2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar böbreğim ağrımaya başladı
böbreğimde problem var ama sadece idrar yolu enfeksiyonu olunca ağrıyor
böbrek taşı düşürür gibi feci şekilde ağrıdığını bilirim
antibiyotik içmeden de geçmez
8 ay boyunca çekicem heralde : (

petrik ya dr unu arasana sekiz ay o agrı ile yasanırmı mutlaka hamilelere yonelik kullanılan antibiyotikler vardır ki var biliyorum bende sistit olmustum ilk hamilelimde kullanmıstım hafif antibiyotiklerden
çok geçmis olsun

Bu arada merak eden arkadaslar içinyazayım az once dr dan geldim çok sukur hersey yolunda bebek yerinde kalp atısları normaldi on gun sonra tekrar goruseceğiz insalah dusuk tehlikesi geçti dedi dr um bakalım artık kanamalar tekrar gelmesin diye dua ediyoum baska dayapacak birseyim yok
yavas yavas normal hayatıma geri donebilirmisim

Bu arada bugun benim takvim guncellenmemis neden oluyor bilgisi olan varmı bir gun geride nedense

esra gelmedi yaa, lekelenme vardı onda. Merak ettim.. Ben de kontrole gittim bugün. Her şeyin yolunda olduğunu söyledi doktor. Kalp atışları hızlanmış :) Progestana devam, dedi.

10. haftayı da sağ salim kapatsak, tehlike büyük oranda geçmiş olacak.. Gerçi doğup da nefes alana kadar tehlike hep var, hatta ondan sonra da var ama.. Amaaaan şimdiye kadar derdimiz yokmuş bizim arkadaşlar yaa :) Kızlar görecektiniz, pırpırpırpır... :) Allahım hepimizinkini sağ salim tamamına erdirsin.

aynı dakikalarda yazmısız fasulyecim ya:) bukadar olur
ya benim dr kalp atım hızını vs soylemiyor olçmuyor sanırım sadece ekranda goruyoruz
sayısını vsben bilemiyrum valla
evris de hastaydı evet
bu arada kanama haricinde benfelaket grip oldum gunlerdir de geçmiyor herseyi yaptıım halde ihlamur tavuk suyu çorba uç ogun yiyorum sıcak evde tum gun yatıyorum yinede banamısın demiyor ilaclar nası nimetmis ya hemen ayagakalkardık odum kopuyüor basım agrıycak falan diye yada oksuruk tutacak diye

herkese merhaba,
benim siteye girebildiğim saatlerde birçoğunuz olmadığı için tüm yazdıklarınızı okuyup özet geçmeye çalışıyorum.bu arada onlarca mesajı ardarda okuduğum için unuttuklarım,atladıklarım olabiliyor;kusura bakmayın lütfen.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler diliyorum.
esra,burcu ve doktordan iyi haberlerle gelen herkesin gözü aydın olsun,Allah daha büyük mutluluklar yaşatsın.
norraa,seni hissetmiş gibi ben de bugün öğle yemeğinde boyoz yemiştim.milföy hamuruyla börek yap,daha yakın birşey olmaz sanırım.
sevgiler...

Kızlar gece beni çok korkutan birşey oldu. Nasıl anlatacağım bilemiyorum ama sizin de bilmenizde yarar var bebişlerimizin sağlığı açısından bence.
Edepsiz bir rüya gördüm ayıptır söylemesi:eek:Bu rüyanın sonunda da kasılmalarım oldu, anlarsınız işte... O kasılmalarla uyandım ve kasıklarıma müthiş bir ağrı girdi. Sabahın 4ünden 8ine kadar yarım saatte bir kalkıp banyoya gittim birşey var mı diyebenneyaptımki
Diyeceğim o ki, bu olaydan sonra sevgili kocacığımla bacı-kardeş hayatı yaşamaya karar verdim. Zaten korkumuzdan bir faaliyetimiz olmamıştı şimdiye kadar da, şimdiden sonra da dünya ahret kardaşımdır yani:içelim:

Kızlar gece beni çok korkutan birşey oldu. Nasıl anlatacağım bilemiyorum ama sizin de bilmenizde yarar var bebişlerimizin sağlığı açısından bence.
Edepsiz bir rüya gördüm ayıptır söylemesi:eek:Bu rüyanın sonunda da kasılmalarım oldu, anlarsınız işte... O kasılmalarla uyandım ve kasıklarıma müthiş bir ağrı girdi. Sabahın 4ünden 8ine kadar yarım saatte bir kalkıp banyoya gittim birşey var mı diyebenneyaptımki
Diyeceğim o ki, bu olaydan sonra sevgili kocacığımla bacı-kardeş hayatı yaşamaya karar verdim. Zaten korkumuzdan bir faaliyetimiz olmamıştı şimdiye kadar da, şimdiden sonra da dünya ahret kardaşımdır yani:içelim:

Korkma canım ya, bir şey olmaz. Bilerek yapmamışsın ki, ama ilk 3 ay kasılmamakta fayda var. Bir de ilk 3 ay hem hormonlar, hem o bölgede kan hacminin artması insanı daha bir yaramaz yapıyor, bilirim. Kanka modundayız biz de.. Eşime azcık yaklaşsam bile hemen kovuyor beni, git yoksa senin için kötü olacak diyor :)

Bu arada bugun benim takvim guncellenmemis neden oluyor bilgisi olan varmı bir gun geride nedense

Esrako gozun aydin anim, insallah hep boyle iyi haberler alirsin doktordan, bi tehlike kalmamistir.Buarada benimde takvim hicguncellenmiyor hep ayni, neden acaba???

herkese merhaba,
benim siteye girebildiğim saatlerde birçoğunuz olmadığı için tüm yazdıklarınızı okuyup özet geçmeye çalışıyorum.bu arada onlarca mesajı ardarda okuduğum için unuttuklarım,atladıklarım olabiliyor;kusura bakmayın lütfen.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler diliyorum.
esra,burcu ve doktordan iyi haberlerle gelen herkesin gözü aydın olsun,Allah daha büyük mutluluklar yaşatsın.
norraa,seni hissetmiş gibi ben de bugün öğle yemeğinde boyoz yemiştim.milföy hamuruyla börek yap,daha yakın birşey olmaz sanırım.
sevgiler...

Canim benim afiyet olsunnnn, bebisine yarasin:içelim:

Ilahi burko cok hossun:roflol::roflol:ama 3 ay dolana kadar herkes kardas oldu kocaiyla sanirimkaydirigubbakcemile3

benim bir takvimim bile yok bi türlü nasıl yapacağımı bulamadım

benim bir takvimim bile yok bi türlü nasıl yapacağımı bulamadım

google a "pregnancy tickers" yaz, bir yığın site açılıyor. Beğendiğin bir tanesine doğum yapacağın tarihi yaz. "Get my ticker" ı tıkla ve 3 kutuda adresler oluyor. Onlardan birinden

http:// ile başlayıp __.png ile biten bir satırı kopyalayıp "Profil düzenle" sayfasında en alt boşluğa "kilo - doğum takip" bölümüne yapıştır.

Biraz kurcala, yapamazsan kiminkini beğendiğini ve sat ını bana gönder bensana gönderirirm adresi sen de kendine yapıştırırsın..

Kızlar şu doktordan gelince bacaklarım nasıl ağrıyor, bilemezsiniz. Nasıl sıkıyorsam kendimi muayene öncesi, sonrasında pelte gibi oluyorum. Bir de bugün doktordan geldikten sonra regl gibi sancılarım oldu.. Sağ kasığım ayrıca ağrıyor zaten.

Kızlar şu doktordan gelince bacaklarım nasıl ağrıyor, bilemezsiniz. Nasıl sıkıyorsam kendimi muayene öncesi, sonrasında pelte gibi oluyorum. Bir de bugün doktordan geldikten sonra regl gibi sancılarım oldu.. Sağ kasığım ayrıca ağrıyor zaten.

tazefasulye benimde agrım sagdaydi simdi sola gecti demekki bu hafta kasık kasılmalarının basladıgı hafta hepimizde durum ayni

ben sonunda dün kendimi tutamadım gittim doktora. bebeğim büyümüş kalp atışları da başlamış tam 7+4 olmuş. bi de ben doktora ne zaman geleyim diye sormayı unutmuşum. ikili teste kadar gitmeye gerek yok mu acaba...

canım aynı olay bendede oldu bir rüya gördüm senin gibi ve korkunç derecede bir kasılma ve ağrıyla uyandım o yüzden bende hiç kocama yaklaşmıyorum

X