitaptan oku ayetelkursi ve nas surelerini oku fayadasını görcen mışıl mışıl uyucan:1hug: ....ha bide biz kocalarmıza hasret kaldık ama ne yapalım ama dr demese bile sen temkinli davran en fazla 1 ay daha bişi olmas bebiş için değer dimi:smiley-cool:

HAYIRDIR PINOŞUM YİNE KORKU FİLMİMİ İZLEDİN kötükedihüso:roflol:hihoyyytdelikafadulden

günaydın kızlarrrr nasılsınız:asigim:kaydirigubbakcemile5hihoyyyt

ablişkom hoş geldina.s. baksana ya hepimiz aynıyız şişkinlikkkkk:1shok:delikafadulden sorunu bızı mahfediyo ya offfffffffff hamiş pantolonu gıymek içinde erken gıbımıze gelıyo ne yapcaz böyle bılmem

bitanem bende cumartsı gıdıcem doktora cok heyecanlıyım bıde dıjıtal foto getırıcem cameraya çekicem bebişimi :dance:

çok küçük ama görünmezki : ) ben ekrana bakınca bişey anlamıyorum doktor göstermesse göremem :eek:

sanırım hamiş HAMİŞ yazmaya çalıştın :roflol:biz senı anladık bıtanem iğne yapmıyolar zaten dolguda onun için korkma yaptırabılırsın bıde ayrıca zaten kanal tedavısı yasak bebem saça gelince benim kuaförlük belgem var cnm saçını boyatmamanı rica edicem senden çünkü boya içerisinde kimyasal maddeler var bebişlerimize dokunacak türden :ecrin_bebek:yaptırma istersen bak ben sarı saçım bn bıle boyatmıcam ve hayatımda ılk olucak aynaya nasıl bakıcam dıye düşünüyorum cnms

tşekkür ederim canım.evet onu yazmak istedim ama kabul etmedi. saçımı boyatmıyorum zaten.minik kuzuma kıyarmıyım ben.vicdan azabından ölür geberirim.ama dişimi yaptırmak zorundayım.ilerlemesini istemiyorum daha zor olucak sonra.:1hug:

HAYIRDIR PINOŞUM YİNE KORKU FİLMİMİ İZLEDİN kötükedihüso:roflol:hihoyyytdelikafadulden

ablaaaaaaaaaa hatırlatma en buyuk zevkimden geri kaldım ya izletmıyolar yok bebğin yaratık olur yok bebeğin korkar amaaaaaaaaaaann bende korkmaya başladım bebişime bişey olmasın dıye ızlemıyom işde 4/5 gündür hep kabuslar görüyorm kalkıp yatıyorum rüyam devam ediyoooooooooooooosenağlama

canlarım siskinligi ve kabızlıgı onlemek icin muhakkak elma yiyin elma hem bebegin cigerlerine cok faydali ilerde astım olmasını engellio hemde lifli oldugu icin icimzi temizleyip wcye yolluyo. benden tavsiye ben yiyorum isimede yarıo. elma ayva salatalık vazgecemediklerim arasında

tşekkür ederim canım.evet onu yazmak istedim ama kabul etmedi. saçımı boyatmıyorum zaten.minik kuzuma kıyarmıyım ben.vicdan azabından ölür geberirim.ama dişimi yaptırmak zorundayım.ilerlemesini istemiyorum daha zor olucak sonra.:1hug:

dediğim gibi bi şey olmaz bitanem bekletmekı ıyıce fena olur sonra kanal tedavısıne döner hiç yaptıramazsın ve o zor bi işlem ayyyyy ben çok çektimde söylemesi ayıppp:eek:

ablişkom hoş geldina.s. baksana ya hepimiz aynıyız şişkinlikkkkk:1shok:delikafadulden sorunu bızı mahfediyo ya offfffffffff hamiş pantolonu gıymek içinde erken gıbımıze gelıyo ne yapcaz böyle bılmem

DOĞRUDUR CANIM BENDE DE ÇOK OLUYORDU GAZLI BİŞEY YEMEMEYE VE KURU BAKLİYATLARADA DİKKAT EDİN HATTA BAZI YEŞİLLİKLER BİLE GAZ YAPAR AKLINIZDA BULUNSUN MESELA KURUFASULYE EN BAŞTA,NOHUT,MERCİMEK,ISPANAK AKLIMA GELDİKÇE YAZARIM:eek:klava:

cnm takvimine ne oldu senın bıde bnmde karım şiş ve pantolonlarımın düğmesi açık ama dün kaynanam hamile pantolonu için çok erken dedi hele bi 3,5 4 aylık ol dedı dalga gecer gıbı ya delikafadulden kafayı yicemmmmmmmmmmm:uhm: ne yapim ya bana yaşlılar giyiyoya hanı kotlar belı lastıklı bacakları kocaman bol pantolon onlardan al dedı senağlama

comely sen bakma kaynanan onların zamanında hamile pantolonumu varmis hamısız diye sumsukte olamayızz. ben hamile oldugumu ogrendigim hafta aldım pantolonlardan cunku hemen siskinlik basladı ve hicbir pant giyememeye basladım cok rahatım o sebepten bence alın kızlar rahatlık baska bisey deil

comely sen bakma kaynanan onların zamanında hamile pantolonumu varmis hamısız diye sumsukte olamayızz. Ben hamile oldugumu ogrendigim hafta aldım pantolonlardan cunku hemen siskinlik basladı ve hicbir pant giyememeye basladım cok rahatım o sebepten bence alın kızlar rahatlık baska bisey deil
o kaynanı zaten bi yakalasam pınoşşş maaşını alınca gidip kendine esnek pantolonlar alabilirsin canım çok güzel pantolonlar var hamiş pantolonu demezsin araştırın bakın

X