2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

diş konusu açılmışken.dün dişim sertçe bardağa geldi ve azıcık kırıldı ucundan.ben hayatta diş problemi yaşamamış çok sağlam dişleri olan bir indanımdır.ama çok zayıfladı dişlerim.üstelik çocukluğumdan beri hergün yoğurt,süt,ayran tüketirim.sanırım bebiş tüm kalsiyumu çekiyor. o yüzden daha bir özen göstermeliyiz dişlerimize..

diş konusu açılmışken.dün dişim sertçe bardağa geldi ve azıcık kırıldı ucundan.ben hayatta diş problemi yaşamamış çok sağlam dişleri olan bir indanımdır.ama çok zayıfladı dişlerim.üstelik çocukluğumdan beri hergün yoğurt,süt,ayran tüketirim.sanırım bebiş tüm kalsiyumu çekiyor. o yüzden daha bir özen göstermeliyiz dişlerimize..

diş konusun da ben size yardımcı olimm 3 ayından sonra dolgu yaptırabilirsiniz normal dolgu falan yaptıramazsınız sakın öle bişey yaptırmayın kızlar.aklınızda olsun yaniii:CüvCüv:

Kızlar ya bugün çok kötüyüm üstümde bi halsizlik bi uyku hali off bugün nsl çalışıcam bilmiyorum allahım yardım et .şubat sonu martın ortası gibi çıkıcam işten ama nsl dayanıcam bilmiyorum

evet ya kızlar bu şikinligi ne yapacagız ben birde kabızlık çekiyorum resmen geçen gün ölüyordum dogumda bile bu kadar zorlanmamıştım neyse meyveyle halledicem bir şekildede ama karnım davul gibi zannedersiniz 9 aylık olmuşum akşam eşim hatun özledim seni demeye kur yapmaya başladı valla zor kurtuldum
birde çok uyku hali var kızlar sizlerdede oluyormu valla bıraksalar öglene kadar uyuyacagım

halsizlik gerçekten çok kötü özellile işteyyken çok zorr .kabızlık mevzuda kuru kaysı ve incir yiyorum ve su içiyorum tabiki bolca . ama genede çok düzelmiyo

bitanem minoset içebilirsin hiç bir zararı yok bebişlerimize:ecrin_bebek: onun hatta günde 2 tane alabılıyosun bı dene istersen

gebelikde her türlü ilaç zararlı diye duymuştum ama bu ağrılar da dayanılacak gibi değil:çok üzgünüm:

özellikle bayanlardaki başağrıları için bir bardak suyu bi dikişte içmek gerekiyor. aslında bana iyi geliyor.tavsiye ederim

canım normal dolguyu yaptırabılırsınız dıyolar yanı kıyısında bucagında oluyoya dişlerin cnm onları yaptırabilirsiniz dediler ama hanı iğne yapmadan oluyoya onlar sen ne dıyosun bu konuda neden yaptrmıyalınkı bıde bıtanem sanırım bnm kanal yapılıp üstünede silikon dolgu yapılan dişim ağrımaya başladı :KK43:

canım normal dolguyu yaptırabılırsınız dıyolar yanı kıyısında bucagında oluyoya dişlerin cnm onları yaptırabilirsiniz dediler ama hanı iğne yapmadan oluyoya onlar sen ne dıyosun bu konuda neden yaptrmıyalınkı bıde bıtanem sanırım bnm kanal yapılıp üstünede silikon dolgu yapılan dişim ağrımaya başladı :KK43:

canım ignesiz hisedebilirsin çünkü ama dayana bilirsen olur sen kanal tedavini yeni mi yaptırdın

PINOŞ MİNOSET 2 TÜRLÜ HABERİN OLSUN ONA GÖRE İÇ PLUS VAR SANIRIM O ZARARLI OLABİLİR DR KONTROLÜNDE İÇ BEN ÖLSEMDE AĞRIDAN HİÇBİŞEY İÇMİYORDUMkafamçokkarıştı:eek:klava::nazar::Saruboceq::kızgın::ecrin_bebek::sm_confused:

kızlar şidettli baş agrısına evde iseniz bir patatesi soyup halka halka kesin ve üzerine bir miktar kahve ekeleyip başınızın agrıyan yerlerine koyup bir tülbentle baglayıp uzanın bakın baş agrınızı nasıl çekecek iş yerlerinde yapılacak bir şey degil ama akşam eve gelince deniyebilirsiniz kızlar

kızlar şidettli baş agrısına evde iseniz bir patatesi soyup halka halka kesin ve üzerine bir miktar kahve ekeleyip başınızın agrıyan yerlerine koyup bir tülbentle baglayıp uzanın bakın baş agrınızı nasıl çekecek iş yerlerinde yapılacak bir şey degil ama akşam eve gelince deniyebilirsiniz kızlar

evettt eskiden annem yapardıı demekki varbi bildikleri şu eski topraklarınCADIARZU

Kizlarrrr gunaydin, bugun erken baslamisiz kaynatmaya, ben gec kaldim:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
Dun kendime hamile pantolonu bakmaya gittim, ama cok tuhaf geldi, yani karnim okadar sis ama daha icini dolduramiyorum, lastiklilere bakmama ragmen bulamadim bisey:1no2:simdi olanlarida bikac ay sonra giyemicekmisim gibi geldi:1no2: simdilik elbiseyle idare ediyorum, bi iki tane daha likrali kislik elbise-etek alip onlarla idare edicem bikac ay sanirim..
Agri kesicilere gelince sadece paracetomol iceren herhangi bir agri kesiciyi kullanabilirsiniz, normalini gunde 2 taneye kadar...Doktorum kullanabilirsin, bi zarari yok dedi, hatta bulanti hapim icinde ayni seyi soyluyor ama ben dayanabilirsem almiyorum, sanki azaldi gibi biraz bulantilarima.s

Ayy kızlar ya bugün hiç iyi değilim gözlerim kapanıyor resmen bayılcam off halsizim çok kötüyüm acaba izinmi alsam yoksa biraz daha dayanayım yarın gelmeyeyim zaten cumartesi pazar çalışmıyorum dinlenmiş olurum

Ayy kızlar ya bugün hiç iyi değilim gözlerim kapanıyor resmen bayılcam off halsizim çok kötüyüm acaba izinmi alsam yoksa biraz daha dayanayım yarın gelmeyeyim zaten cumartesi pazar çalışmıyorum dinlenmiş olurum

Bende ayni dutrumdayim, sabah cok zor kalktim ama biraz daha dayan canim, enazindan yarin izin hakkini kullanirsin haftasonuyla birlestirip dinlenirsin...Uyumamak icin yazis bizimle:içelim:

bende ayni dutrumdayim, sabah cok zor kalktim ama biraz daha dayan canim, enazindan yarin izin hakkini kullanirsin haftasonuyla birlestirip dinlenirsin...uyumamak icin yazis bizimle:içelim:

valla canım öle yapıcam sanırım ama gerçekten masaya kfayı devirmemek için zor duruyorum

sanırım bugün herkes öle bende salak gibiyim :1no2: midemdeseniz hem bulanıyo hem agrıyo karnımda aççççççç:çok üzgünüm:

yaa venim midem çok fena.bulantı hapı da uçuruyor çok fena kafa yapıyor gözümü açamıyorum.evde olsam atar bir tane sızardım

X